Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zastrzeżenia co do moderacji remick76 oraz Alexandry
Autor Wiadomość
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2019-10-30, 12:05   

Sven napisał/a:
Po drugie, SRSy kosztują jak lot na Księżyc. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
Nawet w Tajlandii da się zrobić SRS za 10k czy 20k zł a taką kwotę da się uzbierać, pożyczyć czy.. pozyskać w inny sposób powiedzmy :-p więc nie jest to raczej argument.
Sven napisał/a:
OneLotusPetal, ktoś zgłosił Twojego posta. Może spuść z agresji wypowiedzi.
Dziwne jakieś podwójne standardy moderacyjne tu panują.. przypomnę, ja dostałam 1 pkt za to zdanie:
remick76 napisał/a:
Nie widzisz sprzeczności logicznej w swojej wypowiedzi? XD
a tu mamy ostrzeżenie słowne mimo że jest ostrzej. Świetna robota Sven :-D

PS: I nie, to nie ja zgłaszałam.
_________________
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 12:36   

Haha, zgłosił? Ciekawe za co. Niech ta osoba się ujawni i powie, co jej nie pasi. "Ja sobie nie wyobrażam"? Chyba każdy może mieć własne zdanie, zwłaszcza jeśli o dyskusję poprosił sam OP. Ja swojego nikomu nie narzucam ani nie mowie, na punkcie czego kto ma mieć jaką dysforię, a jedynie zdumiewa mnie potrzeba zakładania takiego a nie innego wątku, gdzie o DYSFORII narządów płciowych padają wyrażenia typu, cytuję: "Myślę, że mamy za bardzo wdrukowany podział na to co jest męskie a co kobiece".
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 12:47   

remick76, ponieważ za recydywę jest więcej punktów, a nie reagowanie na ostrzeżenia werbalne skutkuje punktami.

Z resztą nie wiem, czy Cię to obchodzi, ale OneLotusPetal też dostał niedawno punkty i to sporo. Najwyraźniej nie wiesz tego, bo kogo by obchodziło jak jest naprawdę, i co się dzieje, kiedy nie bierzesz w tym bezpośrednio udziału, a sama zarzucasz mi stronniczość.

Jednocześnie dostajesz słowne upomienienie za wrogość i roszczeniowe podejście.

Wracając do SRS, to nie trzeba chcieć wydać 10tys na akurat ten cel.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 13:55   

Tak. Nazi moderacja.

Dostajesz ostrzeżenie werbalne Alexandra. Jestem tylko moderatorem forum i nie jest moim obowiązkiem wykładanie osobom ze znacznymi trudnościami społecznymi podstaw współpracy i kultury. Odsyłam do kogo innego. Może ktoś na forum ma ochotę? A może jakiś psycholog lub coach zrobi to za pieniądze?
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-30, 14:04   

https://www.youtube.com/watch?v=3kkecxUrejg
Hurra, niech żyje wolność i anarchia. Obrażanie dozwolone, zróbmy tu burdel jak na 4chanie.
Na forach php by przemo zawsze tak było, jest i będzie. Towarzysz OneLotusPetal wyraził swoją opinię w tamtym temacie, zdanie i podzielam, ale osobiście uważam, że ton tej wypowiedzi był lekko niegrzeczny i nawet jeżeli opinie innych bulwersują, to trzymajmy emocje na wodzy.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-30, 14:26   

Nie mnie to osądzać.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 15:05   

Poradzę pójść do jakiegoś coacha czy psychologa, ponieważ nie mam cierpilowści na takie dyskusje na tematy mocno podstawowe i nie są one moim obowiązkiem. Może jeszcze ktoś się skusi, żeby wytłumaczyć, czemu uporczywy brak kultury jest gorszy od jednorazowego, na czym polega brak kultury, na czym polega dokuczanie, brak taktu, to, że pewne wypowiedzi są rażące i bolesne, dlaczego drążenie ich coraz głębiej jest jeszcze gorsze, że inni mają jakieś uczucia, że nie muszą się one pokrywać z naszymi własnymi, że należy to szanować, jeżeli się chce tego samego z powrotem... Na czym to wszystko dokładnie polega co do litery, ponieważ komuś brakuje podstaw podstaw.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-30, 16:53   

Recydywa?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-31, 10:03   

Cytat:
11. Restrykcje za łamanie regulaminu
Łamanie niniejszego regulaminu może skutkować:
- usuwaniem naruszających jego zapisy wypowiedzi,
- przyznawaniem punktów ostrzeżeń w liczbie przewidzianej w niniejszym regulaminie,
- w przypadkach recydywy:
- przyznawaniem większej ilości punktów ostrzeżeń za te same wykroczenia,
- czasowym, (tygodniowym) banem po przekroczeniu 3 punktów karnych,
- czasową (miesięczną) utratą dostępu do wybranych działów forum,
- w przypadku notorycznej recydywy lub "wybitnych" osiągnięć także trwałym usunięciem konta użytkownika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10