Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jedynka poprawki same otoczki vs z brodawką
Autor Wiadomość
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
  Wysłany: 2019-10-30, 22:00   Jedynka poprawki same otoczki vs z brodawką

Mam poprawki jedynki w grudniu i jeszcze się waham czy poprawić tylko otoczki czy jeszcze bawić się w wytwarzanie brodawki. Mam tak że 1 sucio to otoczka ale dość płaska więc chcę by była bardziej wypukła a 2 to nie ma tam nic bo wszystko obumarło po zabiegu. Dowiedziałem się że ta brodawka i tak nie będzie miała czucia jak zwykłe (żadne tam erogenne strefy), a w końcu tam trzeba pobrać skórę, zostaje jakaś blizna i wydłuża się czas gojenia. Trochę się obawiam jak takie brodawki będą wyglądały, miał ktoś takie wyrabiane później i chce się pochwalić focią (może być na priv :v)? Albo jakieś inne przemyślanie związane z 1?
Wydaje mi się że same otoczki wyglądają nieźle, tylko boję się że coś mi się potem odmieni, a poprawka grudniowa jest darmowa. Zdjęcia z internetu są zbyt odległe z same brodawki za mało widać :/
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-05, 22:40   

Podbijam bo widzę że jeden cycowy temat ma branie a tu posucha :C
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-06, 11:39   

Ja bym robil z brodawkami - tym bardziej ze poprawka darmowa.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-06, 18:46   

A co powiedzieli ci chirurdzy? Chirurg raczej zna się na robocie i widzi, kiedy jest potencjał na poprawkę, a kiedy nie. Jeśli ci powiedzieli, że by zoperowali i że efekt będzie według nich lepszy, to nawet bym się nie zastanawiał.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-07, 17:14   

Właśnie tak na początku mówił o tej opcji bez brodawki, a potem że można je dorobić i wszystko zależy ode mnie. Chirurg raczej sprawiał wrażenie jakby było mu obojętne co wybiorę tylko zastrzegł że te nowe brodawki to raczej atrapy a nie takie jak prawdziwie. Że będzie dotyk wyczuwalny tak jakby to było np powierzchnia skóry ręki.
Miałem powikłania w postaci dużego odnawiającego się krwiaka po mastektomii, dlatego właśnie jeden sutek nawet się w ogóle nie zregenerował. Jeśli te nowe brodawki byłby by atrapami to stawiam że nie reagują na ciepło i zimno a normalnie jest tak że one są schowane i odznaczają się tylko w pewnych warunkach, wiem że są ludzie którym "suty sterczą" :v ale nie jest to zbyt częste i według mnie dziwnie wygląda.
Z drugiej strony sama klata wygląda dobrze i zdarza mi się chodzić publicznie bez koszulki więc no nie wiem :-|
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-07, 17:38   

Ziomek, no jak powiedziałem, ja bym się nawet nie zastanawiał, jeśli wygląd ma szansę być sporo lepszy (a na to wygląda, bo serio, inaczej chirurg by ci nawet o tym nie wspomniał).
A co do "czucia", to zależy ci aż tak na tym? Wiem, że to nie mój wątek, ale ja, będąc przed jedynką, nie mam jakiegoś szczególnego czucia w sutkach i nawet nie wiem, czemu ono miałoby służyć, bo chyba nie przyjemności seksualnej
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-07, 20:56   

Ja bym robił brodawki - zawsze to lepiej jak efekt jest jak najbardziej podobny do oryginału.

Mr. X napisał/a:
tylko zastrzegł że te nowe brodawki to raczej atrapy a nie takie jak prawdziwie. Że będzie dotyk wyczuwalny tak jakby to było np powierzchnia skóry ręki.

Yyy... ja mam tak z moimi, a są "prawdziwe" :P Można by powiedzieć, że może to tak po operacji ale szczerze mówiąc nie pamiętam żeby przed operacją było inaczej ;) Mam tak jak OneLotusPetal - nigdy nie miałem tam szczególnego czucia.
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-09, 12:28   

