Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Freja
2019-06-14, 16:20
Pożegnanie [*]
Autor Wiadomość
Arisa
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-11, 14:27   Pożegnanie [*]

Na początek, by nikt nie stwierdził, że konto usunięto po to by uniknąć ostrzeżeń (ciekawe kiedy pojawi się ten zarzut) - informuję, że odczekałam wspomniane 7 dni, kiedy wygasają ostrzeżenia. Konto założyłam by podsumować wydarzenia i pożegnać się - na zawsze. Wątek ten proszę zamknąć i nie usuwać. Jest to mój ostatni post i moją intencją jest pozostawienie tego posta - w stanie takim, by nurtem naturalnym spłynął sobie do Bałtyku, będąc na liście powitań coraz niżej, dążąc do dołu.

Jatadosh napisał/a:
wendigo, blondynek, "to tylko forum" do momentu, kiedy ktoś zaczyna wynosić informacje z niego, outować użytkowników i sabotować rozprawy sądowe. Zwłaszcza na forum o takiej tematyce z tak delikatnymi sprawami, których wyjście na jaw potrafi zniszczyć ludziom życie. A administracja na widok dowodów odwraca wzrok i mówi "przegrzało was". (...)
Discord napisał/a:
Z jednej strony masz rację. Z drugiej, czy komukolwiek chce się truć sobie życie taką toksyną? Jak widzieliśmy, administracja ma zamiar być totalnie ok z kimś, kto upublicznia dane osobowe, utrudnia ludziom sprawy sądowe i generalnie jest absolutnym nowotworem społeczności, bo wydaje się jej, że jest ponad ludzką przyzwoitość.


Tymczasem: od wielu miesięcy pomagam też na discordzie - głównie na privach, bo te sprawy nie nadają się na widok publiczny, by zachować bezpieczeństwo osoby, z którą rozmawiam. Kilka osób stąd przeszło sprawę sądową z moją pomocą bez biegłego zaliczając pozytywny wyrok po mniej niż godzinie spędzonej w sądzie. Co do outowania użytkowników - tym zajmowała się inna osoba i nie wspieram żadnych działań tej osoby odkąd dowiedziałam się o outowaniu użytkowników z wiarygodnego źródła (z YT). Wszędzie - w tym na serwerach, gdzie ktokolwiek napisze swoje lub czujeś dane osobowe - dostanę o tym wiadomość - usuwam. Na moich serwerach nie ma miejsca dla ujawniania danych (poza zdjęciami które sobie ktoś sam wstawi - są jednak regulaminem poinformowani, że robią to na własne ryzyko). Na forum wielokrotnie pisałam jak zachowywać się w miejscach publicznych, by potem nie mieć problemów, że wejdzie jakaś wredna istotka i to wykorzysta. Co było czynione między innymi w temacie "przeprosin" HazelNut aka. Crissy i nastąpiło zastraszanie i próba outowania na privie. Tak więc chyba faktycznie kogoś na forum (nie wiem kogo dokładnie) - "przegrzało". Pomagałam też kilku osobom w inny sposób - w jaki - mogą napisać w innym wątku lub tym przed zamknięciem, jeżeli chcą - do niczego nie zmuszam - pomoc była bezinteresowna. Zwyczajna pomoc od zawsze kobiety dla innej zawsze kobiety (by nie było - zawsze mężczyźnie też otrzymaliby pomoc, ale nie prosili o nią). Proszę jednak administrację, by nie opóźniała celowo puszczenia tego wątku nurtem do Bałtyku przez zamknięcie.

W kolejnym temacie dotyczącym Arisy...
Armand napisał/a:
Po Hikaru nie spodziewałbym się ujawniania danych ani nastawiania biegłych przeciwko osobie starającej się o korektę prawną. Ona by się nigdy tak podle nie zachowała.
Może mi ktoś wyjaśni związek przyczynowo-skutkowy i pomyśli logicznie - jaki cel ma nastawianie biegłych sądowych, gdy innym ludziom piszę... pozwy tak, by zminimalizować ryzyko biegłego? Nie przegrzało tu kogoś?

