Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Biodra Carmen Carrera
Autor Wiadomość
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 09:53   Biodra Carmen Carrera

Dziewczyny i Chłopaki, jak to możliwe, ze Carmen zaczęła korekcje płci w wieku 25 lat i ma tak pełne kształty? Chodzi mi dokładnie o biodra. Z tego co wiem, ona twierdzi ze to bez operacji. Przy wzroście 177 cm mam 100 cm w biodrach. Mało to nie jest ale cm robią mi pełne, kształtne pośladki a biodra mam wąskie i widac to w niektórych sukienkach. Czy są w Polsce zabiegi transplantacji tłuszczu w biodra konkretnie? Czy tylko zagranica i implanty? Ale nie w pośladki tylko właśnie w biodra. Brakuje mi cm trochę ponad kością biodrowa. Przecież żadnymi ćwiczeniami nie osiągnę tego co Carmen. Czy wiecie może czy u niej to natura i powinnam zazdrościć czy jednak ingerencja lekarzy?

Ostatnio zmieniony przez Nikita 2019-02-10, 10:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 09:55   

Próbowałam dodać jej zdjęcie ale telefon coś mi głupieje i nie potrafię :roll:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-10, 09:58   

Z tego co ja się orientuję, to zabiegi transplantacji tkanki tłuszczowej nie dają trwałych efektów.

Polecam obserwację cis kobiet, wiele ma wąskie biodra, 100 cm to wcale nie mało, zależy jak to u ciebie wypada w porównaniu z obręczą barkową.

Zdjęcie wstaw jako link z internetu, przez forumowe narzędzie, klawisz IMG. Wyszukaj niezbyt dużego, skopiuj link do schowka i wstaw ten ciąg znaków, gdy translokacja poprosi.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-02-10, 10:29   

Możliwe, że miała zabieg. Przy transplantacji tkanki tłuszczowej część tłuszczu wchłania się przy gojeniu ale reszta zostaje i nawet przy zmianach wagi, kształty powinny się utrzymać.
_________________
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 10:34   

Ada75 napisał/a:

Zdjęcie wstaw jako link z internetu, przez forumowe narzędzie, klawisz IMG. Wyszukaj niezbyt dużego, skopiuj link do schowka i wstaw ten ciąg znaków, gdy translokacja poprosi.


Zrobiłam tak ale na telefonie nie widzę tego zdjęcia a Wy widzicie?
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-02-10, 10:49   


Może być naturalne.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-10, 11:02   

Nikita napisał/a:
Czy są w Polsce zabiegi transplantacji tłuszczu w biodra


Oczywiście że są; sama by byam na konsultacji.
Niestety pozostaje około 30% przeszczepionego tłuszczu, więc podczas zabiegu robi się to niejako z "zapasem".
Wg lekarza na miejscu pozostaje 50%.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 12:19   

Nina8536 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Czy są w Polsce zabiegi transplantacji tłuszczu w biodra


Oczywiście że są; sama by byam na konsultacji.
Niestety pozostaje około 30% przeszczepionego tłuszczu, więc podczas zabiegu robi się to niejako z "zapasem".
Wg lekarza na miejscu pozostaje 50%.


Gdzie byłaś na konsultacji? Jaki jest koszt takiego zabiegu?
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-10, 13:28   

Nikita napisał/a:
Gdzie byłaś na konsultacji? Jaki jest koszt takiego zabiegu?


Byłam w Łodzi, w tej chwili nie pamiętam nazwy kliniki, ale mogę poszukać na życzenie.
Z tego co poamiętam koszt 3tys, PLN + koszta dodatkowe (trzeba zamieszkać w pobliżu, przyjśc na konsultację w ciągu 2 następnych dni).
Wtedy nie byłam na HRT. Umówiliśmy się poczekać z tym do czasu aż minie rok na HRT.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 13:37   

Nina8536 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Gdzie byłaś na konsultacji? Jaki jest koszt takiego zabiegu?


Byłam w Łodzi, w tej chwili nie pamiętam nazwy kliniki, ale mogę poszukać na życzenie.
Z tego co poamiętam koszt 3tys, PLN + koszta dodatkowe (trzeba zamieszkać w pobliżu, przyjśc na konsultację w ciągu 2 następnych dni).
Wtedy nie byłam na HRT. Umówiliśmy się poczekać z tym do czasu aż minie rok na HRT.


