Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć
Autor Wiadomość
Rio
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ono
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-04, 22:18   Cześć

Tak więc mam piętnaście lat, jestem z Warszawy i interesuję się mangą i anime. Moja ulubiona seria to Tokyo Ghoul. A tak do rzeczy - nie do końca wiem kim jestem i w sumie od dawna czytam to forum, więc stwierdziłam że założę tu konto (choć pewnie dużo pisać nie będę bo jestem nieśmiała XD). Co do mojej płci to biologicznie jestem kobietą, a psychicznie waham się jakoś między neutralnością a kobietą. Jednak nie czuję się w stu procentach dziewczyną i właśnie przeszkadzają mi chociażby moje narządy płciowe. Piersi już mniej - to pewnie dlatego że mam je bardzo małe - serio, mój tata ma większe ode mnie, a nosi rozmiar na oko L. W ogóle to na szczęście mam androgyniczny wygląd i choć włosy mam krótkie (ale jeszcze w dziewczęcych standardach) to pomylili mnie parę razy z chłopakiem. To miłe tak dla równowagi, nawet jeśli chłopakiem się nie czuję (ale dziewczyną no właśnie do końca też nie). Wracając do mojej płci to czuję się z nią trochę głupio. W sensie moje uczucia po części są zgodne z biologią (tak może w połowie, ale to zależy). Jednak mimo wszystko czuję się i neutralnie... Mam wrażenie że raczej komuś nie ze środowiska LGBT+ o tym nie powiem i to na pewno - wyśmiałby mnie. A nawet i niektórzy LGBT+ też... Niby czuję się zazwyczaj w połowie neutralnie, ale lubię na przykład sukienki nawet jeśli czasem czuję się jak transwestyta (po prostu są ładne)... Co czuję sobie chyba już mniej więcej ułożyłam, nie znalazłam tylko na to etykietki. Mogłabym powiedzieć że raczej jestem genderflux pomiędzy dziewczyną a neutrois, ale nie jestem pewna czy ta etykietka pasuje tak na pewno i czy nie jest zbyt długa XD. Cóż, nie wiem trochę co ze sobą zrobić, ale może powinnam w końcu powiedzieć mamie? Ona jest bardzo tolerancyjna, mówiłam jej już o swojej orientacji, więc mam tylko potwierdzenie (sama nie jest tak w stu procentach hetero tak w ogóle XD).

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-07-14, 10:14   

Rio, witaj na forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Logan
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 7
Wysłany: 2019-07-15, 13:41   

Witaj na forum!

Rób jak wolisz, ja bym wolał sobie wpierw wszystko poukładać w głowie przed outem. To co nosisz, jak wyglądasz to ekspresja płciowa i nie ma nic do Twojej płci.
Odkrywaj siebie,eksperymentuj i śmiało też możesz tu pisać i być sobą. Dobrze jest mieć chodź jedno takie miejsce ;)
 
 
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-07-16, 14:46   

Witaj. Oglądałaś Boku No Hero Academia? :mrgreen:
 
 
Pola
użytkownik
Wolność.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 12
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2019-07-17, 19:29   

Witaj.



Według mnie, również mogę ci powiedzieć że tak jak było napisane wyżej eksperymentuj ubieraj się tak jak się czujesz możesz włączyć oba sposoby ubioru.

To na zewnątrz jeśli chodzi o twoje wnętrze to rzeczywiście odpowiedź musisz sobie dać samaczasami są takie osoby które też nie mogą się jasno określić jednak że czasami bywa tak że z biegiem lat są w stanie to przed sobą przyznać kim są.
_________________
Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz. więcej
Albert Einstein
 
 
Maerno
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 17
Posty: 82
Wysłany: 2019-07-17, 19:36   

Cytat:
genderflux pomiędzy dziewczyną a neutrois

Jest taki termin jak demigirl. Może to?
_________________
"Powiedz co to znaczy, gdy ktoś myśli inaczej
I gdy mówi inaczej. Czy to ci nie przeszkadza?"
 
 
Rio
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ono
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-30, 18:21   

Bandito napisał/a:
Witaj. Oglądałaś Boku No Hero Academia? :mrgreen:
Tak, oglądałam i bardzo lubię. Dawno tu nie wchodziłam więc sorry że odpowiedź tak późno XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9