Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Duże buty
Autor Wiadomość
Judyta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-28, 18:34   

IzaIzulka napisał/a:
Właśnie! Ludzie są coraz wyżsi i takich wysokich dziewczyn przybywa. Tak samo z numeracją butów. Coraz łatwiej dostać damskie obuwie w rozmiarze 43-45. :)


Szkoda tylko, że takie drogie. Te z Deichmanna, z tworzywa, produkcji wietnamskiej są beznadziejnej jakości. Czółenka sprowadzałam z Hiszpanii, z wyprzedaży, taniej wyszło niż zakup w polskim Internecie.
 
 
Nel
użytkownik

Posty: 29
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-28, 19:50   

@IzaIzulka to nie chodzi o wagę bo akurat to mam niedowagę:P 188cm i 62kg. Chodzi tutaj o budowę kości. Niestety, ale bardzo szerokie ramiona i klatka oraz brak bioder już tak kobieco nie wygląda(na pewno daleko do tych zdjęć wyżej). Niektórzy niestety nie mają takiego szczęścia i nie mają chociaż tych androgenicznych proporcji:P

@Judyta Te Twoje 179 nie jest takie złe akurat. Te 10cm mniej i bym w ogóle nie narzekała na wzrost :)

Co do butów, ja mam akurat rozmiar 42 i tak jak w każym innym kraju nie ma z tym problemu to u nas wszystko powyżej 41 to buty ortopedyczne, a te z deichmana i podobnyh jak Judyta mówi są strasznej jakości...
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2015-12-28, 20:16   

Nie przesadzaj z tymi ortopedycznymi sklepami. Polecam pl. Zbawiciela.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
IzaIzulka
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 6
Posty: 757
Wysłany: 2015-12-28, 20:48   

Judyta napisał/a:
IzaIzulka napisał/a:
Właśnie! Ludzie są coraz wyżsi i takich wysokich dziewczyn przybywa. Tak samo z numeracją butów. Coraz łatwiej dostać damskie obuwie w rozmiarze 43-45. :)


Szkoda tylko, że takie drogie. Te z Deichmanna, z tworzywa, produkcji wietnamskiej są beznadziejnej jakości. Czółenka sprowadzałam z Hiszpanii, z wyprzedaży, taniej wyszło niż zakup w polskim Internecie.


Deichmanna wolę unikać. Za to duże rozmiary można znaleźć na bonprix. Ja mam 45, a 44 wolę nie ryzykować, więc dużego wyboru nie mam... za to 43 jest tam całkiem sporo i ładne są... :P Tylko nie wiem na ile wytrzymałe jeszcze.

Nel napisał/a:
@IzaIzulka to nie chodzi o wagę bo akurat to mam niedowagę:P 188cm i 62kg. Chodzi tutaj o budowę kości. Niestety, ale bardzo szerokie ramiona i klatka oraz brak bioder już tak kobieco nie wygląda(na pewno daleko do tych zdjęć wyżej). Niektórzy niestety nie mają takiego szczęścia i nie mają chociaż tych androgenicznych proporcji:P



To prawda. Masz niedowagę. Pozostaje przytyć i nabrać bardziej kobiecych kształtów lub kombinować z ciuchami. :)
_________________
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2015-12-29, 00:56   

IzaIzulka napisał/a:
Do Polski trafia gorszy sort.

Bo to w końcu dla Polaków gorszego sortu :-P







.
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-12-29, 01:12   

IzaIzulka napisał/a:
Do Polski trafia gorszy sort. Pewnie kupujesz najtańsze w Niemczech. :)

O tym nie pomyślałem... brzmi mi to bardziej na teorię spiskową :P ale skoro Wam się naprawdę rozklejają, to może i coś w tym jest...
_________________
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2015-12-29, 06:00   

wendigo napisał/a:
IzaIzulka napisał/a:
Do Polski trafia gorszy sort. Pewnie kupujesz najtańsze w Niemczech. :)

O tym nie pomyślałem... brzmi mi to bardziej na teorię spiskową :P ale skoro Wam się naprawdę rozklejają, to może i coś w tym jest...


