Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zadowoleni bylibyście z tych formularzy? (bez offtopów)

Czy chcesz aby informacja "Sex at Birth" (płeć przy urodzeniu) była ujawniana na stronie głównej dokumentacji medycznej (widoczna dla każdego)?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Raczej tak
0%
 0%  [ 0 ]
Obojętne mi to
6%
 6%  [ 1 ]
Raczej nie
6%
 6%  [ 1 ]
Nie
86%
 86%  [ 13 ]
Nie wiem / nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-04, 15:53   

Tak na to paczę i podzielam Twoje zastrzeżenia, Arisa.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-04, 18:54   

Tutaj bardziej chodziło o wprowadzenie tego pod firmy ubezpieczeniowe (w USA działa to inaczej niż w Polsce).

https://www.facebook.com/...897081683770268
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-02-04, 20:57   

Arisa napisał/a:

Może czas by owe firmy ubezpieczeniowe zmieniły swoje formularze lub przestały dyskryminować osoby trans / inter? Kobieta niezależnie czy AMAB czy nie, czy też urodzona jako hermafrodyta, powinna mieć takie same prawa. W tym też w firmach ubezpieczeniowych.

Tu chodzi raczej o ryzyko (np. pobytu w szpitalu) dla firmy ubezpieczeniowej... tu byłoby bardzo trudno domagać się "równych praw" :/ Tak samo jak ludzie już na coś chorujący nie są tak samo traktowani jak całkiem zdrowi...
_________________
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-05, 23:13   

W niektórych miejscach już to zaczęło się zmieniać https://www.facebook.com/...3801277/?type=3
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-06, 13:26   

Arisa napisał/a:
Ethnicity: dlaczego tylko 2 wybory? O co tu chodzi?

Bo Amerykanie to rasiści. Poczytaj fora dyskusyjne, to się dowiesz, jakie naziole :-p

P.S. No z płcią to położyli. Bycie gay ma się do tego nijak :D I nikt się nie identyfikuje jako TS, tylko jako k lub m, kurka. A gdzie opcja dla niebinarnych, tak w ogóle?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-06, 13:43   

Arisa napisał/a:
Sven, tu na forum mamy osoby, które w pierwszej kolejności identyfikują się jako transseksualiści, a dopiero potem jako k lub m.

Aha. Okej. No ale mimo wszystko... dziwnie postawione pytanie, dziwne odpowiedzi.

Ja tam się TS ani trochę nie czuję. Mimo że podszedłbym pod kategorię 75%-25%. Nie uważam, że zmieniam płeć. Ja tylko wyglądałem jak dziewczyna :-p

Arisa napisał/a:
a dla pozostałych niebinarnych "Other".

pewnie tak.
Ostatnio zmieniony przez 2019-02-06, 13:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Mimimimi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 22
Wysłany: 2019-02-06, 15:45   

Bezpłciowe "they" w liczbie pojedyńczej?
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-06, 23:20   

Bycie ts w obecnych czasach jest po prostu modne i stąd to wszystko. Ostatnio u siebie w pracy miałam do wypełnienia anonimową ankietę na temat firmy i na samym końcu znalazło się pytanie o orientację jak i płeć. Przy wybieraniu płci oprócz male i female było też do wyboru m.in. "trans (male)", "trans (female)".

Mimimimi, tak.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-07, 01:13   

Arisa, tak były też pytania opisowe (całość wypełniana na komputerze przez stronę internetową). Domyślam się, że w 100% nie jest to anonimowe, bo do tego można dojść kto i co zaznaczył jeśli tylko się chce. Tą ankietę wypełnia się co roku i rok temu właśnie jeden z menedżerów zapytał kolegę czy na serio wpisał odpowiedź do jednego z pytań. Nie wiem czy rok temu była też opcja "trans" do zaznaczenia. Ja wybrałam oczywiście opcje cis hetero i nie mam zamiaru w takich ankietach wpisywać prawdy jeśli chodzi o takie rzeczy. Inaczej by sprawa wyglądała gdyby ktoś zapytał mnie osobiście na osobnosci.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-07, 14:15   

Arisa napisał/a:
Przez Tora? Jak nie lub z logowaniem się to "Wyższa Kultura Anonimowości"

Wyglądało to tak, że menedżerowie wzywali po 2-3 osoby do sali konferencyjnej i prosili o wypełnienie ankiety tam.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2019-02-07, 17:12   

Tylko, że ta ankieta nie ograniczała się do dwóch pytań i były raczej tak przy okazji.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-07, 17:14   

"Anonimowa ankieta". Podaj swój wiek, płeć, stanowisko i gdzie jest twoje miejsce pracy :-)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-07, 17:40   

Szukali TS na jakieś wolne miejsce by zachować parytet w zarządzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12