Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ffs a refundacja
Autor Wiadomość
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-07-01, 12:23   Ffs a refundacja

Jak w temacie. Czy jest szansa na refundację ffs w Europie lub Tajlandii? To kosztuje koszmarnie dużo. Skąd na to brac :/ Po 15 latach na hormonach dojrzałam do tego ze należy pomajstrować mi przy twarzy, ale nie mam takich pieniędzy :/ Co robić?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-07-01, 19:20   

Nikita, w Niemczech robią na ichni NFZ. Właściwie wszystko, nawet rozciąganie kości nóg dla k/m jeśli chcą być wyżsi.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-07-02, 06:59   

Xî to nie tak ze mnie rozpoznają. Od wielu lat żyje już jako kobieta, właściwie to nawet przed hormonami byłam brana za kobietę. Ale przyznam ze mam charakterystyczna urodę, dosyć ostra, coś w stylu Aleksandry Ambrosio, tylko jestem od niej brzydsza :-D Jednak nienawidzę swojego czoła. Mam czoło neandertalskie :-/ i nie lubię swojego profilu. W sumie przeszkadzalo mi to raz bardziej, raz mniej, ale zawsze na zdjęciach zwracam na nie uwagę, no to po co się męczyć. Nadaje mi to dosyc srogi wyraz i odbiór a jestem raczej przyjacielska i miła, wiec pierwsz wrażenie jest mylne. Były 2 sytuacje, w których zapytano mnie wprost czy mam taka przeszłość. Byli to fotografowie, którzy niejedno widzieli. Nie wiem, możliwe, ze więcej takich sytuacji nie było bo ludzie się wstydzą o to pytać? Ale z drugiej tez strony, wzbudzam zainteresowanie facetów, kobiety mnie komplementują wiec chyba nie jest aż tak zle, ale wole pozbyć się tego czoła i być ładniejsza :-D W sprawie ffs napisałam do Ciebie prywatna wiadomość :)
 
 
Dweitha
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 11
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2019-07-03, 13:20   

Nikita, proponuję zrobić operację, jeżeli ma to poprawić twoje samopoczucie. Nie możesz żyć cały czas w lęku, że ktoś nazwie Cię mężczyzną - niezależnie czy Cię rozpoznają czy nie.

Pomyślałaś nad kredytem w celu realizacji swojej potrzeby?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-04, 23:14   

Armand napisał/a:
Nikita, w Niemczech robią na ichni NFZ. Właściwie wszystko,

Ale nie FFS :P powiem więcej: z kobiet, które znam osobiście, żadna nawet nie myśli o FFS, ja nie wiem czy choć kilka z nich wie, że w ogóle jest coś takiego :P One co najwyżej nosy poprawiały, włosy... One po prostu żyją takie jakie są, wydaje mi się, że to jest trochę inna mentalność niż w Polsce... tak jakby nie czuły, że muszą się do jakiegoś wzoru dostosować, że muszą komuś coś udowadniać (większa pewność siebie, postawa w stylu: "jak masz jakiś problem, to Twój problem, a nie mój", ale może to wszystko wynika też z konstrukcji prawa itp.).

Cytat:
nawet rozciąganie kości nóg dla k/m jeśli chcą być wyżsi.

Jak widać przez Niemieckie kasy chorych wzrost mężczyzny poniżej 160cm jest uznawany za większe nieszczęście niż kształt twarzy kobiety ;) (z tym że kolega przy 159,5cm też się nie załapał, więc to musi być trochę więcej poniżej 160 ;) ).
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-05, 06:02   

wendigo, niemiecki kanon urody odstaje znacznie od polskiego.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-07, 05:28   

Ada75, hehe, można i tak powiedzieć ;) chociaż to stereotyp :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9