Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień dobry
Autor Wiadomość
Anna
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 4
Skąd: Heidelberg
Wysłany: 2019-04-13, 16:36   Dzień dobry

Anka istnieje od zawsze, choć życie nie kręci się wyłącznie wokół niej. To byłoby zbyt piękne...

Pozdrawiam wszystkich.

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-04-13, 16:41   

Witaj na forum, tajemnicza Anno :)
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-14, 09:14   

Witaj.

/ciach/

Przyznaję Adzie75 ostrzeżenie o wartości 1.

9. Inne zakazane rodzaje treści i zachowań
Zakazane i są i usuwane bądź poddane moderacji będą pojawiające się na forum, PM-ach i profilach użytkowników materiały i wypowiedzi:
9.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum. [1 pkt]

/ Kicur
Ostatnio zmieniony przez kicur 2019-04-14, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-14, 16:35   

Anno, witaj na forum. W celu otrzymania dostępu do tworzenia treści w innych działach, proszę o zamieszczenie wskazanych informacji :)

Posty w całości składające się z treści niezgodnych z Regulaminem zostały usunięte. Dziękuję za sygnał o nieprawidłowościach - pamiętajcie o możliwości zgłaszania za pomocą wykrzyknika umieszczonego w prawym górnym rogu posta. Dziękuję wszystkim użytkownikom i użytkowniczkom przestrzegającym Regulaminu <spoko>

Chcemy tu tworzyć przyjazną społeczność, dlatego treści niewłaściwe będą moderowane i usuwane. Proszę o chwilę refleksji nad przyczynami straumatyzowania osób trans - nie ma powodu, byśmy próbowali zagryźć się nawzajem.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-14, 17:31   

kicur, Tu są ludzie przedewszystkim nie osoby trans. I mam prawo kogos nie lubiec i to werbalizować. A Ty masz prawo przyznawac ostrzeżenia. I po za tym wiekszość tu wie że można tantagonizowac społeczność bez łamania regulaminu.
 
 
Anna
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 4
Skąd: Heidelberg
Wysłany: 2019-04-15, 13:03   

Dziękuję za powitanie i zwrócenie mi uwagi.

Raz jeszcze przeczytałam regulamin...
...ułożyło mi, bo (chyba) nie złamałam żadnego punktu :-)

Raz jeszcze przeczytałam "czerwoną ramkę"...

* napisz, co Cię łączy z transpłciowością (...)
Sądziłam, że wystarczająco to zasygnalizowałam . Taką mam ekspresję - inna już raczej nie będę :-)
* napisz, (...) czego poszukujesz na naszym forum.
Normalności... tyle wystarcza.

* * *
Mam odrobinę empatii, nie robię problemu z treści "/ciach/" i nie sądzę , by ktoś z piszących miał złe intencje. Pilnowano raczej "muru"... a, że wkroczyła cenzura...tak bywa. Może brakło spokojnej asertywności, a może ekspresja autorek była niepoprawna... :-)

Zgadzam się z Katarzyną - nie każdy musi lubić każdego. To wręcz niemożliwe.

Miłego dnia wszystkim.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-15, 13:37   

Anno, nie wszyscy przywitali cię strofowaniem regulaminem.

Heidelberg kojarzy mi się po fachu z maszynami drukującymi?
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-15, 20:07   

Hej, Anna Znam Heidelberg, ale mi się kojarzy znacznie bardziej jako piękne miasto studenckie, które jakimś cudem praktycznie nie zostało zniszczone podczas wojny, a nie jakimiś drukarkami ;)
Mam nadzieję, ze znajdziesz tu to, czego szukasz :)
 
 
Anna
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 4
Skąd: Heidelberg
Wysłany: 2019-04-17, 13:34   

Ada75 ... wszystko gra :) Przeczytałam regulamin bardzo dokładnie po to by upewnić się, czy przypadkiem z własnej woli nie zapukałam do "getta". Mam nadzieje, ze tak nie jest.

