Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Trans randki
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-15, 15:16   

Sven napisał/a:
Może po prostu trzeba kogoś ze spektrum biseksualności, o ile nie ma się jednoznacznych cech.

Myślę, że właśnie tak jest.

southener napisał/a:
Od gejow przynajmniej uzyskalem wyjasnienienie takiegom stanu rzeczy - ze nie odpowiadaja im moje genitalia.

A, jeśli można spytać, bo nie wyłapałem z wiadomości, jesteś po jakiejś formie SRS?

southener napisał/a:
Od facetow ze spektrum biseksualnym (poza jednym osobnikiem, ktory powiedzial mi ze jestem dla niego za meski pod wzgledem wygladu) to tak naprawde zaden nie powiedzial mi w czym rzecz.

Może w tym samym - jak pisałem, może się przestraszyli, że jesteś bardziej męski od nich :P

southener napisał/a:
Podejrzewam ze ci k/m, ktorzy bez trudu znajduja facetow do zwiazku maja raczej chlopiecy wyglad, ze ich twarz nie nabrala cech typowo meskich.

Jeśli mówisz o związku (nie tylko o seksie), to jest zupełnie inna sprawa, do związku to się poznaje ludzi inaczej i wtedy anatomia jest już sprawą drugorzędną... Ale skupmy się na seksie i seks-relacjach.

southener napisał/a:
Byc moze faceci bedacy strona aktywna poszukuja partnera o bardziej chlopiecej urodzie. Tacy faceci odpowiadaja mi lepiej pod wzgledem dobrania seksualnego, ale coz wydaja sie zupelnie mna nie zainteresowani.

No fakt, w tym może coś być...
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-04-15, 17:51   

Trojke robilem w Polsce, ale to taka raczej nie dokonczona trojka, w kazdym badz razie gejom nie odpowiada a facetom zainteresowanym dodatkowa dziurka tez nie bo mam wszystko z wewnatrz usuniete i zaszyte. Zreszta w przypadku wielu tych ktorzy deklarowali sie jako biseksi wyglad tego co mam na dole nie przeszkadzal - po tym jak sie dowiedzieli jak to wyglada nadal snulismy fantazje seksualne. Dopiero jak zobaczyli moja sylwetke czy twarz czy te dwie rzeczy na raz wtedy znajomosc konczyla sie bez slowa wyjasnienia z ich strony. Z kolei geje i pasywni biseksi byli rozczarowani moimi genitaliami, znajomy gej doradzal mi abym dokonczyl trojke to bedzie to wszystko lepiej wygladac, tez tak samo pewien gej Holandii z ktorym utrzymuje znajomosc przez skypa. Co do ich rad to jakos nie widze celu dalszego bawienia sie w operacje w Polsce bo wiadomo jak to wszystko nawet dokonczone wyglada - albo jajka na wzgorku lonowym albo olbrzymia odleglosc miedzy penisem i jajkami. Na Belgrad pieniedzy nie mam i jestem juz na to po prostu za stary - za duze obciazenie dla organizmu, nie mam tez ochoty ciac sobie boku - i tak mam dziure powyzej biodra. Przede wszystkim jednak nie wierze jakos w to, aby taka operacja zalatwila mi powodzenie u gejow - I tak po niej nie ma tego co kreci gejow - sztywniejacego pod wplywem pieszczot penisa, wytrysku, nie wiadomo czy taki penis nadaje sie tez do penetracji analnej - ktos pisal ze jest po prostu za miekki.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-15, 20:01   

southener napisał/a:
Jesli ktos deklaruje, ze jest mna w jakis sposob zainteresowany to probuje sie umowic.

Nie będę ci mówił, co robić, bo to nie moje życie, ale ja się już nauczyłem unikać wszelkich hetero deklarujących zainteresowanie kmami.

Cytat:
Podejrzewam ze ci k/m, ktorzy bez trudu znajduja facetow do zwiazku maja raczej chlopiecy wyglad, ze ich twarz nie nabrala cech typowo meskich.

