Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszanowanko
Autor Wiadomość
BloodStain
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
  Wysłany: 2019-02-20, 20:53   Uszanowanko

Witam
Jestem Mikołaj miło mi. To co mnie łączy z trans płciowością to moja nie zgodność identyfikacji płciowej do biologicznej. Od wielu lat unikałem tego tematu wzbudzał we mnie nie zrozumiałą dla mnie nienawiść. Chciałbym jakby dowiedzieć się o tym świecie trans płciowym jak najwięcej tak by przestał mnie przerażać i bym mógł wyrwać się w końcu z pozbawiającej mnie życia nienawiści do siebie. Jeżeli chodzi o zainteresowania moje no to tak jaram sie psychologią i dziwnymi teoriami na temat typów osobowości, ktoś kojarzy MBTI? xd Jestem INTJ... Od zawsze fascynuje mnie kryminalistyka i medycyna no i kocham rysować nie wyobrażam sobie życia bez tego.


Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-02-20, 21:32   

Cześć, BloodStain.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-20, 21:42   

Część poplamiony.
 
 
Sara213
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 46
Wysłany: 2019-02-20, 22:39   

Witaj na forum BloodStain :] ja jestem INFP-T. Kocham takie testy a szczególnie samo rozumienie osobowości. Chętnie podejmę taki temat rozmowy jeśli chcesz. To bardzo ciekawe zagadnienie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-02-23, 19:27   

Cześć, kojarzymy, ja ISFJ (chociaż nie wiem czy nie ISFP teraz...)
_________________
 
 
Prince of Foxes
użytkownik
Prince of Foxes


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 65
Wysłany: 2019-02-24, 22:52   

Cześć, ENFJ here :v
 
 
BloodStain
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2019-03-13, 18:18   

Sara213 napisał/a:
Witaj na forum BloodStain :] ja jestem INFP-T. Kocham takie testy a szczególnie samo rozumienie osobowości. Chętnie podejmę taki temat rozmowy jeśli chcesz. To bardzo ciekawe zagadnienie
Ja też podoba mi się traktowanie cech osobowości jak normalnej cechy jak na przykład wzrost czy kolor oczu, a przy tym nie zawiera efektu horoskopu. Niektórym to się może nie podobać bo niby szufladkuje się w ten sposób ludzi. Ale raczej to ma pokazać jak różni są ludzie, uświadamia, że nie każdy interpretuje rzeczywistość w taki sam sposób jak ty i na przekór wszelkim wzorcom wykreowanym przez media pokazuje że każdy ma inne predyspozycje i żadne nie są gorsze i należy je rozwijać
 
 
Sara213
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 46
Wysłany: 2019-03-13, 23:54   

BloodStain, Doskonale o tym wiem, dla tego podchodzę do każdego indywidualnie, czasem aż naśladuję nieświadomie tego kogoś zachowanie wpasowując się w takt rozmowy, co jest nawet przyjemne. To tak jak w szkole - nie każdy może pojmować matematykę i nie każdy może pojmować gramatykę, ale te dwie osoby są nadal równe sobie i problemem jest to, że nie każdy to rozumie i np. nauczyciele podchodzą często do takich osób jak do głupków a w międzyczasie w innych dziedzinach Ci ludzie mogą być mistrzami i zaginać umysłową czasoprzestrzeń w rozumowaniu niektórych spraw i to jest w nich piękne. Problemem bywa środowisko i wychowanie. Ja żyję w swoim świecie, będąc na pozór odcięta od świata rzeczywistego a tak naprawdę pozwala to mi spoglądać na wszystko w lepszych barwach pokazując piękno tam, gdzie inni go nie widzą i sens, gdzie często nie ma sensu, co otwiera wiele dróg na rozwiązywanie zagadek istnienia, przez co ludzie myślą, że jestem zwyczajnie albo zamknięta w sobie albo nieczuła na wszystko wokół... Ech gdybym mogła wpuścić kogoś do mojego świata, tylko słowa nie mają żadnej mocy by o tym opowiedzieć, to trzeba wewnętrznie rozumieć i kochać bezwzględnie wszystko co nas otacza. (oprócz wielu ludzi, bo oni są z natury destrukcyjni :-x ). Cóż Ci będę więcej mówić, musiałabym rozpocząć niekończącą się falę słów, by coś o sobie powiedzieć, ale to temat o Tobie, więc się pohamuję na tą chwilę :( zawsze jestem do dyspozycji na PW. Pozdrawiam Cię <kot_wesoly>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9