Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy administratorzy mają dostęp do IP i wiadomości ?
Autor Wiadomość
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-03, 17:54   Re: Czy administratorzy mają dostęp do IP i wiadomości ?

LadyKwiecista99 napisał/a:
Pytanie jak wyżej , czy administratorzy mają dostęp do adresów ip , wiadomości użytkowników i lokalizacji ? Bo wydaję mi się że tak a nie zaznaczenie tego przed rejestracją to chyba łamanie prawa


Tak. Oczywiscie tez maja szczegółowe dane dotyczace adresow zamieszkania, maja aplikacje do podgladania przez kamery, podsluchuja przez telefony i biora na nasze dane kredyty.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-03, 19:55   

Przypuszczam że nie jest to twoj kłopot bo uzywasz tor.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-04, 01:40   

LadyKwiecista99 ma rację. Gorzej, że moderatorzy też mają podgląd ip., szczególnie sven.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 02:28   

Wgląd w PM-y jest realizowany niezależnie od tego czy strona stoi na http, czy na https.
Dostęp do PM-ów ma tylko jedna osoba.
Osoba nie ma zwyczaju do nich zaglądać, chyba że celem rozsądzenia jakiegoś sporu.

Powinnam chyba dodać w regulaminie zakaz rejestrowania się dla Reptilian.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 08:59   

Aaa jestem potworem. Zjem wszystkich. <rotfl3>

No wchodzi do wody i narzeka, że woda jest mokra normalnie.
Coś mi się wydaje, że pewną panią ubodło, że wiadomo, że nic o niej nie wiadomo.
I teraz uprawia pieniactwo dla pieniactwa.

Numer IP jest niezbędny do świadczenia usług internetowych. Bez niego odpowiedź serwera nie miałaby dokąd trafić, użytkownik nie mógłby wyświetlić zawartości strony, ponieważ nie wiadomo by było gdzie on jest i na którym urządzeniu strona ma się pojawić. Adresy IP również nie są przypisane na stałe do urządzenia oraz mitem jest jakoby zdradzały lokalizację użytkownika. Można z nich wywnioskować co najwyżej kraj, ponieważ różne kraje mają różne prefiksy. Natomiast czasem też jest tak, że zostaje wykupiona przez dostawcę pula adresów o innym niż zwykle prefiksie i na przykład użytkownik T-Mobile ma amerykańskie IP. Wracając do głównego tematu, bez narzędzi dostępnych policji, użytkownika nie da się zlokalizować po IP. Lokalizacja użytkownika za pomocą IP to mit, który lubią media.
Ostatnio zmieniony przez Sven 2020-04-04, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-04, 10:04   

Freja napisał/a:
Powinnam chyba dodać w regulaminie zakaz rejestrowania się dla Reptilian.

Ależ to by był rasizm :p
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-04-04, 10:35   

Freja! Wróciłaś!!!! Martwiłem się x:

LadyKwiecista99, skoro już wiesz że forum nie spełnia Twoich wymagań to nie musisz z niego korzystać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 12:53   

LadyKwiecista99 napisał/a:
tak zawszę się robiło

Kiedyś też paliło się czarownice na stosie.
Dziś podobnie jak nie pali się juz czarownic, tak nie oddziela TV DR od TS.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-04, 13:03   

LadyKwiecista99, nie znasz podstawowych pojęć i mylisz je.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:08   

Sven napisał/a:
Aaa jestem potworem. Zjem wszystkich. <rotfl3>

Cicho, nie zdradzaj naszych tajemnic!

Sven napisał/a:
No wchodzi do wody i narzeka, że woda jest mokra normalnie.

Bo w regulaminie korzystania z basenu powinno znajdować się wyraźne ostrzeżenie: Uwaga: woda może być mokra.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:10   

remick76 napisał/a:
Freja napisał/a:
Powinnam chyba dodać w regulaminie zakaz rejestrowania się dla Reptilian.

Ależ to by był rasizm :p

Gatunkizm.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:20   

LadyKwiecista99 napisał/a:
WiktoriaJangmi napisał/a:
Bo ta lejdi musi zapraszać ludzi na swojego Discorda dla prawdziwych trans kobiet nie fetyszystów, którego stworzyła jak na moim dostała bana za transfobię.


Co transfobicznego jest w odróznieniu transwestyty fetyszystycznego którego fetysz jest tak głęboki że pociąga go do tranzycji od transseksualistki

I jeszcze muszą być ładne - nie zapominaj o tym. Bo jak nie są ładne, to żadne TS tylko zwykłe tranzystory. No i koniecznie jeszcze heteroseksualne.
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-04, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-04, 13:23   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Wytłumacz twój punkt widzenia jak rozumiesz te pojęcia

Ja nie mam potrzeby nikomu niczego tłumaczyć a wojenki ideologiczne też mnie średnio interesują.
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w internecie jest multum aktualnych informacji i źródeł :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-04, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:39   

LadyKwiecista99 napisał/a:

zgodnie z aktualną wiedzą naukową autogenophilia to nie transseksualizm , czy któryś z lekarzy uzna cię za osobę transseksualną jeśli powiesz mu że masz takie fantazję ? Czy w opowiadaniach dla bliskich rodziny przyjaciół opowiedziałabyś co zachęciło cię do tranzycji jeśli byłby to fetysz ?

Czyli w twoim mniemaniu posiadanie określonych fetyszy automatycznie wyklucza transseksualizm. To logiczne, bo przecież transseksualistki to taka lepsza rasa, której fetyszyzmy po prostu się nie imają.

I teraz zastanawiam się tylko, czy genetyczne kobiety to aby nie jest jednak rasa niższa, bo u nich fetysze się zdarzają :>
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:42   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Czy w opowiadaniach dla bliskich rodziny przyjaciół opowiedziałabyś co zachęciło cię do tranzycji jeśli byłby to fetysz ?

Czy w opowiadaniach dla bliskich i rodziny przyznałabyś się do tego, że generowanie złych emocji na forach kręci cię tak bardzo, że aż wywołuje reakcję tam na dole? Odpowiedź brzmi oczywiście: nie.
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-04, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:46   

LadyKwiecista99 napisał/a:
fetysze możesz mieć nawet ze sto , różnica jest taka że jeśli żyjesz sobie jako chłopak a nagle odkrywasz w sobie fetysz przebieranek który jest tak silny że prowadzi cię do korekty i do życia full time jako kobieta to nie jesteś osobą transseksualną

Myślę, że wątpię. Gdyby to miał być tylko fetysz seksualny, to taka osoba po zmianie płci przez większość czasu zwyczajnie męczyłaby się w niepasującej jej roli.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 13:49   

A tak swoją drogą, to znam genetyczną laskę, którą swego czasu bawiło udawanie transwestyty i wprawianie ludzi w konfuzję. W takim razie chyba nie mogła być kobietą. Czyli pewnie facetem, nie?
_________________
Freja Draco
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 13:54   

Jak się wkleja tego gifa z popcornem?

No i punktacja, moim zdaniem kwiecista w pierwszej rundzie 2 do 6 ciu.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-04, 14:40   

LadyKwiecista99 napisał/a:
jeśli żyjesz sobie jako chłopak a nagle odkrywasz w sobie fetysz przebieranek który jest tak silny że prowadzi cię do korekty i do życia full time w roli kobiecej to nie jesteś osobą transseksualną

A jak kogoś nie podniecają ani ciuszki ani seks ani cycki w rozmiarze C tylko zajęło mu troszkę zrozumienie samego siebie to jest tru czy nie jest? :p
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 15:03   

Ada75 napisał/a:
Jak się wkleja tego gifa z popcornem?

No i punktacja, moim zdaniem kwiecista w pierwszej rundzie 2 do 6 ciu.