Wiedziałem :P Ale nie będę udowadniał jak to męsko wyglądam, bo nie mam potrzeby przekonywania o tym ludzi z internetu, którzy mnie nigdy nie widzieli i prawdopodobnie nie zobaczą :P (Chociaż zazwyczaj jestem porównywany do wikinga :P )

Cytat:
Byc moze faceci bedacy strona aktywna poszukuja partnera o bardziej chlopiecej urodzie.

Nie wiem jak w przypadku innych, ale ja akurat jestem pasywny, a ten facet, którego niedawno poznałem, jest aktywem i wygląda znacznie bardziej chłopięco niż ja ;)

Chociaż problemem może być to, że mieszkasz w Polsce, tam udawało mi się znaleźć rocznie średnio jednego faceta zainteresowanego mną i jednocześnie spełniającego moje standardy, a "na zachodzie" muszę zaostrzyć kryteria, bo nie dam rady wziąć wszystkich <rotfl3>
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-04-15, 21:08   

W moim przypadku tak sie jakos sklada, ze nigdy nie udalo mi sie spotkac z zadnym, ktory deklarowal sie jako gej. Proba poznania ludzi na stronach randkowych dla samych gejow okazala sie zupelnym niewypalem, bo po informacji kim jestem nie dostalem zadnej wiadomosci (na to samo zdjecie przy braku wzmianki o tym, ze jestem kaemem mialem mnostwo ofert od gejow) Wszystko to dzialo sie na zachodzie w bardzo podobno tolerancyjnej Anglii.
Z takimi, ktorzy deklarowali ze sa stricte hetero to nie probowlem - udalo mi sie za to spotkac na seks z facetami biseksualnymi - ten facet ktorego poznalem dawno temu w Polsce z ktorym to mialem dluzsza relacje tez byl biseksem, mial rodzine ale poza mna spotykal sie tez z innymi facetami.

Moze tez wygladasz mesko - nie widzialem, nie bede sie spieral. Moze po prostu jestes przystojniejszy ode mnie i stad cala roznica. Wiem po prostu, ze gejom moj wyglad nie przeszkadzal, tym ktorzy poszukiwali osob trans przeszkadzal i to bardzo. Sam nie rozumie dlaczego to wszystko tak wyglada, probuje zrozumiec przyczyny, tak wiec to wszystko co pisze to sa spekulacje, domysly. Tylko raz facet biseksualny powiedzial mi dlaczego nie bedzie nastepnego spotkania - reszta po prostu nie podala zadnych wyjasnien. Tak wiec pozostaly mi tylko domysly.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-15, 21:38   

W UK nie próbowałem też jeszcze. Albo jestem jakoś bardzo w typie tylu Niemców, albo tu ludzie są jakoś bardziej otwarci czy coś. Na razie nie analizuję tylko korzystam jak dają ;)
Za to w Polsce to nawet zanim się outowałem jako km większość facetów traciła zainteresowanie np. dlatego, że mam brodę. A tu znalazłem nawet kilku zainteresowanych Polaków.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-04-15, 22:30   

Moze po prostu dlatego, ze brody staly sie modne. Mysle ze w Polsce tez sa faceci ktorzy zainteresuja sie niektorymi kaemami. Ja ta dluzsza relacje mialem wlasnie w Polsce z tym ze faceta poznalem nie przez strony randkowe ale tak zwyczajnie w realu - to on sie mna zainteresowal jako facetem - z tym ze wtedy wlasnie wygladalem jak twink, wyglad 16-to latka, szczuply, malo miesni. W Polsce moze byc za to taki problem ze strony trans randkowe nie sa tak popularne jak na zachodzie. Pewnie jest mniejsza liczba osob korzystajacych z nich stad tez trudno kogos znalezc.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-16, 05:15   