Oprócz tego pomagałam ludziom, których nie stać na endokrynologa jak też nie było stać na wykupienie całej recepty - w dobraniu najmniejszej dawki skutecznej hormonów płciowych, tak by nie wykańczali się dawkami przepisywanymi przez niektórych lekarzy (nie podejrzewam ich o celowe złe działania, lecz zwyczajnie o niewiedzę). Dawki rzędu "androcur 3x50mg, Estrofem 3x2mg, Divigel 0.1 2x2, do tego kupa flutamidu i danazolu - jednocześnie" są zwyczajnie szkodliwe i groźne dla życia i zdrowia - o rakotwórczości androcuru w dawce powyżej 25mg pisano wielokrotnie - do tego groźnego nowotworu bo rozwijającego się w mózgoczaszce. Nie mogę tu napisać ile te osoby biorą ale znacznie mniej niż ten lekarz przepisał (uwaga: nie pisać na priv - oficjalnie - tak jak lekarz zapisał i tyle usłyszysz na privie, gdyby blokada wiadomości nie zadziałała - zgodnie z regulaminem). Osoby wspomniane osiągnęły feminizację, nie chorują przez hormony na dodatkowe choroby, robią okresowo badania, w których uzyskują wyniki zgodne z tym, co zapisano w WPATH 7 (wiedział ktoś, że tam zapisano jak powinno wyglądać leczenie feminizujące?).

Teraz trochę historii z forum:
- zaczął się hejt na mnie
- ktoś napisał do Frei z maila Arisa_2@wp.pl (czyli podobnego do mojego - opublikowanego w pewnym programie i na pewnym serwerze discorda) o usunięcie konta i postów (w sumie wg tego co otrzymałam od Administratorki - 3 maile). Jeden był takim językiem napisany, że aż dziwię się, że adminka nie odpisała czy na pewno i nie sprawdziła czy na pewno ja piszę... cóż - podrobiono mnie łatwo - bo zawsze pisałam z interfejsu wp.pl i pewnie ktoś wykorzystał też to najprostsze rozwiązanie...
- obserwując forum z widoku publicznego zauważyłam że z moich postów zostały 22. Wystąpiłam do adminki o wyjaśnienie dlaczego z moich postów zostało tylko 22. Dostałam odpowiedź, że widocznie jakiś błąd PrzEma w indeksach. Poprosiłam kogoś stąd o sprawdzenie więc ile moich postów da się wyszukać - dostałam info że 0. Ponownie zadałam admince pytanie - co się stało z moimi 3k+ postami.
- pojawiło się oświadczenie adminki w tym temacie. Co nastąpiło po godzinie? Dalszy hejt i twierdzenie, że to spisek? Dziękuję za podłość wyrażoną przez niektóre osoby, które się wypowiedziały masowo przeciweko mnie. Admince dziękuję za to, że napisała jak jest, szkoda tylko, że temat skasowała. Mógł płynąć do Bałtyku podobnie jak ten temat...
- w związku z dalszym hejtem zażądałam wstrzymania działań mających na celu odzyskanie konta z backupu (tuż po jej wiadomości, jeszcze zanim dowiedziałam się o przeprosinach wniosłam o odzyskanie konta i postów, okazało się jednak, że przepadł backup dobowy). Tak też się stało - wstrzymano odzyskiwanie - jednak by nie doszło do insynuacji - wskazałam admince, że moje posty ma w backupie - tak by "dostarczając dowody, że jestem nowotworem społeczności" - nikt nie mógł dostarczyć zmanipulowanych wypowiedzi - bowiem już wcześniej zauważyłam, że robiąc nagonkę na mnie - część postów częściowo zmanipulowano przez zmianę autora (!) lub... zmianę części treści.
- przy powyższym powołałam się nazapis 0.5 regulaminu mówiący, że mam prawo usunąć posty i wnoszę o protraktowanie wniosku o zaprzestanie ich odzyskiwania jako usunięcie postów. Na nowe zapisy regulaminu się nie zgadzam - wtedy proszę konto wyłączyć, gdy przejdą propozycje użytkowniczki Ada75 - bez usuwania tego jednego posta.

