Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Freja
2018-05-26, 01:43
Homoseksualizm przez głosowanie
Autor Wiadomość
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-25, 15:59   Homoseksualizm przez głosowanie

https://www.homoseksualiz...ob-psychicznych

Niech moderacja przeniesie to do innego działu.
Moderacja przeniosła. /Freja
Jak Wy sobie radzicie gdy podczas dyskusji o homoseksualizmie ktoś Wam rzuca ten słynny argument przeciwko homoseksualistom ?[/quote]
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2018-05-25, 16:33   

Ja z ts z tym obrywam w rodzince, ze "homo tez bylo choroba niedawno, ale agentura, lobby i pieniadze, to lewicowość dalo rade wykreślić" jako argumebt, ze jakby ts nie okreslili, to dla nich zawsze bede chora. Używam wtedy argumentu z leworęcznościa, choc przekonanych i tak nic nie odwiedzie od ich zdania
_________________
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2018-05-25, 16:37   

Czemu korekta zmienia l e w a c t w o na lewicowosc, jak to ponoc inne zjawiska sa? https://sjp.pwn.pl/sjp/;2478115
_________________
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-25, 16:43   

Teraz zapanowała moda na hejtowanie wszystkiego co nie jest białe,hetero,europejczykiem itd. Przez tyle lat ludzie siedzieli cicho z poglądami na temat homoseksualizmu w kontekscie choroby a teraz odkąd populizm stał się w Europie modny to nagle większość społeczeństwa (w tym ts) jest homofobiczna i zmienia resztę poglądów aby wiekszosc Cię lubiła.

I ten słynny argument "wolność słowa". Skoro wolność słowa to domagam się aby groźby karalne w tym grozenie komuś śmiercią nie było karalne ;) to też przecież wolność słowa czyż nie ? ;)

Dlatego też homofoby rzucaja tym głosowaniem nad homoseksualizmem na prawo i lewo ;)
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-25, 16:53   

Ciekawe, że nie przeszkadza im to, że Jezus został Bogiem w wyniku głosowania...
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-25, 16:58   

To może niech głosują czy Ziemia jest płaska?
Albo czy zielone oczy są chorobą?
Fair enough.

Ale serio no... burza w szklane wody, kogo to obchodzi kto ma jakie zboczenia nawet jak patrzeć na homo jak na zboczenie? Po co zaglądać ludziom do sypialni? To prywatna sprawa.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2018-05-26, 01:47   

Hestia napisał/a:
Czemu korekta zmienia l e w a c t w o na lewicowosc, jak to ponoc inne zjawiska sa? https://sjp.pwn.pl/sjp/;2478115

Ale l e w a c t w o jest bardziej na lewo ;)

A tak serio: osobiście nazywam siebie l e w a c z k ą, ale dla niektórych takie określenie może być obraźliwe.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2018-05-26, 01:50   

Swan napisał/a:
kogo to obchodzi kto ma jakie zboczenia nawet jak patrzeć na homo jak na zboczenie?

Jakie zboczenie? Homo i heterą są obecnie uznawane za pełnoprawne orientacje seksualne.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-26, 08:50   

Freja napisał/a:
Swan napisał/a:
kogo to obchodzi kto ma jakie zboczenia nawet jak patrzeć na homo jak na zboczenie?

Jakie zboczenie? Homo i heterą są obecnie uznawane za pełnoprawne orientacje seksualne.
Jak to jakie? Toż tylko asceza jest pełnoprawną i niezboczoną forma egzystencji. Kto to widział, żeby jak jacyś zboczeńcy, uprawiać "s e k s". Tylko partenogeneza.
 
 
Sindorei
użytkownik
Anar'alah belore


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 29
Posty: 191
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-05-26, 10:08   

a ja mam pytanie jak mieli to zrobic ? :P

Gdyby przez stowarzyszenia po prostu ogłosił ze od teraz homoseksualizm jest ok, to krzyczeli by ze to dyktatura była i jeden człowiek zmienia prawa boskie i bawi się w boga -_-
_________________
"Bravissimo, hip hip hooray
What a glorious display
Melt our joyous hearts away
Under the mushroom cloud confetti"
- A Perfect Circle - So Long, And Thanks For All The Fish
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-26, 10:10   

Cytat:
Jak to jakie? Toż tylko asceza jest pełnoprawną i niezboczoną forma egzystencji. Kto to widział, żeby jak jacyś zboczeńcy, uprawiać "s e k s". Tylko partenogeneza.

Tak. Tylko zboczeńcy uprawiają seks.
Przypomina mi to pewną znajomą, która walczy z koronkową i skąpą bielizną.
I przy okazji z ubiorem mniej skromnym niż habit ;)
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-26, 21:20   

Swan napisał/a:
To może niech głosują czy Ziemia jest płaska?
Albo czy zielone oczy są chorobą?
Fair enough.

Ale serio no... burza w szklane wody, kogo to obchodzi kto ma jakie zboczenia nawet jak patrzeć na homo jak na zboczenie? Po co zaglądać ludziom do sypialni? To prywatna sprawa.


