Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hello from Finland
Autor Wiadomość
Sens
użytkownik
Sens

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-02, 17:42   Hello from Finland

Witaj

Jestem 26-letnim mężczyzną mieszkającym w Finlandii i chcę rozpocząć fizyczną przemianę (HRT) w Polsce, ponieważ w Finlandii muszę na nią czekać ponad 2 lata. Mam nadzieję uzyskać wiele informacji na tym forum :)

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-12-02, 20:52   

Cześć, czołem. Pomożemy jak możemy!

Swoją drogą z ciekawości, co cię zapędziło w tak egzotyczny kierunek świata jakim jest republika reniferów? Jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj, po prostu mnie to ciekawi. :D
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Sens
użytkownik
Sens

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-02, 22:13   

Jestem w połowie fiński, w połowie polski :) Mieszkałem tylko trzy lata w Polsce, a większość życia w Finlandii
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-12-03, 01:21   

Sens napisał/a:
Jestem w połowie fiński, w połowie polski :)

Hm... taki Vuko Drakkainen?
_________________
Freja Draco
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-12-03, 13:02   Re: Hello from Finland

Hejo reniferze
Sens napisał/a:

(HRT) w Polsce, ponieważ w Finlandii muszę na nią czekać ponad 2 lata. Mam nadzieję uzyskać wiele informacji na tym forum :)

Hmm..Finlandia wydaje się dość postępowym krajem, czyżby wciąż stosowali 2 letni test realnego życia czy coś? O_o Czemu trzeba czekać aż 2 lata?
 
 
Sens
użytkownik
Sens

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-03, 22:26   

Hahha, muszę poznać Vuko Drakkainen

Cytat:
Hmm..Finlandia wydaje się dość postępowym krajem, czyżby wciąż stosowali 2 letni test realnego życia czy coś? O_o Czemu trzeba czekać aż 2 lata?


Zajmuje to dwa lata, ponieważ trzeba wiele wizyt, a kolejki są długie. Musisz spotkać się z lekarzami, psychologiem, pracownikiem socjalnym i tak dalej.

Tylko dwa miejsca w Finlandii poddają się leczeniu, więc musisz udać się do tych miejsc. Więc nie możesz uzyskać żadnego leczenia u prywatnych lekarzy.

Na pierwszą wizytę muszę czekać 6-8 miesięcy. Następnie, aby umówić się na drugą wizytę, musisz poczekać 3-5 miesięcy. Na trzecią wizytę (z psychologiem) musisz poczekać 8 miesięcy z powodu kolejki. Potem znowu 3-4 miesiące ... Wreszcie, po postawieniu diagnozy, ponowne rozpoczęcie HTR z powodu kolejki zajmuje 3-5 miesięcy.

Może to również potrwać ponad dwa lata. Jeśli widzą z twojego rejestru, że miałeś depresję, najprawdopodobniej opóźniają twoje leczenie, co jest szalone. Mój przyjaciel jest tam od dwóch lat i nie został jeszcze zdiagnozowany, więc nie może rozpocząć HTR.

Czekam na pierwszą wizytę, więc jestem na początku. Dlatego planuję jechać do Polski.

Czy zacząłeś HTR? Jak długo ci to zajęło? Jak długo trzeba normalnie czekać w Polsce, aby rozpocząć HTR?
 
 
Sens
użytkownik
Sens

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-03, 22:39   

Hahha, muszę poznać Vuko Drakkainen

Cytat:
Hmm..Finlandia wydaje się dość postępowym krajem, czyżby wciąż stosowali 2 letni test realnego życia czy coś? O_o Czemu trzeba czekać aż 2 lata?


Zajmuje to dwa lata, ponieważ trzeba wiele wizyt, a kolejki są długie. Musisz spotkać się z lekarzami, psychologiem, pracownikiem socjalnym i tak dalej.

Tylko dwa miejsca w Finlandii poddają się leczeniu, więc musisz udać się do tych miejsc. Więc nie możesz uzyskać żadnego leczenia u prywatnych lekarzy.

Na pierwszą wizytę muszę czekać 6-8 miesięcy. Następnie, aby umówić się na drugą wizytę, musisz poczekać 3-5 miesięcy. Na trzecią wizytę (z psychologiem) musisz poczekać 8 miesięcy z powodu kolejki. Potem znowu 3-4 miesiące ... Wreszcie, po postawieniu diagnozy, ponowne rozpoczęcie HTR z powodu kolejki zajmuje 3-5 miesięcy.

Może to również potrwać ponad dwa lata. Jeśli widzą z twojego rejestru, że miałeś depresję, najprawdopodobniej opóźniają twoje leczenie, co jest szalone. Mój przyjaciel jest tam od dwóch lat i nie został jeszcze zdiagnozowany, więc nie może rozpocząć HTR.

Czekam na pierwszą wizytę, więc jestem na początku. Dlatego planuję jechać do Polski.


Nie wiem, czy mogę pytać w tej sekcji, ale:
Czy zacząłeś HTR? Jak długo ci to zajęło? Jak długo trzeba normalnie czekać w Polsce, aby rozpocząć HTR?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-12-04, 01:40   

A w ogóle, to dałam ci pełne prawa dostępu do forum, bo za pierwszym razem mi jakoś umknęło.
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-12-05, 04:24   

Sens napisał/a:

Czy zacząłeś HTR? Jak długo ci to zajęło? Jak długo trzeba normalnie czekać w Polsce, aby rozpocząć HTR?

W skrócie: zależy od lekarza, są tacy którzy przepisują hormony na pierwszej wizycie i tacy, którzy dopiero po 2 latach... A szerzej: www.transseksualizm.pl - znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań o przebieg leczenia itp.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9