Tez nie wiem o co im chodzi. Jakos nie zauwazylem by te Deichmanowe sie specjalnie szybko rozwalaly. Kupujemy w Polsce. Inna sprawa, ze dla mnie nie ma wielkiego wyboru w Deichmannie (niewazne czy kobiece czy meskie). Najlepszy chyba Medicus.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-12-29, 06:13   

Belial napisał/a:
wendigo napisał/a:
IzaIzulka napisał/a:
Do Polski trafia gorszy sort. Pewnie kupujesz najtańsze w Niemczech. :)

O tym nie pomyślałem... brzmi mi to bardziej na teorię spiskową :P ale skoro Wam się naprawdę rozklejają, to może i coś w tym jest...


Tez nie wiem o co im chodzi.


Bo polskie drogi wyglądają tak



:lol:

I na polskie warunki mamy polskie niezniszczalne obuwie
 
 
Judyta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 09:14   

Tu nie chodzi o cały asortyment Deichmanna, ale konkretnie - o nadrozmiarówkę "size plus" damskich butów. Powyżej numeru 43 mają zaledwie kilka modeli i są one po prostu beznadziejne jakościowo. Ja ich nie kupowałam, nie próbowałam nosić z kilku powodów, "macając" w sklepie i odkładając na półkę.

1. materiał z którego są wykonane (nie ma z naturalnej skóry licowej, czy nubuku),
2. fasony i kolorystyka - beznadziejne (jak dla mnie),
3. produkcja made in Vietnam, po historii z moją mamą, która kilka lat temu musiała walczyć z ich rzeczoznawcą obuwniczym, żeby łaskawie raczyli oddać pieniądze za zakup farbujących od wewnątrz (...) botków do kostki - omijamy szerokim łukiem.

Zwyczajnie eksperymenty z torturami dla stóp - kaleczeniem do krwi pięt, czy robieniem czarnych obwódek z farby, w której znajdzie się połowę tablicy Mendelejewa - nie dla mnie.
Pokochałam dwie hiszpańskie marki - Sanchez i Dansi, ale mam też szkopskie, czy austriackie Hogl i Gabor, choć te ostatnie tylko po pojedynczej parze.
 
 
0ZM4
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 20:27   

Mam rozmiar stóp 47
Zrezygnowałam z szukania butów i od lat noszę martensy, życie stało sięwygodniejsze. ^^
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2015-12-29, 20:49   

Judyta napisał/a:
Tu nie chodzi o cały asortyment Deichmanna, ale konkretnie - o nadrozmiarówkę "size plus" damskich butów. Powyżej numeru 43 mają zaledwie kilka modeli i są one po prostu beznadziejne jakościowo. Ja ich nie kupowałam, nie próbowałam nosić z kilku powodów, "macając" w sklepie i odkładając na półkę.

1. materiał z którego są wykonane (nie ma z naturalnej skóry licowej, czy nubuku),
2. fasony i kolorystyka - beznadziejne (jak dla mnie),
3. produkcja made in Vietnam, po historii z moją mamą, która kilka lat temu musiała walczyć z ich rzeczoznawcą obuwniczym, żeby łaskawie raczyli oddać pieniądze za zakup farbujących od wewnątrz (...) botków do kostki - omijamy szerokim łukiem.

Zwyczajnie eksperymenty z torturami dla stóp - kaleczeniem do krwi pięt, czy robieniem czarnych obwódek z farby, w której znajdzie się połowę tablicy Mendelejewa - nie dla mnie.
Pokochałam dwie hiszpańskie marki - Sanchez i Dansi, ale mam też szkopskie, czy austriackie Hogl i Gabor, choć te ostatnie tylko po pojedynczej parze.


