Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieuzasadnione ostrzeżenie, nadinterpretacja postów
Autor Wiadomość
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-24, 12:41   Nieuzasadnione ostrzeżenie, nadinterpretacja postów

Odwołuję się od poniższego ostrzeżenia:
1 Sven Dzisiaj 11:16 Jak w wątku powitalnym lychee: sugerowanie innym głupoty, kilka postów tego typu

Ostrzeżenie jest niezasadne, zaś w wątku powitalnym lychee nigdzie kilkukrotnie nikomu nie sugerowałam głupoty.

Zwracam po raz kolejny uwagę na nadużywanie uprawnień na tym forum. Przyczyn jest przynajmniej kilka, dla których mogło się stać to o co pytałam i to do lychee należało wyjaśnienie, w tym mogła skrajnie się zdarzyć nawet sytuacja tam opisana, bowiem ludzie miewają leki nie tylko od lekarzy...

No ale najlepiej posądzić o złośliwość i użyć brzytwy.

Edit: za to osoby (wcale nie nowe), które spamują linkami do discorda po priwach, po których kliknięciu słychać jak ktoś robi sobie dobrze nie są w żaden sposób nagradzane mimo, że pozostaje niesmak, można jedynie grzecznie wtedy usunąć swojego nicka z serwera i opuścić serwer bez śladu.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-24, 13:05   

Ayashiiru, to tylko jeden punkt. Nie warto się denerwować, no i sama wiesz... uspokój się.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-02-24, 13:19   

Cytat:
Jak w wątku powitalnym lychee: sugerowanie innym głupoty, kilka postów tego typu
Cytat:
Chyba logiczne jest, że psycholog nie przepisuje w ogóle hormonów! Czy nie jest to tak proste jak 2+2?

Już wiesz, moderatorze, czemu odkąd nim zostałeś uciekło stąd 95% użytkowników? Tak bzdurnych powodów ostrzeżeń nie było nigdy..
Sven napisał/a:
Jako że to już któryś z kolei Twój chamski post dzisiaj, masz punkt.
Czy sugerowanie przez moderatora użytkowniczkom problemów psychicznych nie jest chamskie? gdzie punkty?
Sven napisał/a:
Ciesz się, że nie masz rozjazdu psychiki na tym leczeniu :-p Ja miałem i do tej pory mam epizody depresyjne przez zaburzenia hormonalne. Choć i tak są bardziej znośne niż to, co mi zafundowały „leki”.
Nie nadajesz się na to stanowisko bo najwyraźniej pozwalasz by Twoje kłopoty przekładały się na to jak traktujesz innych na tym forum. Walka z wyimaginowanymi wrogami bywa męcząca.. I nie piszę tego złośliwie, mimo tego co ostatnio nawyprawiałeś także i pod moim adresem..

Normalnie strach tu pisać.
_________________
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-24, 16:08   

Ada75 napisał/a:
Ayashiiru, to tylko jeden punkt. Nie warto się denerwować, no i sama wiesz... uspokój się.

Wcale nie jeden. Kliknij sobie archiwum oraz aktualne ostrzeżenia. Gdyby istniało inne forum to już dawno bym tam odeszła. Niestety na grupy fejsowe nie mam wstępu bo ktoś mi kliknął, że używam nieprawdziewgo imienia lub nazwiska.

Proponuję, aby uspokoiła się właściwa osoba. Przyszłam tu po pomoc a nie po przemoc moderacyjną.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-24, 16:59   

Ja już nie mam siły tłumaczyć. Jak ktoś inny czuje się na tyle wytrzymały, to zapraszam do dyskusji. Mam wrażenie, że mówię w kółko to samo i nie dociera. Ja się zużyłem. Mam wręcz wrażenie, że każde moje słowo zostanie użyte przeciwko mnie, dlatego już nic nie mówię.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-02-27, 03:56   

Ayashiiru napisał/a:
Gdyby istniało inne forum to już dawno bym tam odeszła.

Istnieje, dawne niebieskie: https://forum.transseksualizm.pl/ ale jak będziesz się tak zachowywać jak czasami na tym, to też może być niemiło ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10