Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagła zmiana w życiu
Autor Wiadomość
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-20, 15:39   Nagła zmiana w życiu

Cześć wszystkim. Jestem 30-to letnim, żonatym facetem i ostatnio trochę mi się poprzestawiało w głowie. Dodam, że w poprzednich latach zawsze czułem niechęć do osób trans. Dwa lata temu po małych zawirowaniach zacząłem coraz częściej oglądać filmy z shemale. W pewnym momencie żona zaproponowała mi wieczorem, że mnie umaluje i przebierze za kobietę tak dla zabawy. Wieczór zakończył się zabawą w łóżku w której dojechała mnie swoim wibratorem. I tu w mojej głowie pojawił się znak zapytania bo mi się to spodobało :-) Osobiście osobnicy mojej płci mnie nie kręcę ale urzekła mnie moja rola jako kobiety w łóżku.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2019-05-20, 16:16   

Cześć blondynek, bycie kobietą to coś więcej niż tylko fetysz :lol:
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-20, 22:30   

Spływają mi tatuaże, jak ktoś wiąże to forum z seksem.
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-05-20, 22:50   

Emilia napisał/a:
Cześć blondynek, bycie kobietą to coś więcej niż tylko fetysz :lol:



Dlatego niektóre jajka, jak ja ciągle obawiają się tranzycji mimo wszystko :D Bo przecież detranzycja po paru latach, nie jest jakaś fajna
 
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2019-05-20, 22:59   

Ello.
Czy mógł byś sprecyzować co w tym się kryło: "w poprzednich latach zawsze czułem niechęć do osób trans" ?
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-05-20, 23:04   

Pewnie to co wszyscy, czyli "babe/chłopa by se znalazł a nie wymyślają wynalazki tranzystory" <rotfl3>
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-20, 23:17   

Sprecyzować moją niechęć? Przyznaję, że po prostu od zawsze byłem dość mocno nietolerancyjny. Ale człowiek uczy się całe życie. Czasami trzeba trochę czasu aby nauczyć się odróżniać prawdziwą rzeczywistość od tego co wpaja nam telewizja i otoczenie. W końcu jak można np. czuć niechęć do osób których się tak na prawdę nie zna.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2019-05-21, 00:29   

blondynek napisał/a:
Sprecyzować moją niechęć? Przyznaję, że po prostu od zawsze byłem dość mocno nietolerancyjny. Ale człowiek uczy się całe życie. Czasami trzeba trochę czasu aby nauczyć się odróżniać prawdziwą rzeczywistość od tego co wpaja nam telewizja i otoczenie. W końcu jak można np. czuć niechęć do osób których się tak na prawdę nie zna.


A czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy ta niechęć czasem niebyła spowodowana strachem przed samo pozwoleniem do zaczęcia introspekcji w kierunku bycia odmiennym. Często zdarza się że mechanizm samo-zaprzeczenia buduje samoobronny system który to objawia się jako nietolerancja względem tego czego, za wszelka cenę,nie chcemy do siebie dopuścić.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-21, 00:38   

blondynek napisał/a:
Sprecyzować moją niechęć? Przyznaję, że po prostu od zawsze byłem dość mocno nietolerancyjny. Ale człowiek uczy się całe życie. Czasami trzeba trochę czasu aby nauczyć się odróżniać prawdziwą rzeczywistość od tego co wpaja nam telewizja i otoczenie. W końcu jak można np. czuć niechęć do osób których się tak na prawdę nie zna.


A co ma zespół dezaprobaty płci do dilda w pupie? Super - uważam - że się na takie zabawy otworzyłeś. Prawdopodobnie nie jesteś ani trans ani homo - po prostu sporo facetów to lubi.
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-21, 08:43   

Zalogowałem się na to forum bo chcę dowiedzieć się czegoś więcej. Może kiedyś będę miał okazję porozmawiać albo nawet i zaprzyjaźnić się z osobą transpłciową. Mieszkam na wsi więc w mojej okolicy raczej nikogo takiego nie spotkam. Czego oczekuję od życia? Szczerze mówiąc w tej chwili to sam nie wiem. Mam już żonę i dzieci więc raczej przekroczyłem już pewną granicę po której nie da się zawrócić. Mimo to od jakiegoś czasu czuję pustkę i nie potrafię się na niczym skupić. Może jak przestudiuję część wpisów innych osób to coś więcej zrozumiem.
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-21, 11:16   

Tak powoli analizuję swoje życie i rozmyślam co jeszcze może mnie utożsamiać z byciem kimś innym. Gdy byłem młodszy to czasami stawałem przed lustrem chowając swojego peniska między nogami wyobrażając sobie że jestem dziewczyną. Nosiłem długie włosy które w końcu ściąłem ale od jakiegoś czasu znowu je zapuściłem. No i ostatecznie tak jak napisałem w pierwszym poście spodobała mi się rola gdy byłem przebrany za kobietę. I to nie tylko w trakcie aktów seksualnych ale również sam ubiór. Czułem się dobrze mając na sobie obcisłą sukienkę. Nie wspominając o tym że stringi też mam już od dawna. :-) Dziwnie się z tym wszystkim czuję.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-05-21, 11:35   

> Dziwnie się z tym wszystkim czuję.