Ziemia jest płaska a w jej centrum jest Radom. To naukowo udowodnione.
http://forumplaskaziemia.pl/
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-26, 23:52   

A w Radomiu robią chińskie zupki. Dlatego Chiny są teraz takim mocarstwem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-29, 05:09   Re: Homoseksualizm przez głosowanie

Wiercipała napisał/a:

Jak Wy sobie radzicie gdy podczas dyskusji o homoseksualizmie ktoś Wam rzuca ten słynny argument przeciwko homoseksualistom ?

O, miałem lata temu takie dyskusje na największym katolickim forum :P

Sindorei napisał/a:
a ja mam pytanie jak mieli to zrobic ? :P

- to samo wtedy odpowiadałem. I że to przecież chyba normalne i że wszystkie sprawy się tak ustala. To chyba normalne, że jeśli jakaś grupa lekarzy debatuje nad jakimś zagadnieniem medycznym i większość z nich, w oparciu o wieloletnie badania przedstawia jakąś decyzję, to ta decyzja zaczyna być wiążąca - przecież nie wzięli do tego "głosowania" przypadkowych przechodniów bez wiedzy. Przecież głosowanie nie było losowaniem. W czym tu w ogóle jest jakiś problem?
_________________
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-29, 11:11   

Dla większości głosowanie kojarzy się z polityką, w której nie liczą się argumenty, tylko siła głosu.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-05-29, 13:15   

To w dużej mierze mit. Trochę historii na dzisiaj:
Przez długi czas w medycynie istniało przeświadczenie, że homoseksualizm pociąga za sobą wiele groźnych zaburzeń. Badania wykazywały np. że osoby homoseksualne mają statystycznie istotny wyższy poziom psychotyczności niż heteroseksualiści. Skąd taki wynik? Otóż porównywano homoseksualnych więźniów i homoseksualnych pacjentów szpitali psychiatrycznych ze zróżnicowaną grupą heteroseksualistów.
Kiedy przeprowadzono badanie, gdzie porównano homoseksualistów poza więzieniami i szpitalami psychiatrycznymi z heteroseksualistami, okazało się, że nie ma między tymi grupami istotnych różnic. Uwaga: homofobi przedstawiają ten fakt jako "usunięcie z grupy homoseksualnej wszystkich osób wykazujących cechy psychotyczne". Nie jest to prawdą. Do badań zwerbowano zróżnicowaną grupę. Po prostu nie włączono do niej więźniów i pacjentów szpitali psychiatrycznych, bo porównywanie ich z nieosadzonymi i zdrowymi heteroseksualistami było metodologicznie niepoprawne.
Co się potem stało? Zarząd APA - mała grupa naukowców-lekarzy - na podstawie tych badań zdecydował się usunąć homoseksualizm z listy chorób. I uwaga: części lekarzy się to nie spodobało i wymuszono na zarządzie przeprowadzenie referendum. A więc to nie naciski homolobby doprowadziły do referendum, tylko homofobów niezadowolonych z decyzji zarządu. Referendum jednak i tak wygrano na korzyść usunięcia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychiatrycznych.
Czy przez ten czas istniały ciągłe naciski ze strony homoseksualnych aktywistów? Tak. Ale w dobie przymusowych terapii reperatywnych, utrudnionego dostępu do opieki zdrowotnej i społecznej, a także dyskryminacji - czy jest się czemu dziwić?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-30, 01:02   

Jenny napisał/a:
Dla większości głosowanie kojarzy się z polityką, w której nie liczą się argumenty, tylko siła głosu.

Ale ten głos powinien się na czymś opierać. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nie wiem czy ja w ogóle chcę mu cokolwiek tłumaczyć :P
_________________
 
 
Reynevan
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 13
Wysłany: 2019-01-14, 23:10   

O nie. Wszedłem w ten link i na własne życzenie wlazłem w zakładkę "pomoc", chyba z czystej ciekawości i teraz żałuję. Nie jestem co prawda osobą homoseksualną, chociaż przed podjęciem decyzji o tranzycji identyfikowałem się jako lesbijka. Można sobie uważać, że homoseksualność jest niezgodna ze światopoglądem z powodu wyznawanej religii, no ale żeby mieszać w to innych? Wybaczcie, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, tylko... Żeby te "terapie" chociaż działały... Poza tym ta nadmierna seksualizacja osób homoseksualnych jest irytująca. Tak jakby nic, tylko uprawiali seksy i nie mieli poza tym żadnego życia emocjonalnego.


Cóż... jeśli homoseksualność jest w jakimś stopniu uwarunkowana biologicznie, wszelkie terapie "zmieniające orientację" tylko doprowadzają do nasilenia tego zjawiska w populacji. Przecież ci ludzie wchodzą potem w związki heteroseksualne, bo uznają, że to odpowiednie i mają z tego dzieci. Dla mnie - świetnie. Ziemia i tak jest już dość mocno obciążona wielkim, wszechpotężnym homo sapiens sapiens.


Ludzie byliby chyba szczęśliwsi zajmując się własnymi związkami/kontaktami erotycznymi i seksualnymi zamiast się zastanawiać, kto, kim i dlaczego jest zainteresowany, zwłaszcza, że to w żaden sposób nie wpływa negatywnie na życie innych ludzi. Chyba, że np. na tle orientacji dochodzi do zdrady w związku, ale wtedy to raczej sama zdrada jest problemem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10