Klasyka.

https://www.youtube.com/watch?v=Po3e2Ljb5tY
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-04, 15:33   

Ostatnie polecam do walki z koronawirusem, czyli pisem. Choć oprzyrządowanie z Max Payne może być skuteczniejsze.
_________________

 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 17:10   

Moje IP! Oddajcie mi moje IP! Nie mogę trafić do domu! Podnieca mnie że podniecam. Jak tu żyć? Sama się trolluje. Maatkooo.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-04, 17:26   

Po pierwsze należy zauważyć, że karty do głosowania zgodnie z projektem zostaną rozesłane listem zwykłym. Nawet gdyby były wysłane poleconym, mogę je odebrać wasi rodzice i podpisać się za was.

Po drugie karty mogą wcale nie zostać rozesłane a pis sobie sam je wypełni i wyśle z waszymi danymi.

Myślicie że o co chodzi w stwierdzeniu "i tak przeprowadzimy te wybory korespondencyjnie, nawet gdyby były w sierpniu". Stąd mówię, że należy strzelać do tarczy na pupie, bo tylko do tego nadają się te wybory. Strzelać należy kwieciście. :D

Teraz się zastanówmy:
* jak zostaną wysłane karty do bezdomnych?
* jak zostaną wysłane karty do osób, które wynajmują i chcą się przemeldować, a urząd odmawia tego - mają wskazaną listę spraw które mają podczas epidemii robić (jestem w tej sytuacji),
* jak wyślą za granicę karty do głosowania, gdzie ludzie podali, że wyjeżdżają do Niemiec i nie wiadomo gdzie przebywają?
* mają tyle listonoszy i urzędów pocztowych, aby zebrali od ludzi karty jednego dnia w sposób taki, że ludzie się nie zarażą?

Życzę im kolejnego "smoleńska" - to nas wybawi od tych krwiopijców. Te s***y chcą się dowiedzieć na kogo imiennie głosujemy, aby potem zrobić eksterminację tych którym ich rządy się nie podobają, bo głosy będą przypisane do imienia i nazwiska.

Zaś teraz paranoicy! Dalej plujcie na tora i anonimowość - głosujcie imiennie na prezydenta, potem do sejmu i senatu za 4 lata. Zniszczyć tora i anonimowość, bo przecież są złe!

"Explore. Privately."

LadyKwiecista99, musisz się przyzwyczaić do trolli, wszak stanowią połowę użytkowników tego forum. <przytul>
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 19:51   

Dostęp do wiadomości to trochę przesada, nawet jeśli ma go tylko jedna osoba :O To w końcu prywatna korespondencja... To powinno być gdzieś uwzględnione w regulaminie.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 19:59   

Tak jest w każdym serwisie. Jego właściciel jest de facto właścicielem danych w serwisie i nawet jeżeli nie ma do tego prawa, ma możliwość odczytania wszystkiego. Tak samo jak potencjalny włamywacz. Najłatwiej jest ukraść wszystko na raz lub uzyskać dostęp do konta administratora zamiast się bawić w przeszukiwanie poszczególnych kont.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 20:14   

OneLotusPetal napisał/a:
Dostęp do wiadomości to trochę przesada, nawet jeśli ma go tylko jedna osoba :O To w końcu prywatna korespondencja... To powinno być gdzieś uwzględnione w regulaminie.

Na listonosza krzywo się nie patrzysz? Przecież korespondencje do Ciebie moze nad parą otwierac i czytać. Szczerze. Będąc włascicielka jakiegos forum za te wszystkie marudzenia wywaliłabym was. Nie podoba sie. Zalużcie swoje i wykupcie najbezpiecznieszy silnik, domene zatrudnijcie fachowcow od zabezpieczen i do tego zapewnijcie wszystkim uzytkownikom anonimowosc. Nie rozumiem o co wlasciwie paru tu osobom chodzi. Nie podoba sie to albo zaproponujcie cos konstruktywnego lub znikajcie.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 22:10   

OneLotusPetal napisał/a:
Dostęp do wiadomości to trochę przesada, nawet jeśli ma go tylko jedna osoba :O To w końcu prywatna korespondencja... To powinno być gdzieś uwzględnione w regulaminie.

Pierwotnie nie było, ale zdarzały się sytuacje, kiedy obie strony mówiły co innego i trzeba było tam jednak zajrzeć, żeby ocenić, kto mówi problem.

Wiem, że nikomu już nie wierzy się na słowo, ale moja motywacja, żeby tam nie zaglądać, wgląda tak: jeżeli coś taki kiedyś przeczytam z małpiej ciekawości i jeżeli później coś jakoś chlapnę publicznie, wykazując się wiedzą, sugerującą, że czytam prywatną korespondencję, to wyjdę publicznie na ostatnią świnię, czego sobie zdecydowanie nie życzę.

A poza tym ani nie mam na to ani ochoty, ani czasu.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 22:27   

Katarzyna napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
Dostęp do wiadomości to trochę przesada, nawet jeśli ma go tylko jedna osoba :O To w końcu prywatna korespondencja... To powinno być gdzieś uwzględnione w regulaminie.

Na listonosza krzywo się nie patrzysz? Przecież korespondencje do Ciebie moze nad parą otwierac i czytać.

Jeżeli listonosz zajrzy mi do korespondencji, to dostanę naruszoną/nieoryginalną kopertę i będę doskonale wiedzieć, że ktoś przy niej majstrował. Następnie złożę skargę na listonosza i zwolnią go z pracy, a potem dadzą mu wyrok w sądzie.
A tutaj nie wiedziałem nawet, że istnieje opcja czytania PM-ów przez kogokolwiek innego poza adresatem.

Katarzyna napisał/a:
Szczerze. Będąc włascicielka jakiegos forum za te wszystkie marudzenia wywaliłabym was. Nie podoba sie. Zalużcie swoje i wykupcie najbezpiecznieszy silnik, domene zatrudnijcie fachowcow od zabezpieczen i do tego zapewnijcie wszystkim uzytkownikom anonimowosc. Nie rozumiem o co wlasciwie paru tu osobom chodzi. Nie podoba sie to albo zaproponujcie cos konstruktywnego lub znikajcie.

Ale że to do mnie? To pierwszy raz, kiedy wypowiadam się w tych sprawach. Szczególnie anonimowy nie jestem, bo się nie ukrywam, wiele osób z tego forum zna mnie z imienia i nazwiska.

Freja, no spoko, ale i tak uważam, że to powinno być gdzieś napisane, a nie że ja się po dwóch latach aktywności na forum dowiaduję przypadkiem takich rzeczy.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-04, 22:47   

OneLotusPetal napisał/a:
Freja, no spoko, ale i tak uważam, że to powinno być gdzieś napisane, a nie że ja się po dwóch latach aktywności na forum dowiaduję przypadkiem takich rzeczy.

No to ci jeszcze powiem, że na każdym forum jego właściciel ma dostęp do jego bazy danych i potencjalnie może z niej wydobyć takie informacje kosztem mniejszego lub większego wysiłku.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 22:49   

^ Mhm.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 23:03   

Freja napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
Freja, no spoko, ale i tak uważam, że to powinno być gdzieś napisane, a nie że ja się po dwóch latach aktywności na forum dowiaduję przypadkiem takich rzeczy.

No to ci jeszcze powiem, że na każdym forum jego właściciel ma dostęp do jego bazy danych i potencjalnie może z niej wydobyć takie informacje kosztem mniejszego lub większego wysiłku.

Mamy 2020 rok. Forum to dosyć przestarzała forma komunikowania się z innymi. To forum jest jedynym, na jakim jestem aktywny, i jestem pewny, że nie tyczy się to tylko mnie.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 23:12   

OneLotusPetal napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
Dostęp do wiadomości to trochę przesada, nawet jeśli ma go tylko jedna osoba :O To w końcu prywatna korespondencja... To powinno być gdzieś uwzględnione w regulaminie.

Na listonosza krzywo się nie patrzysz? Przecież korespondencje do Ciebie moze nad parą otwierac i czytać.

