Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Recepta na problemy z Passingiem?
Autor Wiadomość
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 12:53   Recepta na problemy z Passingiem?

Witam jestem już po wielu operacjach i ogólnie zjadłam zęby na FFSAch i innych cudach więc moja rada która się u mnie sprawdziła, jeżeli jakaś MK ma problem z passingiem nawet po operacjach to niech spróbuje dodać sobie cech azjatyckich, u mnie to podziałało zero problemów z passingiem mimo grubszego głosu, a miałam często dosyć problemy z passingiem i proszę pogadałam z chirurgiem o moim problemie doradził mi to i podziałało jak ręką odjął, tylko oczywiście wtedy już nie ma powrotu do w pełni europejskiego wyglądu więc ostrzegam, ponieważ trzeba by wstawiać różne implanty np podbródka żeby wysunąć z pworotem w przód itd
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-19, 13:46   

Zastanawia mnie skąd ludzie biorą pieniądze na te operacje. Możesz Kokosica podzielić się sprawdzonymi radami jak zdobyć na to pieniądze? U Thepa pewnie i tak mi zrobią wersję azjatycką, ale będę zadłużona prawdopdobnie do końca życia, a czeka mnie jeszcze "VFS", aby mieć passing.
_________________

 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 14:40   

Pieniądze dostaję od rodziców, a co do VFS to miałam robić ale ostatecznie się przestraszyłam że mogą mi zniszczyć głos, więc zrezygnowałam mam wylane mówię nie zbyt kobieco i w sumie mam to gdzieś.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-19, 17:07   

Heh, czyli na FFS to mają szanse osoby, których rodzice całe życie coś zbierali i są w stanie się podzielić, bo nie nienawidzą dziecka. Wracając do głosu to wolę już stracić niż dalej brzmieć jak krowa czy goryl.
_________________

 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 17:17   

ja brzmię męsko i przy mojej pół azjatyckiej teraz urodzie w tajlandii uchodziłam za ladyboya dużo osób się śmiało i krzyczało katoj katoj itd puuszaj ale za to w Polsce mam spokój a było na odwrót w Polsce mialam piekło a w tajlandii luz
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-19, 18:11   

Kokosica napisał/a:
w tajlandii uchodziłam za ladyboya

Mimo kilku FFS-ów? To oni nie umieją zoperować tak aby nie było tego typu reakcji i by był passing? Może przez głos?

Cytat:
dużo osób się śmiało i krzyczało katoj katoj

Oni u siebie dyskryminują kathoey? Po to wydzielili osobną "płeć" tam?
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 18:18   

nie o to chodzi chodzi o to że mam męski głos jak ladyboy właśnie i nie wyglądam już do końca auropejsko więc brali mnie za jakiegoś miksa a skoro bardzo wysoka to ladyboy proste a twarz bez wątpienia kobieca w PL żadnych problemów

Właśnie tajowie nie lubią katoj śmieją się z nas wyglądając pół na pół już mogą nam zacząć dokuczać co innego jak przyjechałam wyglądałam w pełni na EU i dokuczań nie było żadnych a tajski znam to nieraz słyszałam różne obraźliwe komentarze za to w PL totalny luz

Najlepiej tam beda mialy na ulicach trans rasy aryjskiej blond włosy niebieskie oczy takie ujdą w pełni europejsko i nikt nic nie będzie miał jak co kolwiek masz z asian to cię mogą brać za tajke z południa np które są bardziej EU i wyśmiewać że nie jesteś chłopem jeszcze jak masz bardzo jasną skórę jak 90 % polaków to dodatkowy dla ciebie plus w passingu w thai ja mam śniadą wiec wielu ludzi tam ma taką kolejny powód że podpadam :)
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-21, 23:32   

No ja zrobiłam taką urodę też po to aby właśnie nikt mnie nie był w stanie rozpoznać kto mnie znał wcześniej więc nie uśmiecha mi się teraz dawać nowych zdjęć. Chociaż podejrzewam że jeszcze będzie więcej operacji a ty Jangmi jak wyglądasz opisz co masz azjatyckiego z ciekawości? Robiłaś jakieś operacje?
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-21, 23:42   

a na serwer moge wbic ale nie wiem jak to sie robi sciaglam discorda i to trudne w oblsudze widze
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-22, 08:53   

WiktoriaJangmi napisał/a:
ty się wydajesz normalna więc ci dam weryfikację od razu, bez jakichś fotek z karteczką z datą.

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <kot_skolowany>

Proś jeszcze o zdjęcie dowodu osobistego z obu stron. Skąd ten krater na brodzie i włosy na staniku?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-22, 09:38   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Co to za pytania laska, krater bo skubie sobie twarz pęsetą z włosków, a włosy to chyba normalne że wyłażą i się wszędzie zaplątują, chyba nigdy w życiu nie miałaś długich włosów ani peruki.

Perukę mam, ale mi to w passingu nie pomaga. Mam też kota. Jednak do zdjęć wszystko oczyszczam szczotką, aby nie pokazać się niechlujnie. Od pół roku zdjęć nie robię, bo nie chcę aby inni oglądali faceta na zdjęciu.

Ile godzin spędza się na wyskubywaniu tych włosków?

