Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnanie
Autor Wiadomość
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 09:03   Pożegnanie

Chciałem tu napisać, ile to forum dla mnie swojego czasu znaczyło, co na nim już przeżyłem i nadal w nie wierzyłem, ale jednak nie warto, [ciach].

Nie mam już ochoty być w tak toksycznym środowisku. Wolę się już skupić na prawdziwym życiu i pomaganiu ludziom w realu kiedy mam okazję.
Dziękuję wszystkim, którzy mimo wszystko starali się zrobić to miejsce jak najbardziej otwartym i przyjaznym.

Proszę o usunięcie mojego konta.
I piszę to ja, w pełni sił umysłowych. I obiecuję nie robić potem dramy, że to nie ja prosiłem i to jakiś spisek THelpu i reptilian.
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 09:23   

Całe to forum to zapewne multikonta. Macie jakieś inne argumenty czy tylko "hurr durr multikonta hehe"? Zamiast udawać, że posiadacie rzekomo dowody to moglibyście je po prostu pokazać. Aktualnie tylko ciągle piszecie, że przecież wam się nie chce tracić czasu na udowadnianie tego anonimom - przypominam, że wszyscy na tym forum są anonimowi. Więcej czasu poświęcacie pisząc, że je macie niż faktycznie w końcu je pokazać. Żałosne. Ewidentnie w twoim poście widać gaslighting.

Cytat:
Withholding information from the victim;
Countering information to fit the abuser's perspective;
Discounting information;
Verbal abuse, usually in the form of jokes;
Blocking and diverting the victim's attention from outside sources;
Trivializing the victim's worth; and,
Undermining victim by gradually weakening them and their thought process.[16].


Mam nadzieję, że spełnisz obietnicę.
Żegnam ozięble.
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-06-12, 09:37   

Axea, strasznie jesteś zaangażowana jak ja osobę z 19 postami na koncie.

jatadosh, szkoda. Ale mam nadzieję, że wyjdzie Ci to na zdrowie. Ja jeszcze chwilę posledze dramę, a potem dam ignora wszystkim rozszczekanym kontom, bo już mi się ulewa od tego odgrzewanego non stop kotleta.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 09:41   

Armand, bo wcześniej nikt nie oczerniał nie podając nawet żadnych dowodów Arisy? - osoby która jest mi bardzo bliska. Pomogła większości z tego forum, a jej posty wnosiły bardzo dużo za co została tak potraktowana.

PS. z 19 punktami, a nie postami.
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 09:43   

Axea, wchodzisz też na komisariat i próbujesz wymusić na świadkach, żeby dali ci wszystkie dowody, które mają, bo "sprawa toczy się przeciwko bardzo bliskiej ci osobie" czy konsekwencje robienia tego w realu są za duże?

Dowody na administracja. Mnie wyjątkowo mało obchodzi co o kimkolwiek i czymkolwiek myślisz. Dotrzymają teraz tej słodkiej obietnicy, która z sobą niosło użycie słowa "żegnam" jeśli możesz.
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 09:44   

O, wróciłeś. Długo trwało twoje odejście.

To w jakim celu piszecie o tych dowodach? Sprawia wam to satysfakcję czy coś? Jeśli nie możecie się nimi pochwalić to myślę, że to bezcelowe bezpodstawnie oczerniać inną osobę.
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 09:52   

Wybacz, widocznie nie zauważyłem, za administracja usunęła już moje konto xD
Czyli zamierzasz po prostu tu sobie krzyczeć z nadzieją, że nie odpowiem i będziesz mogła swobodnie wyzywać sie na nieobecnych? Cóż, są różne hobby. Będziesz mogła mu się swobodnie poddać, kiedy tylko Freja usunie mi konto. Możesz do niej napisać i ja popędzić z dowolnym uzasadnieniem :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-06-12, 10:18   

Axea, a to przepraszam - 117 postów. Przykro mi z powodu sytuacji z Arisą, ale jeśli ktoś nadużyje zaufania choćby jednej osoby na forum takim jak to, gdzie ludzie oczekują dyskrecji to nie ma szans żeby to zaufanie odbudować. Dziwaczne reakcje typu wyśmiewanie czy obrażanie zamaist odniesienia się do oskarżeń (bardzo poważnych) wcale nie pomagają. Arisa sama ukręciła na siebie bat, bo chyba nie zrozumiała jak sytuacja jest poważna.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-06-12, 10:47   

Trzymaj się, stary. Będę tęsknić :C

Axea, a nie pojechałaś za bardzo tym gaslightingiem? Ani Arisa ani ty nie jesteście tu ofiarami, więc trochę pudło XD
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 11:05   

Armand napisał/a:
Axea, a to przepraszam - 117 postów. Przykro mi z powodu sytuacji z Arisą, ale jeśli ktoś nadużyje zaufania choćby jednej osoby na forum takim jak to, gdzie ludzie oczekują dyskrecji to nie ma szans żeby to zaufanie odbudować. Dziwaczne reakcje typu wyśmiewanie czy obrażanie zamaist odniesienia się do oskarżeń (bardzo poważnych) wcale nie pomagają. Arisa sama ukręciła na siebie bat, bo chyba nie zrozumiała jak sytuacja jest poważna.