Jeżeli listonosz zajrzy mi do korespondencji, to dostanę naruszoną/nieoryginalną kopertę i będę doskonale wiedzieć, że ktoś przy niej majstrował. Następnie złożę skargę na listonosza i zwolnią go z pracy, a potem dadzą mu wyrok w sądzie.
A tutaj nie wiedziałem nawet, że istnieje opcja czytania PM-ów przez kogokolwiek innego poza adresatem.

Katarzyna napisał/a:
Szczerze. Będąc włascicielka jakiegos forum za te wszystkie marudzenia wywaliłabym was. Nie podoba sie. Zalużcie swoje i wykupcie najbezpiecznieszy silnik, domene zatrudnijcie fachowcow od zabezpieczen i do tego zapewnijcie wszystkim uzytkownikom anonimowosc. Nie rozumiem o co wlasciwie paru tu osobom chodzi. Nie podoba sie to albo zaproponujcie cos konstruktywnego lub znikajcie.

Ale że to do mnie? To pierwszy raz, kiedy wypowiadam się w tych sprawach. Szczególnie anonimowy nie jestem, bo się nie ukrywam, wiele osób z tego forum zna mnie z imienia i nazwiska.

Freja, no spoko, ale i tak uważam, że to powinno być gdzieś napisane, a nie że ja się po dwóch latach aktywności na forum dowiaduję przypadkiem takich rzeczy.



A skąd wiesz że listonosz nie ma wprawy i nie zakleja bez śladowo?

Piszę do wszystkich marud. Nagle żeście się ocknęli. Bo właściciel może to czy tamto. I po chamsku właściwie insynuujecie że ktoś narusza tajemnicę korespondencji.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-04-04, 23:42   

Na płatnym IP.Board i innych jest to samo. Administrator nawet może logować się z panelu na czyjeś konta i ich używać bez wiedzy właściciela i żadnego śladu....
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 00:07   

OneLotusPetal napisał/a:
Mamy 2020 rok. Forum to dosyć przestarzała forma komunikowania się z innymi. To forum jest jedynym, na jakim jestem aktywny, i jestem pewny, że nie tyczy się to tylko mnie.

Przestarzała technologia. Chie. Chie. Dobre sobie :)

Uwaga milienialsi, pragnę donieść, że wszystkie te wasze Discordy i Telegramy (o których za 10 lat nikt może nie pamiętać) stanowią jedynie "czapkę" założoną na TCP/IP, czyli technologię mającą równo 50 lat :D

O przestarzałości jakiejś technologii można mówić w sytuacji, gdy nowsze technologie oferują większą wygodę i funkcjonalność niż starsze technologie. W innym wypadku można mówić co najwyżej o zmiennych modach albo i modach sztucznie kreowanych po to, żeby określone osoby mogły na tym zarobić.

BTW: nadal regularnie pisuję w usenecie (i uważam, że pod pewnym względami tamtejsze grupy biją wygodą nawet fora). Pierwsze grupy dyskusyjne powstały jakoś tak w 1980.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 02:26   

O czym w ogóle toczy się ta dyskusja? Niedługo 10 maja lub w sierpniu władza dowie się o naszych poglądach politycznych a tu p...e o czytanych priwach, listonoszach otwierających koperty, jakby gadu, discorda i skype nie było. Trudno się wymienić kontaktami?
_________________

 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 03:11   

Freja napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
Mamy 2020 rok. Forum to dosyć przestarzała forma komunikowania się z innymi. To forum jest jedynym, na jakim jestem aktywny, i jestem pewny, że nie tyczy się to tylko mnie.

Przestarzała technologia. Chie. Chie. Dobre sobie :)

Uwaga milienialsi, pragnę donieść, że wszystkie te wasze Discordy i Telegramy (o których za 10 lat nikt może nie pamiętać) stanowią jedynie "czapkę" założoną na TCP/IP, czyli technologię mającą równo 50 lat :D

O przestarzałości jakiejś technologii można mówić w sytuacji, gdy nowsze technologie oferują większą wygodę i funkcjonalność niż starsze technologie. W innym wypadku można mówić co najwyżej o zmiennych modach albo i modach sztucznie kreowanych po to, żeby określone osoby mogły na tym zarobić.

BTW: nadal regularnie pisuję w usenecie (i uważam, że pod pewnym względami tamtejsze grupy biją wygodą nawet fora). Pierwsze grupy dyskusyjne powstały jakoś tak w 1980.

Może się źle wyraziłem, bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie; mało kto z młodych czy ""milenialsów" korzysta z czegoś takiego jak fora internetowe, dla wielu to archaiczny środek komunikacji. Jeżeli do tego ktoś jest totalnie zielony w infę/komputery, to nie będzie miał pojęcia, że ktoś może mieć dostęp do jego PM.
Dlatego moim zdaniem powinna być gdzieś o tym wzmianka, niezależnie od tego, czy coś takiego działa też na innych forach, czy nie.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 07:11   

Jeśli myślicie, że inne sposoby komunikacji są bezpieczne, to jesteście w dużym błędzie. Podam wam prosty sposób by to zweryfikować.

Większość z was posiada konta na Facebooku. Jeśli używacie Messenger a, to najprawdopodobniej daliście mu zgodę na korzystanie z mikrofonu telefonu. Teraz zajrzyjcie nawet przez przeglądarkę na swoje konto Facebookowe. Możecie zamknąć ją, zablokować telefon etc. Teraz proszę przypomnieć sobie jakieś wyszukiwanie internetowe produktu, tak z przed pół roku, by nie było to coś aktualnego. Następnie głośno i wyraźnie w obecności waszej komórki wymieńcie jego nazwę. Zaglądamy na facebooka... i tadammm. Mamy swój od dawna zapomniany produkt w reklamach.

Podobnie jest z Microsoftem, Google itp. przy czym akurat pan słodziutki robi to na największą wydrę.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-04-05, 10:11   

No i stało się https://www.money.pl/gosp...624342657a.html :lol:
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 13:04   

Fallen_Angel, wyprzedziłaś mnie.

Edycja.

LadyKwiecista99 napisał/a:
niż jakiś sven i frejka

Ci ludzie poświęcają swój czas i pieniądze min. dlatego, by tobie podobne indywiduła mogły wylać tu swą żółć publicznie i bezpłatnie. Należy się więc im szacunek a ty go nie zachowujesz.

Wcale nie uważam, że to lepiej, że non stop słucha mnie mój prywatny telefon, za pomocą którego rozmawiam o nie mniej prywatnych i intymnych sprawach niż przez PMy forumowe.
Ostatnio zmieniony przez 2020-04-05, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 13:06   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Czy korzystałaś z discorda kiedykolwiek ?

Chyba korzystałam przez www. Kolejny komunikator, w którym nie da się nawet otworzyć każdej konwersacji w osobnym oknie.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 13:23   

OneLotusPetal napisał/a:
Jeżeli do tego ktoś jest totalnie zielony w infę/komputery, to nie będzie miał pojęcia, że ktoś może mieć dostęp do jego PM.
Dlatego moim zdaniem powinna być gdzieś o tym wzmianka, niezależnie od tego, czy coś takiego działa też na innych forach, czy nie.


Jeżeli informacje gdzieś są przechowywane, to administrator może mieć dostęp do tych informacji.
Wyjątkiem są sytuacje, gdy dane są szyfrowane, a szyfrowanie zachodzi po stronie abonenta.

A teraz sugeruję poczytać sobie jakie informacje zbiera na wasz temat np. taki Discord:
https://discordapp.com/privacy
A później to sobie zestawić IP, postami i PM-ami przechowywanymi na forum. :D
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 13:34   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Inna sytuacja jest kiedy duża korporacja ma dostęp do naszych danych itp proponuję nam reklamy na podstawie naszych wyszukiwań lub treści wypowiadanych , niż jakiś sven i frejka posiadający dostęp do naszych prywatnych wiadomości


Sven nie ma dostępu do PM-ów.