Ja sie odnosilem do postu Nel, ktora pisze o wszystko 41+. Akurat ja mam rozmiar 41/42.

Na pl. Zbawiciela w sklepie z butami na pewno sa 43+. Skorzane etc.
 
 
Judyta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-29, 21:45   

Belial napisał/a:
/.../Na pl. Zbawiciela w sklepie z butami na pewno sa 43+. Skorzane etc.

Z perspektywy Gdańska, to wiesz, nie ma w zasadzie różnicy, gdzie ten Plan Zbawiciela, czy Wafce, czy Hiszpanii ;-) . Wyższy koszt wysyłki rekompensuje o wiele większy wybór. Jest PayPal - kilka minut klikania i masz opłaconą transakcję.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2015-12-29, 22:55   

Judyta napisał/a:
Belial napisał/a:
/.../Na pl. Zbawiciela w sklepie z butami na pewno sa 43+. Skorzane etc.

Z perspektywy Gdańska, to wiesz, nie ma w zasadzie różnicy, gdzie ten Plan Zbawiciela, czy Wafce, czy Hiszpanii ;-) . Wyższy koszt wysyłki rekompensuje o wiele większy wybór. Jest PayPal - kilka minut klikania i masz opłaconą transakcję.


Wiem, w Gdansku lepiej z netu, ale moze komus z Wawy sie przyda. Ja niestety musze mierzyc buty, bo stope mam dluga, ale chudsza niz zazwyczaj modele produkowane przez firmy.
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-30, 19:11   

Ja ostatnio miałam problem ze skarpetami, a przecież nie mam jakichś wielkich stóp - zwyczajna większa damska stopa, rozmiar 40. Damskie skarpety mają dwa standardowe rozmiary: 35-38 i 39-42 - jak można się domyślić, pierwsze są na mnie zdecydowanie za małe... Szukałam w koszu ze skarpetami w Oszołomie (Auchan) jakichś ładnych skarpet o jak największej zawartości bawełny. Bardzo mi się spodobał wzorek w kwiaty, który w dodatku miał trzy warianty kolorystyczne - kurczę, na mnie do dziś robią wrażenie bikiniarze z lat '50, którzy przez władze peerelowskie byli nękani za takie drobiazgi jak ekstrawagancki strój (w tym właśnie kolorowe skarpetki) i słuchanie jazzu. I kurczę, z tych w kwiaty ani jednej pary w większym rozmiarze...
Oczywiście to nic przy Waszych problemach, ale jednak zależy mi na tym, żeby mieć kolorowe skarpety w ładny wzorek i żeby one jednak były w moim rozmiarze...
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2015-12-30, 19:21   

Emu napisał/a:
Ja ostatnio miałam problem ze skarpetami, a przecież nie mam jakichś wielkich stóp - zwyczajna większa damska stopa, rozmiar 40. Damskie skarpety mają dwa standardowe rozmiary: 35-38 i 39-42 - jak można się domyślić, pierwsze są na mnie zdecydowanie za małe... Szukałam w koszu ze skarpetami w Oszołomie (Auchan) jakichś ładnych skarpet o jak największej zawartości bawełny. Bardzo mi się spodobał wzorek w kwiaty, który w dodatku miał trzy warianty kolorystyczne - kurczę, na mnie do dziś robią wrażenie bikiniarze z lat '50, którzy przez władze peerelowskie byli nękani za takie drobiazgi jak ekstrawagancki strój (w tym właśnie kolorowe skarpetki) i słuchanie jazzu. I kurczę, z tych w kwiaty ani jednej pary w większym rozmiarze...
Oczywiście to nic przy Waszych problemach, ale jednak zależy mi na tym, żeby mieć kolorowe skarpety w ładny wzorek i żeby one jednak były w moim rozmiarze...


