Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Mniejsze kości policzkowe feminizują i odmładzają twarz.
Autor Wiadomość
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-15, 04:26   Mniejsze kości policzkowe feminizują i odmładzają twarz.

Moim zdaniem mniejsze kości policzkowe odmładzają, a to prowadzi do feminizacji wyglądu twarzy.
https://imgur.com/gallery/Nzhksr4
https://imgur.com/a/QwHUKKJ
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-15, 08:34   

After https://imgur.com/gallery/GuVjqZj
dałam obrazek po
 
 
Mamori
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 24
Wysłany: 2019-01-18, 05:31   

Mi zdecydowanie "przed". Zależy od gustu moim zdaniem. :D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 09:00   

Też mi się bardziej podoba przed. Małe kości policzkowe moim zdaniem postarzają. Robią wrażenie zapadniętej twarzy, takiej czachy :-p
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 15:22   

Sven, Zapadnięte to też nie, chodzi o to by nie wystawały, i do tego pełne policzki przy drobnej twarzy.
 
 
victor
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 42
Wysłany: 2019-01-18, 20:16   

No nie wiem, czy kości policzkowe są kobiece/dziewczęce. Raczej powiedziałbym, że dziewczęce są delikatne rysy twarzy, bardziej owalne, a męskie wyraziste z odznaczającą się szczęką i właśnie kośćmi policzkowymi.

Ale nie jestem w tym temacie zbyt obiektywny, bo uwielbiam wyraziste rysy twarzy, a teraz gdy moje znacznie się wyostrzyły szaleję z radości :-D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 20:39   

victor napisał/a:
a teraz gdy moje znacznie się wyostrzyły szaleję z radości :-D

Ja się chyba starzeję, bo mi ubywa z twarzy "dziecięcego tłuszczyku".

A to nie jest tak, że wszystkie kobiety sobie ostrzykują kości policzkowe, żeby wyglądać młodziej? Kości policzkowe są jak najbardziej kobiece, zaokrąglają twarz, pod warunkiem, że nie ma do nich w dodatku wydatnych brwi i kości brwiowych (czy jak to się tam nazywa). Ale wiele kobiet ma też tak i nie wyglądają... męsko? Może kwestia szczęki i właśnie ilości tłuszczu.


Takie coś na przykład, twarze uchodzące za atrakcyjne. U kobiety kości policzkowe to najszerszy punkt twarzy! Ten facet wszystko ma równie szerokie...
 
 
victor
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 42
Wysłany: 2019-01-20, 18:33   

Mnie też, pozbyłem się tego dziewuszkowatego owalu, ale u mnie w rodzinie wszyscy długo dojrzewają, także nawet się zdziwiłem, że już zaczynam wyglądać jak człowiek, a nie pyra.

Teraz sam już nie wiem xD Kobiety ostrzykują sobie wiele części ciała, ale efekt nie zawsze spełnia ich oczekiwania. Ogólnie wydaje mi się, że współcześnie wydatne kości policzkowe są pożądane, ponieważ wyszczuplają twarz.

Ja tam się cieszę, bo mam właśnie dosyć wydatną szczękę (jak na biologiczną kobietę), przez co wyglądam trochę męsko gdy pomogę sobie fryzurą. Szczerze uważam, że tak naprawdę twarz nie ma aż takiego znaczenia. Z twarzy można wyglądać jak płeć odczuwana, ale większość osób patrzy na ciało niestety, lub stety (dla mnie niestety).
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 03:21   

victor, A to nie tak że biologicznie jesteś facetem AFAB?
Ja na przykład biologicznie jestem kobietą AMAB.
 
 
victor
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 42
Wysłany: 2019-01-31, 20:09   

Czekaj trochę się zgubiłem. Bo, nie obraź się, ale dla mnie pomiędzy twoim określeniem, a moim określeniem nie ma różnicy, a przynajmniej ja jej nie dostrzegam. Jeżeli chodzi ci o dokładnie to czy czuję się facetem, to nie wiem (przynajmniej chwilowo, bo jeszcze niedawno miałem pewność).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10