Owszem, inna jest sytuacja, ponieważ:
- duża korporacja robi to oficjalnie i nawet nie ukrywa, a przede wszystkim: ROBI TO,
- duża korporacja gromadzi na twój temat znacznie więcej danych ze znacznie większej ilości źródeł, tworząc twój pełen profil psychologiczny, dysponuje również środkami by za pomocą doboru reklam, czy nawet sposobu filtrowania wiadomości manipulować twoimi zachowaniami dla własnych interesów,
- jest większe prawdopodobieństwo, że twoje dane kiedyś wyciekną, gdy ktoś ukradnie bazę z danymi milionów użytkowników niż w przypadku jakiegoś niszowego forum.


> czy w przypadku chęci usunięcia konta przez użytkownika wszystkie dane są usuwane z archiwum? łącznie z adresami IP prywatnymi wiadomościami itd? Czy może przechowujesz dane wszystkich osób które kiedykolwiek się tu zarejestrowały?

Usunięcie konta automatycznie kasuje jego dane i wszystkie PM-y. Z tego powodu (i z powodu błędnej obsługi tej sytuacji przez Przemo) pojawiają się informacje no nowych wiadomościach, których nie da się przeczytać.

Jeśli użytkownik się upiera, kasuję również jego posty. Robi to co prawda sieczkę z forum, ale co poradzić.
 
 
Natalia93
użytkownik
Natalia93

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 15
Wysłany: 2020-04-05, 13:37   

Trochę chyba temat zahaczył o mnie bo jestem lesbijką i brzydzi mnie ciało faceta i u mnie i u innych - zwłaszcza twarz i genitalia. Rozmawiałam o tym z moim psychologiem prowadzącym i jest to normalne. Nie trzeba wcale być hetero żeby być ts. Także jak boicie się o tym mówić to zmieńcie psychologa, który ma podejście bardziej modernistyczne, a nie jak za czasów komuny. To samo z lekarzem od hormonów - w Polsce niestety mało kto wie jak i do czego służy układ hormonalny. Ja akurat bardzo się tym interesuje i nie raz zdarzyło mi się złapać lekarza na mówieniu głupot.
Najlepszym przykładem jest tutaj próg wejścia na hrt po 30stce u mężczyzn w Polsce i w UK. Zupełnie dwa różne progi i u nas w kraju musisz mieć dużo poniżej normy żeby lekarz Ci coś przepisał.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 13:53   

OneLotusPetal napisał/a:
Dlatego moim zdaniem powinna być gdzieś o tym wzmianka, niezależnie od tego, czy coś takiego działa też na innych forach, czy nie.


Dodałam:

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=144725#144725
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 14:01   

A skoro już burzę niektórym ich iluzję odnośnie prywatności w internecie i w związku z faktem, że trochę mnie wkurzyliście ;) , to będę okrutna i pojadę po całości:



_________________
Freja Draco
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 14:37   

Ada75 napisał/a:
Jeśli myślicie, że inne sposoby komunikacji są bezpieczne, to jesteście w dużym błędzie. Podam wam prosty sposób by to zweryfikować.

Większość z was posiada konta na Facebooku. Jeśli używacie Messenger a, to najprawdopodobniej daliście mu zgodę na korzystanie z mikrofonu telefonu. Teraz zajrzyjcie nawet przez przeglądarkę na swoje konto Facebookowe. Możecie zamknąć ją, zablokować telefon etc. Teraz proszę przypomnieć sobie jakieś wyszukiwanie internetowe produktu, tak z przed pół roku, by nie było to coś aktualnego. Następnie głośno i wyraźnie w obecności waszej komórki wymieńcie jego nazwę. Zaglądamy na facebooka... i tadammm. Mamy swój od dawna zapomniany produkt w reklamach.

Podobnie jest z Microsoftem, Google itp. przy czym akurat pan słodziutki robi to na największą wydrę.

Brzmi jak paranoja. Sprawdziłam i nic takiego nie wystąpiło.

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-05, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 14:58   

Ayashiiru napisał/a:
W przypadku gdyby moderatorzy mieli dostęp do ip (Frejo, dobrze że im to odebrałaś - pamiętam ten temat gdzie nie odpowiedziałaś na zadane pytania)

Moderatorzy mają dostęp do IP. Bez tego trudniej byłoby im np. wyłapywać multikonta.

Ayashiiru napisał/a:
pamiętam ten temat gdzie nie odpowiedziałaś na zadane pytania), istnieje możliwość włamania się do czyjegoś komputera dopóki to ip nie zostanie zmienione.

Pamiętaj, że istnieje też możliwość zrzucenia komuś na głowę samolotu pasażerskiego, jeśli zna się jego geolokalizację na podstawie IP :>
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 15:00   

Ayashiiru napisał/a:
Brzmi jak paranoja. Sprawdziłam i nic takiego nie wystąpiło.


https://tech.wp.pl/masz-smartfona-z-androidem-zobacz-co-podsluchal-gdy-rozmawiales-6334519595128961a
_________________
Freja Draco
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 16:18   

Freja napisał/a:
Moderatorzy mają dostęp do IP. Bez tego trudniej byłoby im np. wyłapywać multikonta.

CZyli należy używać Tora. Może warto więc zawrzeć to w regulaminie bardziej niż Priwy? Ale halo? Tora i prywatność już jest dla Adminki nic nie warta skoro trzeba pomocy informatycznej, aby skonfigurowali Tora tak aby tu działał i nie widzieć komunikatu "zostałeś wyrzucony".

Ale cóż, walczcie dalej z anonimowością, prywatnością korespondencji.

Skoro IP jest przekazywane moderatorom, zapytam wprost, bo widzę, że serwis nie jest więc prowadzony do celów prywatnych administratorki - kto jest Inspektorem Danych Osobowych tego forum? Nas podobnym forum (Wie ktoś kiedy je w końcu uruchomią??? Nazywa się forum a jest tam tylko strona) podali, że właśnie to że IP jest tylko dla jednego administratora zwalnia ich z ustanowienia Inspektora czy administratora danych.

Cytat:
Ayashiiru napisał/a:
pamiętam ten temat gdzie nie odpowiedziałaś na zadane pytania), istnieje możliwość włamania się do czyjegoś komputera dopóki to ip nie zostanie zmienione.

Pamiętaj, że istnieje też możliwość zrzucenia komuś na głowę samolotu pasażerskiego, jeśli zna się jego geolokalizację na podstawie IP :>

Akurat shakowanie komuś komputera to realna rzecz, gdy połowa transek to nerdy komputerowe. Wolę się zabezpieczyć.

No ale do rzeczy :D Już nie napiszecie poufnej wiadomości do rzadnego urzędu. Nie pożalicie się poufnie do Rzecznika Praw Obywatelskich, nie pożalicie się do Rzecznika Praw Pacjenta, tak aby pracownicy poczty polskiej się o tym nie dowiedzieli.

Podziękujcie tym, którzy przeciw prywatności, anonimowości najsilniej walczyli.
https://www.money.pl/gosp...624342657a.html

A teraz przybić brawo, za to, że poufność osoby trans i piszącej, że jest trans i jej prawa zostały złamane - przez pracowników poczty wyjdą na światło dzienne i będą się z was śmiać. <brawo>
Ostatnio zmieniony przez Vichan 2020-04-05, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 16:22   

Proponuję więc zapis:

15. Administratorzy oraz moderatorzy mają dostęp do twojego adresu IP oraz pośrednio do przybliżonej twojej lokalizacji jeżeli nie używasz proksy. Należy ludzi informować zanim się zarejestrują.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 16:37   

I należy dodać: iż z zapisow RODO jasno wynika że ochrona danych zwiazana z ip dotyczy tylko uzytkownikow u ktorych mozna powiazac ich profil z konkretnymi adresami. Tor, proxy na to nie pozwala w zwiazku z tym uzytkownik mie podlega ochronie RODO. :)

Na miejscu tutejszej administracji żądałabym używania TOR i wyłaczyla prywatne wiadomosci i miala cały tem kram z głowy. :D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 16:37   

Ayashiiru napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Jeśli myślicie, że inne sposoby komunikacji są bezpieczne, to jesteście w dużym błędzie. Podam wam prosty sposób by to zweryfikować.