W związku z powyższym "dziękuję za uwagę" i się żegnam nie pozostawiając po sobie prawie nic w tym miejscu.

Co po drodze jeszcze się stało się jeszcze:
Dorota napisał/a:
Red flag. Cringe. Nie brzmisz jak profesjonalny psycholog, nawet jak psycholog a manipulatywny cheeser (jeśli nie gorzej), który szuka żerowiska w internecie bo łatwiej jest tu znaleść osoby, które mają problemy, są wyobcowane, samotne i dopiero odkrywają swoją transpłciowość.
sernik napisał/a:
Witam ponownie . xd Thx za współ pracę przy [cenzura] xd
Ariska czekamy na ciebie w salonie . Choć ogolimy ci plecki . [cenzura] pożyczycie mi wyraźną jego focie bez filtrów ? Pomożecie mi go znaleść ?
Focie dawajcie na arisa_2@wp.pl lub na priw .
Nie cierpię earlytransitionerów .
Czy muszę coś dodawac? Cheeser, ser, serniki... Do tego manipulacje emocjami osób piszących - straszenie usunięciem konta... mimo 2 postów o to, z czego 1 się zachował tutaj poza archive.org:
Dorota napisał/a:
Bosz. Co za małostkowość.

Proszę o ostateczne skasowanie mojego konta i wszystkich postów, oraz mam nadzieję, że administracja zajmie się wątkami obsmarowywania innych użytkowników.
Konto nie usunięte mimo że minęło tyle dni? Mimo, że wniosek był ostateczny? Czy to nie jest ewidentna gra na emocjach osób obecnych?

Proszę do mnie nie pisać. Priv został wyłączony. Wystąpił potrójny wyjątek - opuściłam tryb wirtualny na tym forum - wyszłam do trybu rzeczywistego poza forum. Takiej podłości niektórych użytkowników się tu nie spodziewałam witając się - gdybym o tym wiedziała, nie pisałabym tylu postów.

P.S. Jeżeli ktoś wysłał wskazane "focie" - wysłał nie moje - swoich fotek nie daję, co najwyżej wysłał jakieś stockowe i niekoniecznie legalnie, bo stockowe zdjęcia kupuję głównie do stron - są płatne - ja mogę używać, inni nie. <kot_rozbawiony> <kot_rozbawiony> Do tego były znaczone <kot_wesoly> - będzie wiadomo kto dał, gdy do mnie dotrą.

Paranoja z multikontami mnie rozbawiła maksymalnie. Szczególnie ta z "Zawsze kobietami" i tym, że nikt prócz mnie nie używa czarnych kotów. <hahaha>

Pozdrawiam,
Zawsze Kobieta. SRS-ly. <kot_wesoly>
________________
https://www.youtube.com/watch?v=2vPe452cegU
ミストレス 9
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-06-11, 15:06   Re: Pożegnanie [*]

Arisa napisał/a:

Co po drodze jeszcze się stało się jeszcze:
Dorota napisał/a:
Red flag. Cringe. Nie brzmisz jak profesjonalny psycholog, nawet jak psycholog a manipulatywny cheeser (jeśli nie gorzej), który szuka żerowiska w internecie bo łatwiej jest tu znaleść osoby, które mają problemy, są wyobcowane, samotne i dopiero odkrywają swoją transpłciowość.
sernik napisał/a:
Witam ponownie . xd Thx za współ pracę przy [cenzura] xd
Ariska czekamy na ciebie w salonie . Choć ogolimy ci plecki . [cenzura] pożyczycie mi wyraźną jego focie bez filtrów ? Pomożecie mi go znaleść ?
Focie dawajcie na arisa_2@wp.pl lub na priw .
Nie cierpię earlytransitionerów .
Czy muszę coś dodawac? Cheeser, ser, serniki...

