Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej :D
Autor Wiadomość
pionsauro
użytkownik
Miyu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-23, 19:54   Hej :D

Witam wszystkich,
moje obecne imię to Przemek i pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego. Mam 24 lata i czuję się kobietą odkąd pamiętam. Obecnie działam zdalnie jako programistka, a w wolnej chwili lubię czytać, podróżować i grać w gry no i dodatkowym tematem, który mnie wciągnął jest zafascynowanie do japońskiej kultury, anime/mangi jak i samego języka (uczę się go od kilkunastu miesięcy).

O możliwości operacji i zmiany płci dowiedziałam się jakieś 5 lat temu z internetu.

HISTORIA
Ogółem chciałabym powiedzieć, że ta przygoda rozpoczęła się już w wieku 3-4 lat, kiedy pierwszy raz po kryjomu założyłam ubrania mojej kuzynki, lecz to nie zaspokajało mojej potrzeby ciągle nie czułam się kobietą, ponieważ nie wyglądałam jak ona.
W grach kiedy była możliwość zawsze tworzyłam urocze żeńskie postacie i udawałam, że nią jestem.
Potem już to szło coraz głębiej, kiedy nadarzała się okazja to zakładałam perukę, makijaż i wskakiwałam w ubrania, które kupiłam przez internet.

Wprawdzie dopiero podczas mojej przygody w Japonii mogłam się prawie poczuć dziewczyną, znajomi tam mówili, że wyglądam jak dziewczyna, uroczo etc., ale niestety świadomość mi mówiła, że peruka, ubiór i kosmetyki nie wystarczą.

W szkole przeżywałam ciężkie chwile znęcano się nademną już od przedszkola bo wolałam zabawy lalkami z dziewczynami i nie interesowały mnie chłopięce wygłupy i zabawy - jestem nieśmiałą, bezbronną i delikatną osobą z kościstą budową, na dodatek byłam zbyt słaba i nie byłam w stanie się obronić.
Do tego jestem strasznie wstydliwa (dopóki nie zauważe zmian to nigdy w Polsce nie wyjdę przebrana za dziewczynę bo poprostu za bardzo się wstydzę, czerwienię i boję się tego że ludzie zrobią mi krzywdę).
Oczywiście nigdy nie miewałam przejawów depresji, nigdy nie chciałam się zabić po prostu starałam się korzystać z każdej chwili życia, ale nie ukrywam, że coraz ciężej moją chęć bycia kobietą ukryć przed kimkolwiek, bo to coraz silniej się we mnie zbiera nawet przebranie się mi nie pomaga. ;/
O tym wszystkim wie prawie cała rodzina poza ojcem - nie chcę z nim wchodzić w ten temat bo wiadomo jakby zareagował na tą wiadomność - jest nałogowym alkoholikiem i może to źle zaakceptować oraz kilkoro moich znajomych, którym ufam o tym wie (nie widzą problemu w tym że czuję się i chcę być kobietą).

Co do orientacji - przeszłam około 10 związków, ale to nic nie wyszło poprostu nie czuje tego uczucia.

Mam nadzieję, że znajdę tutaj informację na temat dobrych seksuologów i informacji od czego wpierw zacząć - chcę być w końcu dziewczyną. :)

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2019-07-23, 22:35   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-07-23, 23:51   

Cześć, z pewnością będzie z ciebie kiedyś urocza Japonka :-D
Ciekawi mnie czemu tyle zwlekałaś z HRT skoro czujesz to tak długo, i do tego jeszcze się przebierałaś od najmłodszych lat :-o

P.S: Nie jesteś Przemek, jesteś [tu wpisz swoje prawdziwe damskie imię].
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
pionsauro
użytkownik
Miyu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-24, 06:31   

Hej Emilia (prawie jak ta z Re: Zero ;p ),
Dobrze to mów mi Miyu (wiem japońskie imię, ale tak mi się spodobało, że od dłuższego czasu używam jego ^^ - wcześniej używałam imienia Lilia).
Jeśli chodzi o japonkę to bym nie przesadzała bo pochodzę z Polski, urodziłam się tutaj i nie mam korzeni stamtąd - pojechałam tam w innym celu. ^^

Dlaczego zwlekałam?
Nie wiem jakby to nazwać po prostu chciałam zdecydować się czy na 100% chcę tego i upewnić się, że to jest to o czym myślałam, dodatkowo chciałam siebie sprawdzić jak się będę czuć w ciągu dnia (stąd ten mój wyjazd do Japonii gdzie poza zwiedzaniem to sprawdziłam, bo w Polsce wspominałam, że tutaj póki co nie mam odwagi się tak pokazać >_<).
Druga kwestia, że dopiero dowiedziałam się o możliwościach zmiany płci w wieku 19 lat - gdybym szybciej o tym wiedziała i nie ukrywając szukała informacji to pewnie już w wieku 18 lat podczas nauki podjęłabym się pracy, aby mieć pieniądze na zmianę płci.
No i trzecia kwestia, że w razie "W" chciałam mieć kilka planów awaryjnych - strasznie dużo planuje na każdą ewentualność, a życie wiadomo jak wygląda. ;)
 
 
INFINITY
użytkownik
INFINITY

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-24, 08:04   

Witaj na forum 🙂 ja miałam podobnie.
W jakie gierki grasz z ciekawości?
W grach mam poziom mistrzowski aktorstwa 😂
_________________
Wysłano z Samsung S10 SM-G973F
 
 
pionsauro
użytkownik
Miyu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-24, 08:14   

Hej INFINITY,
Przeważnie to gram w gry typowo Singleplayer (szczególnie z gatunku Metroidvanii, RPG lub souls-like) przechodzę teraz Touhou: Scarlet Curiosity, ale tak poza jednoosobówkami to gram obecnie jeszcze w Rocket League'a i Terrarię czasem + z mobilek FGO i Azur Lane.

Emilia, tak się rozpisałam, że zapomniałam ci podziękować za komplement. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10