Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
chiaki
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 3
  Wysłany: 2020-05-09, 15:21   Cześć

Hej, jestem 26 letnim "facetem" mieszkającym w Częstochowie na chwile obecną. Możecie się do mnie zwracać po pseudominie: "Chiaki". Od dziecka zawsze byłam nieśmiałą, wyobcowaną osobą która nie wiedziała z czego ta sytuacja wynikała. Było to najgorszą z możliwych rzeczy jakich mnie spotykała, gdyż nie wiedziałam jak tę sytuację zmienić. Dodatkowo zawsze bardziej mnie ciągnęło do dziewczęcych rzeczy, zainteresować itd. niż do męskich co zapewne jeszcze bardziej nasilało skalę problemów. Po latach uświadomiłam sobie źródło problemów, które powinnam sobie uświadomić wcześniej - po prostu moja płeć w moim mniemaniu jest niewłaściwa, powinnam być piękną kobietką, a nie brzydkim facetem ;-)
W każdym bądź razie gdy już uświadomiłam sobie źródło moich wszelakich problemów osobistych, popełniłam spory błąd, otóż nie potrzebnie się zniechęciłam kosztami, długością, skomplikowanymi operacjami itp. które są potrzebne by urzeczywistnić moje marzenia. Był to ogromny błąd ponieważ od paru lat jeszcze bardziej cierpiałam i zawsze towarzyszyła mi myśl że tkwię w miejscu i życie ucieka mi przez palce.. aż do teraz. Podjęłam nieodwracalną decyzję o poddaniu się jak najszybszemu leczeniu hormonalnemu, bo już naprawdę czuję że dłużej nie wytrzymam sama ze sobą..
Dlatego znalazłam i założyłam na tym forum konto - na pewno w przyszłości będę potrzebować pomocy w różnych sprawach (już na ten moment mam parę pytań, ale chyba lepiej będzie jak je zadam w osobnym wątku, w odpowiednim dziale) dodatkowo fajnie było by porozmawiać na różne tematy z osobami które prawdopodobnie też swoje się nacierpiały w swoim życiu.

No i to chyba na tyle, jestem bardzo szczęśliwa że w końcu znalazłam się w tym miejscu!

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-05-09, 15:30   

Witaj na forum, chiaki.
_________________
 
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2020-05-09, 22:48   

Witaj Chiaki, miło cię powitać w skromnych progach forum :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2020-05-10, 02:01   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 9