Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
help
Autor Wiadomość
krulewnaliwia
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 1
Wysłany: 2019-10-09, 21:08   help

hej, jestem liwia. jestem kobietą która zmieniła płeć i jest mężczyzną. nienawidzę się mylić więc trudno mi to przyznać nawet przed samą sobą ale się pomyliłam i chcę być kobietą. jestem kilka lat na hormonach i po dwóch operacjach. mogę to wszystko cofnąć - nie mam na myśli operacji of course - wyglądać jak kobieta i mieć kobiecy głos?

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-09, 21:19   

Cóż, jeżeli zmiany zaszły za daleko to jak nazwa sugeruje jesteś ftMTF czyli musisz przejść niemal wszystko co przechodzi AMAB by stać się w domniemaniu sobą czyli ćwiczyć głos i tym podobne. Akurat tu powinno być łatwiej bo nie musisz przechodzić przez SRS w dolnej części, w górnej pozostają tylko implanty jeżeli doszło do masteketomii.

Tyle teorii, mnie ciekawi co było decyzją i jak doszłaś do stanu i wniosku którym jesteś? Odczuwałaś wcześniej dysforię? W jakim nasileniu? Byłaś na selfmedzie czy to była decyzja lekarzy? Zmiany danych nie przeszłaś?
 
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-10-09, 21:42   Re: help

krulewnaliwia napisał/a:
jestem kilka lat na hormonach i po dwóch operacjach. mogę to wszystko cofnąć - nie mam na myśli operacji of course - wyglądać jak kobieta i mieć kobiecy głos?

Jeśli nie masz już jajników to do końca życia i tak będziesz musiała brać jakieś syntetyczne hormony (żeńskie/męskie).
Nie wiem co masz na myśli mówiąc kilka lat, ale generalnie nie ma możliwości powrotu do tego co było przed hrt, testo jest silny. Głos można spróbować wyćwiczyć jak m/k samo się nie cofnie bo krtań już się przebudowała, włosy też się nie cofną, część zmian rysów twarzy również nie (nie wiem jak bardzo ci się to zmieniło przez te "kilka lat" bo to różnie bywa z tymi rysami), tłuszcz za to zacznie się ponowie odkładać tam gdzie przedtem więc w pewnym zakresie sylwetka wróci do żeńskiej formy.
Tu jest filmik z dziewczyną która brała T ale się pomyliła z zrezygnowała https://www.youtube.com/watch?v=oHmzFr88wXg otoczka ideologiczna koszmarna, ale można zobaczyć jak taka osoba wygląda i brzmi po odstawieniu T.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-10-11, 20:30   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Alexandra, Ponoć da się zrobić wszystkie opki bez zmiany papierów, wystarczy iść do prywatnej kliniki i zapłacić odpowiednio.

Nope, nie w Polsce tu trzeba papierów. 2 opka jest nielegalna u zdrowej kobiety.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-10-13, 21:14   

Alexandra napisał/a:
Chyba, że piszesz o Azji a nie Polsce (Tajlandia itp.)

A i tam, oczywiście w tych uznanych na świecie klinikach trzeba mieć papier od lekarza.
_________________
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-10-13, 22:10   

W Polsce pozbawienie kogoś płodności jest oczywiście nielegalne i jest ścigane że urzędu, co do górnej części pewna nie jestem :-?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-10-13, 22:11   

Których? Aktualnie w Polsce SRS robi Jaworowski i jakaś klinika w Krakowie, ktoś jeszcze? :|
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9