Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto robić III operację?
Autor Wiadomość
Alan
użytkownik
Alan

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 39
Skąd: Poznań, Gdańsk
Wysłany: 2018-05-05, 20:54   Czy warto robić III operację?

Mam pewien problem od dłuższego czasu... Zastanawiam się czy zrobić III operację i to i wyłącznie z tego powodu, że czuje, że inaczej nie znajdę sobie kobiety. Ogólnie biorąc pod uwagę fakt, że teraz w Polsce przynajmniej wszyscy żyją w heteromatrixie, obawiam się nawet podejść do jakiejkolwiek, wiedząc, że nie mam nic między nogami. Normalnie mogę penetrować, trochę mi się powiększył od testo, poza tym planuje brać suplementy, żeby chociaż do 8 cm mi podszedł, ale nie mam jąder i cewki oczywiście. Dopadła mnie depresja, trauma i raczej z tego nie wyjdę.
Jak myślicie, jak do tego by podeszła cis kobieta? Dochodzą mnie wieści, żyjąc w dużym mieście, że praktycznie żadna takiego nie chce. Trochę osób się o mnie dowiedziało i traktują mnie jako lesbijkę tylko z tego powodu, że nie mam penisa.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-05, 22:11   Re: Czy warto robić III operację?

Nie warto - dla kogoś nigdy nie jest warto robić czegoś tak ważnego jak operacja na narządach płciowych. To jest warto zrobić tylko dla siebie.

Alan napisał/a:
obawiam się nawet podejść do jakiejkolwiek, wiedząc, że nie mam nic między nogami.

To zależy do jakich kobiet startujesz. Jeżeli do takich, z którymi najlepiej by było uprawiać seks w godzinę po poznaniu się... to rzeczywiście może być problem :P Ale jeżeli związek ma się opierać na czymś więcej, to no nie słyszałem żeby jakaś kobieta za aż tak ważny uznawała wygląd narządów płciowych partnera.

Cytat:
poza tym planuje brać suplementy, żeby chociaż do 8 cm mi podszedł,

łocho, 8cm to trzeba mieć szczęście :P w ogóle powiedziałbym że powyżej 4cm to już jest spore szczęście. A z suplementami to tam uważaj - raczej nie ma cudownych środków i może być szkoda kasy.

Cytat:
Dochodzą mnie wieści, żyjąc w dużym mieście, że praktycznie żadna takiego nie chce.

Jasne, że nie chce, bo znajomości nie zaczyna się od takich pytań :D Jakbyś mnie zapytał, to też bym Ci powiedział, że chciałbym mieć faceta z penisem :D
ALE jak się ludzie poznają, zaczynają coś dla siebie znaczyć, są uczucia itp., to wszystko wygląda trochę inaczej i wtedy łatwiej jest zaakceptować jakieś niedoskonałości partnera czy partnerki. Wtedy dużo można zaakceptować, a czasem nawet nie widzi się żadnego problemu wtedy.
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-05, 22:37   

Arisa napisał/a:
bo na 100% nie jestem tru, ani nawet tró.
oj, jesteś jesteś...
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2018-05-05, 22:40   

to my nadajemy życiu sens a nie życie nam i nic nie jest warte oprócz wartości sobie nadanej.
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-05, 23:17   

Myślę, że powinieneś przede wszystkim zastanowić się, czego Ty oczekujesz od życia. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego ciała i wiesz, że po trójce będziesz bardziej sobą, myślę, że warto rozważyć operację. Jednak jeśli rozpatrujesz to tylko w kwestii osób trzecich, to chyba nie tędy droga.
 
 
Alan
użytkownik
Alan

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 39
Skąd: Poznań, Gdańsk
Wysłany: 2018-05-06, 08:45   

wendigo,
wendigo napisał/a:
łocho, 8cm to trzeba mieć szczęście w ogóle powiedziałbym że powyżej 4cm to już jest spore szczęście. A z suplementami to tam uważaj - raczej nie ma cudownych środków i może być szkoda kasy.
, nie chcę się chwalić, ale już teraz we wzwodzie mam 5-6 cm, zależy jak się ułożę ;) w USA osiągają długość nawet ponad 8 cm -> 3,5" :D więc myślę, że można coś spróbować z suplementami naturalnymi, dodatkowo trochę zioła poprawią kondycję zdrowotną, więc chyba nie bd czego żałować. :D plus do tego żele DHT, które też coś tam poprawiają z wielkością. Wiesz... w Polsce w to nie wierzą, bo są trochę ograniczeni przez programy nakładające wiedzę z góry, tzn. co masz wiedzieć itd. A moja wiedza trochę wykracza poza wiarę Polską.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-06, 21:37   

