Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to jest dokładnie z osobami niebinarnymi
Autor Wiadomość
Zagubiony_ktoś
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Wysłany: 2020-03-19, 12:56   Jak to jest dokładnie z osobami niebinarnymi

Czesc nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale chce zapytać o jedną rzecz, na czym dokładnie polegalnie niebinarnosc w sensie wiem ze taka osoba może czuć się kobieta i mężczyzna może jej się identyfikacja skokowo zmieniać albo nie czuć się ani ta ani ta plcia ale chcę zapytać czy jest coś takiego ze osoba w tym samym czasie czuje się i tym i tym ? Może być coś takiego czy raczej to polega na tym ze np przez jakiś czas taka osoba czuje się kobieta potem przeskakuje jej na meska identyfikację? Jak to jest. Z chęcią tez posłucham osób Nie binarnych jak oni na to patrza i jak się czują 😊

Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur

Preferowany zaimek: on
Punktów: 762
Wysłany: 2020-03-19, 20:40   

Ja się identyfikuję w tym samym czasie częściowo z płcią męską i żeńską. Chociaż to jest trochę taki uproszczony opis. Po prostu czuję się sobą i jest to dla mnie zupełnie normalne, że jest we mnie trochę jednej płci i trochę drugiej. Wcześniej, kiedy nie wiedzialem, że to w ogóle jest mozliwe, strasznie się męczyłem, próbując raz być k, a raz m. Odkąd zapoznałem sie z terminem niebinarności to mi się dużo rzeczy zaczęło w glowie układać.

Odpowiedz do tematu