U mnie w porownaniu z przed operacji czucie w obrebie otoczek i sutkow zmienilo sie na gorsze - przed operacja bylo tam czucie erotyczne, teraz tego czucia erotycznego brak. Jednak przez to wcale nie uwazam, ze moje sutki sa jakas atrapa. Czucie przy dotyku mam takie jak np w rece, ale juz np: odczucia bolowe sa inne, duzo mocniejsze (wiec jak ktos ma taki fetysz to jest spoko). Sutki stercza tez w roznych sytuacjach np: pod wplywem dotyku czy zimna - chiciaz samego zimna w nich raczej nie odczuwam. No i oczywiscie klata dzieki sutkom wyglada normalnie, nikt nie zwraca uwagi na to ze cos jest np: nie tak jak u genetycznych. Jakos nie wyobrazam sobie siebie bez sutkow.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-10, 14:19   

wendigo napisał/a:

Yyy... ja mam tak z moimi, a są "prawdziwe" :P Można by powiedzieć, że może to tak po operacji ale szczerze mówiąc nie pamiętam żeby przed operacją było inaczej ;)


A skąd miałeś pobieraną skóre na te brodawki? Też było tak że twoje właśnie się nie zregenerowały?

southener napisał/a:
U mnie w porownaniu z przed operacji czucie w obrebie otoczek i sutkow zmienilo sie na gorsze - przed operacja bylo tam czucie erotyczne, teraz tego czucia erotycznego brak. Jednak przez to wcale nie uwazam, ze moje sutki sa jakas atrapa. Czucie przy dotyku mam takie jak np w rece, ale juz np: odczucia bolowe sa inne, duzo mocniejsze (wiec jak ktos ma taki fetysz to jest spoko). Sutki stercza tez w roznych sytuacjach np: pod wplywem dotyku czy zimna - chiciaz samego zimna w nich raczej nie odczuwam. .


Stawiam że zawsze będzie gorsze. Czyli generalnie reagują na temperaturę? Też mogą wiedzieć skąd była skóra do tych brodawek? :3
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-10, 22:48   

U mnie (jak tez zapewne u Wendigo) to po prostu oryginalne otoczki i sutki, tylko ze przeszczepione w nowe miejsce i zmniejszone. Jednak nawet takie oryginalne po zabiegach na nich dokonywanych traca swoja wrazliwosc i nie maja juz czucia erotycznego tylko takie zwykle dotykowe. Tak wiec pomimo, ze mam skore i sutki pochodzace z oryginalu to odczucia juz nie sa takie same i chyba kazdy u kogo byla ingerencja w tym obszarze nie ma tam czucia erotycznego. Pomimo tego jednak nikt pewnie nie traktuje swoich sutkow jako jakiejs atrapy. Po pewnym czasie przyzwyczajasz sie, ze one sa takie i w ogole o tym nie myslisz. Ja w dodatku cale otoczki i sutki musze smarowac regularnie jakims kremem nawilzajacym, bo jak tego nie robie to mi skora robi sie jakas taka bialawa i zaczyna sie luszczyc - zapewne jakies naczynia zostaly tez uszkodzone i skora w tych miejscach nie nawilza sie sama.

Na temperature reaguja sciagajac sie, jak dotkne ich czyms zimnym to tez czuje to. Mialem jedynke + 2 poprawki jedynki - przy kazdej z poprawek szwy szly naokolo otoczek, 2 poprawka - sutki zcinane z dlugosci wiec chyba za kazdym razem wszystko bylo odcinane od reszty skory. Dla porownania moj wacek nie byl odcinany od reszty skory, a zimna w nim nie czuje w ogole.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-11, 01:27   

Tak jak napisał southener - moje też są "oryginalne" i nawet nie były przeszczepiane w nowe miejsce (tylko cięte, żeby zmniejszyć) i faktycznie zimno też odczuwam nieco bardziej niż np. na skórze obok (i reagują na temperaturę), ale czucia erotycznego to tam raczej nie mam. Ale powtarzam - przed mastektomią też nie pamiętam tam jakiegoś szczególnego czucia, chyba to nie jest po prostu moja najwrażliwsza strefa erogenna ;)
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-11, 19:50   

southener napisał/a:
U mnie (jak tez zapewne u Wendigo) to po prostu oryginalne otoczki i sutki, tylko ze przeszczepione w nowe miejsce i zmniejszone.

wendigo napisał/a:
Tak jak napisał southener - moje też są "oryginalne" i nawet nie były przeszczepiane w nowe miejsce (tylko cięte, żeby zmniejszyć) i faktycznie zimno też odczuwam nieco bardziej niż np. na skórze obok


Ah ze tak że tak :-/ Szczerze to po tej wypowiedzi:
wendigo napisał/a:

Mr. X napisał/a:
tylko zastrzegł że te nowe brodawki to raczej atrapy a nie takie jak prawdziwie. Że będzie dotyk wyczuwalny tak jakby to było np powierzchnia skóry ręki.

