Poprzedni temat «» Następny temat
Czy kiedyś któś mnie pokocha ?
Autor Wiadomość
BlackDays123
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 25
Wysłany: 2019-09-17, 14:41   Czy kiedyś któś mnie pokocha ?

Hej wszystkim ... czy myślicie że znalezienia miłośći jako trans kobiet jest możliwe? mężczyzny który nie będzie traktował mnie jak fetysz .. albo który nie będzię ukrywał mnie przed swoją rodziną znajomymi . widzę że podobam się mężczyzna na ulicy (mam passing ) ale nawet jeśli jakiś zagadał by do mnie zaprosił na randkę to po wyjewieniu mu swojej transpłciowości pewnie by odszedł . Kiedyś randkowałam z pewnym chłopakiem w moim wieku ( miałam z nim pierwszy pocałunek dla niego też był pierwszy . po odkryciu ,że jestem trans odsunął się ode mnie .... jeśli chodzi o trans chaserów nie jestem pewna czy chciałabym być w związku z takim .oczywiście pociągają ich trans kobiety które mają penisa ale mimo wszystko wiekszosc z nich nie traktuje nas (trans kobiet ) jak kobiet / bardziej jak facetów z cyckami.którzy ich podniecają

Pajonczyca
użytkownik
Niezdecydowana

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Wysłany: 2019-09-17, 19:36   

Podobno się zdarzają, ciężko jest znaleźć niektórym cisom, tym bardziej nam. Raczej można powiedzieć, że samo nie przyjdzie i trzeba o swoje zawalczyć :)

Emilia
użytkownik
Emilia

Punktów: 51

Wysłany: 2019-09-18, 10:29   

Pewnie że kogoś znajdziesz. Jeśli chcesz być w poważnym związku to nie szukaj miłości na portalach dla transek. Nie mów ludziom już przed spotkaniem, a także na pierwszej randce że jesteś ts. Zachowuj się jak zwyczajna kobieta, bo przecież nią jesteś, prawda? Gdy już będziesz się znać z drugą osobą już długi czas to wtedy możesz powiedzieć że jesteś trans. Jeśli będzie między wami miłość to z pewnością zostanie z tobą mimo tego.
Jeśli będziesz się "chwalić" że jesteś transką to w 90% przypadków będziesz napotykać się na zboczeńców.

Nigdy nie trać nadziei

wendigo
użytkownik
TRU ts ;)

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 792
Wysłany: 2019-09-19, 07:16   

Myślę, że Emilia ma rację. Nie ma sensu mówić od razu, lepiej trochę poznać tą drugą stronę - wtedy zdecydujesz czy w ogóle jest warta zacieśniania związku, a jeśli tak, wtedy powiesz.

xi
użytkownik

Punktów: 36

Wysłany: 2019-09-20, 17:58   

Z mojego doswiadczenia - lepiej nie szukac kogos do zwiazku nie majac poukladanego zycia. Bo bardzo latwo mozesz zwiazac sie z toksyczna osoba która zatruje Ci psychike

Sugar
użytkownik

Punktów: 18
Wysłany: 2019-09-24, 07:26   

Właściwie to jest tak że nie traktują Cię jak faceta z cyckami, a jak kumpla. Łatwo poczytać komentarze jakie to kobiety trans są niby lepsze od cis. A to wszystko g... prawda, problem polega na tym że większość facetów nie rozumie kobiet, wiązać się z trans myślą że mają podobny system myślenia, wartości libido. A osoba trans w związku stara się bardziej bo boi się odrzucenia. Zdaje sobie sprawę że jest możliwe znalezienie partnera jak tu ujęła mając penisa , ale w większości przypadków trafisz na gnojkow i facetów nie wartych uwagi. Moim zdaniem najlepiej, oczywiście jeśli czujesz się z tym pewna to robienie srs i odcięcie się od przeszłości.

wendigo
użytkownik
TRU ts ;)

Wysłany: 2019-09-25, 00:06   

Sugar napisał/a:
Łatwo poczytać komentarze jakie to kobiety trans są niby lepsze od cis. A to wszystko g... prawda

a mnie się wydaje, że takie komentarze to piszą shemale-loverzy, którzy myślą, że takim tekstem zaimponują którejś "transce".

