Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Elegenckie ubrania w rozsądnych rozmiarach gdzie w Europie?
Autor Wiadomość
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2020-02-21, 17:14   Elegenckie ubrania w rozsądnych rozmiarach gdzie w Europie?

Hej,
ostatnio strasznie napaliłem się na bardziej wysublimowaną odzież męską i zastanawiam się czy zna ktoś z was w Europie sklep który ma rozmiary dla szczupłych facetów. Nie jestem jakoś super niski mam 170cm ale i tak wszystkie ubrania z normalnych polskich sklepów są dla mnie za szerokie (ogólnie trochę to dziwne że dla grubych jest pierdylion sklepów i rozmiary do 6XL a dla chudych nie ma nic >__>)
Widziałem jeden taki sklep internetowy ale wysyłają z USA więc odpada. Jednak zauważyłem ostatnio że niemieckie ubrania są jakby mniejsze (ściągałem z stamtąd spodnie i byłem zaskoczony jak to dobrze leży)
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-21, 18:28   

Zainteresuj się Azją, Japonia i Chiny to dobry kierunek.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-02-21, 19:35   

Teraz, gdy krąży tam ten koronawirus i palą nawet gotówkę? Proponuję przeczekać aż epidemia się skończy.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-21, 21:06   

Bez przesady, sam tydzień temu odebrałem paczkę z Chin. Koronawirus nie przyjdzie do nas w pudełku pocztowym, ludzie.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-21, 21:32   

Zależy co jest w pudełku.

Tu nie chodzi o to czy tam przetrwa, niestety transport z Chin realizują ludzie i niewielu ma ochotę by tam jechać, lecieć, czy płynąć. Kłopoty z dostawami z państwa środka to już niestety fakt, sama mam z tym problem.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-02-21, 23:41   

Jak chcesz coś z Polski, to musisz kupować krój wyszczuplony. Coraz więcej się tego pojawia. Marynarki robią rozmiar 46 najmniejszy = 92 cm w klatce piersiowej. Ja ostatnio kupowalem marynarkę marki Bytom i okazało się że rękawy nie są zbyt długie ( a to zawsze był problem, mimo że mam 170). Generalnie to marki odzieżowe w Polsce dostosowują się do trendu, żeby ubrania lepiej lezaly, a nie jak wory. Jak chcesz koszule na spinki to Vistula robi mankiety nie tak obszerne jak np w Wolczance ( chociaż to jedna firma), czy Bytomiu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2020-02-25, 14:53   

Hmm..wirus nie wytrzyma tak długiej podróży z Azji ale fakt tez myślę że na razie to jest dość kłopotliwa droga.
Armand napisał/a:
Jak chcesz coś z Polski, to musisz kupować krój wyszczuplony.

Nigdy nie spotkałem się z takim krojem on jest jakoś oznaczony na metce czy trzeba pytać sprzedawcy? Ja mam obwód klaty ok 81cm i to jest właśnie mój główny problem przy ubraniach . Marynarkę juz kiedyś znalazłem (w H&M) ale teraz chciałem płaszcz :v
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-02-25, 19:26   

Przy płaszczu to ważniejsze jak będzie leżeć na ramionach. Rodzaj kroju jest zwykle wypisany na metce. A w sklepie internetowym jest to też w opisie produktu. Czasem są nawet koszule i marynarki z opisem 'taliowany i wyszczuplony'. To oznacza że są na bardzo szczupłą sylwetkę. Aczkolwiek niektóre marki stosują te terminy zamiennie, chociaż w teorii znaczą trochę co innego. Zdarza się też oznaczenie po angielsku 'slim' albo 'slim' fit'.
Najmniejszy rozmiar płaszczy w polskich markach to 46. Czyli w klatce piersiowej ma 2x46cm = 92 cm
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9