Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Klatka piersiowa się nade mną znęca
Autor Wiadomość
Szooo
użytkownik
TRANSformers

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 14
Wysłany: 2019-04-25, 19:51   Klatka piersiowa się nade mną znęca

Drodzy kaemowie, chciałbym zapytać się was o wygląd waszych klatek piersiowych na testosteronie. Oglądałem wiele zdjęć transowych klat, ale większość z nich była wysportowana I wystylizowana do zdjęć a ja chce znać prawdę. Czy zadowalaja Was wasze klaty? I czy jesteście raczej chudzi (jak ja) czy może nie? Sam mam dość wąska klatkę i zastanawiam się czy gdy przytyje trochę się ona poszerzy czy jednak jeśli chce być "potezniejszy" z wyglądu muszę zacząć ćwiczyć? (Jestem na testosteronie prawie 2 lata)
Ostatnio zmieniony przez Freja 2019-04-26, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-25, 20:57   

Ja mam teraz po mastektomii większy obwód klaty niż przed, a miałem balast rozmiaru D :P Przyrost obwodu ramion przestałem mierzyć po roku xD
Jak przez 2 lata na tst nic się nie zmieniło to pozostaje tylko jedno - ćwiczyć.

A co do mojej klaty - mieszane uczucia. Mogłem odkładać dłużej i pójść do droższego chirurga po lepsze efekty (tzn. nie mogłem, bo bym nie wytrzymał tych dodatkowych miesięcy). Może nie miałbym wtedy nierównych mięśni, braku czucia w sutkach, suchej łuszczącej się skóry na sutkach i aż tak widocznych blizn. Ale po pierwsze jest o niebo lepiej niż było, po drugie nawet jak chodzę bez koszulki to nie przyciągam jakiejś niezdrowej uwagi, więc ogólnie lepiej niż gorzej :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-26, 06:42   

Jestem raczej gruby (chociaż chyba już nie :P ) ale potęgi w klacie to to mi nie dodawało, co najwyżej tłuszczu na brzuchu :lol:
Mnie moja klata zadowala, akurat na jej punkcie nie mam kompleksów ;) chociaż nie jestem ani potężny ani nie mam mięśni, a nierówności po operacji też mogłyby być mniejsze. Po prostu są gorze rzeczy w moim ciele :P
Reasumując: tak, raczej trzeba ćwiczyć żeby klata jakoś wyglądała (zwłaszcza jak się jest małym & chudym) ale mnie akurat na tym aż tak nie zależy ;)
_________________
 
 
Szooo
użytkownik
TRANSformers

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 14
Wysłany: 2019-04-26, 06:55   

Mały nie jestem, mam 180 cm ale chudy jak patyk xD
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2019-04-26, 10:41   

Też mam 180 cm i jestem chudy. Jestem na tst 2,5 roku. Przed terapią nosiłem koszulki xs, po roku terapii przeszedłem na s, a teraz zaczynam przechodzić na M. Strasznie pomału to idzie, ale idzie. Pewnie masz podobnie. Cycki miałem 75B, a teraz są na tyle małe, że nawet jak jestem bez koszulki, to nikt na mnie uwagi nie zwraca. W sumie to już od ponad roku nie wstydzę się latać z gołą klatą. Teraz połowa cisów ma ginekomastię. Nie wyróżniam się. Jedyne co mnie drażni, to że cały czas mam wcięcie w talii i dość kobiecy tyłek...
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2019-04-26, 11:26   

jatadosh napisał/a:
Ja mam teraz po mastektomii większy obwód klaty niż przed, a miałem balast rozmiaru D :P Przyrost obwodu ramion przestałem mierzyć po roku xD
Jak przez 2 lata na tst nic się nie zmieniło to pozostaje tylko jedno - ćwiczyć.