Większość z was posiada konta na Facebooku. Jeśli używacie Messenger a, to najprawdopodobniej daliście mu zgodę na korzystanie z mikrofonu telefonu. Teraz zajrzyjcie nawet przez przeglądarkę na swoje konto Facebookowe. Możecie zamknąć ją, zablokować telefon etc. Teraz proszę przypomnieć sobie jakieś wyszukiwanie internetowe produktu, tak z przed pół roku, by nie było to coś aktualnego. Następnie głośno i wyraźnie w obecności waszej komórki wymieńcie jego nazwę. Zaglądamy na facebooka... i tadammm. Mamy swój od dawna zapomniany produkt w reklamach.

Podobnie jest z Microsoftem, Google itp. przy czym akurat pan słodziutki robi to na największą wydrę.

Brzmi jak paranoja. Sprawdziłam i nic takiego nie wystąpiło.

W przypadku gdyby moderatorzy mieli dostęp do ip (Frejo, dobrze że im to odebrałaś - pamiętam ten temat gdzie nie odpowiedziałaś na zadane pytania), istnieje możliwość włamania się do czyjegoś komputera dopóki to ip nie zostanie zmienione. O ile można wierzyć w dobre intencje administratorki, wiele sytuacji pokazało, że użytkownicy i moderatorzy mogą nie mieć czystych intencji.

No boki rwać. Już lecę. Jestem kleptomanem kurde. Lecę włamać ci się na kompa i czytać prywatne wiadomości. Nie wiem jak można zarzucać komuś taki brak godności. A tym razem to sobie zgłoszę do moderacji te pomyje i dręczenie skierowane w moją stronę.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 16:44   

Freja, czemu jej nie wywalisz stąd? Ja mam w kółko wlepiać jej ostrzeżenia i jej multikontom? Mam tego serdecznie dosyć. [ciach] i jeszcze na mnie po prostu leje. Wielkie gratulacje Ayashiiru wykończyłaś wszystkich!
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-04-05, 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 16:54   

Ayashiiru napisał/a:
Skoro IP jest przekazywane moderatorom, zapytam wprost, bo widzę, że serwis nie jest więc prowadzony do celów prywatnych administratorki - kto jest Inspektorem Danych Osobowych tego forum? Nas podobnym forum (Wie ktoś kiedy je w końcu uruchomią??? Nazywa się forum a jest tam tylko strona) podali, że właśnie to że IP jest tylko dla jednego administratora zwalnia ich z ustanowienia Inspektora czy administratora danych.


W necie można przeczytać, że:

Cytat:
W przypadkach, gdy adres IP jest na stałe lub na dłuższy okres czasu przypisany do konkretnego urządzenia, które przypisane jest z kolei konkretnemu użytkownikowi, należy uznać, że stanowi on daną osobową.


Więc ma dla Ciebie pomysł:

1. Załóż sobie sztywne łącze ze stałym IP,
2. Wejdź z niego kilka razy na forum,
3. Zgłoś do GIODO, że WFT przechowuje twoje dane osobowe w postaci stałego IP.

Ja dostanę karę, forum zamkną, a ty będziesz wreszcie szczęśliwa.

Tylko nie zapomnij się wcześniej wszystkim pochwalić, że to twoja zasługa, bo ja już zamkną, to nikt się później nie dowie i odpowiednio nie doceni.

p.s. 1. Możesz jednak również zrezygnować z punktów: 1, 2 i 3 i po prostu nadal uprawiać trolling :p

p.s. 2. Bożesz, jak ja się cieszę, że znowu tu wróciłam, jak człowiek trochę poczyta, to aż mu się znowu chce coś robić dla tego środowiska i tych wspaniałych ludzi :D
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 16:58   

Cytat:
Ja dostanę karę, forum zamkną, a ty będziesz wreszcie szczęśliwa.

Nie - szczęsliwi będą użytkownicy (nie tylko ja, Kwiecista też to wyprowadziła na światło dzienne), gdy znajdzie się odpowiedni zapis w regulaminie informujących użytkowników, że IP jest widoczne dla moderatorów, nie tylko administratorów.
_________________

 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 16:59   

Ayashiiru napisał/a:
Proponuję więc zapis:

15. Administratorzy oraz moderatorzy mają dostęp do twojego adresu IP oraz pośrednio do przybliżonej twojej lokalizacji jeżeli nie używasz proksy. Należy ludzi informować zanim się zarejestrują.


Proponuję punkt szesnasty:

16. Administratorzy tego forum zainstalują Ci czipa w mózgu, za pomocą którego będą tobą sterować i sprawią, że będziesz pisać głupoty.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 17:05   

Sven napisał/a:
Freja, czemu jej nie wywalisz stąd?

Cóż, chyba mam po prostu za miękkie serce, a poza tym zwyczajnie mnie bawi.


Sven napisał/a:
Ja mam w kółko wlepiać jej ostrzeżenia i jej multikontom?

Racja. Wlepiłam jej właśnie 2 punkty za insynuacje pod Twoim adresem.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-05, 17:08   

Freja napisał/a:
Racja. Wlepiłam jej właśnie 2 punkty za insynuacje pod Twoim adresem.
W takim razie chciałam zwrócić uwagę na niestosowność tego co napisał Sven. Tak dla zachowania pozorów by wypadało zauważyć.

Mnie to nie bawi, weźcie skończcie to tłuk-fu. Szkoda niedzieli.
_________________
Ostatnio zmieniony przez remick76 2020-04-05, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 17:21   

Tak opieprzam ją, bo krew mnie już zalewa. Zgadzam się z tym, bo przekroczyła już wszelkie granice, w tym granice mojej cierpliwości poprzez wyżywanie się na mnie, ciągłe robienie z siebie ofiary i bierną agresję. Nie wiem co Ayashiiru sobie wyobraża, że wszystko może? Wyjątkowo agresywna osoba, wandal, który niszczy wszystko, co napotka i jak typowy narcyz do tego kłamie, wmawiając swoim ofiarom, że to one są winne.

Tym czasem ja mam już dość jej absolutnie nietolerowalnego zachowania, oczerniania, pomyj, niskich zagrywek, chamskich odzywek i tego, że nigdy niczego się nie uczy i kieruje nią jakaś chora chęć niszczenia, zemsty lub kontroli. Więc na razie znikam. Jeżeli ona i jej wszystkie konta nie znikną... nie wracam tu.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 17:29   

Aaa... chyba niechcący komuś skasowałam wiadomość.
Nawet nie wiem komu :/
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-05, 17:31   

To może jak w Mafii?
Ayashiiru, będziesz tu mogła zostać, jeśli skasujesz Kwiecistą.
_________________
Freja Draco
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 17:32   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Ja dodam że Arisa jaka to ona nie jest, nigdy by nie powiedziała w stosunku drugiej transki że ta nie jest trans, ani tym bardziej nie nazwała transwestytą.
A Kwiecistą to zbanujcie po prostu.

Kwiecista miała własne zdanie, jak każdy z nas. Kwiecista też zwróciła niezależnie ode mnie na problem. W co pisze popieram ją. Pora by była prawda zawarta w regulaminie. Nie widzę przeszkód aby się to tam znalazło o ile jest robione zgodnie z prawem. Zazwyczaj gdy jest coś do ukrycia to nie bez powodu jest ukrywane.

Widzę mniejszą szkodę w czytaniu priwów przez adminkę niżdawanie lokalizacji użytkowników lub informacji z czego korzystają moderatorom. Bawicie się w "Kwarantannę domową". Warto zobaczyć ile ludzi nagle zaczęło przejmować się prywatnością.

Freja napisał/a:
Ayashiiru, będziesz tu mogła zostać, jeśli skasujesz Kwiecistą.

