Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Róbcie ankietę
Autor Wiadomość
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-29, 20:52   Róbcie ankietę

https://www.lgbtisurvey.e...jVam0LakKkJlcqI

Na końcu można napisać więcej o sobie. Ja napisałem o pogarszajacej się sytuacji LGBTQ+ w Polsce.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-30, 09:47   

Link "contact us" jest pod nazwą "wsparcie".

Błąd się wyświetla bo ja nie umiem wklejać linków.

Tak, mało miejsca, ale to jest jednak ankieta, nie rozprawka. Na końcu mozesz się rozpisać.

Nie podaje się żadnych istotnych danych osobowych, a nawet jeśli poznają po IP czy whatever to nie spodziewam się GROMu o 6ej rano u drzwi.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-30, 10:23   

Arisa, to nie rób. Proste.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-05-30, 10:38   


XD
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-30, 10:47   

Armand napisał/a:
Link "contact us" jest pod nazwą "wsparcie".

Błąd się wyświetla bo ja nie umiem wklejać linków.

Tak, mało miejsca, ale to jest jednak ankieta, nie rozprawka. Na końcu mozesz się rozpisać.

Nie podaje się żadnych istotnych danych osobowych, a nawet jeśli poznają po IP czy whatever to nie spodziewam się GROMu o 6ej rano u drzwi.



No nie wiem czy US SOCOM sie Toba już nie interesuje. :I
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-30, 10:58   

remick76, 3 z 4 rozwiane. Jeśli ktoś boi się o prywatnośc to niech nie robi. Ja się nie boje bo nie mam w tym społeczeństwie szans na bycie stealth.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

  Wysłany: 2019-05-30, 10:59   

remick76 napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
No nie wiem czy US SOCOM sie Toba już nie interesuje. :I
I to jest poważny powód, by tej ankiety nie robić xD


Dla Armanda nie ma juz ratunku. Żeby choc reszta z nas przeżyła. :O.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-30, 22:03   

Dołączam się do prośby.

Ankietę organizuje Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej. :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-31, 01:55   

"- Ukrywałeś(-aś) przed osobami, które poznałeś(-aś) w pracy, że jesteś [osoba transpłciowa]?" - rozwalają mnie te pytania... Nie ukrywałem ale i nie mówiłem o tym (bo po co?), to co mam zaznaczyć?
A potem jeszcze miałem odpowiadać na pytania o moje uczęszczanie do szkoły w Niemczech... coś kiepski mechanizm tej ankiety mają :P (chyba że w tym pytaniu pytają też o studia, to od biedy by pasowało że mogłem jeszcze biorąc pod uwagę wiem i długość życia w tym kraju uczęszczać na takowe).
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-31, 12:48   

Arisa napisał/a:

Ankieta wygląda na robioną "na kolanie" (na szybko).

Niestety zgadzam się z tym...
Anonimowość to mnie tam ani ziębi ani grzeje (to tylko ankieta i nazwiska tam nie podaję), ale ten język...
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 13:54   

Arisa, masz przyjaciół poza forum, którym możesz pomarudzić o tej anonimowości? Naprawdę ile można to czytać, to samo, w kółko... Wiesz, że wkurzasz? To nie jest tylko i wyłącznie Twoje forum. Jest tu jeszcze od groma innych użytkowników.
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2019-06-02, 16:25   

Do kitu ta ankieta. Jak ktoś jest już sporo po wszystkim i to wypełnia to w sumie wypisuje pierdoły że nasz kraj jest mlekiem i miodem płynący. Ankieta skierowana do osób ze środowiska LBGT które odkryły w sobie "inność" max do 5 lat wstecz. Do tego dla ankietującego albo jesteś singlem albo w małżeństwie. A słyszałeś drogi ankietujący o konkubinacie, narzeczeństwie etc. ?
Wiele kwiatków temu podobnych. Wiele pytań w których piszesz że "nie" a w kolejnych wymień odpowiedź do pytania które zakreśliłeś że ciebie nie dotyczy.
Trochę to wygląda jakby układający własnej ankiety nie przeczytał.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 18:51   

Cytat:
Wysłać Ci książkę od CBT?


