Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wygląd bez FFS na hormonach a biegnący czas (starość)
Autor Wiadomość
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 18:18   

A znajdź "dokumentację" fotograficzną skoro "focą" się tylko te które wyglądają super... no i bodaj ciało męskie pełną dojrzałość osiąga koło 30 i coś tam nie którzy piszą że z miednicą się robi...
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 18:49   

Arisa napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
i coś tam nie którzy piszą że z miednicą się robi...
Katarzyna miednicą, a nie krzesłem?

Pytam dlatego na forum, bo mam świadomość, że gdy męski wygląd zacząłby wychodzić to albo popełnią "i like trains" albo przestaną się focić. Ale może ktoś raczy odpowiedzieć, bo chyba temat nietknięty kijem do tej pory ;)


Za wiki:

Zmiany kostne / kostne
Hormonalna terapia płci męskiej powoduje, że biodra obracają się nieznacznie do przodu z powodu zmian w ścięgnach . Dyskomfort biodra nie jest niczym niezwykłym. Może to spowodować zmniejszenie całkowitej wysokości ciała.

Jeśli terapia estrogenowa rozpoczyna się przed skurczeniem miednicy, która ma miejsce około 25 roku życia, wylot miednicy i wlot lekko się otwierają. Na kości udowe również rozszerzyć, ponieważ są one podłączone do miednicy. Miednica zachowuje pewne męskie cechy, ale końcowym rezultatem HRT jest szersze biodra niż mężczyzna cisgender i bliżej cisgenderki

Ale to tylko wiki i nie spotkałam się z tym po za wiki właśnie
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 19:33   

Arisa napisał/a:
Katarzyna Temat: Wygląd bez FFS (...). W temacie chodzi głównie o twarz - to ludzie widzą jako pierwsze.


Dobra i pewnie bez torlingu... :( Przeszukałam youtube i raczej nic nie znalazłam...
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-30, 21:40   

Jeśli chodzi tylko o twarz, to nie ma się o co martwić. Z moich obserwacji wynika, że z wiekiem (bez htz) zanika dymorfizm płciowy na twarzy. Co innego włosy, tu brak testosteronu a raczej DHT pomaga zachować ich liczebność, a przynajmniej prawidłowe rozłożenie na głowie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-09, 20:05   

Ada75 napisał/a:
Jeśli chodzi tylko o twarz, to nie ma się o co martwić. Z moich obserwacji wynika, że z wiekiem (bez htz) zanika dymorfizm płciowy na twarzy.

Dokładnie, to samo chciałem napisać. Na starość jakby nie makijaż, ubiór i cała ta otoczka, to trudno byłoby odróżnić kobiety od mężczyzn... (zwłaszcza jak to są chude osoby).
_________________
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2019-01-12, 19:25   

Cytat:
Na starość jakby nie makijaż, ubiór i cała ta otoczka, to trudno byłoby odróżnić kobiety od mężczyzn... (zwłaszcza jak to są chude osoby).

Nawet problem głosu z czasem staje się mniejszy. Zdarza się, że starsze kobiety mają bardzo niskie, męsko brzmiące głosy.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-13, 10:54   

Arisa napisał/a:
Czyli z powyższego wynika, że właściwie wszystkie kobiety AMAB, by nie powróciła dysforia i nie przypominała się przeszłość powinna na którymś etapie (najlepiej przed 40-45 rokiem życia, o większe ryzyko powikłań podczas operacji) - wykonać FFS

Jak dla mnie, to z powyższego wynika, że nie da się nic zrobić żeby nie wyglądać trochę bardziej męsko na starość... (kobiety AMAB mogą co najwyżej zadbać o stylizację).
FFS tu chyba nie pomoże, skoro ciski też tak wyglądają..
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-01-17, 20:55   

Arisa napisał/a:
Wendigo, przecież już nie jedną kobietę chirurdzy odmładzali i efekty nie były złe i w mojej opinii wyglądały po tej operacji bardziej kobieco.

ok, może i tak, może i jest to możliwe. Miałem raczej na myśli, że nie da się zapobiec temu że się z wiekiem bardziej "męsko" wygląda, ale że można to potem poprawić chirurgią to wierzę :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9