Blondynku, trawestując klasyka, powiedziałabym, że jeśli tylko sprawia ci/wam to przyjemność, to:
- Idź i "grzesz" więcej :)

> raczej przekroczyłem już pewną granicę po której nie da się zawrócić

Tia... kilka dzieciatych TS-ek mogłoby wytłumaczyć Ci błędność powyższej optyki. Tzn. nie żebym źle życzyła twojemu małżeństwu.
_________________
Freja Draco
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-21, 18:58   

blondynek napisał/a:
Zalogowałem się na to forum bo chcę dowiedzieć się czegoś więcej. Może kiedyś będę miał okazję porozmawiać albo nawet i zaprzyjaźnić się z osobą transpłciową. Mieszkam na wsi więc w mojej okolicy raczej nikogo takiego nie spotkam. Czego oczekuję od życia? Szczerze mówiąc w tej chwili to sam nie wiem. Mam już żonę i dzieci więc raczej przekroczyłem już pewną granicę po której nie da się zawrócić. Mimo to od jakiegoś czasu czuję pustkę i nie potrafię się na niczym skupić. Może jak przestudiuję część wpisów innych osób to coś więcej zrozumiem.



Żona i dzieci nie przeszkadza (w pewnym sensie) w byciu crossdresserem czy w decyzji o tranzycji..... że tak postrasze.......................
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-05-21, 20:04   

Arisa napisał/a:
Widzę, że i Ty czujesz potrzebę zmiany tej nieszczęsnej składni postów tego forum na prostszą. Tak nawiązując do nagłej zmiany w życiu ... tego forum.

Nie kumaju :/
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-22, 01:01   

Cześć. No to odkrywaj siebie na zdrowie ;) aczkolwiek na erotyczne odkrycia, to może nie być najlepsze miejsce :P Ale zaszkodzić poczytanie nie powinno ;)

[quote="Arisa"]
No jak to nie kumaju - użyłaś ">", bo nie chciało Ci się wstawiać
Cytat:
`ów, czemu się nie dziwię. Za długie i mało intuicyjne i łatwo się zarąbać pisząc [qoute], [qyote] lub "[quote" ...

A po co to pisać? Klika się "Cytuj" przy danym poście i usuwa niepotrzebną treść :P
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-05-22, 11:24   

Ariso - w pełni się z tobą zgadzam.
Zadowolona?

BTW: prawdziwi programiści z piekłem zagnieżdżeń radzą sobie tak:

 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 11:49   

blondynek, Polecam ci w takim przypadku zacząć szybko HRT
(Liber jest doktorkiem nr 1 bo mimo wielu wad daje receptę na pierwszej wizycie)
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-22, 11:59   

Na razie muszę się trochę zagłębić w temacie. Powoli czytam wypowiedzi innych osób. Muszę poukładać sobie w głowie i określić jak dalej poprowadzić swoje życie. Tak jak wspomniałem na początku mam swoją rodzinę i aktualnie to jest u mnie kotwicą w dalszych działaniach. Szkoda, że to wszystko nie dzieje się 10 lat prędzej. Wtedy nie miał bym żadnych oporów.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 12:04   

blondynek, A co to wszystko rodzinie szkodzi?
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-22, 12:13   

No jednak żona zamiast faceta zastanie w swoim łóżku druga kobietę, a córki zamiast ojca miały by drugą matkę. Dom na kredyt i inne pierdoły... To trochę jest różnica :-D Choć z drugiej strony to bycie tym kim chciało by się być jest bezcenne.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 12:19   

blondynek, A w czym im to miało by niby zaszkodzić?
Dalej będziesz przecież tym samym człowiekiem.
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-22, 12:34   

Po prostu cały czas stawiam sobie ZA i przeciw. Jeśli żona by mnie zaakceptowała to jak znam swoje otoczenie to w miejscu pracy w prywatnej firmie na 99% raczej nie byłbym zaakceptowany jako "blondyneczka". Sam w tej chwili pracuję na wszystko więc pewnie musielibyśmy sprzedać dom który normalnie będziemy spłacać jeszcze ponad 20 lat. Z drugiej strony to byłby nowy rozdział życia. Np. Przeprowadzka w inny rejon Polski. Nowe miejsce, nowi znajomi, nowy... nowa JA. Na pewno każdy i każda z Was, osób na tym forum również spędziły trochę czasu nad zastanowieniem się "co dalej... ?"
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-05-22, 12:56   