W kosmos nie dochodzą, nie ma paczkomatu.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 18:59   

Internet najwyraźniej mają :roll:
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 19:28   

Dziecinada.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:00   

Mam znajomych z Aspergerem i nie uważam, żeby to było ujmujące. Niemniej jednak osoby z tą przypadłością potrzebują pomocy, żeby życie było dla nich prostsze.

W kółko dopowiadasz coś sobie na niekorzyść rozmówcy. Sama wchodzisz na nieprzyjemny ton, a potem dziwisz się czemu ktoś inny odpowiada w tym samym tonie. Postaw się na miejscu drugiej osoby. Czy chcesz, żeby Cię w kółko o coś oskarżać?
Ostatnio zmieniony przez 2019-06-02, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:06   

Maniakalne przesyrzeganie reguł i regułek. Typowy objaw.

Wmawiać? Uważam, że Arisa nie widzi tego, że ma problem. I uważam za stosowne powiedzenie takiej osobie, że go ma, jeżeli szkodzi sobie i/lub innym. Oczywiście nie twierdzę, że to musi być aspi, ale obraz jest podobny.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:15   

Arisa napisał/a:
Ubliżanie współdyskutantom, sugerowanie chorób psychicznych. Założę się, że Freja za te wykroczenia nie rozda zaległych punktów z regulaminu. Tak jak nie uczyniła za poprzednie.

https://web.archive.org/w...opic.php?t=5822


A co wstydliwego lub obraźliwego w chorobie psychicznej? Mniej obraźliwa jest sugestia grypy i cieknącego kataru z nosa? Z Twoich postów bije w oczy lęk i uczucie zaszczucia. Co mam sądzić?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:17   

Sugeruję jednak, że skoro normalna rozmowa nie pomaga, to psychoterapeuta dałby sobie radę lepiej niż randomy z neta.

Nie uważam też zespołu Aspergera za obelgę a czy to chproba uważam za kwestionowalne.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:17   

remick76 napisał/a:
Może byś tak nie wypraszała nikogo z forum, które twoje prywatne nie jest?


Wiesz co? Mam do ciebie 50 km. Jutro o 7:00 pod zegarem, albo przy rogatce. Pokaż, że nie jesteś wirtualna, mnie już i tak wszystko jedno. Od kilku tygodni ktoś mnie uparcie outuje.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:22   

remick76 napisał/a:
Cytat:
Rozumiem, że jestem zbyt niedelikatny w obejściu, żebyś wyszła z poziomu tego, kto komu dał łopatką po głowie?
Uważam, że nie masz prawa nikomu sugerować choroby - od tego są lekarze. Ty jesteś tylko randomem z internetu. Niestosowne, rozumiesz?



Przyganiał kocioł garnkowi. :D Po co w takim razie tak pazurami walczycie o miejsce tu skoro czytelnicy nie warci sa uwagi. Pisałam kiedyś załóżcie sobie bloga, forum i piszcie tam - obejdzie się wtedy bez interakcji z czytelnikami.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:22   

No właśnie. W chorobach psychicznych nie ma nic obraźliwego. Choroba jak choroba. Jak katar czy złamana noga.

A na psychoterapię chodzą nie tylko chorzy.

Lepiej by było, zamiast dawać sobie łopatkami po głowach, przejść na poziom tego co kto odczuwa i czemu.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:32   

Czy uważasz rozmawianie o uczuciach za śmieszne? Uwłaczające? Dla gorszych? Słabych?
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:38   

remick76 napisał/a:
Cytat:
Czy uważasz rozmawianie o uczuciach za śmieszne? Uwłaczające? Dla gorszych? Słabych?


Daj sobie spokój, nie baw się w psychoterapeutę online.




Królowa ostatniego slowa. :D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:39   

Ale to jest autentycznie pytanie. :-p
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-02, 20:39   

Cytat:
Fajnie, że już dochodzi do umawiania się prawie, że na solówę.


W przeciwieństwie do ciebie mnie na forum ludzie znają osobiście, również z imienia i nazwiska oraz Vice Versa. Nikomu z nas włos z głowy nie spadł z tego tytułu. Ja przemocą się brzydzę, nie stosuję jej nigdy z własnej inicjatywy. Znów mnie obrażasz zarzucając mi coś, czego nie robię.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10