Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pielegnacja pochwy po operacji
Autor Wiadomość
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-04-19, 11:51   Pielegnacja pochwy po operacji

Dziewczyny jak dbacie o swoje pochwy po operacji? I nie mam na mysli zaraz po tylko po wielu latach uzytkowania. Jak dbacie o higiene, by nie bylo otarc, jakich zeli nawilzajacych uzywacie.

Ja wlasciwie stosuje od czasu do czasu tamtum rossa a na codzien irygacje raz dziennie trzy te harmonijki irygatora z TR. Mozliwe, ze macie lepsze metody, narzedzia i leki wspomagajace?
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-04-23, 13:48   

Ja jeśli nie prowadzę życia intymnego a obecnie od prawie 2 lat nie prowadzę napiszę co robię.
prawidło raz, dwa na tydzień. Wcześniej używałam wibratorów plastikowych ( na początku w pierwszych latach po operacji). Obecnie biorę zwykłą marchewkę średniej grubości, oblewam wrzątkiem 100 stopni, potem ucinam do odpowiedniego rozmiaru. Potem daje w prezerwatywę, robię dziurki by spuścić powietrze igłą do strzykawki lub nożykiem. Smaruje cipkę żelem i wkładam, zakładam mniejsze majtki lub stringi w stronę odwrotną ( czyli co na [terefere] to daje na cipę), na to zakładam większe majtki ( mam 2 pary specjalnie do tego) ale musi być tak by wciskały się jak stringi by to podtrzymać. Trzymam około godziny leżąc i patrząc w kompa a czasami zdarzało mi się wyjść z tym na miasto :D :D potem wywalałam w toalecie a majty w worek i do torby :D :D
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-04-23, 14:03   

Co do żeli mój ulubiony to: https://www.rossmann.pl/P...-ml,194112,8448
używam od 2014 roku i do prawideł i do stosunków.
W przypadku braku żelu oliwka do dzieci lub żel do USG ( choć on mnie wysusza)
Płyny do Intymnej Ziaja od lat.
Tantum rosa nie używam od 2014. Ginekolog polecił mi MACMIROR COMPLEX 500 + Globulki Clotrimazolum.-to są na receptę ale każdy to przypisze- mnie sprawdza się przy obdarciach, otarciach.
Tylko MACMIROR zakładam na noc, wcześniej przebijam by szybciej wypłynęła substancja lecząca. Daje np 2 MACMIRORy potem dodaje Clotrimazolum by zabezpieczyć pierwszą globulkę. One są droższe. To za radą ginekologa. WIadomo na noc zabezpieczamy się podpaską lub dodatkowymi majtami bo brudzi bardzo i UWAGA na następny dzień staraj się umyć jak najpóźniej to możliwe by jak najdłużej leczyło. Pozdrawiam wiem żem bezwstydna :D :D :D ale chce pomóc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9