Alan napisał/a:
nie chcę się chwalić, ale już teraz we wzwodzie mam 5-6 cm, zależy jak się ułożę ;)

to gratuluję, no niektórzy mają szczęście :P

Cytat:
w USA osiągają długość nawet ponad 8 cm -> 3,5" :D

nie wiem co miejsce zamieszkania miałoby mieć do rzeczy :P aczkolwiek wierzę, że można i taką wielkość osiągnąć. Ale to jak wyżej - szczęście :P

Cytat:
plus do tego żele DHT, które też coś tam poprawiają z wielkością

"cośtam" ;) Wiesz... jakby można było w istotny sposób powiększyć penisa, to by cis faceci też to robili, a nie szukali wciąż cudownego środka :P

Cytat:
Wiesz... w Polsce w to nie wierzą, bo są trochę ograniczeni przez programy nakładające wiedzę z góry, tzn. co masz wiedzieć itd. A moja wiedza trochę wykracza poza wiarę Polską.

a to już brzmi mi trochę... fantastycznie :D
_________________
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2018-05-07, 01:58   Re: Czy warto robić III operację?

Alan napisał/a:
Normalnie mogę penetrować,

Wybacz za pytanie ale jak? xD Bo penetrowanie przy użyci zabawek to chyba nie podchodzi pod "normalne" a normalne to..hmm.. ani nie ta długość ani nie ta twardość że tak powiem :V

Alan napisał/a:
Trochę osób się o mnie dowiedziało i traktują mnie jako lesbijkę tylko z tego powodu, że nie mam penisa.

Szczerze jeśli ktoś traktuje kogoś o męskich rysach twarzy,męskiej sylwetce, męskim ubiorze i zachowaniu jak lesbijka to wiesz myślę że to jego problem i chyba nie warto z taką osobą być ;)
Co do tematu to nie jest coś co robisz dla innych. Ale też należy pamiętać o tym że efekty takich operacji są..ekh...i nie każdy tak wytworzony członek nadaje się do penetracji....na razie medycyna nie pozwala na nic lepszego, myślę też że powinieneś poczytać o efektach III bo twój wpis sprawia wrażenie jakby ta operacja dawała w pełni funkcjonalnego i o normalnych rozmiarach członka, a w większość przypadków tak nie jest. Tak to bywa jak się chce coś z niczego zrobić :/ Ogólnie może zainteresuj się protezami, kosztują wuchte hasju prawie jak operacje ale te profesjonalne wyglądają naprawdę świetnie i jestem w stanie wyobrazić sobie że ktoś przy ich użyciu jest w związku bez wtajemniczania partnera/partnerki :P Zaoszczędzisz sobie bólu i ewentualnych powikłań (to jest jednak mocno niestandardowa operacja)

Ah no i co do tych 8cm na suplementach to jest niemalże niemożliwe biologicznie (ale są też 2-głowe zwierzęta więc zawsze jest jakiś margines cudów :P ) Testo zwiększa objętość pewnych komórek a nie ich ilość a to zwiększenie ilościowe byłoby potrzebne do tych >8cm. Więc albo ktoś był super szczęściarzem albo kłamał :V
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-07, 04:05   

Alan napisał/a:
Mam pewien problem od dłuższego czasu... Zastanawiam się czy zrobić III operację i to i wyłącznie z tego powodu, że czuje, że inaczej nie znajdę sobie kobiety.
Moim zdaniem w takim wypadku lepiej nie robić tak drastycznych kroków. Znam jedną MK co z podobnych powodów zrobiła SRS i teraz bardzo tego żałuje.

SRS powinno się robić dla siebie, a nie dla innych.

Alan napisał/a:
Dopadła mnie depresja, trauma i raczej z tego nie wyjdę.
Przed podjęciem takich decyzji jakim jest SRS a tym bardziej ich realizacją powinno się opanować depresję i traumę. W innym przypadku bardzo ryzykujesz, że podejmiesz niewłaściwą decyzję, której później nie da się już odwrócić.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-07, 13:14   

Alan, ja jestem w związku z kobietą, która poznała mnie jako mężczyznę, a jestem bez tranzycji. Znam też jeszcze jedną osobę w takiej sytuacji jak ja, która także jest w stałym związku z kobietą. Więc można stworzyć udany związek. Ale fakt, że nie każda kobieta będzie chciała. Tylko, że Tobie nie każda jest potrzebna.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-07, 18:48   

Zajrzyj do działu dla partnerek i partnerów osób trans, tam jest sporo tematów założonych przez kobiety będące w związkach z k/m przed/bez trójki.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Alan
użytkownik
Alan

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 39
Skąd: Poznań, Gdańsk
Wysłany: 2018-05-08, 20:07   

Wolfi, mój robi się twardy jak głaz i penetruje, ale nie do końca rzecz jasna :D Kupiłem sobie zabawkę i szczerze mówiąc, nie ma dużej średnicy, ale działa.
Co Wy nie macie czegoś takiego? Aż nie mogę uwierzyć...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-09, 00:58   

Alan napisał/a:
Co Wy nie macie czegoś takiego? Aż nie mogę uwierzyć...