Jangmi, nie jesteś ani blondynkiem żeby wiedzieć co mu siedzi w głowie i czego potrzebuje, ani specjalista, żeby cokolwiek zalecać. Wstrzymaj konie, bo komuś krzywdę zrobisz. Niech się najpierw zainteresowany zapozna z tematem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 13:02   

blondynek, Jeśli twojemu otoczeniu się to wszystko nie spodoba to wtedy będzie to tylko i wyłącznie problememem otoczenia, nie twoim.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 13:52   

Arisa, A polski akt urodzenia ma się czasami nijak do polskiej rodziny.
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-22, 14:19   

Generalnie to po prostu zagubiony na razie trochę jestem. tak jak wcześniej wspomniałam muszę sobie poczytać trochę wypowiedzi innych osób. Może jeśli trafi się okazja to spotkać się z kimś na żywo i normalnie porozmawiać gdzieś przy kawce. Jestem osobą która jeśli ma do podjęcia ważną decyzję to analizuje 1000 Za i 1000 Przeciw.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2019-05-22, 16:10   

blondynek napisał/a:
Generalnie to po prostu zagubiony na razie trochę jestem. tak jak wcześniej wspomniałam muszę sobie poczytać trochę wypowiedzi innych osób. Może jeśli trafi się okazja to spotkać się z kimś na żywo i normalnie porozmawiać gdzieś przy kawce. Jestem osobą która jeśli ma do podjęcia ważną decyzję to analizuje 1000 Za i 1000 Przeciw.

To może było jedynie przeoczenie ale widzę że podświadomość samodzielnie wychodzi na obszary rzeczywistości :shock: a więc witam ponownie :-D

A tak na marginesie, proszę wszystkich o zachowanie wyrozumiałości co do decyzji o najbliższej przyszłości blondynka/ki. Takie decyzje jak zaczęcie tranzycji są nieodwracalne i w wielu przypadkach kreują bezwzględna dynamikę otoczenia. Zapewne prawda jest wspaniała ale decyzja nadal pozostaje i powinna pozostać w rekach danej osoby, no bo to ich rzeczywistość a nie kogoś innego.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 16:16   

blondynek, Ja jestem zawsze chętna by się spotkać.
Tylko że ja z Krakowa.
 
 
blondynek
użytkownik
Blondyneczka :-)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 28
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2019-05-22, 19:01   

No ja jestem z okolic Torunia a raczej w najbliższym czasie nie wybieram się do Krakowa. Co do decyzji to jeszcze długa droga przede mną. Nawet żona jeszcze nie wie co mi w głowie siedzi. Dzielę się tym z Wami tylko tu na forum.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-22, 20:30   

Arisa napisał/a:
Wendigo, właśnie kliknąłeś i jak to powiem - pogubiłeś się w quote`ach :p

Owszem, ale to był specyficzny post :P

Jangmi napisał/a:
blondynek, Polecam ci w takim przypadku zacząć szybko HRT
(Liber jest doktorkiem nr 1 bo mimo wielu wad daje receptę na pierwszej wizycie)

Mam nadzieję, że to taki inteligentny żart był...
(bo pierwsze posty blondynka nie wskazywały, że w ogóle potrzebuje HRT...)

Jangmi napisał/a:
blondynek, A w czym im to miało by niby zaszkodzić?
Dalej będziesz przecież tym samym człowiekiem.

Już lecisz w tej swojej naiwności trochę za daleko... Ano w tym na przykład, że jak chodzę do łóżka z facetem, to może ja chcę chodzić do łóżka wyłącznie z facetem, a nie z kobietą?

Arisa napisał/a:

Freja +1, ale na prawdę ten silnik nadaje się do wymiany. Zrobił już 500 tys. km a nie tylko 100 tys.

Niektóre uciągną i milion, a wiele z tych nowych to nic nie jest warta :P
_________________
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-22, 22:37   

wendigo, To nie był wcale inteligentny żart.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-23, 19:06   

Arisa, Hormony i blokery powinny być dostępne bez recepty nawet w osiedlowych kioskach.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-23, 21:09   

Arisa, Też cię lubię, ale plusa niestety nie dam ponieważ ktoś mnie uprzedził.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2019-05-24, 12:23   

Jangmi napisał/a:
blondynek, A w czym im to miało by niby zaszkodzić?
Dalej będziesz przecież tym samym człowiekiem.

Jangmi - no nie wszyscy są przecież biseksualni.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-24, 17:58   

Freja, Jest taka teoria że wszystcy są bi, ale babki i tak lepsze.
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-24, 19:56   

Teoria teorii bywa często nierówna, jak to w życiu. Czasem są trafne, czasami nie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-25, 02:58   

Jangmi napisał/a:
Arisa, Hormony i blokery powinny być dostępne bez recepty nawet w osiedlowych kioskach.

Generalnie się prawie z tym zgadzam (wystarczy w każdej aptece), co nie zmienia faktu, że nie wiem skąd pomysł, że blondynek ich potrzebuje...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9