Nie naciągnęłaś sobie niczego takim sięganiem po daleko idące wnioski? XD

 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-11, 16:50   

Manipulujesz jeszcze moją wypowiedzią która dotyczyła wpisu użytkownika Dweitha

Dweitha napisał/a:
Dzień dobry, jestem psychologiem z mazowsza, specjalizującym się w zaburzeniach identyfikacji i roli płciowej u młodzieży i dorosłych. Diagnozuję między innymi transseksualizm u moich pacjentów i pacjentek. Chcę poznać lepiej wasze środowisko i wasze problemy, by powiększyć swoją wiedzę i by po prostu lepiej Was zrozumieć. Myślę, że będzie to z korzyścią dla Was, ale i dla mnie. :) Czytam trochę wasze forum i nie rozumiem, jak możecie być dla siebie tacy nieżyczliwi...


A moja wypowiedź brzmiała w całości:

Dorota napisał/a:

Zgłoś się do administracji i modów aby mogli cię zweryfikować i twoją praktykę.
— Większość lekarzy jest wykluczana z grup pomocowych Ts w necie ponieważ może dojść do konfliktu interesów
——— oceniamy jednak lekarzy i wymieniamy się informacjami o nich (część z nich mimo zajmowania się leczeniem osób ts jest na czarnej liście)
———Lekarze nie powinni mieć dostępu do informacji jakich pacjent nie chciał im udzielić lub gdzie się udziela prywatnie bo istnieje ryzyko wykorzystania tego przeciwko mu.

Prócz tego:
Dweitha napisał/a:

Chcę poznać lepiej wasze środowisko i wasze problemy, by powiększyć swoją wiedzę i by po prostu lepiej Was zrozumieć.

Diagnozujesz między innymi transseksualizm u swoich pacjentów i pacjentek…?

Dweitha napisał/a:

Chcę poznać lepiej wasze środowisko i wasze problemy, by powiększyć swoją wiedzę i by po prostu lepiej Was zrozumieć. Myślę, że będzie to z korzyścią dla Was, ale i dla mnie.

Red flag. Cringe. Nie brzmisz jak profesjonalny psycholog, nawet jak psycholog a manipulatywny cheeser (jeśli nie gorzej), który szuka żerowiska w internecie bo łatwiej jest tu znaleść osoby, które mają problemy, są wyobcowane, samotne i dopiero odkrywają swoją transpłciowość.


Link do oginału

I tak wstrzymałam się z opuszczeniem forum bo w razie czego chciałam się jeszcze bronić przed tak toksyczną osobą jak ty i nie być kolejną ofiarą zaszczucia.
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-11, 16:55   

Przy czym moje zastrzeżenia nie dotyczyły tego czy chcesz pomagać innym. Nawet Crisy ci to napisała na innym kanale nim stałaś się całkowicie nieznośna, że chodzi o twój sposób działania i charakter.
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-11, 16:57   

A teraz żegnaj i daj wszystkim święty spokój. Skoro chcesz pomagać to rób to, daj ludziom żyć i nie zatruwaj im życia.
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 00:01   

Zgadzam się, że Arisa bardzo dużo mi pomogła i dalej pomaga. Nikt tyle w życiu mi nie pomógł i to tak jak wyżej pisze - bezinteresownie w tak krótkim czasie. Nie będę się rozpisywała, ale Arisa bardzo dużo pomogła mi psychicznie i nie tylko. Wspierała i dalej wspiera, pomaga podjąć decyzję, bo sama nie potrafię. Pomogła nawet dobrać mi dawki, bo nie zbyt u mnie pozytywnie finansowo by udać się do endokrynologa. /ciach/ Sama nie mam zamiaru więcej tu zaglądać. Ale w końcu przecież to tylko multikonto Arisy(lel) więc whatever.

Myślałam, że prośby o usunięcie postów oraz konta są dokładniej weryfikowane, a nie na podstawie maila (którego nawet dokładnie nie sprawdzono) i kilku zdaniom na ten temat mimo, że tak jak pisze Arisa - były z błędami których to Arisa nie popełnia o czym Freja doskonale wie.