southener napisał/a:
znajomy gej doradzal mi abym dokonczyl trojke to bedzie to wszystko lepiej wygladac, tez tak samo pewien gej Holandii z ktorym utrzymuje znajomosc przez skypa. Co do ich rad to jakos nie widze celu dalszego bawienia sie w operacje w Polsce bo wiadomo jak to wszystko nawet dokonczone wyglada - albo jajka na wzgorku lonowym albo olbrzymia odleglosc miedzy penisem i jajkami. Na Belgrad pieniedzy nie mam i jestem juz na to po prostu za stary - za duze obciazenie dla organizmu, nie mam tez ochoty ciac sobie boku - i tak mam dziure powyzej biodra.

A w UK nie możesz zrobić poprawki? (jeśli oczywiście chcesz...) Ale fakt - nie dla kogoś, tylko dla siebie.

Jeszcze tak myślę sobie... może po prostu musisz być online, niektórzy tylko na takich polują :P (być online, odwiedzać profile, od razu się umawiać, od razu realizować... wiem, ja też za bardzo tak nie lubię, ale zauważyłem, że to jest dość popularne...)
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-16, 15:09   

southener napisał/a:
Moze po prostu dlatego, ze brody staly sie modne.
Polacy odrzucali mnie za brodę już kiedy brody były modne ;) I nadal jak próbuję z ciekawości to problemem są albo broda, albo długie włosy, bo "fu, metal". Nawet nie muszę mówić, że jestem kmem.
Pewnie nie wszyscy Polacy tak reagują, ale spotka mnie to częściej niż rzadziej, a w de jeszcze nigdy nie spotkało.

Cytat:
W Polsce moze byc za to taki problem ze strony trans randkowe nie sa tak popularne jak na zachodzie. Pewnie jest mniejsza liczba osob korzystajacych z nich stad tez trudno kogos znalezc.

Akurat nie próbuję na stronach trans randkowych, bo mam złe doświadczenia z Polski (jak próbowałem to 90% bazy użytkowników to były mki i ich chaserzy), tylko na ogólnych otwartych na całe lgbt. Ale zgodzę się, że w Polsce przy zaznaczeniu promienia 100 km jest często 5-10 użytkowników, z czego 1 w miarę sensowny (wyjątkiem jest Warszawa, tam było chyba 15 xD), a tutaj nawet nie wiem, bo nie dojechałem jeszcze do końca listy ;)
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-16, 21:14   

jatadosh napisał/a:
Chociaż problemem może być to, że mieszkasz w Polsce, tam udawało mi się znaleźć rocznie średnio jednego faceta zainteresowanego mną i jednocześnie spełniającego moje standardy, a "na zachodzie" muszę zaostrzyć kryteria, bo nie dam rady wziąć wszystkich


To intrygujące. Jest to spowodowane tym, że kręcisz więcej ludzi, czy jest tam więcej osób wpasowujących się w Twoje standardy? (oraz co to za standardy?) <mysli>
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-16, 22:33   

kicur, być może jest to spowodowane tym, że większość polskich mężczyzn musi najpierw wyciągnąć kija z d***, by móc uprawiać anal.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-17, 01:31   

Armand napisał/a:
większość polskich mężczyzn musi najpierw wyciągnąć kija z d***, by móc uprawiać anal.

A nie wiem, jako aktyw to chyba nie mają z tym takiego problemu ;)
A na portalach typu zbiornik czy DZ to mam wrażenie, że 3/4 facetów jest zainteresowanych seksem również z facetami :P Ale w sumie kim mają być zainteresowani skoro praktycznie nie ma kobiet chętnych na darmowy wyłącznie seks. Tego jednego to szczerze współczuję facetom hetero :P
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-17, 06:35   

kicur napisał/a:
To intrygujące. Jest to spowodowane tym, że kręcisz więcej ludzi, czy jest tam więcej osób wpasowujących się w Twoje standardy? (oraz co to za standardy?) <mysli>

Przede wszystkim jest więcej ludzi na portalu, z którego najbardziej lubię korzystać :P A do tego większy odsetek spełnia moje standardy, więc kumulacja dwóch czynników.