Kwiecista nie ma nic wspolnego ze mną. Poza tym nie mam uprawnień do jej kasowania. Najlepiej skasować kogoś kto poruszył ważny temat. <brawo> Prawie jak pis.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 17:35   

Kwiecista na 1000% jest multikontem. Zarejestrowała się tylko po to, żeby po 1. zadać pytanie o prywatność PM i IP, a po 2. wywołać kłótnię i porzucać oskarżeniami.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 17:45   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Sven, Lady Kwiecista to nie jest multi konto Arisy, to Nitka laska którą zbanowałam na TransFriends za transfobię i mikrofaszyzm,
Arisa wycofała się w większości ze środowiska.
Trochę nie rozumiem fenomenu przypisywania każdej osobie która jest uparta i przewrażliwiona bycia multi kontem Arisy, to takie w stylu, no ktoś jest denerwujący to na pewno jest Arisą.

Kto to jest ta Arisa i Nitka? Co tu się do c...y dzieje?
_________________

 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-04-05, 18:56   

Ayashiiru napisał/a:
Proponuję więc zapis:

15. Administratorzy oraz moderatorzy mają dostęp do twojego adresu IP oraz pośrednio do przybliżonej twojej lokalizacji jeżeli nie używasz proksy. Należy ludzi informować zanim się zarejestrują.

Na wszystkich innych stronach i forach działa to w ten sam sposób. Lokalizację każdego adresu można sprawdzić na pierwszej lepszej stronie z Google. Jak idziesz ulicą to też masz pretensje, że inni ludzie mogą cie zobaczyć? To już męczące się robi...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-04-05, 21:50   

Fallen_Angel napisał/a:
Na wszystkich innych stronach i forach działa to w ten sam sposób.

Fallen_Angel, dla mnie to nie jest oczywiste że moderator ma dostęp do IP bo niby po co miałby mieć skoro jest od moderowania treści. Potem są takie niepotrzebne wrzutki o używaniu proxy itp ale już mniejsza z tym - uważam że to powinno trafić do regulaminu.

Zresztą jak widać to że Administratorka ma wgląd w PMy też nie było jasne dla niektórych osób.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 22:08   

Cytat:
Zresztą jak widać to że Administratorka ma wgląd w PMy też nie było jasne


Kilkakrotnie ten temat był poruszany na forum. Jeśli ktoś uważnie je śledził to mógł o tym wiedzieć.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-05, 22:40   

Ada75 napisał/a:
Cytat:
Zresztą jak widać to że Administratorka ma wgląd w PMy też nie było jasne


Kilkakrotnie ten temat był poruszany na forum. Jeśli ktoś uważnie je śledził to mógł o tym wiedzieć.


Nikt nie ma obowiązku przed rejestracją czytania 6399 tematów na forum, aby się o tym dowiedzieć - do tego część tematów wymaga rejestracji. Inne fora jasno o tym informują, jeżeli takie dane rejestrują lub przekazują firmomo i osobom trzecim.

Poza tym nie widzę innych tematów, gdzie odpowiedziano w zakresie dostępności IP dla moderatorów. Ciekawe do jakich jeszcze danych mają dostęp i zgodnie z prawem mam prawo do tej wiedzy.

Forum wielotematyczne Andriskos wprost informuje jakie dane przetwarza i komu je udostępnia. Jest tam nawet więcej niż IP. O sprawach dotyczących IP informuje też pierwsze z listy forum Odjechani.

Czy moderatorzy widzą jakiej przeglądarki używamy, może coś jeszcze poza postami?
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-05, 23:18   

Mie wiedza a używaja sieci anonimizujacych. :D .
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-04-06, 00:15   

Cytat:
Czy moderatorzy widzą jakiej przeglądarki używamy, może coś jeszcze poza postami?

Nawet ja nie wiem, jakiej przeglądarki używasz, ale podejrzewam, że jakiejś cebulowej :p
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-06, 00:35   

Ayashiiru napisał/a:

* jak wyślą za granicę karty do głosowania, gdzie ludzie podali, że wyjeżdżają do Niemiec i nie wiadomo gdzie przebywają?

Jeżeli ktoś przebywający za granicą nie zadba o podanie swojego adresu, to jego problem.
Ogólnie to wyolbrzymiasz problem tego głosowania korespondencyjnego, a to jest bardzo proste - kiedyś już głosowałem korespondencyjnie z zza granicy (kiedy jeszcze było można). Trzeba się zarejestrować w konsulacie, potem przychodzi list z DWOMA kopertami zwrotnymi - do jednej wkładasz tylko kartę z głosami i zaklejasz tą kopertę, do drugiej wkładasz tą zaklejoną anonimową kopertę z głosami oraz swoje imienne zaświadczenie o oddaniu głosu w sposób dobrowolny, osobisty itp. Kiedy list wraca do konsulatu/urzędu, zostaje otwarty, anonimowa koperta z głosami trafia zamknięta do urny, Twoje oświadczenie do dokumentacji. Więc głosowanie jest anonimowe, a nie imienne. I tyle. A przynajmniej tak to powinno działać.
Ogólne nie wiem czemu taka niechęć do głosowania korespondencyjnego - moim zdaniem to ono jest akurat spoko. W Niemczech od dawna można głosować korespondencyjnie (tzn. Niemcy mogą w swoich wyborach). I te pakiety też chyba przychodzą listami zwykłymi (ale tego nie jestem pewien, do mnie wtedy ten z konsulatu przyszedł akurat poleconym). I jakoś to chyba jednak działa, bo ludzie jakoś masowo nie protestują.

LadyKwiecista99 napisał/a:
myślę że mogą tu być osoby które rozmawiają dużo ze sobą o swoich prywatnych sprawach przemyśleniach lub nawet seksualności , o których nie chcieliby aby Frejka się dowiedziała , lub też wymieniają się swoimi imionami i nazwiskami , numerami telefonów , podają informację o miejscu zamieszkania

A Freja siedzi i czyta te wszystkie PW (których może są i tysiące) <rotfl> jest tak bardzo absurdalne to co insynuujesz, że brak mi słów. No po prostu ja nie wiem skąd w głowach ludzi rodzi się pomysł, że ktokolwiek miałby czas i fizyczne możliwości żeby ich tak dogłębnie inwigilować...

WiktoriaJangmi napisał/a:
Sven, Lady Kwiecista to nie jest multi konto Arisy,

chyba tego nikt nie sugerował, LadyKwiecista to faktycznie nie.

Sven napisał/a:
Tym czasem ja mam już dość jej absolutnie nietolerowalnego zachowania, oczerniania, pomyj, niskich zagrywek, chamskich odzywek i tego, że nigdy niczego się nie uczy i kieruje nią jakaś chora chęć niszczenia, zemsty lub kontroli. Więc na razie znikam. Jeżeli ona i jej wszystkie konta nie znikną... nie wracam tu.

Daj spokój, musicie być trochę jak lekarze ;) No a niestety transseksualizm powoduje w ludziach różne zaburzenia i choroby psychiczne - jeden będzie cierpiał na jakąś nerwicę czy fobię społeczną, inny na coś jeszcze poważniejszego, a jeszcze inny będzie miał paranoję na punkcie prywatności. Nie ma sensu się obrażać na osobę chorą, bądź jak ten lekarz ;)

@Freja, zdecydowanie powinnaś dodać do regulaminu, że zabrania się zakładania konta osobom z paranoją i zbytnim lękiem o swoją prywatność. Nie, że się ostrzega - tylko wprost, że się zabrania.


A tak btw. do użytkowników TORa: jak tam strony w domenie .onion? Nadal ładują się tak długo czy coś tam działa już lepiej? Jest jakieś sensowne forum polskie? No i czy kilkuminutowe wideo nadal ściąga się godzinami? Bo daaawno nie byłem i nie wiem czy jest sens TORa instalować...
_________________
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-06, 01:11   

wendigo napisał/a:
Trzeba się zarejestrować w konsulacie

Obecnie urzędy nie obsługują tego typu spraw. Nie wykonują meldunków ani wpisania się do rejestru wyborców (gdy wynajmujesz lub przebywasz w kwarantannie poza domem). Bezdomni też nie mogą podać adresu, a są uprawnieni do głosowania. Jak jest w konsulatach podczas epidemii tego nie wiem, ale uświadczyłam odmowy przyjęcia w Urzędzie Miasta.