Heidelberg to przede wszystkim wielokulturowość ,
a miasto jest rzeczywiście bardzo urokliwe. Prowadzi kampanię "miasto miłości" ... i na wszelkie sposoby próbuje przyciągać otwarte glowy z całego świata - uniwersytet.
Jatadosh ...masz rację. Sporo kręci się wokół uniwesytetu. Pracuje i uczy się tu takze wiele osób z Polski. Znam odrobinę iniwesytet choć nie jestem z nim związana.

Pracuje w Niemczech dopiero 5 lat. Wcześniej były inne miejsca.

ps
Wracając na moment ... zaskakujaco sporo bardzo starych miast pozostało praktycznie nietkniętymi. Świetnym przykładem jest choćby Lüneburg w bezpośrednim sąsiedztwie zrównanego z ziemią Hamburga.
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-17, 15:25   

O, szkoda, że nie wiedziałem tego o Lüneburgu rok temu, bo byłem praktycznie obok niego dwa razy i za żadnym razem nie znalazłem czasu do niego zajechać. Ale w Heidelbergu też bywam co jakiś czas i akurat w niedzielę miałem okazję po nim chodzić cały dzień :) Nawet biblioteka uniwersytetu jest praktycznie muzeum ;)
 
 
Anna
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Posty: 4
Skąd: Heidelberg
Wysłany: 2019-04-17, 21:44   

Kapłanko ... zawsze jest miło, gdy wita uśmiech :)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-17, 21:58   

Wiesz, to właśnie chodzi o szczere powitanie, nawet zwrócić uwagę na omyłkę można na kilka sposobów, po przyjacielsku, dbając o reputację napominanego lub z wysokości majestata podpartego stosowanym wybiórczo regulaminem.

Ode mnie masz przywitanie z uśmiechem. Proszę również o wybaczenie, na kłamstwo i obłudę mam uczulenie.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-17, 22:45   

Przywitałam się zgodnie z obowiązującym wówczas regulaminem. Przybyłam z innego portalu na którym jest więcej niż sporo o mnie. Nie ukrywam się za tysiącem nicków, multikont, zmian stylu, genderu i co tam jeszcze, nie kłamię co do miejsca pobytu, zawodu, zainteresowań i co tam ktoś sobie wymyśli. Nie zieję jadem do grup zawodowych, poglądów politycznych, wyznań...

Jestem jaka jestem, robię co mi serce i rozum podpowiada i nie mam powodu by się tego wstydzić. Wrogów zliczę na palcach jednej ręki, przyjaciół też, bo dziś o nich trudno.

P.S.
Moje powitanie można znaleźć bez trudu wyszukując wszystkie moje posty. Jak ktoś chce porównywać, do swojego to proszę uprzejmie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-18, 02:15   

Anna napisał/a:

ps
Wracając na moment ... zaskakujaco sporo bardzo starych miast pozostało praktycznie nietkniętymi. Świetnym przykładem jest choćby Lüneburg w bezpośrednim sąsiedztwie zrównanego z ziemią Hamburga.

O, jak ładnie wygląda na zdjęciach, to mam chyba miejsce na wypad jakiegoś weekendowego dnia ;)
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-20, 07:49   

Nie ma to jak smród gównoburzy o poranku :roll:
 
 
jatadosh
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-21, 09:52   

wendigo napisał/a:
Anna napisał/a:

ps
Wracając na moment ... zaskakujaco sporo bardzo starych miast pozostało praktycznie nietkniętymi. Świetnym przykładem jest choćby Lüneburg w bezpośrednim sąsiedztwie zrównanego z ziemią Hamburga.

O, jak ładnie wygląda na zdjęciach, to mam chyba miejsce na wypad jakiegoś weekendowego dnia ;)

Przepraszam za "porwanie" tematu i w razie czego mogę wziąć ostrzeżenie na klatę, ale wendigo zgadajmy się na wrzesień, Lünerburg jest otoczony przez wrzosowiska i planuję wtedy być niedaleko :P
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-04-22, 18:22   

jatadosh, ok :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11