Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jednak nie muszę pozywać moich rodziców?
Autor Wiadomość
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-07-25, 21:51   Czy jednak nie muszę pozywać moich rodziców?

Hej wszystkim, żadko to zaglądam ale doszły do mnie pewne informacje i jestem ciekawa czy ktoś o czymś takim słyszał, dowiedziałam się od mojej koleżanki że z papierami od potrzebnych lekarzy nie muszę pozywać rodziców tylko iść do tłumacza przysięgłego żeby mi przetłumaczył wszystko i jako obywatelka Unii Europejskiej mogę to załatwić za granicą potem do ambasady polskiej i do Polski wracam jako ja Sandra z moim kobiecym imieniem czy to jest możliwe? Czy trwa krucej niż te rozprawy w Polsce jak bym rodziców pozywała?... I jeszcze na czym polega to załatwianie tego... Jak by ktoś wiedział to była bym wdzięczna bo bardzo chcę zrobić to wszystko bez udziału moich rodziców bo to moje życie... 😑

Z góry dziękuję za odpowiedź i sorka za błędy ortograficzne jak coś ale się spieszyłam jak to pisałam :lol:
 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-25, 22:01   

Być może chodziło o to, że jak masz obywatelstwo innego kraju, i tam skutecznie zmienisz płeć metrykalną, to też pozywasz rodziców, ale unikasz powoływania biegłego?

Właściwie sam jestem ciekaw większej ilości informacji - jeśli dowiesz się coś więcej od koleżanki daj znać :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-07-25, 22:25   

Ja zrozumiałam jak mi tłumaczyła ta koleżanka ze jako obywatelka Unii mogę to załatwić z przetłumaczonymi opiniami i wszystkim za granicą i wrócić już że zmienionymi dokumentami bez żadnych rozpraw i sądów ale jeszcze muszę z nią pogadać.
_________________
Nie ma we mnie ani grama męskości jest ona wbrew mnie , pragnę wyrazić kobiecość która rozwinęła się w moim wnętrzu.
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-25, 22:31   

kicur napisał/a:
Być może chodziło o to, że jak masz obywatelstwo innego kraju, i tam skutecznie zmienisz płeć metrykalną, to też pozywasz rodziców, ale unikasz powoływania biegłego?

Skąd Ty to wziąłeś jak ona wyraźnie pisała o nie pozywaniu rodziców? :P

anka17q napisał/a:
Jak by ktoś wiedział to była bym wdzięczna bo bardzo chcę zrobić to wszystko bez udziału moich rodziców bo to moje życie... 😑

Twoje życie, ale chyba mają prawo wiedzieć kogo urodzili? ;)
Niestety nic nie wiem i wydaje mi się to raczej mało prawdopodobne, bo dopóki jesteś obywatelką Polski, zmieniasz tu wystawiony akt urodzenia, to procedura jest jaka jest, a to czego "się dowiedziałaś" brzmi bardzo mało konkretnie...
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-25, 23:07   

wendigo napisał/a:
kicur napisał/a:
Być może chodziło o to, że jak masz obywatelstwo innego kraju, i tam skutecznie zmienisz płeć metrykalną, to też pozywasz rodziców, ale unikasz powoływania biegłego?

Skąd Ty to wziąłeś jak ona wyraźnie pisała o nie pozywaniu rodziców? :P


No, ponieważ to było bardzo mało konkretne, to z połączenia dwóch elementów: zagranica + łatwiej niż normalnie. xD
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-25, 23:38   

Za 1 zmarłego rodzica nie trzeba. Za 2 - trzeba.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
anka17q
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 44
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-07-26, 02:15   

A myślałam że jest jakaś szansa na nie pozywanie rodziców, ale skoro zmieniając dane za granicą w Polsce i tak ma się męskie dane i trzeba pozywać rodziców i tak, to to jest bardziej popieprzone niż myślałam :/
_________________
Nie ma we mnie ani grama męskości jest ona wbrew mnie , pragnę wyrazić kobiecość która rozwinęła się w moim wnętrzu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9