Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem co mam robić.
Autor Wiadomość
alex197
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 20
Wysłany: 2019-07-03, 22:05   Nie wiem co mam robić.

Chce zmienić płeć więc muszę brać hormony a skończyłem dopiero 1 klasę liceum i nie wiem co zrobić 18 lat skończę w kwietniu a terapie hormonalną chce zacząć tak szybko jak się da.
Więc moje pytanie brzmi... czekać do końca liceum i dopiero zacząć terapie czy przeprowadzić się do innego miasta i tam zacząć ?
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-07-03, 22:37   

Jeśli uważasz że dasz radę się utrzymać w obcym mieście, to się przeprowadzaj, najlepiej do Krakowa, tam masz masę specjalistów. Ale planowanie sobie przyszłości nie jest takie łatwe. Musisz sobie znaleźć lekarza który będzie ci odpowiadał (Liber, Krzak, Wethacz) bo każdy inaczej prowadzi pacjenta. Odpowiedz sobie też jak bardzo ci zależy na korekcie płci i jak bardzo jesteś pewna swoich odczuć. No i oczywiście, szkoła, praca i reszta świata do ogarnięcia masz :-p
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-04, 06:41   

Przerywanie nauki w liceum i ucieczka z domu to zły pomysł. Brak wykształcenia średniego zamyka bardzo dużo dróg. Nie wiadomo czy żyjąc samemu dasz radę kontynuować naukę. Utrzymanie się pochłania bardzo dużo czasu, więc większości osób się to nie udaje.

Na początek zajmij się tym , co możesz zrobić bez hormonów, np fryzurą, ubraniami, imieniem. W ten sposób może też lepiej dowiesz się, co Ci odpowiada.

Wiele osób też dojeżdża do lekarza seksuologa nawet setki kilometrów. Jak są nastawieni do transseksualizmu Twoi rodzice? Z ich pomocą byłoby prościej.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-07-04, 09:10   

Przede wszystkim nie poganiaj się. Teraz może Ci się wydawać, że musisz działać szybko, ale najlepiej będzie na spokojnie to wszystko przemyśleć i zaplanować. Sven dobrze Ci radzi, najpierw postaraj się porozmawiać z rodzicami i poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Też pogadaj z paroma dziewczynami na forum o ich doświadczeniach. Może Ci to bardzo pomóc w dowiedzeniu się więcej o sobie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10