A moje standardy minimum, poniżej których nie schodzę, to:
1. Czysty.
2. Umiejący sklecić pełne zdanie po polsku, angielsku albo niemiecku. Bonusowe punktu jak w więcej niż jednym języku.
3. Nie misgenderujący.
4. Kumający podstawy bezpiecznego seksu i szanujący nie (na tyle, na ile da się to ocenić).
5. Absolutnie nie homofob, transfob, bifob, rasista ani nic z podobnych, bo się bym potem sam siebie brzydził i musiał umyć domestosem.
6. Kompatybilny łóżkowo.

Standardy, poniżej których nie schodzę jak nie jestem zdesperowany:
1. Wszystko, co powyżej.
2. Mający coś ciekawego do powiedzenia na jakiś temat, żeby było o czym rozmawiać na randce.
3. Niepalący
4. Było coś jeszcze, ale nie potrafię sobie teraz przypomnieć :P

Nie są to jakieś wygórowane standardy, a w Polsce miałem problem ze znalezieniem facetów spełniających je. Zwłaszcza w puntach 1, 2 i 5 z pierwszej listy jest cienko.

A tutaj zacząłem w końcu szukać np. po "match co najmniej 90%" i "co najmniej 8/10 z wyglądu" i nadal zostało trochę zainteresowanych :P
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-04-17, 18:37   

Ktoś próbował może przez ten system dobierania partnerów na Queer.pl? Jeżeli tak, to prosiłbym o podzielenie się opiniami :)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-17, 22:56   

pajonk napisał/a:
Ktoś próbował może przez ten system dobierania partnerów na Queer.pl? Jeżeli tak, to prosiłbym o podzielenie się opiniami :)

Nie wiem jak na queer.pl, ale na okc system matchowania jest spoko. Nie jest to oczywiście wyrocznia, ale jak ktoś ma zgodność odpowiedzi na pytania 50% (czyli na 50% pytań odpowiedział w sposób, który zaznaczyłem, żeby dawał punkty ujemne np. pali, w ogóle nie czyta, chce wprowadzić kreacjonizm do szkół itp) to raczej nie ma co zaglądać na jego profil. Za to jak ma 90% lub więcej zgodności to włączam profil, patrzę, w których pytaniach są te punkty ujemne, czytam profil czy ciekawy i jestem w stanie określić, czy chcę do tej osoby napisać :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-18, 02:22   

Mnie jatadosh natchnął, że aż chciałem sobie zapolować, ale ja tym razem w Polsce - napisałem do faceta, a on chyba nie uwierzył w mój profil <rotfl3> chyba jestem dla niego taką ciekawostką, że aż nie ogarnia :D Także chrzanię to, chyba sobie szukanie w tym kraju odpuszczę XD
Jeszcze mnie rozwala jak niektórzy "szukają trans" - a jedyne co mogą na takich portalach znaleźć to przebranych facetów :P (nie żeby coś, ja tam nawet lubię przebranych facetów ;) ).

jatadosh, szczerze to myślałem, że masz wyższe standardy, że tak trudno je spełnić... a tu mnie trochę zszokowało, że właściwie masz takie same jak ja (tyle że u mnie niepalący jest jednak na pierwszej liście :P ) i też mówisz, że z tym ciężko...
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-18, 07:59   

wendigo napisał/a:
tym razem w Polsce - napisałem do faceta, a on chyba nie uwierzył w mój profil <rotfl3> chyba jestem dla niego taką ciekawostką, że aż nie ogarnia :D Także chrzanię to, chyba sobie szukanie w tym kraju odpuszczę XD