Let me google this for u http://lmgtfy.com/?q=skarpety+kolorowe+wzory

Ja znalazłem w ciągu minuty
 
 
Judyta
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 19:22   

Emu napisał/a:
Ja ostatnio miałam problem ze skarpetami,


Polecam Ci Selgros'a. Wybór skarpet przeogromny, często jestem w tym markecie. Na pewno znajdziesz pięknie kolorowe w Twoim przedziale numeracyjnym.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-12-30, 19:25   

W Katowicach Ligocie jest mała hurtownia z bielizną i zawsze tam kupuję.
Zazwyczaj czarne lub grafit z męskiego asortymentu, ale mają też dużo kolorowych. Większość 100% bawełny.
Mają też rajstopy i pończochy, także włoskie (bardzo duża różnica jakości w porównaniu chociażby do Gatty). Jakby ktoś miał po drodze to dam namiar.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-01, 02:26   

Emu napisał/a:
I kurczę, z tych w kwiaty ani jednej pary w większym rozmiarze...

Mam zwykle dokładnie przeciwny problem... Staję przed koszami ze skarpetami i męskie zaczynają się od 39, mniejsze są same kolorowe, w kropki albo kwiaty...
Jeśli chodzi o skarpety to już dawno bez zająknięcia kupuję raczej damskie, staram się tylko kolorów szukać sensownych i kroju (znaczy żeby jakichś falbanek nie miały na przykład ;) ). Bo niestety ale ja muszę mieć rozmiar 35-38, bo każde większe byłyby za duże (może i noszę buty 38, jak dobrze pójdzie ale to raczej ze względu na szeroką nogę a nie aż tak dużą, klapki to już raczej 37 muszę, więc jakbym se walnął skarpety 39 to pięta nad kostką jak nic ;) ).
_________________
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-02, 00:12   

Tylko czy Selgros jest dostępny dla zwykłych, do tego niezamożnych, klientów? Tudzież dla bezsamochodziarzy?
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-02, 05:38   

Selgros jest dostępny dla kazdego - zeby coś zakupić musisz jush jednak mieć kartę klienta którą otrzymują osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jak bardzo chcesz to pójdziesz i zrobisz zakup z kimś tam obecnym, towary są zazwyczaj w zgrzewkach, ale niektóre toary przemysłowe i odzieżowe nawet skarpety już raczej możesz kupić na sztuki.
 
 
vessel
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Posty: 3
Wysłany: 2016-01-02, 18:56   

wendigo napisał/a:
Emu napisał/a:
I kurczę, z tych w kwiaty ani jednej pary w większym rozmiarze...

Mam zwykle dokładnie przeciwny problem... Staję przed koszami ze skarpetami i męskie zaczynają się od 39, mniejsze są same kolorowe, w kropki albo kwiaty...
Jeśli chodzi o skarpety to już dawno bez zająknięcia kupuję raczej damskie, staram się tylko kolorów szukać sensownych i kroju (znaczy żeby jakichś falbanek nie miały na przykład ;) ). Bo niestety ale ja muszę mieć rozmiar 35-38, bo każde większe byłyby za duże (może i noszę buty 38, jak dobrze pójdzie ale to raczej ze względu na szeroką nogę a nie aż tak dużą, klapki to już raczej 37 muszę, więc jakbym se walnął skarpety 39 to pięta nad kostką jak nic ;) ).


Buhaha, mam ten sam problem.
Meskie buty przeważnie zaczynają się od rozmiaru 40.. Jeżeli chodzi o buty to albo kupuje na dziecięcym dziale (stad miałem jakieś "szykowniejsze" na bal maturalny), a tak to kupuje albo uniseksowe buty (np. trampki albo glany), albo jak wendigo mówił na damskich, jeżeli wyglądają w miarę uniseksowo. :)
Ze skarpetkami tak samo, chociaż tutaj bardziej korzystam z tych "damskich" no bo co to za różnica. :P
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-02, 21:06   

vessel napisał/a:


Buhaha, mam ten sam problem.
Meskie buty przeważnie zaczynają się od rozmiaru 40.. Jeżeli chodzi o buty to albo kupuje na dziecięcym dziale (stad miałem jakieś "szykowniejsze" na bal maturalny), a tak to kupuje albo uniseksowe buty (np. trampki albo glany), albo jak wendigo mówił na damskich, jeżeli wyglądają w miarę uniseksowo. :)
Ze skarpetkami tak samo, chociaż tutaj bardziej korzystam z tych "damskich" no bo co to za różnica. :P


Sieci faktycznie nie uznają nic co jest poniżej 40, ale polscy producenci produkują buty od rozmiarów 38. (męskie lub młodzieżowe które wygladaja jak męskie ale mają mniejsze rozmiary:) ) Np. http://www.butyotmet.pl/buty-mlodziezowe-otmet Otmęt - polecam bo to firma z wieloletnią tradycją i warto wydać te 250 złotych. Glany też mają.
Albo jeśli lubisz adidasy to spokojnie zaopatrzysz się w rozmiar Junior w sklepie np. Sport direct - Junior oznacza buty tańsze o jakieś 100 złotych.

Skarpety są w rozmiarach 39 i 38 więc też nie widzę problemu.
Trudniej kupić buty do garnituru ale też się da. Niemniej buty męskie powinny być produkowane od 39 przez wszystkich producentów
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-01-02, 21:14   

Ja mam taki problem, że mi jest w większości butów niewygodnie. Damskie za małe, a męskie za duże/ za wąskie/ ch*jowe czubki. Więc poszedłem do sklepu z butami do tańca i zamówiłem szyte na miarę męskie buty. Zapłaciłem 179zł za buty z miękkiej skóry, z cienką podeszwą i obcasem krytym skórą, zamiast chamskiej gumy. Wypas. Do garniaka jak znalazł.
Otmęt też lubię. W ogóle lubię polskie buty, a nie jakieś Deichmanny, co się rozpierdzielą po jednym sezonie, albo walą tzw skórą ekologiczną, w której tyle ekologii jest co kot napłakał, bo to to się za tysiąc lat nie rozłoży, i w dodatku można grzyba dostać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-03, 02:00   

Đefiant napisał/a:
Np. http://www.butyotmet.pl/buty-mlodziezowe-otmet Otmęt - polecam bo to firma z wieloletnią tradycją i warto wydać te 250 złotych.

Z tym, że te nie bardzo w moim typie są...

Ja ostatnio kupiłem takie: link bo o dziwo nr 40 dał radę (jak walnąłem grubą wkładkę i zapiętki i zapinam tak ciasno jak się da, to nawet z nogi nie spadają :lol: )
Ale gdyby ktoś gdzieś kiedyś trafił na podobne w mniejszych rozmiarach, to proszę bardzo gorąco o info! :)
Owszem, wprawdzie były tam jedne na rzepy rozmiar 38, ale to były takie zwyczajne rzepy, buty były brązowe z imitacji skóry (takie "śliskie") i wyglądały kijowo na moich nogach oraz były niewygodne :P

Armand napisał/a:
Zapłaciłem 179zł za buty z miękkiej skóry, z cienką podeszwą i obcasem krytym skórą, zamiast chamskiej gumy. Wypas.

Noo, to super, i jeszcze za taką cenę... też bym sobie chętnie uszył na miarę :P tylko że to by musiało być coś jak z mojego linka...
_________________
Ostatnio zmieniony przez wendigo 2016-01-03, 02:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-22, 18:46   

Prawidłowo kilkukrotnie zmierzona długość stopy, nawet na dwa sposoby - 25 cm. Nie zgadza się rozmiar o dwa numery. Patrzyłam na kilku tabelach porównawczych, dla kobiet i dla mężczyzn. Dziwne...
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-22, 18:53   

Mieszczę się w 40, ale nie próbowałam w nich jeszcze chodzić, więc nie wiem... Powinno być w porządku. Może nawet w mniejszych... Jedną stopę mam nieco dłuższą... To ją właśnie mierzyłam.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-22, 19:03   

Jangmi, eee...a po co? Spokojnie znajdziesz buty damskie w większych rozmiarach. Chyba, że krępowanie stóp znów wróciło na salony.
_________________
 
 
Lee Kyung-eun
użytkownik
Kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 36
Posty: 105
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-22, 19:28   

Cytat:
Jedną stopę mam nieco dłuższą... To ją właśnie mierzyłam.