Obraz usunięty wg pkt 9.1 regulaminu/Sven


Discord napisał/a:
Axea, a nie pojechałaś za bardzo tym gaslightingiem? Ani Arisa ani ty nie jesteście tu ofiarami, więc trochę pudło XD


Manipulacja jest tutaj bardzo dobrze widoczna. Prawie wszystkie podpunkty się zgadzają więc nie przesadzam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez 2019-06-27, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 11:09   

remick76 napisał/a:
Armand napisał/a:
Axea, a to przepraszam - 117 postów. Przykro mi z powodu sytuacji z Arisą, ale jeśli ktoś nadużyje zaufania choćby jednej osoby na forum takim jak to, gdzie ludzie oczekują dyskrecji to nie ma szans żeby to zaufanie odbudować.
Jak się czyta epitety pod swoim adresem to o żadnym zaufaniu mowy być nie może.

Tak drogie dzieci wygląda odwracanie kota ogonem. Wypowiedź użytkownika powyżej dotyczy zaufania (a raczej braku) użytkowników tego forum do Arisy.
Cytat:

jatadosh napisał/a:
Cóż, są różne hobby
Na przykład takie jak wmawianie innym transfobii i homofobii. Wystarczy poszukać: 2019-06-03, 17:36
Albo zrownywanie transseksualizmu do transfobii jako swoich odpowiedników :)
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 11:18   

Czytaj ze zrozumieniem, bo wyżej wspominam, że prawie wszystkie podpunkty się zgadzają XDXDXD!
_________________
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-06-12, 11:20   

A wiesz jakie jest głównie założenie gaslightingu, czy nie doczytałaś na wikipedii XD

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez Freja 2019-06-27, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-06-12, 12:06   

Axea, może się chociaz wysil na odpowiedź, bo to co napisałem pustoslowiem nie było. Juz czuję co się święci. Teraz nikt Ci nie dogodzi, będziesz tę srake w kółko maglować dla swojej perwersyjnej uciechy. Po prostu chcesz się kłócić i większość z nas dobrze wie czemu Ci tak zależy. Zaczyna mnie to już mocno wkur*iać i po prostu Ci wlepiam ignora tak jak planowałem. Nie pisz już do mnie, bo i tak nie przeczytam. Niektórzy ludzie to po prostu nie wiedzą kiedy przestać robić z siebie cyrk. Byloby miło gdyby wszyscy ten cyrk zignorowali to troll by nie miał pozywki i celu by dalej być na tym forum.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 12:09   

Przecież Axea nic tu nie pisze.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-06-12, 12:19   

Katarzyna, faktycznie, teraz już nie :D
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-06-12, 15:06   

jatadosh, do zobaczyska. Skoro nie tutaj, to gdzie indziej ;)
_________________
 
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-06-12, 17:42   

Ależ po co się obrażać na całe forum z powodu istnienia kilku raków. Trochę pomarudzą i sobie pójdą. Zwłaszcza że jedna z tych osób nawet nie umie dyskutować. Nie opuszczajcie tego forum.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 18:30   

remick76, ach czy to nie z Arisą wzajemnie sobie plusuwałyście posty co miało być potwierdzeniem waszej racji? Jak zwykle posługujesz się erystyką jak cepem. Jak widać działa. Odwracanie kota ogonem jest skuteczne. Może poczekaj aż Freja usunie konta? Będziesz się mogła pastwić do woli i nikt nie będzie reagować na zaczepki.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 18:56   

Jestem w ogóle za usunięciem tych plusów. Nic nie wnoszą. I dostaje się je głównie za kłótnie, a nie pomocne posty.
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2019-06-12, 21:45   

Emilia, Podziwiam twój optymizm w tej sprawie
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-06-13, 21:09   

No szkoda... ale my jesteśmy prywatnie w kontakcie ;)

jatadosh napisał/a:
Wolę się już skupić na prawdziwym życiu i pomaganiu ludziom w realu kiedy mam okazję.

Co Wy z tym pomaganiem wszyscy? aż zaczynam się czuć egoistą XD bo ja nigdy w życie nie byłem na żadnym forum (ani nigdzie w internecie chyba) żeby komuś pomóc :D zawsze tylko żeby pomóc sobie albo dla własnej rozrywki :D jak się komuś przy okazji udało pomóc, to fajnie, ale to tylko efekt uboczny :P

Emilia napisał/a:
Ależ po co się obrażać na całe forum z powodu istnienia kilku raków. Trochę pomarudzą i sobie pójdą.

Dokładnie, zawsze w końcu znikają i jest spokój :)

Cytat:
Nie opuszczajcie tego forum.

Bez obaw - ja tu zostanę do końca swoich dni! (abo forum XD ) :D

remick76 napisał/a:
Tak Axea - tydzień temu nic do Ciebie nie mieli a teraz obrywasz betonową łopatą.

Tydzień temu nie pisała takich głupot :D

Sven napisał/a:
Jestem w ogóle za usunięciem tych plusów.

Zgadzam się.
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-13, 22:40   

Nadal mam konto, więc...

wendigo napisał/a:
No szkoda... ale my jesteśmy prywatnie w kontakcie ;)

Zawsze! :D

Cytat:
Co Wy z tym pomaganiem wszyscy? aż zaczynam się czuć egoistą XD bo ja nigdy w życie nie byłem na żadnym forum (ani nigdzie w internecie chyba) żeby komuś pomóc :D zawsze tylko żeby pomóc sobie albo dla własnej rozrywki :D jak się komuś przy okazji udało pomóc, to fajnie, ale to tylko efekt uboczny :P

Nikt mi chyba nie pomógł tak jak Ty :) I chyba daliśmy się wszyscy złapać w zaklęty krąg "prawo głosu mają tylko ci, co pomagają".
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-06-14, 16:11   

jatadosh napisał/a:
Proszę o usunięcie mojego konta.


Proszę.
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11