Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiem kim jestem ale ...
Autor Wiadomość
Sylwia_wawa
użytkownik

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-27, 06:49   Wiem kim jestem ale ...

Witam
Kiedyś pisałam o swoich problemach na starym forum: ˝ Trudne powroty ˝ Z tym problemem się uporałam , wiem na 100% ze jestem osobą transseksualną , nie podjęłam się leczenia ze względu iż mam rodzinę którą bardzo kocham.
A myśl o rozwodzie i pozostawienia ich wpędza mnie w depresje .
Oczywiście Zona wie kim jestem nie neguje tego a wręcz przeciwnie wspiera.
Ale to nie o tym chciałam napisać.
Nie wiem od paru lat mimo ze wiem kim jestem , ubierając kobiece ciuchy , porostu po kilku minutach zdejmuje bo dochodzę do wniosku ze to nic mi nie daje przebieranie ze wcale nie czuje się bardziej kobietą .
Czy coś jest ze mną nie tak ze nie odczuwam potrzeby przebrania się ?
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2015-07-27, 07:33   

Moim zdaniem możesz mieć problem z samozaakceptowaniem tego, że zwyczajnie masz prawo do noszenia ubrań jakie chcesz. To po pierwsze. Po drugie (tu zgaduję bo może wogóle Ciebie nie dotyczyć) - czasem zaraz po ubraniu wymarzonych ciuchów, u niektórych osób, ma miejsce udana masturbacja...po której jeszcze bardziej czuje się odrazę do siebie i tego co się na sobie ma...może to podpadać pod transwestytyzm, ale też niekoniecznie, bo masturbacja ma też działanie "odstresowujące"/ Temat jest zawiły i wg mnie musiałabyś to rozkminić u dobrego psychoterapeuty.

Tylko właściwie, jeśli to rozbieranie jest z poczucia winy....to pamiętaj, że nikomu krzywdy nie robisz, taka jesteś i już.
 
 
Sylwia_wawa
użytkownik

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-27, 08:19   

Fizia napisał/a:
Moim zdaniem możesz mieć problem z samozaakceptowaniem tego, że zwyczajnie masz prawo do noszenia ubrań jakie chcesz.


Raczej mam problem z samoakceptacją (nie z tym ze czuje się kobietą bo to na 100% akceptuje) , porostu mój wygląd nie przypomina kobiety i ubranie nic tu nie zmieni.

Cytat:
Po drugie (tu zgaduję bo może wogóle Ciebie nie dotyczyć) - czasem zaraz po ubraniu wymarzonych ciuchów, u niektórych osób, ma miejsce udana masturbacja...po której jeszcze bardziej czuje się odrazę do siebie i tego co się na sobie ma...może to podpadać pod transwestytyzm, ale też niekoniecznie, bo masturbacja ma też działanie "odstresowujące"/ Temat jest zawiły i wg mnie musiałabyś to rozkminić u dobrego psychoterapeuty.


Przebranie nie wywołuje we mnie żadnego podniecenia porostu nie ma to znaczenia jak jestem ubrana czy męskie czy damskie nie robi to żadnej różnicy.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-27, 20:30   Re: Wiem kim jestem ale ...

Sylwia_wawa napisał/a:

Czy coś jest ze mną nie tak ze nie odczuwam potrzeby przebrania się ?

To całkowicie normalne, ludzie się zazwyczaj ubierają nie przebierają :P Jesteś kim jesteś, ciuchy nic tu nie zmieniają, nie musisz nosić damskich by być kobietą.
_________________
 
 
Sylwia_wawa
użytkownik

Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-28, 08:05   Re: Wiem kim jestem ale ...

wendigo napisał/a:
Sylwia_wawa napisał/a:

Czy coś jest ze mną nie tak ze nie odczuwam potrzeby przebrania się ?

To całkowicie normalne, ludzie się zazwyczaj ubierają nie przebierają :P Jesteś kim jesteś, ciuchy nic tu nie zmieniają, nie musisz nosić damskich by być kobietą.


Wendigo dziękuje ze potwierdzenie moich przypuszczeń to co napisałeś zgadza się z
tym czym sobie tłumaczyłam to tak jak byś czytał w moich myślach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9