Nie przesadzam więc, tylko wskazuję na nierówność już abstrachując od tego przekrętu. Czy oni też demonizują? Koronawirusem obawiam się, że jest rząd i politycy PIS a nie realny zarazek.

wendigo napisał/a:
potem przychodzi list z DWOMA kopertami zwrotnymi - do jednej wkładasz tylko kartę z głosami i zaklejasz tą kopertę, do drugiej wkładasz tą zaklejoną anonimową kopertę z głosami oraz swoje imienne zaświadczenie o oddaniu głosu w sposób dobrowolny, osobisty itp.

Jak wyjaśniało oko.press i gazeta.pl wybory muszą spełniać jeszcze dwa wymogi:
* list musi być polecony, aby miał 99% szans dotarcia do ciebie i nie został wyjęty ze skrzynki lub przejęty przez listonoszy lub może nawet niewysłany - mówi o tym oko.press w powyższym linku
* wybory zgodnie z konstytucją są bezpośrednie, czyli mogą istnieć jedynie pojedyncze przypadki kiedy głos trafia przez pośrednika (obłożna choroba, niepełnosprawność itp.). Nie wyślesz głosu za potwierdzeniem odbioru ponieważ listy jak pisze oko.press będą wyjmowane co trzy godziny z tych specjalnych skrzynek pocztowych pod pocztą.

Już pominę tu aspekt zarażenia się - ciekawe jakie kolejki będą gdy 30 milionów trupów (nazwijmy sprawę po imieniu miesiąc w przyszłość) wyjdzie oddać swój głos w czasie szczytu epidemii.

Cytat:
Kiedy list wraca do konsulatu/urzędu, zostaje otwarty, anonimowa koperta z głosami trafia zamknięta do urny, Twoje oświadczenie do dokumentacji. Więc głosowanie jest anonimowe, a nie imienne. I tyle. A przynajmniej tak to powinno działać.

Piękny przykład jak zrobić przekręt i włożyć do urny inną kopertę a oświadczenie zachować lub sfałszować podpisy, jak zauważa oko.press sprawdzenie autentyczności 30 milionów podpisów jest fizycznie niemożliwe.

Cytat:
Ogólne nie wiem czemu taka niechęć do głosowania korespondencyjnego - moim zdaniem to ono jest akurat spoko.

A moim nie - jest to przekręt jak zauważają media, pisze o tym nie tylko oko.press czy gazeta wyborcza, ale dużo więcej mediów określa to ryzykiem ogromnego przekrętu. Podczas głosowania przy urnach wszystko odbywa się pod kamerami i nie jest tak łatwo sfałszować głosy. Stąd czerwone dawne urny zastąpiono przezroczystymi aby zapobiec fałszerstwom.

Cytat:
W Niemczech od dawna można głosować korespondencyjnie (tzn. Niemcy mogą w swoich wyborach). I te pakiety też chyba przychodzą listami zwykłymi (ale tego nie jestem pewien, do mnie wtedy ten z konsulatu przyszedł akurat poleconym). I jakoś to chyba jednak działa, bo ludzie jakoś masowo nie protestują.

Porównujesz Niemcy do dążącego po trupach Pisu do władzy? Nie widzisz ile przepisów i punktów konstytucji łamią? Może poczytaj chociaż oko.press z ostatniego tygodnia. Oni chcą władzę uzyskać kosztem złamania całej konstytucji i innych ustaw.

Cytat:
A tak btw. do użytkowników TORa: jak tam strony w domenie .onion? Nadal ładują się tak długo czy coś tam działa już lepiej? Jest jakieś sensowne forum polskie? No i czy kilkuminutowe wideo nadal ściąga się godzinami? Bo daaawno nie byłem i nie wiem czy jest sens TORa instalować...

Nie sprawdzałam i nie znam stron oniona. Używam tora tylko na kilku polskich stronach. Polskie strony ładują się przyzwoicie. Było kiedyś inaczej?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-06, 10:12   

wendigo, wiesz co, ale każdy ma swoją wrażliwość i swoją wytrzymałość. Każdego da się wykończyć, szczególnie natrętnością zachowań, które dana osoba uważa za przykre.

A swoją drogą, w Polsce jeden z lekarzy oddelegowanych do walki z koronawirusem popełnił samobójstwo. Lekarz nie jest bez skaz, ale to, co robią media i jak wrodzy są pacjenci nie jest adekwatne do tego, co faktycznie ten lekarz spaprał. Lekarz to tylko człowiek z wiedzą, nie wszechwiedzący Bóg - i nie Belzebub, który żywi się grozą i trwogą.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-04-06, 22:48   

Jesli glosowanie korespondencyjne jest zdaniem niektorych zle, to wybory nalezy odlozyc do przyszlego roku, bo zdaniem ekspertow jesienia epidemia najpewniej wroci, a w lecie to tez nie wiadomo kiedy te wybory daloby sie przeprowadzic. No ale w Polsce lubia sie klocic o wszystko i nikt nikomu nie dogodzi.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-06, 23:50   

southener napisał/a:
Jesli glosowanie korespondencyjne jest zdaniem niektorych zle, to wybory nalezy odlozyc do przyszlego roku, bo zdaniem ekspertow jesienia epidemia najpewniej wroci

Takie były propozycje, moim zdaniem nie najgorsze. Do tego czasu być może byłaby już szczepionka.
 
 
Prince of Foxes
użytkownik
Prince of Foxes


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 65
Wysłany: 2020-04-07, 00:23   

Sven napisał/a:

A swoją drogą, w Polsce jeden z lekarzy oddelegowanych do walki z koronawirusem popełnił samobójstwo. Lekarz nie jest bez skaz, ale to, co robią media i jak wrodzy są pacjenci nie jest adekwatne do tego, co faktycznie ten lekarz spaprał. Lekarz to tylko człowiek z wiedzą, nie wszechwiedzący Bóg - i nie Belzebub, który żywi się grozą i trwogą.

Masz na myśli profesora Rokitę?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-14, 01:16   

@Ayashiiru
Ok, wiem, napisałem tylko jak odbywało się głosowanie korespondencyjne za granicą, kiedy jeszcze było możliwe.

Swoją drogą ciekawy jestem jak to będzie jeśli te wybory faktycznie się odbędą, a inne kraje nie zniosą swoich obostrzeń - jak będzie można zagłosować za granicą w ogóle?

Cytat:

Nie sprawdzałam i nie znam stron oniona. Używam tora tylko na kilku polskich stronach. Polskie strony ładują się przyzwoicie. Było kiedyś inaczej?

Ja po normalnym internecie chodzę normalnie, a przez TORa tylko po ukrytym. Ale pewnie sprawdzałem jak chodzi ten normalny i chyba było sporo wolniej.
_________________
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-14, 14:40   

wendigo napisał/a:
Swoją drogą ciekawy jestem jak to będzie jeśli te wybory faktycznie się odbędą, a inne kraje nie zniosą swoich obostrzeń - jak będzie można zagłosować za granicą w ogóle?

O tak, to jest celne pytanie - nawet nie pomyślałam. Na przykład Włochy mogą zrobić "lock-down", a może być tam Polak, który zechce zagłosować... O tym też nie pomyślał wspaniały Nocnik-Pisuar.

Na razie wszystkie urzędy zamknięte, chcesz się wpisać do spisu wyborców to możesz to zrobić tylko pod warunkiem, że masz konto bankowe lub e-PUAP. Nie interesuje ich, że mogę nie umieć się posłużyć bezpiecznie ani jednym ani drugim. Do tego wprowadzają czytanie korespondencji urzędowej wysłanej przez obywateli - obywatel nie będzie miał prawa do tajemnicy z czym skarży się do Rzecznika.