Yyy... ja mam tak z moimi, a są "prawdziwe"

Myślałem że mówiły właśnie o nieoryginalnych.
Moje oryginalne 1 totalnie w całości umarła a w drugiej odrodziła się sama otoczka, więc te nowe powstałby ze skóry do wyboru jest skóra skromu lub ud. Rozważam tylko opcje udową

southener napisał/a:
Ja w dodatku cale otoczki i sutki musze smarowac regularnie jakims kremem nawilzajacym, bo jak tego nie robie to mi skora robi sie jakas taka bialawa i zaczyna sie luszczyc - zapewne jakies naczynia zostaly tez uszkodzone i skora w tych miejscach nie nawilza sie sama.

O i właśnie takich rzeczy się boje O-o Byłeś z tym u lekarza? Na razie ta jedyna żywa otoczka funkcjonuje sobie tak że jest czucie trochę wyższe niż normalnie i tyle, ale jeśli chodzi o jej wygląd to normalny kolor itp tylko nie ma tej "antenki" na górze :V
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2019-11-11, 19:58   

Ja właśnie zastanawiam się nad metodą jedynki, żeby czucia erotycznego jednak nie stracić :X za bardzo je lubię, Mam mniej niż A więc wszelakie metody mało inwazyjne są dla mnie, myślicie, że w przypadku keyhole był by taki sam efekt z czuciem?
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-11, 22:59   

@Mr X - nie uwazam, ze to luszczenie sie skory jest jakims dramatem - nie luszczy sie ona jakos strasznie, po prostu na skorze - jesli nie zostaje ona nawilzona - pojawiaja sie takie drobne platki, ale ogolnie to sie jakos trzymaja powierzchni skory, a jedynie widac, ze skora jest w tych miejscach troche przesuszona. Jak sie posmaruje to otoczki znowu nabieraja ladnej rozowej barwy. Smaruje sie tylko po prysznicu, jak sie kilka razy nie posmaruje tez nie ma dramatu, w lecie mimo wystawiania sie na slonce tez nic sie dramatycznego nie dzieje. Nie sadze, zeby lekarz mogl cos tu pomoc, jesli jakies gruczoly lojowe zostaly uszkodzone.

Co do skory ze sromu czy z uda - wydaje mi sie, ze skora ze sromu np z warg mniejszych jest delikatniejsza, bardziej przypomina ta z otoczek. Ja mialem zupelny przeszczep skory z warg sromowych mniejszych na dol dla zamkniecia wejscia do pochwy i w tej czesci nie odczuwam zadnej roznicy w odczuciach erotycznych - jak sie w tym miejscu dotykam to jest to tak samo przyjemne jak w sasiedztwie, gdzie jest skora oryginalna. Dotyk w tym miejscu rozni sie np od dotykania wacka, gdzie wyraznie czuje, ze skora przy dotyku nie daje naturalnych odczuc.
Nie wiem oczywiscie z jakich okolic mialby pochodzic ten przeszczep ze sromu - nie wiem, czy wargi mniejsze nie sa za male na wytworzenie otoczki i 2 sutkow. Duzo tez zalezy od tego co planujesz na przyszlosc i czy skora z tych obszarow nie bedzie Ci potrzebna na dalsze zabiegi.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-13, 03:43   

Mr. X napisał/a:
więc te nowe powstałby ze skóry do wyboru jest skóra skromu lub ud. Rozważam tylko opcje udową

Nawet nie wiedziałem, że są takie opcje :) Jeśli by miały być podobne do oryginalnych, to moim zdaniem zawsze warto spróbować. Jak nie będą, to i tak zostaje tatuaż permanentny. Który ja z resztą też rozważam, bo moje są bardzo blade (chyba zawsze takie były - nie pamiętam), tak blade, że się zlewają z bliznami :P a generalnie ludzie (zwłaszcza mężczyźni) chyba sutki mają jednak trochę ciemniejsze...

Iryd napisał/a:
Mam mniej niż A więc wszelakie metody mało inwazyjne są dla mnie, myślicie, że w przypadku keyhole był by taki sam efekt z czuciem?

