Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania Svena
Autor Wiadomość
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-03-15, 15:50   Pytania Svena

Na wstępie - nie ten temat nie jest po ot by ciągnąc temat prowokacji OneLotusPetal. Jak już wspominałam, sprowokować się nie dam bo nie przyszłam tu się wykłucać.

Wspomnę tylko, że niedługo kłutliwcy będą mogli się kłucić sami ze sobą jak to określono ponieważ adminka nie żyje od 24 lutego 2020. Kto nie wierzy, spojrzy sobie w jej profil.

Jednak do sedna bo zadano pytania, pioczym zamknięto wątek (tak się nie powinno postępować - pytania należy zadać w nowym wątku).

Sven napisał/a:
Ayashiiru, a nie jesteś sama informatykiem?

Przeczytaj powitanie. Z informatyką nic mnie nie wiąże. Gdyby mnie wiązało nie miałabym związanych rąk z ilością pieniędzy na FFS. Muszę rozporządzać tym co mam na koncie (nie napiszę skąd, ale nie z dawania d... i nie z informatyki).

Cytat:
Czy mnie pamięć myli?

Tak.

Cytat:
Jeżeli jesteś, to sama wiesz jak to jest z danymi poufnymi takimi jak czyjś adres, jak się należy z nimi obchodzić i że osoba odpowiedzialna za nie ma takie osobiste historie i dramaty w poważaniu, bo cudze dramaty są ciekawe jak zeszłoroczny śnieg, szczególnie gdy widuje się ich po 100 dziennie, i sama wiesz na ile IP pozwala na identyfikację użytkownika (tak naprawdę w bardzo niewielkim stopniu).

Czytałam na stronach urzędu, że jest to dana osobowa umożliwiająca identyfikację użytkownika. Raczej nie kłamią bo nie mają w tym celu. To nie epidemia koronawirusa, gdzie inne tematy trzeba zamieść pod dywan. Nie, niestety nie wiem jak się z tym obchodzić więc zastosowałam się do rad znajomego który jest administratorem komputerów w jednej z firm.

Cytat:
I na dobrą sprawę nie tylko informatycy mają dostęp do poufnych danych klientów, bardzo dużo profesji ma i sposoby obchodzenia się z nimi należą do wiedzy powszechnie znanej. Tak samo jak to, że IP nie pozwala na jednoznaczną identyfikację użytkownika, szczególnie jeżeli używa on proxy (Tor jest rodzajem proxy).

A masz pisemne upoważnienie od Frei na przetwarzanie danych osobowych, a Freja jest administratorem danych? Tak to wygląda u nas w firmie i pewnie nie tylko tu.

Cytat:
Uważam też, że ujmując to Twoimi słowy, oczerniasz mnie. Twoje oskarżenia nie mają podstaw a „dowody” pokazują jedynie Twoje złośliwości.

W czym oczerniam? Jak możesz bez IP wysnuwać wnioski o używaniu Tora?

Cytat:
Mam ustalenie z resztą administracji, że jeżeli nie poprawiają moich działań, znaczy że się z nimi zgadzają, więc to moje wypowiedzi i działania odzwierciedlają nie tylko moje stanowisko, ja tu tylko sprzątam.

Tak, szczególnie w sytuacji, że adminki już nie ma XD.

Cytat:
Na co niby mam odpowiadać? Twoje pytania to baity i tematy zastępcze, żeby odwrócić uwagę, nakierowane na zmęczenie kogoś, kogo uważasz za swojego przeciwnia, a nie prawdziwe pytania. Odpowiedzi na te pytania są powszechnie znane, zadawanie ich raz po raz nosi znamiona trollingu. Jeżeli nie wiesz jakie są znamiona trollingu i znowu chcesz zadać proste pytanie, odsyłam do Google. Z resztą w temacie pytań, nie miałem czasu dać Ci punktów za posta z dnia 13 lutego, a jak już miałem, postanowiłem nie drążyć tematu, aby dalej nie jątrzyć.

Zadaję pytania po poszukaniu informacji. Jak juz pisałam nie znam angielskiego, zostaje mi więc tylko polski internet i polskie fora tematyczne. Za to osoby, które prowokują do kłutni nie nagradzasz ostrzeżeniami. Aż się prosi o stwierdzenie A... m... f...

Cytat:
Tym samym, zamykam ten temat, użytkownicy kontynuujący go za wyjątkiem Armanda dostają słowne upomnienie. Za otwarcie nowego tematu kontynuujący ten i wypowiedzi w nim dam ban na tydzień, popieram zwiększenie ilości punktów tym, że teraz jedynie pouczam za ożywienie tego tematu oraz tym, że za recydywę przysługuje więcej punktów według regulaminu. Uważam, że anonimowość i używanie Tora itp narzędzi daje człowiekowi wrażenie, że może działać nie ponosząc za swoje czyny konsekwencji.


Po co więc zadajesz pytania i sugerujesz rzeczy nieprawdziwe? Tylko po to aby użyć przemocy przeciwko innym użytkownikom? Niedługo to forum będzie martwe i to nie przez tory. Sam prowokujesz i zastraszasz ludzi.

Wstawiając teraz ostrzeżenie wnoszę o uzasadnienie tego ostrzeżenia cytując moje wypowiedzi i klasyfikując je według regulaminu, jeżeli nie potwierdzasz teorii o trans-przemocy.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-15, 17:01   

Ja o nic nie pytałem. Co najwyżej, o to czy jesteś informatykiem z zawodu, ale nie oczekiwałem odpowiedzi.

Ayashiiru napisał/a:
Gdyby mnie wiązało nie miałabym związanych rąk z ilością pieniędzy na FFS

Są i informatycy na budżetówce i w małych miejscowościach, którzy pracują za 2000.

Informuję, że informacja o śmierci Frei została wywnioskowana z ostatniej daty logowania. Pozwolę sobie na nie odpowiedzenie na pytania użytkowniczki, gdyż odpowiedzi na nie są oczywiste (gdzie mnie oczernia, czy mam potrzebne upoważnienia, oraz jak, na co i kiedy umówiłem się z resztą administracji).

Jednocześnie zaznaczę, że śmianie się z czyjejś potencjalnej śmierci jest w wyjątkowo złym tonie:
Ayashiiru napisał/a:
Tak, szczególnie w sytuacji, że adminki już nie ma XD.


Ban zgodnie z zapowiedzią. Zamykam wątek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9