A co do mojej klaty - mieszane uczucia. Mogłem odkładać dłużej i pójść do droższego chirurga po lepsze efekty (tzn. nie mogłem, bo bym nie wytrzymał tych dodatkowych miesięcy). Może nie miałbym wtedy nierównych mięśni, braku czucia w sutkach, suchej łuszczącej się skóry na sutkach i aż tak widocznych blizn. Ale po pierwsze jest o niebo lepiej niż było, po drugie nawet jak chodzę bez koszulki to nie przyciągam jakiejś niezdrowej uwagi, więc ogólnie lepiej niż gorzej :)


Ile dałeś za operację jeśli to nie tajemnica?

Ja mam trochę inne pytanie, zbliżone do tematu, jak wygląda przyrost mięśni po tst? Z tego co piszecie marnie z tym? ,
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-26, 11:34   

Mięśnie, a raczej ich włókna nie puchną od samego TST, trzeba je do tego zmusić.
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2019-04-26, 13:17   

Ada75 napisał/a:
Mięśnie, a raczej ich włókna nie puchną od samego TST, trzeba je do tego zmusić.


Zdaję sobie sprawę, tylko że teraz nawet pomimo zmiszania egekty są mizerne. Głównie chodzi mi o ramiona, przedramiona. To moja zmora.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-26, 14:00   

Ben1992, a jak długo jesteś na testo, jakie ćwiczenia robisz, co jesz i jak regenerujesz mięśnie?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2019-04-26, 15:30   

Pewnie zależy indywidualnie od organizmu. U mnie zawsze trening przynosił mizerne efekty w kwestii przyrostu mięśni - takie mam geny. Wyglądam bardziej jak lekkoatleta. Może Ty też masz tak samo? :) pewnie bym miał z tego powodu dysforie, gdyby nie fakt, że mój ojciec w moim wieku wyglądał tak samo, a przecież jest cisem <rotfl3>
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2019-04-27, 10:10   

Armand napisał/a:
Ben1992, a jak długo jesteś na testo, jakie ćwiczenia robisz, co jesz i jak regenerujesz mięśnie?


Jeszcze w ogóle nie jestem. Najpierw zamierzam odłożyć trochę kasy, by na spokojnie zacząć terapię i w razie czego móc zmienić robotę żeby mnie nie wytykali palcami :-/ . Coś tam się poszerza ale ja z natury mam chude ręce, ćwiczę teraz przedramiona i trochę pompki. Mam nadzieję że po testosteronie coś bardziej ruszy. Słyszałem że trochę się tyhe czego bym nie chciał, ale masa mięśniowa nie pogardzę.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-28, 15:53   

Ben1992 napisał/a:
Ile dałeś za operację jeśli to nie tajemnica?

Dawno to było, musiałbym sprawdzić co napisałem na niebieskim w relacji z operacji, żeby móc odpowiedzieć xD

Cytat:
Ja mam trochę inne pytanie, zbliżone do tematu, jak wygląda przyrost mięśni po tst? Z tego co piszecie marnie z tym?

Ja nie narzekam. Tzn. od trochę ponad roku mam regres, ale nie ma się co dziwić jak przestałem ćwiczyć xD
Ale przed musiałem kupować koszulki chłopięce na dziale dziecięcym, w ciągu pierwszych miesięcy zaczęło pasować męskie XS, a potem jakoś w ciągu roku doszło do M/L męskiego. Co najmniej 20 kg mięsa w tym czasie sobie dorobiłem.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-04-28, 18:38   

Prawda jest okrutna - im wiecej testosteronu tym wiecej miesni przybywa - inaczej karki by sie tym nie szprycowali. Wiem to tez z wlasnego doswiadczenia i nie polecam naduzywania. Duzo tez zalezy od organizmu, moze wlasnie od warunkow wyjsciowych- przypuszczam ze tym wiekszym przybedzie wiecej masy miesniowej - ja przez caly czas gdy trenowalem przybralem na wadze jakies 15kg z tym ze przy swoim niskim wzroscie dorobilem sie sylwetki kulturysty.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-28, 21:54   

Ben1992 napisał/a:
Ja mam trochę inne pytanie, zbliżone do tematu, jak wygląda przyrost mięśni po tst? Z tego co piszecie marnie z tym? ,

Same z siebie nie przyrosną, może odrobinkę robi się zarys i tyle.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10