Tak gwoli sprawiedliwości po tak długim chwaleniu facetów w de i krytykowaniu w pl to mi się raz takie coś zdarzyło w de :P Ale to w Lipsku, a jak wiadomo Saksonia to już prawie Polska :P
A serio to facet wydawało się, że rozumie i traktuje na poważnie, a potem w łóżku "ale jak to nie masz penisa!!!! :-o " (A mówiłem kilkukrotnie przed)

Cytat:
jatadosh, szczerze to myślałem, że masz wyższe standardy, że tak trudno je spełnić... a tu mnie trochę zszokowało, że właściwie masz takie same jak ja (tyle że u mnie niepalący jest jednak na pierwszej liście :P ) i też mówisz, że z tym ciężko...

Miałem wyższe, ale mnie rozczarował poziom dostępnych facetów i musiałem dopasować do rzeczywistości <rotfl3> Ale tutaj jest dostępnych sporo to sobie standardy podniosłem i w razie czego polecam moje rejony ;)
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2019-04-18, 13:11   

Wendigo - moglbym zrobic poprawke w UK - ale to nie bylaby zadna poprawka - musialaby byc zupelnie nowa operacja - tego po Polsce to dobrze poprawic sie nie da bo penis jest za wysoko i nic sie nie da zrobic aby go obnizyc - trzeba by wszystko robic od nowa odciac to co mam, wybrac nowe miejsce przeszczepu np. z przedramienia. Tylko ze wlasnie to jest duze obciazenie dla organizmu, dlugi czas rekonwalescencji, nowe dziury i blizny. Gdybym mial pewnosc ze taka operacja da mi szanse na znalezienie partnera seksualnego to bym zrobil ale takiej pewnosci nie mam, wiecej mam raczej watpliwosci czy to cos by zmienilo w odbiorze mojej osoby. Zaluje ze zdecydowalem sie na trojke w Polsce - w sumie 3 lata po jej zrobieniu wyjechalem do Anglii - tu za darmo mialbym podobna z platow brzucha ktora daje duzo lepsze efekty wizualne, penis umocowany do kosci lonowej, we wlasciwym polozeniu, nawet krotka cewke moczowa. Teraz na cos takiego mam za malo skory na tym operowanym boku.
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-04-18, 13:16   

Arisa napisał/a:
pajonk nie wierz tym systemom. Gdy trafisz na kogoś wartościowego zauważysz to. Automatyczne systemy to tylko rosyjska ruletka dobrze działa.



Może źle to ujęłam, ale miałam na myśli biuro matrymonialne dla osób nie hetero - https://www.queer-bm.pl/ gdzie chyba zainteresowani są łączeni w pary nie przez "automat" a przez ludzi do tego zatrudnionych i dlatego też pytam jak to może działać :)
 
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-18, 16:16   

Arisa napisał/a:
Może gość romansował z kilkoma facetami i pogubił się i zapomniał który nie ma penisa <kot_mrugajacy>

Nie mogę tego wykluczyć, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo wymieniłem z nim wcześniej setki długich maili i zawsze się orientował w treści poprzednich. Trochę się po tym zraziłem do długiego czekania na pierwsze spotkanie, bo zainwestowałem pół roku i długie godziny w czytanie i pisanie <rotfl3>

No ale możliwe, że znalazłem "tego" faceta, z którym będę próbował ułożyć coś długoterminowego, więc możliwe, że moje zainteresowanie tematem randek spadło właśnie i ograniczę swoją aktywność w tym temacie :P
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-18, 21:16   

southener, rozumiem :/

A dziś np. napisał do mnie facet, który w profilu ma napisane, że interesują go tylko kobiety - nie wiem co o tym myśleć :D
_________________
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-04-18, 22:19   

Tego typu portale w internecie niestety cechuje spora ilość desperatów (bez urazy oczywiście :P ) i sama zakładając sam profil bez opisu i zdjęć potrafił dostać kilkanaście wiadomości w ciągu dnia na sympatii.pl chociaż moje męskie alter ego miało praktycznie zerowy odzew (chociaz muszę przyznać że byłam mocno wybredna)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-18, 22:22   

wendigo napisał/a:
profilu ma napisane, że interesują go tylko kobiety - nie wiem co o tym myśleć :D