Cytat:
Ja po normalnym internecie chodzę normalnie, a przez TORa tylko po ukrytym. Ale pewnie sprawdzałem jak chodzi ten normalny i chyba było sporo wolniej.

Nie narzekam na szybkość. Jest w ogóle coś ciekawego w tym ukrytym? Jakieś grupy transowe na przykład?

Podsumowując rząd - chyba mamy "Orwell" - dąża do jednego:
- aplikacja ProteGo i kwarantanna domowa - zdobyć jak najwięcej informacji o obywatelu - obiecywali dobrowolność, potem wymusili,
- korespondencyjne wybory - głos jest w jednej kopercie z oświadczeniem imiennym (poznają poglądy polityczne),
- zmuszenie ludzi do używania epuapu - pewnie chodzi o sprofilowanie ludzi,
- w jednej bazie niebędącej pod tajemnicą lekarską zbiorą informacje o wszystkich chorych na koronawirusa - czyli w dłuższej perspektywie wszystkich,
- w 2021 kolejny spis powszechny - będą pytać o religię itp.,
- dążą do kadencji kilkudziesięcioletniej? Zbojkotować Konstytucję, zdobyć większość i działać przeciw Konstytucji i obywatelom? Wynik wyborów sfałszować.
- do tego 5G - podobno ludzie w Wielkiej Brytanii mają poparzone płuca a nie żadnego koronawirusa - nie wiem ile jest w tym prawdy, ale lekarze widzą dwa typy kliszy z prześwietlenia płuc i tego drugiego typu nie umieją wyjaśnić... Toteż ludzie wyszli palić maszty już nie tylko w UK.

Brawo Wiktoria Jangmi oraz LadyKwiecista99. Jest zaistnie kwieciście :D Sypnę wam trochę zmutowanych koronawirusów by był spokój. <kot_zawstydzony> <kot_ucieszony> <kot_skolowany> <kot_zly> <kot2>
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-14, 16:41   

WiktoriaJangmi i LadyKwiecista99 po punkcie za wulgaryzmy i wycieczki osobiste.

Jednocześnie napomnknę na przyszłość, że żeby wypowiedź była wulgarna wystarczy aby była zbyt dosadna i atakująca, nie musi zawierać wulgaryzmów.

A trzy punkty to ban na tydzień.
Powtarzanie tych samych antyspołecznych zachowań wiąże się z surowszym przyznawaniem punktów, a tym samym szybszym banem.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-14, 16:53   

A w temacie 5G, to z inżynierskiego punktu widzenia, podejrzenia, że parzy płuca są bezzasadne. Miałaby według niektórych też powodować raka, co również jest mało wiarygodne. Raka powoduje promieniowanie jonizujące, nie radiowe, to zupełnie różne częstotliwości. Fale radiowe mogą co najwyżej coś podgrzać i jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby parzyły wybiórczo płuca. Po prostu nie ma żadnego naukowo potwierdzonego faktu, który miałby na to wskazywać. Prędzej zwaliłbym uszkodzenia płuc na smog i inne zanieczyszczenia powietrza.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-14, 18:07   

Starczy.

Kwiecistej na razie uzbierał się ban.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-04-14, 18:12   

Kwiecistej to by się przydał ban na stałe, misgendering, wulgaryzmy, tru scamowanie, wywoływanie kłótni. 3 marne punkty to za mało za tyle wykroczeń.
Sven, może zamkniesz ten wątek aby już nikogo nie kusiło aby się kłócić? A polityczny offtop już dawno powinien trafić tam gdzie jego miejsce.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-14, 18:25   

Otworzą wątek powtórnie i będzie więcej wątków do zamykania, jak zamknę ten. Mam wrażenie, że za mało leci tu permabanów, bo użytkownicy nic sobie nie robią... z niczego.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-04-14, 23:12   

Sven napisał/a:
A w temacie 5G, to z inżynierskiego punktu widzenia, podejrzenia, że parzy płuca są bezzasadne.

5G działa na częstotliwości 57-70 GHz. Częstotliwości są przydzielane od najniższych z danego pasma - tak czytałam. Częstotliwość dokładnie 60 GHz okazała się być częstotliwością rezonansową cząsteczki tlenu O2, podobnie jak w mikrofalówce jest ustawiona częstotliwość rezonansowa dla wody. Tak więc podstawy naukowe do twierdzenia, że jest to możliwe są. Brakuje jedynie badań. Wiadomo już dlaczego 5G ma tak małe zasięgi: 50 do 500m, typowo 200m w terenie zabudowanym. Dlatego, że tlen z atmosfery pochłania promieniowanie nagrzewając cząsteczki tlenu.

Brakuje badania jak rozedrgane cząsteczki się zachowują w okolicy komórek płuc, gdzie są wchłaniane.

Cytat:
Miałaby według niektórych też powodować raka,

WHO wpisał na listę czynników rakotwórczych promieniowanie elektromagnetyczne, w tym z zakresu 3G, 4G i 5G.

Cytat:
Raka powoduje promieniowanie jonizujące, nie radiowe, to zupełnie różne częstotliwości.

Raka powoduje też promieniowanie UV, które jest niejonizujące. Może go spowodować każde promieniowanie, które organizm wchłania zamiast przepuścić. Dlatego RTG jest szkodliwe, a rezonans magnetyczny nie jest.

Cytat:
Fale radiowe mogą co najwyżej coś podgrzać i jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby parzyły wybiórczo płuca.

Tylko płuca są odbiorcą cząsteczek tlenu. Tam następuje ich łączenie z krwią. W chwili łączenia właściwości substancji mogą się stopniowo zmieniać. To mogłoby wyjaśnić dlaczego akurat w tym miejscu jest największe zagrożenie.

Cytat:
Po prostu nie ma żadnego naukowo potwierdzonego faktu, który miałby na to wskazywać. Prędzej zwaliłbym uszkodzenia płuc na smog i inne zanieczyszczenia powietrza.

No tylko jest dziwna zbieżność "koronawirusa" z rozstawianiem kolejnych masztów 5G i ich uruchamianiem. Dlaczego niedawno podniesiono normy 100-krotnie? Zbiega się to tak ładnie z pierwszym przypadkiem SARS z 17 listopada 2019?

Dlaczego promieniowanie elektromagnetyczne w tym radiowe nadal jest na liście WHO "substancji <hahaha> z dużym prawdopodobieństwem powodujących raka"? Dlaczego najwięcej przypadków pewnych typów raka jest w pewnym promieniu od masztów 3G, 4G (5G na razie nie ma takich badań, bo dopiero zaczynają je stawiać i uruchamiać)?

Co jest z kapitalistycznego punktu widzenia bardziej opłacalne?
- przyznać się, że 5G szkodziło wywołując bezbolesne zapalenie płuc o charakterze poparzenia, czy
- zrobić hybrydę 2 wirusów (tym jest ten "koronawirus") i zwalić wszystko na niego a cichaczem stopniowo wyłączyć szkoliwe częstotliwośći, tak aby nikt nie mógł domagać się odszkodowań?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-15, 00:50   

Ayashiiru napisał/a:

Cytat:
Ja po normalnym internecie chodzę normalnie, a przez TORa tylko po ukrytym. Ale pewnie sprawdzałem jak chodzi ten normalny i chyba było sporo wolniej.

Nie narzekam na szybkość. Jest w ogóle coś ciekawego w tym ukrytym? Jakieś grupy transowe na przykład?

Grup transowych nie spotkałem. Generalnie ludzie się popisują albo wyzywają. Ale jakieś ciekawostki i smaczki można znaleźć. I odważne erotyczne fantazje :P Pornografię też ale chyba nie trafiłem tak naprawdę na nic, czego by nie było w zwykłym internecie też.

Cytat:

- korespondencyjne wybory - głos jest w jednej kopercie z oświadczeniem imiennym (poznają poglądy polityczne),

Nie w jednej tylko obok.
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-15, 09:12   

Usunąłem prywatkę.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-15, 11:27   

https://www.who.int/news-...orks-and-health
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 16