Dorota napisał/a:
I tak wstrzymałam się z opuszczeniem forum bo w razie czego chciałam się jeszcze bronić przed tak toksyczną osobą jak ty i nie być kolejną ofiarą zaszczucia.


/ciach/

Dorota napisał/a:
Aż nie chce mi się rozkładać wszystkiego co napisałaś i załączać dowody na temat twoich kłamstw.

Męczyłaś i oczerniałaś inną użytkowniczkę bo stworzyła stronę o hormonach, nazywałaś jej stronę rakiem bo według ciebie namawia do somoleczenia a teraz przyznajesz, że sama to robiłaś nie mając w tym kompetencji i żerująć na informacjach zdobytych przez tamtą użytkowniczką. Bosz, jesteś jednak małostkową hipokrytką.


/ciach/

Dorota napisał/a:
A teraz żegnaj i daj wszystkim święty spokój. Skoro chcesz pomagać to rób to, daj ludziom żyć i nie zatruwaj im życia.


Moim zdaniem lepiej byś zrobiła gdybyś to jednak ty odeszła z tego forum, /ciach/. Odejdź w końcu, a nie strasz tym, że odejdziesz, bo to przykre.

Nigdy nie poznałam tak świetnej i bezinteresownej osoby jak Arisa, a ludzie którzy ją oczerniają NIE PODAJĄC ŻADNYCH DOWODÓW /ciach/

Przyznaję Axei ostrzeżenie o wartości 5 za wypowiedzi wulgarne, obrażające lub poniżające innych użytkowników w tym poście.

9. Inne zakazane rodzaje treści i zachowań
Zakazane i są i usuwane bądź poddane moderacji będą pojawiające się na forum, PM-ach i profilach użytkowników materiały i wypowiedzi:

9.1. Wulgarne, agresywne, obrażające, poniżające, oczerniające, napastliwe, nawołujące do przemocy i nienawiści względem użytkowników forum bądź grup społecznych. [1 pkt]

11. Restrykcje za łamanie regulaminu
Łamanie niniejszego regulaminu może skutkować:
(...)
- w przypadkach recydywy:
- przyznawaniem większej ilości punktów ostrzeżeń za te same wykroczenia,
- czasowym, (tygodniowym) banem po przekroczeniu 3 punktów karnych,
- czasową (miesięczną) utratą dostępu do wybranych działów forum
/ Kicur
_________________
Ostatnio zmieniony przez kicur 2019-06-12, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 00:31   

Axea, Odchodzę na stałe nie jestem Arisą (to jej trzecie konto tutaj) która co chwilę groziłą odejściem. Można wejsć w archiwizację i zobaczyć jej grożby.
Co trzeba przekazałąm administracji, nie musże udowadniać niczego anonimom.
Gdy było konieczne pomogłam przez dzwonienie po znajomych bez wielkiego hallo osobie w krytycznej sytuacji z waszej grupy nie domagając się więcej — więc zejdz ze mnie łaskawie.
Równocześnie potwiedzasz, że Arisa sama explotująca regulamin i szczująca Sam łamała regulami i kłamała.

Znikam. Będziesz miałą mniej toksyczności i ktoś dalej będzie podejmował decyzję za ciebie. Żegnam.
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2019-06-12, 00:38   

Dorota napisał/a:
Axea, Odchodzę na stałe nie jestem Arisą (to jej trzecie konto tutaj) która co chwilę groziłą odejściem. Można wejsć w archiwizację i zobaczyć jej grożby.
Co trzeba przekazałąm administracji, nie musże udowadniać niczego anonimom.
Gdy było konieczne pomogłam przez dzwonienie po znajomych bez wielkiego hallo osobie w krytycznej sytuacji z waszej grupy nie domagając się więcej — więc zejdz ze mnie łaskawie.
Równocześnie potwiedzasz, że Arisa sama explotująca regulamin i szczująca Sam łamała regulami i kłamała.

Znikam. Będziesz miałą mniej toksyczności i ktoś dalej będzie podejmował decyzję za ciebie. Żegnam.