Nie tracić czasu xD
Albo het transfob i nie ogrania, albo analfabeta i nie potrafi czytać :P
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-19, 11:23   

pajonk, na sympatii siedzą ludzie co im za jedno i ruchają wszystko co na drzewo nie spie***la. Tam nie ma co szukać, chyba że chcesz niezobowiązującego seksu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Pajonczyca
użytkownik
Ambiwalencja


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 242
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wysłany: 2019-04-19, 12:31   

Co muszę przyznać jest niestety rozczarowujące, że wszystko ograniczenia się do ryyypania ehh :-|
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=JdUq2opPY-Q
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-20, 20:26   

Pajonczyca napisał/a:
i sama zakładając sam profil bez opisu i zdjęć potrafił dostać kilkanaście wiadomości w ciągu dnia na sympatii.pl chociaż moje męskie alter ego miało praktycznie zerowy odzew

Standard :P Facetów jest tam więcej, więc jak pojawi się kobieta, to się rzucają wszyscy :P
Chociaż w sumie ja na planetromeo też tak miałem, że chwilę po założeniu profilu, pustego profilu, miałem kilka wiadomości, ale kiedy go już uzupełniłem, to od razu było mniej <rotfl3>

jatadosh napisał/a:
wendigo napisał/a:
profilu ma napisane, że interesują go tylko kobiety - nie wiem co o tym myśleć :D

Nie tracić czasu xD
Albo het transfob i nie ogrania, albo analfabeta i nie potrafi czytać :P

Ee, nie no, raczej myślę, że facet se chce poeksperymentować, a niekoniecznie się do tego chce przyznawać ;) Akurat na tych profilach, to ja mam takie zdjęcia, że "widziały gały co brały" od razu :D
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-04-20, 20:53   

Arisa, niestety nie mam doświadczeń z innymi portalami. A sympatię znam z opisów kumpeli, która tam szukała chłopaka, ale bezskutecznie. Znaczy, co najwyżej na seks mogła liczyć. Nie wiem, może portale typu eDarling gdzie trzeba zapłacić zrzeszają tylko ludzi, którym faktycznie zależy na czymś konkretnym.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-21, 10:01   

wendigo napisał/a:
Ee, nie no, raczej myślę, że facet se chce poeksperymentować, a niekoniecznie się do tego chce przyznawać ;) Akurat na tych profilach, to ja mam takie zdjęcia, że "widziały gały co brały" od razu :D

OK, potem zapytam jak z nim poszło :P

Arisa napisał/a:
Polecisz jakieś portale gdzie tak nie jest? Ja takie rzeczy widywałam nawet na fotka.pl.

OKCupid. Poznałem tam kilka osób szukajacych przyjaciół i są w grupie moich najlepszych znajomych (ogólnie fajne miejsce do poznawania LGBT też w celach platonicznych właśnie).
A za każdym razem jak zaglądam w celach randkowych to kogoś znajduję i czasem się kończy na jednej randce, czasem na kilkunastu, a czasem się trafi długi związek z tego.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-22, 18:25   

Ni jak nie poszło, bo za mało czasu w PL :P może innym razem ;)
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-08, 22:17   

xi napisał/a:
Pisalam z kolesiem udajac ze jestem zainteresowana czyms wiecej niz seksem. Pod koniec rozmowy powiedzialam mu ze jesli szuka tylko seksu to ma mi to powiedziec. Oczywiscie przyznal mi racje. Powiedzialam ze zgodze sie na seks tylko jak zaplaci.

Skasowalam tam konto. Portal tylko dla poszukiwaczy seksu.