Na serio: krater po użyciu pensety? To ty ją wbijałaś w skórę? Wygląda jakbyś czymś wyrwała kawałek skóry.
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-04-22, 09:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-22, 09:45   

Czyli jeżeli się oczekuje passingu i pracuje (poza domem) to penseta to nie jest rozwiązanie bo zajmuje cały dzień i pozostaje tylko laser lub elektroliza. Niestety ostatnimi czasy niedostępna, wszystkie salony zamknięte.

Cytat:
wsm to nawet wyrywanie włosów sprawia mi przyjemność,

:o i dlatego pewnie nosisz perukę, czy nie udało się zapuścić lub nie masz czego jak ja?
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-23, 07:45   

WiktoriaJangmi napisał/a:
mam dysforię/dysmorfię na punkcie ludzkiego owłosienia na moim ciele, golę głowę

Czyli co robi z człowieka wychowanie pasem, krzykiem i zaprzeczanie płci swojego dziecka pod błędnym przekonaniem "miłości". Szkoda, że nie chcesz kobiecej naturalnej fryzury. Ja bym chciała ale nie mam z czego jej zrobić.

Ayashiiru napisał/a:
Nie, wystarczy sobie skubać po powrocie do domu z pracki, z czasem to osłabia włosy.

Ile godzin to zajmuje, aby wyskubać do czysta? Co ile dni trzeba poprawiać?
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-04-23, 22:44   

WiktoriaJangmi twarz wygląda ładnie moim zdaniem i myślę że spokojnie możesz wyjść na ulicę. Moja opinia piękna jak laleczka :-* :-* a jakie obecnie rosną niechciane włosy tzn jaki kolor, czy są grube i czarne czy jasne?
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-04-24, 09:21   

Możesz spróbować Wosku w plastrach, lub kupić sobie podgrzewacz do wosku + wosk+ szpatułki - szybciej zrobisz robotę. Wosk zmywa się zwykłą oliwką do niemowlaków.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-24, 11:31   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Kiedy indziej znowu w Chińskim sklepie w Grajewie sprzedawczyni azjatka pokazała kciuk w górę i powiedziała Park Bom.
Więc jak najbardziej potwierdzam że dodanie cech azjatyckich jest korzystne dla transek i od siebie dodam że polecam styl na żywą lalkę do tego.

Nie wiem, gdzie tu ktoś zobaczył jakąś Bom czy inną Azjatkę, bo ja na zdjęciu widzę zwykłą białą dziewczynę ze szminką na pół twarzy. Aż kusi zapytać, co to w takim razie są te "cechy azjatyckie".
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-24, 12:23   

Chyba chodziło o to, że Park Bom to trans kobieta. Znaczy, przynaniej sprzedawczyni o to chodziło.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-24, 13:08   

Ale Park Bom nie jest transką, to zwykła ciska, znana i utalentowana piosenkarka. Wiktoria się upodabnia do niej, więc nic dziwnego że akurat jedna Azjatka zrozumiała jej wygląd.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-24, 13:23   

Hm. To coś mi się pomieszało. Z nią pewnie:
https://www.koreaboo.com/...e-history-asia/
No tak, pewnie kwestia rozpoznawalnego stylu w takim razie.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

  Wysłany: 2020-04-24, 21:44   

Emilia napisał/a:
Ale Park Bom nie jest transką. [...] Wiktoria się upodabnia do niej, więc nic dziwnego że akurat jedna Azjatka zrozumiała jej wygląd.


Upodabnia? :-o
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-24, 22:12   

dezamorfina napisał/a:
Możesz spróbować Wosku w plastrach, lub kupić sobie podgrzewacz do wosku + wosk+ szpatułki - szybciej zrobisz robotę. Wosk zmywa się zwykłą oliwką do niemowlaków.

Ślepy strzał. Do tego trzeba włoski zapuścić, a pensetą można rwać nawet bardzo krótkie.
Wiktorio Jangmi, które to cechy są tymi azjatyckimi? Pytam ponieważ też mam problem z identyfikacją ich.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-24, 23:07   

Duże oczy i jasna skóra to coś odkrywczego? Co druga moja koleżanka tak wygląda, a pozostałe nie noszą makijażu, hm. Najbardziej uwagę przykuwają te narysowane od linijki brwi i szminka a'la Joker, tu jakąś lalkę może i widzę, ale doszukiwanie się azjatyckości czy porównywanie do pań jak ze zdjęcia wyżej to jakieś nieporozumienie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-26, 00:45   

OneLotusPetal napisał/a:
czy porównywanie do pań jak ze zdjęcia wyżej to jakieś nieporozumienie.

WiktoriaJangmi jest ładniejsza (nawet mimo szminki) od tej Park Bom, najpierw chciałem dodać: "przynajmniej na tym zdjęciu" ale na innych Park Bom wygląda jeszcze gorzej :D
_________________
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-26, 00:56   

W sumie to prawda. Wygląda na napuchniętą, jakby użądliła ją osa :(
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-05-01, 20:10   

No ja pokazałam wiktorii na discordzie moje zdjęcie np jak wygląda obniżony most itd i w sumie wyszło na to że reprezentujemy dwie urodowe drogi Ona jak mówi wyżej idzie w stronę lalkowego wyglądu a ja tylko naturalność poza tym bardzo spoko się z nią gada i jak ktoś ma coś do niej to ja tego nie kupuję sorry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10