Tym bardziej mnie dziwi rozbieżność, między rozmiarami.
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-23, 22:44   

Zabijcie mnie, ale w pierwszej chwili przeczytałem "duże biusty", więc wszedłem i już się chciałem rozpisywać, a tu czytam w komentarzach coś o stopach, coś o rodzajach materiału i myślę sobie "w t f co jest nie tak z tymi ludźmi, w temacie z cyckami gadać o nogach i o ciuchach".
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092

Wysłany: 2018-08-23, 23:43   

Hyacinth napisał/a:
Zabijcie mnie, ale w pierwszej chwili przeczytałem "duże biusty"

Jeżu, ja też <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
_________________
Freja Draco
 
 
Jessica88
użytkownik
Jessica88

Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: ona
Posty: 9
Skąd: Wągrowiec
Wysłany: 2018-09-21, 13:57   

Ja kupuje tu:
https://allegro.pl/uzytkownik/BolingierPoland?order=m

Duży wybór dobra jakość i przystępna cena
 
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-25, 10:53   

Znalazłam taki stary wątek i chciałam go reanimować.
Podejrzewam, że spora część z Was ma podobnie jak ja, "lekki" problem ze znalezieniem butów w odp. rozmiarze.
Znalazłam firmę Białe Buty, która wykonuje je na zamówienie.
Oczywiście nie jest to tania opcja.
Mam pytanie, czy ktoś w Was korzystał z czegos takiego?
Jeśłi tak, jakie macie wrażenia?
 
 
Nina8536
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-25, 13:19   

remick76 napisał/a:
polecę jeszcze stronę https://www.odszewca.pl/ Asortyment do rozmiaru 45 włącznie,


Dzięki Remick; łącząc Twój link z moim www.bialebuty.com.pl można obejść problem z wyborem butów w dużym rozmiarze.
Nie wiem po co taka duża urosłam :(
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-27, 14:49   

Szkoda, że męskich w małym rozmiarze nie robią :/
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-27, 16:37   

Ok... może bardziej miałem nadzieję, że uszyją dowolne buty :P
Ale no nawet jedne tam niebrzydkie ;) tylko... wczoraj przymierzyłem ze 20 par, jak nie więcej, i nawet jak rozmiar ok, to niewygodne :( chyba ciężej jeszcze kupować przez internet...
_________________
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-04, 01:14   

Ja mam rozmiar 42. Na szczęście nietrudno tu dostać damskie buty w tym rozmiarze, za to na nieszczęście zazwyczaj sprowadza się to do kilku modeli, które niekoniecznie grzeszą urodą. :P zwykle kupuję teraz przez Internet. Mierzyć i tak nie można, bo korona :P
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-10-04, 09:03   

Decathlon ma różne rozmiary. Tak więc, jeśli lubicie sportowe buty to tam. Są bardzo dobrej jakości i za świetną cenę, te najtańsze pomimo, że produkowane w krajach Azji - są z dobrych materiałoów, w przeciwieństwie do CCC których buty rozpadają się po paru założeniach.
Szpilek tam nie kupicie, ale i tak większość z was na codzień chodzi pewnie w butach sportowych a nie lakierkach.