Gratuluję poważnych badań na miarodajnej grupie <rotfl>

Nie jestem pewny, czy piszesz o okc, ale ja zrobię taki update, że nadal jestem z tym gościem, którego tam poznałem i sprawa rozwija się w coś poważnego :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-09, 11:49   

xi, kiedyś przeczytałem, a może usłyszałem, że u kobiet jest tak, że najpierw się rozwija przywiązanie, chęć bycia z kimś itp., a potem ochota do pójścia do łóżka - u facetów odwrotnie. Wiadomo, że to zawsze jakieś tam uogólnienie, ale jednak faktycznie często tak jest... Warto sobie to uświadomić - to że facet ma ochotę zacząć od seksu, to nie musi znaczyć że na tym się skończy :)
Z drugiej strony faceci też powinni to sobie uświadomić, żeby się nie łapać na przynęty, że niby jakaś ma ochotę :lol: bo obserwuję to ciągle - jak tylko gdzieś jakieś "zwierzenia" kobiety co to niby niezobowiązująco się umawia, to lecą jak pszczoły do miodu, a to w 80% przypadków inni faceci fantaści wypisują <rotfl3> a pozostałe to kobiety, które zażądają kasy i trudno się dziwić, też bym kasę brał jakbym był kobietą, bo czemu nie :D
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-09, 21:33   

wendigo napisał/a:
a pozostałe to kobiety, które zażądają kasy i trudno się dziwić, też bym kasę brał jakbym był kobietą, bo czemu nie :D

Bo branie kasy zmienia jednak dynamikę. Tzn. z obie strony wchodzą tylko dla przyjemności i mogą się "domagać" tego, co lubią na taką, gdzie jedna strona jest wymagającym klientem, a druga realizuje usługę i jej przyjemność ma co najwyżej drugorzędne znaczenie - liczy się, tylko kiedy klient chce, żeby się liczyła.

xi napisał/a:
Może zdarzają się wyjątki. Może mam już zboczenie zawodowe xd. Piszę tylko to co było.

Na początku piszesz, co było, potem wyciągasz ostateczne wnioski na podstawie niemiarodajnej próby badawczej. Ja nawet nie piszę, że nie ma tam w większości poszukiwaczy seksu, tylko że wyciąganie takiego wniosku na podstawie jednej próbki jest... niezbyt profesjonalne czy choćby poważne.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-05-09, 23:40   

jatadosh napisał/a:

Bo branie kasy zmienia jednak dynamikę. Tzn. z obie strony wchodzą tylko dla przyjemności i mogą się "domagać" tego, co lubią na taką, gdzie jedna strona jest wymagającym klientem, a druga realizuje usługę i jej przyjemność ma co najwyżej drugorzędne znaczenie - liczy się, tylko kiedy klient chce, żeby się liczyła.

No nie wiem, może, ale te anonsy które czytałem brzmiały jednak tak jakby te kobiety miały wymagania... Mnie się wydaje, że kobiety oferujące seks są na na tyle uprzywilejowanej pozycji, że mogą wymagać nawet jeśli biorą za to kasę.
_________________
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-27, 19:14   

Dawno tu nie pisałem, ale taki mały update:
Gość poznany przez okcupid, z mojej strony chodziło raczej o randki i seks, a potem poszukać kogoś innego. Nadal jesteśmy razem. Poznałem już jego rodziców, niedługo on pozna moich. Randki online takie niebezpieczne, można się sparzyć.
 
 
Helena
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 46
Posty: 84
Skąd: WWA
Wysłany: 2019-07-07, 12:50   

Sorki za odgrzebanie tematu ale znacie może jakieś strony/apki randkowe poza trans datingiem i okcupid? Chodzi o apki gdzie można ustawić preferencje nieco szerzej niż "szukam mężczyzny/kobiety" tylko np. "szukam trans kobiety"...
_________________
cel
marzenia
atak
życie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-08, 00:13   

Na transdatingu się chyba da? (dawno tam nie byłem :P na starym dało się na pewno...)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 9