Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty marki Alladies
Autor Wiadomość
martyna_osw
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 48
Wysłany: 2019-12-23, 11:38   Buty marki Alladies

Z tego co przejrzałam tematy to nie była tu poruszana ta marka a jest obecna na polskim rynku co najmniej kilka lat. Oczywiście jest to chińszczyzna szeroko dostępne na aliexpress jednak mają właśnie niektóre modele butów w ofercie w rozmiarach nawet 44-45.

Czy miał ktoś styczność z butami od nich? Nie oczekuję jakości jak od szewca z resztą nie za ten pieniądz, ale czy większe rozmiary od nich są w miarę proporcjonalnie zrobione, czy raczej się spodziewać nawet po butach w rozmiarze 42-43 że muszkieterki obwód łydki mają jak dla 15 latki? Inne opinie mile widziane :-)
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-12-23, 13:19   

O jakości się nie wypowiem bo nie mam od Alladies (choć miałam kiedyś chińskie) a kupuję właśnie od szewca albo w Deichmannie :-p Ale z tego co zauważyłam na znanym portalu aukcyjnym to długości wkładek nie zgadzają się z deklarowanym rozmiarem - czytaj chińska rozmiarówka i trzeba uważać z wyborem.
_________________
 
 
Maylo
użytkownik
ma ja


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 24
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2019-12-31, 18:51   

Polecam z dużymi rozmiarami sklep https://www.andypola.pl/ - minus, że wysyłka z magazynu z zagranicy, ale jak na razie nie narzekam na jakość ich obuwia i bez problemu idzie znaleźć rozmiar 44-45 z wkładką do 29,5. W razie zwrotu lub wymiany rozmiaru nie robią problemu. Minus, taki, że trwa to dłużej ze względu na magazyn po za granicami naszego kraju.
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-04, 11:12   

Mam jedną parę, fajne wysokie botki na koturnie. Póki co są całe, nic się nie rozkleja, ale jeśli przyjrzysz się bliżej, to po "staranności" wykonania widać, że chińszczyzna :P przynajmniej są dość wygodne.

Kiedyś zaś kupiłam sobie na Aliexpress kozaki do połowy uda. Wszystko fajnie, wszystko pięknie, ale do tej połowy uda ich nie dociągnęłam, bo cholewka za wąska. Może gdybym miała sporą niedowagę i nogi jak zapałki, to by mi się udało.
 
 
Mrówka
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 3
Wysłany: 2023-02-28, 22:16   

Leesh napisał/a:
Mam jedną parę, fajne wysokie botki na koturnie. Póki co są całe, nic się nie rozkleja, ale jeśli przyjrzysz się bliżej, to po "staranności" wykonania widać, że chińszczyzna :P przynajmniej są dość wygodne.

Kiedyś zaś kupiłam sobie na Aliexpress kozaki do połowy uda. Wszystko fajnie, wszystko pięknie, ale do tej połowy uda ich nie dociągnęłam, bo cholewka za wąska. Może gdybym miała sporą niedowagę i nogi jak zapałki, to by mi się udało.

Ciekawe, czy po ponad dwóch latach doczekam się odpowiedzi, niemniej spróbujmy. Jak to wygląda z deklarowaną "długością wkładki" a rzeczywistym rozmiarem?

Przykładowa aukcja na alledrogo.

https://allegro.pl/oferta/kozaki-na-obcasie-alladies-as1783-13162210403

https://allegro.pl/oferta/kozaki-za-kolano-na-platformie-alladies-as4037-12292824753

Podają przeliczniki rozmiar-długość stopy. Moje mają po ok 27cm, co przekłada się zwykle na noszenie rozmiarów 41-43. Tutaj wygląda na to, że jestem na pograniczu 43 i 44. Teraz pytanie, czy ktoś potrafi mi powiedziec jak to się ma do rzeczywistości? I czy w rzeczywistości te buty też mają tak ładną linię i proporcje?
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2023-02-28, 23:17   

Ja właśnie bardzo często kupuję na allegro i zawsze Jestem zadowolona. Dlaczego? Bo jest tam możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni :D . Jestem pewnie jedną z najbardziej nielubianych klientek, ale nie interesuje mnie to. Jak tylko coś brzydko leży, lekko ciasne, odbiega stanem faktycznym od tego na zdjęciach czy po prostu mi się nie podoba to odsyłam z powrotem. Kilkam w zwrot produktu bez podania przyczyny, generuje mi to kod do paczkomatu i wrzucam z powrotem idąc do pracy. Kilka razy kupiłam buty, gdzie rozmiar był 41 a były za luźne to po prostu nie odrywając metki i spacerując tylko po domu, uznałam, że odsyłam. Po paru dniach kupiłam od tego samego sprzedającego identyczne buty w rozmiarze 40 i pasują idealnie. Możesz po prostu kupić i sprawdzić jak Ci się nosi i masz 2 tygodnie na zastanowienie się czy je na pewno chcesz. Prawda jest taka, że zarówno rozmiarówki jak i długość wkładki często nijak mają się do rzeczywistości. Stopa może być wąska, a może być szeroka i rozczłapana i nie wbijesz się nawet jak rozmiarowo i wkładka będą idealne. But trzeba mierzyć;)
_________________
 
 
Pati1993
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 10
Skąd: Głogów
Wysłany: 2023-11-04, 09:46   

Ja buty kupuję na tej stronie https://www.butyxl.pl/buty-damskie-duze-rozmiary, tylko dlatego że rozmiar moich stóp wynosi 45/46 czyli 29.7cm do 30,2 cm. Buty leżą idealnie i jestem zadowolona. Tylko szpilek nie noszę ponieważ mój wzrost wynosi 193cm i jak na trans dziewczynę jestem za wysoka
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2023-11-04, 10:01   

Pati1993 napisał/a:
rozmiar moich stóp wynosi 45/46 czyli 29.7cm do 30,2

Chyba zacznę doceniać swoje 28.5. W twoim zakresie, to już nawet męskie trudno kupić w regularnej sprzedaży.
_________________
Freja Draco
 
 
Pati1993
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 10
Skąd: Głogów
Wysłany: 2023-11-05, 00:30   

Dlatego zostaje kupowanie butów na zamówienie, na codzien to noszę Adidasy a jak nikogo nie ma w domu to noszę albo czółenka na niskim obcasie albo baleriny, żadnych szpilek bo miałabym ponad 2 metry wzrostu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9