To samo z ubraniami.Trafią się nawet z bawełny bio. Tam nie ma problemów z krojem, mają szerokie spectrum rozmiarowe i zawsze można dobrać sobie rozmiar który pasuje.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-04, 09:59   

Wild napisał/a:
Decathlon ma różne rozmiary. Tak więc, jeśli lubicie sportowe buty to tam. Są bardzo dobrej jakości i za świetną cenę, te najtańsze pomimo, że produkowane w krajach Azji - są z dobrych materiałoów, w przeciwieństwie do CCC których buty rozpadają się po paru założeniach.
Szpilek tam nie kupicie, ale i tak większość z was na codzień chodzi pewnie w butach sportowych a nie lakierkach.

To samo z ubraniami.Trafią się nawet z bawełny bio. Tam nie ma problemów z krojem, mają szerokie spectrum rozmiarowe i zawsze można dobrać sobie rozmiar który pasuje.


mnie się żadne buty z ccc nie rozpadły po paru założeniach, a wręcz wytrzymują kilka sezonów, więc nie wiem skąd ten mit się wziął. a kupuję tam od dawien dawna, niestety damskich 41/42 nie mogę tam napotkać, więc musiałam kupować męskie, które wyglądają unisex :/ teraz planuję szukać po internetach.

ps. widzial ktoś może takie buty, żeby był rozmiar 41, a najlepiej 42? kiedyś były popularne, teraz ciężko je zdobyć. albo sa wykonane ze "świecacego" materiału, albo mają jakieś powydziwiane ustrojstwa (typu jakieś ćwieki, cekiny, paski, tym projektantom to odbija, każdy chce być na siłę "oryginalny" - to jest największy problem z damskim obuwiem), albo nie można znaleźć odpowiedniego rozmiaru. kiedyś były dośc popularne i dorwałam 41 na allegro, własnie takie, matowe, byłam mega zadowolona, a teraz nie można dostać :/


 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-04, 10:27   

Alvena napisał/a:
ps. widzial ktoś może takie buty, żeby był rozmiar 41, a najlepiej 42? kiedyś były popularne, teraz ciężko je zdobyć. albo sa wykonane ze "świecacego" materiału, albo mają jakieś powydziwiane ustrojstwa (typu jakieś ćwieki, cekiny, paski, tym projektantom to odbija, każdy chce być na siłę "oryginalny" - to jest największy problem z damskim obuwiem), albo nie można znaleźć odpowiedniego rozmiaru. kiedyś były dośc popularne i dorwałam 41 na allegro, własnie takie, matowe, byłam mega zadowolona, a teraz nie można dostać :/


Obrazek

Zara ma teraz coś pod ten styl (tak mi się wydaje), tylko co do ich jakości się nie wypowiem, bo tam nigdy butów nie kupowałam. No i nie wiem jak z ich rozmiarówką, bo to wszak hiszpańska marka :D albo spróbuj na Bonprix.

A tak pod ostatni temat. Ludzie narzekają na Deichmanna, a ja mam od nich sporo butów i mają one po kilka kat i żyją :D też żadne nie rozwaliły mi się po kilku noszeniach.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-04, 10:38   

Ja dużo kupuję na Amazonie. Nie wiem czy Polski Amazon ma tez takie oferty. Z tego co widziałam mają dużą ofertę na większe rozmiary. Ja noszę 40 ( zimowe buty jak coś to zamawiam 41)

Właśnie kupiłam mega kozaczki niedawno;



Rozmiary do 42 - UK9



Poza tym uwielbiam Asos, Deichman, Boohoo, New Look no i oczywiście Angielski Primanni 🤣🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-10-04, 11:10   

Alvena napisał/a:

mnie się żadne buty z ccc nie rozpadły po paru założeniach, a wręcz wytrzymują kilka sezonów, więc nie wiem skąd ten mit się wziął


To nie żaden mit a własne doświadczenia. I nie tylko moje.
Zależy na jakie się trafia, ale ja już dawno uznałem że nie ma sensu tam chodzić.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-04, 19:21   

Co do Decathlonu, to z zaskoczeniem widziałem tam męskie buty 39.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-10-04, 19:57   

QueenK napisał/a:
Ja dużo kupuję na Amazonie. Nie wiem czy Polski Amazon ma tez takie oferty.

