Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
A jednak!
Autor Wiadomość
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-30, 02:54   

Lizo --> nikt z nas nigdy nie mówił, że układ kostny "nie jest aktywny" (cokolwiek miałoby to znaczyć w twoim rozumowaniu). Mówiliśmy, że po zakończonym etapie dojrzewania znika możliwość przyrostu kości na długość. Tak się dzieje tylko w płytce wzrostowej (będącej chrząstką u nasady kości --> to właśnie komórki z tkanki chrzestnej proliferuja i powodują wzrost kości), która zanika całkowicie w okolicach około 20. roku życia.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-11-30, 03:03   

Więc dlaczego kobiety, które potrzebowały FFS i nie wykonały tej operacji, potrzebują FFS dalej mimo usunięcia jąder i przyjmowania HRT?
_________________

 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-30, 03:05   

Liza napisał/a:
jak to się dzieje że kolega szkolny poszedł w górę jak sosna i przerósł całe koleżeństwo z podstawówki będąc już w wieku lat trzydziestu? Podobna historia u mojego rodzonego kuzyna. Wydaje mi się, że tkwimy wszyscy w temacie o którym nam się wydaje, że wiemy już wszystko?

Zaczęlaś pisać powieści?

Generalnie chciałbym, żeby to, co mówisz, było prawdą, bo wtedy uroslbym może choć jeszcze z centymetr, ale takie nadzieje to jedynie wypieranie rzeczywistości.
Ostatnio zmieniony przez 2019-11-30, 03:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-30, 03:34   

Liza napisał/a:
Polecam dodatkowo oprócz spraw czystej nauki i biologii takie o to powiedzenie pod rozwagę: JEŚLI COŚ NIE JEST PRAWDĄ...- TO MYŚL O TYM TAK DŁUGO AŻ PRAWDĄ STANIE SIĘ! Nawet jeśli moja biologia mi nie wystarczy to wiara może cud uczynić - lecz musi być mocna i prawdziwa!

Boże, wobec tego daj mi penisa i parę soczystych najprawdziwszych samczych jaj, zaprawdę tak bardzo tego pragnę!
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-11-30, 03:37   

OneLotusPetal napisał/a:
Liza napisał/a:
Polecam dodatkowo oprócz spraw czystej nauki i biologii takie o to powiedzenie pod rozwagę: JEŚLI COŚ NIE JEST PRAWDĄ...- TO MYŚL O TYM TAK DŁUGO AŻ PRAWDĄ STANIE SIĘ! Nawet jeśli moja biologia mi nie wystarczy to wiara może cud uczynić - lecz musi być mocna i prawdziwa!

Boże, wobec tego daj mi penisa i parę soczystych najprawdziwszych samczych jaj, zaprawdę tak bardzo tego pragnę!

Boże odbierz mi ten p...y chromosom Y.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2019-11-30, 03:45   

Liza napisał/a:
No więc może coś takiego na dokładkę, skoro znika możliwość przyrostu w wieku lat dwudziestu, to jak to się dzieje że kolega szkolny poszedł w górę jak sosna i przerósł całe koleżeństwo z podstawówki będąc już w wieku lat trzydziestu?

U dorosłych to tak nie działa:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akromegalia
_________________
Freja Draco
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-11-30, 10:26   

Są to minimalne zmiany. Podobno MKi mogą zmaleć centrymetr lub... cal w zależności, kto o tym informuje, ale nie na przykład o 5 albo więcej centymetrów. Płonna wiara w cuda nigdzie nie doprowadzi, najwyżej do załamki jak się sami przekonamy, że to tak nie działa :-)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-11-30, 10:59   

Pajonczyca napisał/a:
Są to minimalne zmiany. Podobno MKi mogą zmaleć centrymetr lub... cal w zależności, kto o tym informuje, ale nie na przykład o 5 albo więcej centymetrów.

Liczne są przypadki osób piszących o utracie 2 a nawet 2,5 cala wzrostu na HRT - wystarczy popatrzeć na reddity czy inne strony.. 2 cale to więcej niż 5 cm :-) Wszyscy ściemniają? :) A utrata wzrostu to proces fizjologiczny związany ze starzeniem się.

https://www.quora.com/As-...-become-shorter
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-30, 11:30   

Hmmm garbią się bo im piersi ciążą?