Byłabym wdzięczna za ta nazwę kliniki. Z której partii materiał pobierają? Chyba trzeba trochę przytyć do takiego zabiegu?
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-10, 13:47   

Nikita napisał/a:
Byłabym wdzięczna za ta nazwę kliniki.


Znalazłam :)
dream-med.pl
Najlepiej gdy sama udasz się na konsultację, ale na pewno musisz przytyć; potrzeba ok, 1-3L tłuszczu.
Przy mojej aktualnej wadze powinnam być ok 10kg cięższa aby to uzyskać....
Generalnie njlepiej być prawie otyłą osobą....
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2019-02-10, 14:12   

Nina8536 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Byłabym wdzięczna za ta nazwę kliniki.


Znalazłam :)
dream-med.pl
Najlepiej gdy sama udasz się na konsultację, ale na pewno musisz przytyć; potrzeba ok, 1-3L tłuszczu.
Przy mojej aktualnej wadze powinnam być ok 10kg cięższa aby to uzyskać....
Generalnie njlepiej być prawie otyłą osobą....


Dzięki wielkie :) Wlazlam na ich stronę. Liposukcja to koszt 5 tys a przeszczep np do piersi to dodatkowe 4 tys. Wiec w sumie to ok 10 tys trzeba liczyć. Szkoda, bo już się nastawiłam ze przed latem może bym się poddała. Ta cena to na pewno 3 tys? No i zasadnicze, czy oni robią ten przeszczep w biodra czy pośladki? Pośladki mam w sam raz i nie chce z nimi nic robić. Brakuje mi pełnych, okrągłych bioder.
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-10, 16:33   

Nikita napisał/a:
Ta cena to na pewno 3 tys?


Ty masz info ze strony: ja tam byłam osobiscie na wywiadzie.
P. doktor to b.przyjazna osoba, w sensie przyjazna dla ts.
Zapamiętałam "najgorsze co może pani zrobić, to odpuścić. Proszę nie rezygnować choćby nie wiem co" -
chodziło o proces m/k.
Miałam mieć liposukcję z brzucha, oczyszczaie tego tłuszczu w wstrzyknięcie w biodra - dokładniej w boczne powierzchnie pośladków, bo na tym polega poszerzenie bioder.
Cała procedura miała kosztować 3tys. pln.
Jest to cena którą usłyszałam w pażdzierniku 2017.
Nie umiem tego odnieść do strony, czy aż tak się pozmieniało.
Proponuję Ci zadzwonić i umówić wizytę.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-02-11, 05:55   

Arisa napisał/a:

Co do transplantacji tkanki tłuszczowej, kwasu hialuronowego - potwierdzam - te zabiegi nie są trwałe.

Przeszczep tłuszczu owszem - tłuszcz, który się przyjmie, to zostanie (aczkolwiek może się przyjąć mało... a jak się jeszcze schudnie, to te komórki też stracą na objętości oczywiście...).
_________________
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-25, 01:38   

Tylko czemu na zdjęciu z przed tranzycji ta cała pani Carmen dumnie eksponuje swoją...?
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2019-02-26, 22:15   

Carmen pokazała się wpierw jako gej chłopak i dragqueen. Tak kontynuowała swoją tożsamość aż do 2011 roku. Wiele dragqueens podejmuje się zabiegowi wstrzykiwania sylikonu aby wytworzy odpowiedni efekt przyrostu tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo niebezpieczna forma wytworzenia efektu kobiecych kształtów i często kończy się ciężkimi powikłaniami.
Aby uzyskać odpowiednie rezultaty przeszczepu tkanki tłuszczowej wpierw trzeba mieć spory zasób tej tkanki w innych miejscach na ciele . Ze zdjęć widać że raczej tego zasobu nie miała.

Czego można się spodziewać chcąc podjąć się operacji przeszczepów tłuszczu:

w zależności od metabolizmu danej osoby przeszczepiona tkanka może pozostać wchłonięta aż do 90%
Jeśli lekarz obiecuje że pozostanie większa ilość przeszczepu to radze się głęboko zastanowić!

wchłanianie tkanki może być różnorodne bezwzględnie od strony ciała. Także czym większy obszar przeszczepu tym większa możliwość ubytków.

Na rynku operacji plastycznych istnieje jeszcze opcja implantów ale tak samo jak i z fat grafting istnieją możliwości komplikacji.

Najlepiej dać ciału jak najlepsze warunki do redystrybucji tkanki poprzez odpowiedni poziom hormonów i odżywiania. No i jeśli trzeba to ćwiczeń i jogi aby ciało od nowa ukształtować.



video Rupaul dragrace
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 10