Też sporo używam go i tu cię zaskoczę - nie ma polskiego Amazonu.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-04, 19:59   

Fallen_Angel napisał/a:
QueenK napisał/a:
Ja dużo kupuję na Amazonie. Nie wiem czy Polski Amazon ma tez takie oferty.

Też sporo używam go i tu cię zaskoczę - nie ma polskiego Amazonu.
whaaaaattttttt :-o Przecież mają tam dużo magazynów!? Oh ta Polsza... :|
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-10-04, 20:01   

QueenK napisał/a:
Fallen_Angel napisał/a:
QueenK napisał/a:
Ja dużo kupuję na Amazonie. Nie wiem czy Polski Amazon ma tez takie oferty.

Też sporo używam go i tu cię zaskoczę - nie ma polskiego Amazonu.
whaaaaattttttt :-o Przecież mają tam dużo magazynów!? Oh ta Polsza... :|

To akurat prawda, często jest wysyłka z Polski. Tylko płaci się w euro, a strona to tylko przetłumaczony niemiecki Amazon. Prime nie daje wszystkich korzyści itd.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-10-04, 20:11   

QueenK napisał/a:
Fallen_Angel napisał/a:
QueenK napisał/a:
Ja dużo kupuję na Amazonie. Nie wiem czy Polski Amazon ma tez takie oferty.

Też sporo używam go i tu cię zaskoczę - nie ma polskiego Amazonu.
whaaaaattttttt :-o Przecież mają tam dużo magazynów!? Oh ta Polsza... :|

Zapłacić komuś 20 zł za godzinę, a np. £10 to duża różnica.

Tak, można zamawiać z amazon.de ale to nadal niemiecki Amazon. Jak ktoś chce to może i z globalnego Amazona zamówić do Polski (USA), ale nadal nie jest to polskim Amazonem.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-04, 20:33   

A co z Alexa? Personalnie nie lubię i używam Google Assistan do zakupów. Amazon używam do zakupów większość detergents- kupuję większość chemi do domu bo naprawdę się opłaca. Kocie jedzenie i żwirek. Google Assistan przypomina mi kiedy mam już mało i zamawia za zgodą :lol:

Bez sensu... albo poprostu jestem snobka 👑
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-10-04, 20:44   

Ja lubię dostawy w ten sam dzień albo następny z prime. Nie wychodzi drogo miesięcznie i jeszcze filmy, muzyka...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-10-04, 23:58   

Alvena napisał/a:

mnie się żadne buty z ccc nie rozpadły po paru założeniach, a wręcz wytrzymują kilka sezonów, więc nie wiem skąd ten mit się wziął

Leesh napisał/a:

A tak pod ostatni temat. Ludzie narzekają na Deichmanna, a ja mam od nich sporo butów i mają one po kilka kat i żyją :D też żadne nie rozwaliły mi się po kilku noszeniach.

Mnie się jeszcze żadne buty nie rozpadły po kilku założeniach, a tylko z taich sieciówek kupuję, czasem nawet z chińskiego sklepu ;) Może też zależy co ludzie robią z butami, od sposobu chodzenia albo co...
_________________
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-05, 06:22   

wendigo napisał/a:
Alvena napisał/a:

mnie się żadne buty z ccc nie rozpadły po paru założeniach, a wręcz wytrzymują kilka sezonów, więc nie wiem skąd ten mit się wziął

Leesh napisał/a:

A tak pod ostatni temat. Ludzie narzekają na Deichmanna, a ja mam od nich sporo butów i mają one po kilka kat i żyją :D też żadne nie rozwaliły mi się po kilku noszeniach.

Mnie się jeszcze żadne buty nie rozpadły po kilku założeniach, a tylko z taich sieciówek kupuję, czasem nawet z chińskiego sklepu ;) Może też zależy co ludzie robią z butami, od sposobu chodzenia albo co...

Albo i od ilości par czasem :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 10