Sugar
użytkownik

Punktów: 18
Wysłany: 2019-09-25, 08:23   

Widzisz problem polega na tym że większość was, wszystko srowadza do shemale ..., a to nie jest tak, żeby zagłębić się w temat musisz na początek zrozumieć męski system rozumowanie. Facet w towarzystwie kumpli jest inny niż w towarzystwie dziewczyn. Bardziej otwarty, wulgarny, koloryzujący.

Może inaczej, związek faceta z ts, wygląda mniej więcej na podobnych zasadach jak związek: Bogatego z biedną, starszego z młodszą. Facet czuje się tam zwyciezcą, kimś lepszym, a ciebie traktuje jak... powiedzmy robi ci łaskę , dlaczego, bo orientuje się że ty jesteś zagubiona, sama, bla, bla, bla.

Mam koleżankę trans, bardzo atrakcyjna i to nie z jej słów , ale z tego jak ją udzie odbierają: typu faceci zaczepiają na ulicy, proponują kawę, randkę, ble, ble, ble. Dziewczyna oprócz SRS nic nie przeszła, jest na maxa sfeminizowana, ruchy, gesty. W kontaktach z facetami, wie kiedy flirtować, jak. Oczywiście nikomu nie mówi kim była, ale powiedziała że prrzeprowadziła eksperyment, na różnych portalach randkowych założyła 2 lustrzane profile, jedno tkz: Shemale, drugie normalna dziewczyna. Opisy takie same, w sensie lustrzane, nic nie było że szuka seksu, tylko że przyjaźni i zobaczymy w co to przejdzie...

Na profilu z Shemale 95% to były wiadomości mówiące o seksie, bez ogródek, wysyłane kutasów, gołych zdjęć, ogólnie jesteś towarem jak na "Roksie"

Na normalnym profilu, powiedziała że nie dostała żadnej wiadomości która odrazu prowadziła do seksu ( pomijam te ze sponsoringiem), faceci chcieli ją poznać, dowiedzieć się coś o niej, zainteresowania, praca, co lubi, ogólnie głupoty, ale miłe.

Klu tego wszystkiego jest takie, że pozostając tym kim jesteś , masz małą szansę na nawiązanie normalnej relacji.

Dodam że to były portale nie tylko pod Polskę, ale też USA i Europę. więc trend nie jest tylko polski, żeby nie było.

Jasne że jest tam... jakiś ułamek procenta że trafisz na normalnego gościa, ale skąd wiesz, czy mu po drodze nie " odje..." i nie zostawi Cię? Oczywiście będąc kobietą też jest na to szansa, ale w kolejce stoi 10 innych.

Na koniec proszę o nie czepianie się że ts to nie kobiety, bo wiem że jakaś umysłowo odstała zawsze czepi się słów.

wendigo
użytkownik
TRU ts ;)

Wysłany: 2019-09-25, 21:56   

Wydaje mi się, że to samo miałem w swoim komentarzu na myśli :P

Sven
moderator
Sokrates

Punktów: 323
Wysłany: 2019-09-26, 01:18   

W drugą stronę też tak to działa, że zależy, czy przedstawisz się jako trans czy zwyczajnie m, to różne rodzaje odzewu otrzymasz. Jak zaprezentujesz się zwyczajnie, to tak też cię odbiorą. Jak podkreślisz ts, to chyba nie doczekasz się seksu za Chiny Ludowe, Mao Tse Tunga i Vladimira Putina w jednym kartonowym pudle <rotfl3> A, po drodze dostaniesz jeszcze kwiaty, sukienkę, niepoważne traktowanie i choroba wie co.

Dalila
użytkownik

Punktów: 3
Wysłany: 2019-09-30, 14:42   

Ja jestem w szczęśliwym związku, już zaręczona , od trzech lat z heteroseksualnym biologicznym facetem. Kwestia na kogo się trafi, mi to zajęło sporo czasu.

Odpowiedz do tematu