Nie wiem jakie to cięcia, ale u Ciebie to by może okołobrodawkowe cięcie wystarczyło, albo wręcz małe nacięcie pod. No chyba, że są duże i chcesz je zmniejszyć przy okazji.

southener, a z tym łuszczeniem się itp. to nie jest przypadkiem normalne? Mnie się wydaje, że ludziom ogólnie dość się przesusza skóra na sutkach, no bo po prostu jest delikatniejsza itp. U mnie też to bardziej widać na sutkach ale myślałem że to normalne :D
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-13, 13:14   

A da się nie ruszać tych brodawek? W sensie samo cięcie pod gruczołem.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-13, 22:35   

Wendigo - tak jak to wyglada u mnie to nie jest normalne. Jak po jedynce nie smarowalem w ogole to wrecz mialem kompleks na punkcie tego bialego odcienia otoczek. U zadnego faceta niczego takiego nigdy nie widzialem. Jak smaruje to wyglada to dobrze, wszystko ma normalna barwe i moim zdaniem nie rzuca sie w oczy ze cos jest z otoczkami nie tak.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-14, 00:26   

wendigo napisał/a:

Nawet nie wiedziałem, że są takie opcje :) Jeśli by miały być podobne do oryginalnych, to moim zdaniem zawsze warto spróbować. Jak nie będą, to i tak zostaje tatuaż permanentny.
[...]
southener, a z tym łuszczeniem się itp. to nie jest przypadkiem normalne? Mnie się wydaje, że ludziom ogólnie dość się przesusza skóra na sutkach, no bo po prostu jest delikatniejsza itp. U mnie też to bardziej widać na sutkach ale myślałem że to normalne :D

Właśnie nie wiem czy są podobne do oryginalnych ;___; , jedyne co to właśnie powiedział że to bardziej atrapy niż prawdziwe brodawki. Z chęcią bym takie coś zobaczył ale on nie ma zdjęć. Na chwilę obecną nie odczuwam jakiegoś super parcia na same antenki, tatuować bym tego nigdy nie tatuował bo myślę że to znacznie boli w takim miejscu.
Z łuszczeniem na pewno nie jest normalne macie dziwne suty xD
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-14, 01:03   

Sven napisał/a:
A da się nie ruszać tych brodawek? W sensie samo cięcie pod gruczołem.

Tak ogólnie da się, jeśli w ogóle nie chcesz nic w nich zmieniać. Ale większość jednak chce zmniejszyć, bo kobiece są jednak większe...

Mr. X napisał/a:
Z łuszczeniem na pewno nie jest normalne macie dziwne suty xD

E tam, sucha skóra po prostu :P
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-14, 04:29   

Nie mam wrażenia jakoby moje kiedykolwiek urosły, może nieznacznie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-11-15, 03:05   

Sven, to może masz farta i nic nie musisz z nimi robić :P
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-17, 15:28   

wendigo napisał/a:

Tak ogólnie da się [...]

Nie no mastektomia niezależnie jakim sposobem będzie wpływała na brodawki, wystarczy spojrzeć na anatomie xD https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0f/Breast_anatomy_normal_scheme.png/280px-Breast_anatomy_normal_scheme.png
Zawsze jest ryzyko że się spsują.
wendigo napisał/a:

E tam, sucha skóra po prostu :P

Szczerze to pierwszy raz słyszę o czym takim :v
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-11-17, 22:58   

Tez mi sie tak wydawalo ze w czasie jedynki jedynce mialem cale otoczki odcinane bo wokol nich byly szwy za pomoca ktorych byly one zlaczone z reszta skory. Otoczki po jedynce mialem pozostawione w oryginalnym rozmiarze, dopiero w czasie poprawek zmniejszalem a pomiomo tego na calych ich obwodach byly szwy.

Skora moze jest sucha ale to nie wynika z ogolnego stanu calej skory - ja nie mam problem z sucha skora, ciala i twarzy nie mam potrzeby smarowac zadnymi kremami, a otoczki zachowuja sie inaczej - tak gdzie nie bylo interwencji chirurgicznej skora nawilza sie sama, w obrebie otoczek cos nie dziala tak jak trzeba.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-11-22, 15:30   

southener napisał/a:
Tez mi sie tak wydawalo ze w czasie jedynki jedynce mialem cale otoczki odcinane bo wokol nich byly szwy za pomoca ktorych byly one zlaczone z reszta skory.

Czasem też otoczki muszą zmienić wysokość żeby to dobrze wyglądało, nawet nie wiem czy lekarze o tym zawsze mówią <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9