Źle sformułowałam - decyzji nie potrafię podejmować sama więc Arisa pomagała mi ją podjąć podając argumenty za i przeciw, ale to ja je ostatecznie zawsze podejmuję. Arisa nic za mnie nie podejmowała.

Dorota napisał/a:
Co trzeba przekazałąm administracji, nie musże udowadniać niczego anonimom.


Udowodnij tutaj, a nie zastraszaj.
_________________
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 00:47   

Żegnam. Jak tylko Freja skasuje konto będziecie mogly mie bezkarnie obgadywać w tym miejscu, tworzyć najdziwniejsze teorie spiskowe — nie mam czasu na poświęcanie go anonimom.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 08:56   

Miałem dość czasu na myślenie, więc koniec mojego dobrowolnego urlopu.
Napiszę tutaj, bo po pierwsze Dorota mi niezmiernie pomogła, w odróżnieniu od Arisy, która próbowała mnie namówić do łamania prawa - niestety usunęła dowody zanim mogłem przekazać je administracji, ale trudno. Administracja nie zareagowałaby nawet, gdyby ktoś wysłał nagranie jak Arisa morduje użytkowników tego forum i nadal by jej broniła.

Axea napisał/a:
Pomogła nawet dobrać mi dawki, bo nie zbyt u mnie pozytywnie finansowo by udać się do endokrynologa.

Trochę po ptokach, ale dzięki za publiczne potwierdzenie hipokryzji Arisy w sprawie dobierania dawek :) Nie wspominając już o jakimś tam prawie czy regulaminie, kto by się takimi szczegółami przejmował.

Cytat:
Nigdy nie poznałam tak świetnej i bezinteresownej osoby jak Arisa, a ludzie którzy ją oczerniają NIE PODAJĄC ŻADNYCH DOWODÓW mają gov-no zamiast mózgu.

Poza prymitywnymi wulgaryzmami (i próbą obejścia regulaminu, który o dziwo reguluje ich używanie) wygląda jeszcze trochę jak próba zastraszenia świadka i wyciągnięcia od niego, jakie ma dowody, kiedy te już zostały przekazane administracji i randomowym użytkownikom nic do tego :)

I mnie szczerze ani ziębi, ani grzeje, czy Axea jest multikontem Arisy. Jeśli jest to nudne i słabo się stara z ukrywaniem, a jeśli nie jest to gratuluję wyjątkowo małej zdolności do refleksji, skoro uważasz, że wiesz wszystko najlepiej, nie mając wglądu w sytuację.
 
 
Dorota
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-12, 10:11   

remick76, dziękuję za przypomnienie. Z pewnością nie przebije Arisy z jej ilością melodramatycznych odejść i kilku postów. Czekam na freje a na razie będę się bronić. Dziękuję, że potwierdziła jaki jest jej rzeczywisty stosunek di samoleczenia -- jak gdybym miała zapomnieć żadanie przez nią dla mnie bana bo sobie zmodyfikowałam dafkę w wątku Sam. [ciach]
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-06-12, 11:21   

remick76 napisał/a:

Nauczona smutnym doświadczeniem w żadne "polemiki" z nikim tutaj nie wchodzę. EOT.

Raz w życiu byś zrobiła coś dobrze... <rotfl>
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2019-06-12, 11:36   

Tekturowa królowa
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-06-13, 20:47   

Arisa, życzę Ci żebyś skupiła się na pozytywach w swoim życiu, a nie tylko na negatywach - będziesz szczęśliwsza. To że chcesz pomagać innym, to fajnie i super, ale nie odpłyń w taką zawziętość jak 2in1... Poważnie życzę Ci wszystkiego dobrego, wiem że masz dobre intencje, ale uważam, że lepiej się przysłuży jak zrobisz więcej dobrego dla siebie niż dla innych :) (i mówiąc "dobrego dla siebie" nie mam tu na myśli walki z urzędami, lekarzami itp. ;) zrób cokolwiek, tylko nic co ma związek z ts, prawami do prywatności itp. tematami).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12