Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
NoCzesc
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 19
Wysłany: 2018-12-23, 16:00   Sport

Może wyda się to trochę głupię ale czy jako facet muszę lubić sport? Jedyne co lubię (a wręcz uwielbiam i poświęcam głównie na to swój wolny czas) to e-sport, czyli inaczej gry komputerowe/na konsoli. Piłka nożna ujdzie jeżeli chodzi o lubienie ale jak mówimy o umiejętnościach to są okropne. Siatkówka to najgorsze co istnieje dla mnie. Ręczna i koszykówka nawet spoko, wśród rówieśników ze wzrostu jestem pomiędzy średnimi a wysokimi (wyższy od większości ale nadal mniejszość jakieś 10cm wyższa odemnie jest) Ogółem nawet wśród dziewczyn zawsze byłem tym z dziurawymi rękoma.
 
 
NoCzesc
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 19
Wysłany: 2018-12-23, 16:06   

Haha ja to bardziej Overwatch. Dzięki :-D
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-23, 22:43   

Wiesz no... Ja jako facet OMC lubię pewnego rodzaju sport. Od e-... To się zdrowie traci. :(
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-23, 23:02   

xi napisał/a:
Masz prawo lubic co chcesz.
Znajac zycie zaraz znajda sie tutaj "spece od wszystkiego" ktorzy esport nie traktuja jako sport, ale lej na to :)

Tylko bierz to na powaznie bo polska scena e-sportowa to dramat. Nie wiem kogo oni biora do tych druzyn na rozrywki miedzynarodowe (LoL i CS)


W Americas Army podobno byliśmy nie źli. Sporo amatorsko grałam cti w stary operation flashpoit a teraz bardzo rzadko w War thunder. Świat się zmienia pojawiają się inne media i możliwości współzawodnictwa. A na marginesie... nikt szachistów czy brydzystow sie nie czepia ze mogą mieć krzywy kręgosłup od złej postawy za stołem.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-12-25, 02:51   Re: Sport

NoCzesc napisał/a:
Może wyda się to trochę głupię ale czy jako facet muszę lubić sport?

Nie wiem ale ja nie znoszę :D i nic nie ujdzie - nie lubię żadnego :D Ani uprawiać ani (tym bardziej) oglądać :D
I jestem niższy od większości dziewczyn (i słabszy pewnie też XD - nie no, tu chyba przesadzam :P ). I żyję i nie narzekam :D
_________________
 
 
Fir3
użytkownik
Multi-Trektual


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 11
Wysłany: 2018-12-28, 17:49   

Od kiedy pamiętam jestem sportowym antytalentem. Nawet na rowerze jeździć nie umiem, a gier piłkowo-drużynowych wręcz nienawidzę. Łączę się z założycielem tematu w jego niechęci do siatki. Natomiast odczuwam dziwną przyjemność z dźwigania i zawsze podziwiałem kulturystów - panie kulturystki też. Chciałem wyglądać jak oni, ale z jakiegoś kretyńskiego powodu sobie tego odmawiałem.

W roli kibica/fana to w swoim czasie chłonąłem amerykański wrestling, ale to bardziej opera mydlana niż sport.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2,09 sekund. Zapytań do SQL: 9