Muszę się zmierzyć, może i u mnie już wiek działa. Poinformuję o wyniku.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2019-12-01, 16:18   

Liza napisał/a:
Ja sama jestem przed 22 miesiącem HRT i już teraz mam zauważalnie szersze biodra od górnej części tułowia

To gratuluję :D
_________________
Freja Draco
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-12-01, 16:37   

To i ja się nieskromnie pochwalę - niecałe 20 miesięcy na liczniku i: obwód bioder 102 cm, talia - 75 cm, piersi - 97 cm. :p
_________________
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-12-02, 10:32   

To gratuluję, bo niestety nie każdy ma taką możliwość z powodu kiepskich genów :-| Ale, że komuś się udaje to zawsze pocieszające, zawsze jest nadzieja.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-03, 07:39   

Liza, na prawdę bardzo lubię twoje opowiadania. :mrgreen:
Od kiedy obca kobieta innej kobiecie mówi, że jest ładna?

Liza napisał/a:
i ubieram się jak rasowa kobieta
Kaukaska, Azjatka, czy Afroamerykanka, skoro rasowa?

Liza napisał/a:
ciskami a nie z innymi transami

Czy to ładnie mówić o ciskach jako o ciskach kobietach, a resztę nazwać transami (rodzaj męski)?

Liza napisał/a:
Czwartą rzeczą konieczną do głębokiego passingu jest systematyczne stosowanie leków.
Sorka, ale nie działa w moim przypadku. :(

Liza napisał/a:
U mnie przemiana na motylicę trwała sporo czasu, ale cierpliwość została wynagrodzona
Zostanę przy swoim. Mi wystarczy cielesna przemiana w kobietę. Niestety bez skalpela się nie obędzie, ponieważ warunki wyjściowe są dd, czyli te geny, o których tak dużo tu się mówi. Zejdźmy na ziemię, a nie bujajmy w obłokach.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-03, 11:56   

xi napisał/a:
Nawet safiya nie chwaliła się na dawnym forum transowym jaka to jest piękna a dotychczas jest to jedna z najpiękniejszych m/k jakie znam (Freja ją kojarzy).

I kto tu się chwali? Wrzuć fotkę to ocenimy XD
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-03, 15:15   

Tak Xi, a świstak siedzi i zafiya je w te sreberka.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-03, 20:59   

Ayashiiru, rozumiem, ale ostatnio znów rozpędzasz się niebezpiecznie w swoim stylu. Dobrze ci już szło, szkoda by było stracić.
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2019-12-03, 21:04   

Ado75, z niczym się nie rozpędzam. Czy zauważasz moją reakcję z motylicą jako opóźnioną? Byłam przerarzona tym co ujrzałam w przeglądarce.
_________________

 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-03, 21:15   

Amen.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-12-05, 05:42   

Ayashiiru napisał/a:
Tak Xi, a świstak siedzi i zafiya je w te sreberka.

Yyy, ale to prawda (też jestem z tych czasów, a nawet jeszcze wcześniejszych ;) ).

Ada75 napisał/a:
Ayashiiru, rozumiem, ale ostatnio znów rozpędzasz się niebezpiecznie w swoim stylu. Dobrze ci już szło, szkoda by było stracić.

To samo pomyślałem :D

Liza napisał/a:
Czy ja muszę się ze wszystkiego tłumaczyć ludziom których tak na prawdę nie znam?

Nie musisz. Powiem nawet więcej: nie ma sensu przekonywać ludzi do czegoś w co nie wierzą.
I powiem jeszcze tak: wierzę w nieograniczoną moc autosugestii i tego jak to ujęłaś przekonania wewnętrznego zwanego afirmacją i wiarą. Tylko że to nie jest coś, co możesz komuś zaszczepić pisząc w taki sposób jak piszesz. Może nawet wcale nie możesz tego zaszczepić. Jak będą gotowi to znajdą to (niektórzy nie znajdą nigdy).
Jeśli coś działa w Twoim przypadku to nie szukaj dowodów - ciesz się, że działa ALE nie próbuj udowadniać tego innym, bo to z gruntu skazane na porażkę.
To trochę tak jak z tym: "nie ważne czy wierzysz, że coś ci się uda czy że się nie uda - w obu przypadkach masz rację" ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10