Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel - obudźcie się!
Autor Wiadomość
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-25, 21:03   Apel - obudźcie się!

Drogie Osoby!

Jest już dostępna petycja sprzeciwiająca się agresji wobec uczestników marszu w Białymstoku, dostępna do podpisu dla osób indywidualnych. :)

https://obudzciesie.pl/?fbclid=IwAR0x_eBh1cI0ZRgWkjceCfcO1lH_k-VWF-lG7GvsM_572QTZU4Sd8qCXl6I
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-07-25, 21:57   

Dopoki w Polsce nie zmieni sie podejscie do problemow zwyklych ludzi dopoty PIS bedzie wygrywal wybory. Te zasrane PO-wskie elity widza tylko koniec swojego buta, a problemy ogolu spoleczenstwa maja w nosie. Jesli tak bedzie w przyszlosci to mozna sobie tylko pomarzyc o prawach mniejszosci seksualnych. Ludzie zawsze wybiora tych co daja pieniazki na utrzymanie a nie tych co gadaja o tam jakies, nawet szczytnych ideach.
 
 
Helena
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 46
Posty: 84
Skąd: WWA
Wysłany: 2019-07-26, 11:19   

Spox choć lepiej niż podpisywać petycje zapisywać się/organizować kolektywy anarchistyczne w celu zniszczenia kościoła i państwa. Dopiero wtedy osoby queerowe będą bezpieczne...

PS. Byłam w Białym na tym marszu z grupką anarcholi. JP na 100.
_________________
cel
marzenia
atak
życie
 
 
Helena
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 46
Posty: 84
Skąd: WWA
Wysłany: 2019-07-26, 18:34   

xi napisał/a:
Gdzie Wy byliście gdy atakowano osoby LGBT ? Antifa już nie ma siły bitewnej aby przeciwstawić się kibicom ? A jeśli już to czemu nie poprosiliście o pomoc Niemieckie bojówki lewicowe ? Mówicie o wojnie i rewolucji a nie widziałam tego w Białymstoku....

Myślę, że dość wygodnie wygłaszać takie opinie siedząc przed w domu przed komputerem. Nie wiesz gdzie byliśmy i ilu osobom pomogliśmy. Było nas niewiele i myślę że jak na taką ilość zrobiliśmy dość wiele. A jeżeli narzekasz że antifa nie ma "siły bitewnej" to cóż... zawsze możesz dołączyć i poszerzyć szeregi;)
_________________
cel
marzenia
atak
życie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-26, 20:58   

Helena napisał/a:
Spox choć lepiej niż podpisywać petycje zapisywać się/organizować kolektywy anarchistyczne w celu zniszczenia kościoła i państwa. Dopiero wtedy osoby queerowe będą bezpieczne...

Uuoo... no to czyli nigdy - kiepska perspektywa. No ale może chociaż z kościołem się uda.
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-07-27, 19:18   

xi napisał/a:


Yhm. Na forum wiele można poczytać o Waszej mobilizacji do wszczynania wojen i rewolucji natomiast w mediach głucho o Was. Ja rozumiem konspiracja i te sprawy, ale z punktu widzenia osoby, która do Was nie należy to więcej gadacie w sieci a mało w realu. Może lepiej byłoby powiedzieć: "Chcemy rewolucji i przewrotu, ale nasze siły i poziom zgrania są tak mizerne, że za naszego życia idea się nie rozwinie" ? Z pewnością zyskalibyście większe ilości chętnych ludzi.


Am a nie lepiej było by powiedzieć że po prostu- tak transów jest dość sporo, tak mamy silę, ale nie, większość z nas nie chce się ujawniać---> nie widać nas.
Ilu transów idzie na parady równości jako sojusznicy, homo lub bi?
Ostatnio rozmawiałem z pewnym gejem, aktywny człowiek znajomego Biedronia, chodzi na parady itp i powiedziałem mu że jestem transem.....dopiero po ponad godzinie wyszło że uznał że jestem transwestytą :P
Uważam że transseksualiści nie mają głosu, na paradach litere T reprezentują drag queen i trochę niebinarnych, w Poznaniu na paradzie było ogłoszenie że szukają osób do niesienia flagi trans bo jest za mało osób..jakoś tak troche smutno mi się wtedy zrobiło.
Myślę że to środowisko medyczne mogłoby realnie wzmocnić nasz głos.

Co do ankiety, Polska B to stan umysłu...bez zmiany władzy tam się nic nie zmieni + teraz jeszcze mamy socjalizm połączony z państwem wyznaniowym który daje marginesowi społecznemu znać że są najważniejsi to co stało się w Białymstoku to efekt faworyzowania przez Pis tego marginesu.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-27, 21:34   

Mr. X napisał/a:

Uważam że transseksualiści nie mają głosu, na paradach litere T reprezentują drag queen i trochę niebinarnych, w Poznaniu na paradzie było ogłoszenie że szukają osób do niesienia flagi trans bo jest za mało osób..jakoś tak troche smutno mi się wtedy zrobiło.

Cóż... nie mają głosu, bo ich nie ma, a nie ma ich, bo wiele, jeśli nie większość osób transseksualnych chce po prostu się dopasować i zniknąć w tłumie - o tyle nasza sytuacja jest inna niż sytuacja osób homoseksualnych czy nawet drag queen.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-27, 22:08   

wendigo, dlatego pisałam tu już o moim marzeniu o marszu zwykłych ludzi, bez tego całego blichtru kolorowego z pawim piórem w d...

Wdawanie się w przepychanki słowne, image owe, rękoczyny itd. itp. to woda na młyn dla brunatnej ciemnoty. Oni uwielbiają rywalizację, pod warunkiem, że są pewni wygranej. Jeśli wytrącisz im z ręki tą broń są słabi jak muchy.

Łapałeś kiedyś muchę gołą ręką? Czasami mam wrażenie, że mucha czeka, bo wie, że wygra. Złapana i wypuszczona już mnie nie drażni. Ucieka jak najdalej.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2019-07-27, 23:29   

wendigo napisał/a:
o tyle nasza sytuacja jest inna niż sytuacja osób homoseksualnych czy nawet drag queen.


Jest diametralnie inna, szczerze powiedziawszy myślałem że samobójstwo Milo coś zmieni. Byłem na pikniku przed marszem i była pogadanka o co walczymy (ogólnie o co walczy lgbt) i było właśnie o jej samobójstwie i kilka pozornie mocnych słów że będą dla niej walczyć itp i tuż po tym była pogadanka o likwidacji skłotu -_____- poważny realny problem przez który cierpią niewinni ludzie i tuż potem "problem" ze zrozumieniem prawa własności....ehhh
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-08-07, 08:47   

Podpisze jak wrócę na chatę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9