Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo jasne kremy BB/podkłady.
Autor Wiadomość
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 05:26   Bardzo jasne kremy BB/podkłady.

Mam spory problem z cerą (zaczerwienienia które wolno znikają i lekki cień pod nosem)
Szukam Kremu BB/ Podkładu który będzie bardzo jasny.
Używałam pudru rozświetlającego na całą twarz ale to wyglądało dobrze tylko na zdięciach.
Mogę dać screena ze swojego insta.
Całe forum trzeszczy w posadach bo wróciły zupki Koreańskie firmy Jangcy doprawione dodatkowo sporą ilością czerwonej papryki.
Jeśli mogę to podlinkuję wam najlepiej swoje insta, albo lepiej dodam do stopji pod avkiem.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 05:48   

Nie wiem co się dzieje z moją cerą, jest ostatnio okropna, ostatnio zmniejszyłam dawkę andro, używam sporo syntetycznych barwników na włosy, piję rano i wieczorem kawusię z 2 czubatych małych łyżeczek kawy sypanej, za mało śpię.
Ale nowe są tylko zmniejszenie andro i barwniki.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 09:31   

Ale tylko nie matt.
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-01-22, 10:13   

Moja narzeczona jest biała jak ściana i używa podkładu NYX. Oni ponoć mają bardzo jasne opcje, idealne dla takich duchów. Cholera wie jakiego, ale bardzo sobie chwali. Rzuć okiem na ich stronę i zobacz ofertę :)
(Przy okazji oni też mają rude kredki do brwi, co ponoć jest trudne do zdobycia gdziekolwiek indziej)
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 10:44   

Discord, Dzięks
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 11:47   

Discord, Ten biały mnie zaintrygował:
https://www.douglas.pl/Sa...uct_971072.html
Ale cosiów do brwi aż tak czerwonych jak ja chcę ni ma, zawsze można nawet szminkę pędzelkiem nakładać
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 12:07   

Jangmi. Badania. Psycholog. To co robisz teraz to selfmed. Bez wejścia na oficjalną drogę tranzycji zmierzasz do tylko łagodzenia dysforii.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 13:36   

Arisa, Zamiast Libera mogłoby być stu innych lekarzy. Sam lekarz prowadzący nie załatwi za pacjenta wszystkich spraw związanych z kuracją.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 14:08   

remick76 napisał/a:
Stu innych lekarzy nie da recepty na pierwszej wizycie.

Wait, Liber = selfmed? Raczej Liber = oficjalna droga tranzycji. A opinie, no cóż - jednym zajmie to 6 miesięcy, innym 2 lata..

Niemniej, propozycje popieram. Jangmi, są ważniejsze sprawy niż tapeta. Estrogen wygładzi Ci cerę, już działa :) tylko jeszcze nie widzisz efektów. Za kilka miesięcy nie będziesz potrzebowała podkładu :-p



Liber ma specyficzne podejscie do pacjenta. Pomyśl co jangmi by dostała u innych lekarzy trans? Zgadne. Zalecenie przeprowadzenia diagnostyki psychologicznej. Jangmi traktuje Libera jak dostawce recept nie lekarza pomocnego w kuracji. To mam na myśli.
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 14:52   

Arisa, Ja nie pisałam że chcę ten podkład teraz, wiele dziewczyn w moim wieku chodzi ładnoe umalowanych, to co nawet pomażyć nie można?
A moja współpraca z liberam skończy się wraz z zaświadczeniem o tym że potrzebuję stale brać leki, nie chcę z nim robić wszystkiego.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 15:12   

remick76 napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
Jangmi traktuje Libera jak dostawce recept nie lekarza pomocnego w kuracji. To mam na myśli.

Masz całkowitą rację co do specyficznego podejścia Libera, ale..

Ja tam wierzę w rozsądek Jangmi, a życie swoją drogą i tak pewnie wymusi podjęcie stosownych kroków.. Liber jasno stawia sprawę - nie wyda opinii do sądu (a pewnie i zaświadczenia żadnego) dopóki nie zobaczy opinii psychologa i psychiatry. I chyba sam, za czas jakiś, spyta jak tam z diagnostyką. Tak zrobiłby każdy lekarz prowadzący.

PS: swoją drogą, chyba robimy offtop. Jangmi, przeprosiny ;-)



Zrzędząc - próbuję motywować Jangmi. Ona wie że ją lubię. :)
 
 
Jangmi
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-22, 15:39   

Arisa, Myślę o jakimś innym lekarzu.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2019-01-24, 13:14   

Clinique ma bardzo jasną serię.
Poza tym NYX.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 9