Czego? :P
_________________
 
 
Alan
użytkownik
Alan

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 39
Skąd: Poznań, Gdańsk
Wysłany: 2018-05-10, 13:29   

wendigo, że robi się twardy i można penetrować przed trójką. Bo w sumie to naturalne, że od testo już po jakimś czasie przyjmowania robi się twardy.
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2018-05-10, 21:11   

Alan, tsa no ale bez przesady xD może jeszcze da się tym rozdziewiczać xD ale to dobrze że jesteś tak optymistycznie nastawiono do małego :P tym bardziej złym pomysłem będzie pozbywanie się go i zastąpienie być może słabo unerwionym kawałkiem mięsa.
Ogólnie myślę że ten temat powinien być widoczny tylko dla zalogowanych w dziale z rzeczami z seksem
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-13, 02:09   

Alan napisał/a:
wendigo, że robi się twardy

Tak, robi się, ale nie tak twardy jak penis (macałeś kiedyś penisa w erekcji? polecam chociażby dla porównania :P ).

Cytat:
i można penetrować przed trójką.

To zależy ile komu urośnie. Jak komuś urośnie chociaż te 3-4cm to faktycznie można to jakośtam wsunąć. Ale niektórym rośnie 1cm więc tu za bardzo nie ma co wsuwać :P
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-13, 17:10   

Nie próbowałem, mnie nawet z zabawkami nie wychodzi, a jestem po SRS :D Jak nie wsunąć, to chociaż pocierać powiedzmy można ;) ale słuszna uwaga :P
_________________
 
 
Madridista
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 20:13   

Cytat:
Zastanawiam się czy zrobić III operację i to i wyłącznie z tego powodu, że czuje, że inaczej nie znajdę sobie kobiety.

Nie rozumiem, czujesz się mężczyzną i nie chcesz mieć penisa? :|

Cytat:
Dochodzą mnie wieści, żyjąc w dużym mieście, że praktycznie żadna takiego nie chce.

Żadna kobieta 100% hetero nie będzie chciała transa k/m. Co najwyżej kobiety bi.

Cytat:
Ale jeżeli związek ma się opierać na czymś więcej, to no nie słyszałem żeby jakaś kobieta za aż tak ważny uznawała wygląd narządów płciowych partnera.

To znasz mało kobiet spoza LGBT. Ja słyszałem to dość często.

Cytat:
w ogóle powiedziałbym że powyżej 4cm to już jest spore szczęście.

;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-05-17, 01:51   

jatadosh napisał/a:

Cytat:
Żadna kobieta 100% hetero nie będzie chciała transa k/m. Co najwyżej kobiety bi.

Co za bulls...

no, trochę brzmi jak trollowanie :P
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-17, 12:33   

A co za różnica czy kobieta jest w 100 czy w 90% hetero? Niehetero są jakies gorsze? Parchate? Robisz z kobiet jakis miernik swojej wartosci? Nie wiem juz czy to bardziej traktowanie kobiet przedmiotowo czy siebie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Alice
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 88
Wysłany: 2018-05-25, 10:25   

Co za bzdury :-D Jestem cis i 100% hetero i nie uważam, że jest to jakaś problem, że facet ma co ma. Jest to przykre, że urodził się jak urodził, ale żeby skreślać kogoś z powodu genitaliów to jest to śmieszne. Jeżeli dla kogoś wyznacznikiem związku jest sex i to żeby było co wkładać to życzę tej osobie powodzenia.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-25, 20:02   

Alice, nigdy nie rozmawiałaś o tym z myślącymi zasadami kamasutry innymi ciskami?
 
 
Alice
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 88
Wysłany: 2018-05-26, 18:53   

Ada75
Ja jestem w takim wieku, że z nikim już nie rozmawiam o moim łóżku czy kamasutrze :-D czy to z osobami cis czy trans i sama nikogo o takie rzeczy nie pytam, bo to nie moja sprawa co kto z kim robi. Zresztą nikt z moich znajomych nie wie, że mój chłopak urodził się biologicznie nie tak jak trzeba (poza trzema osobami trans, które poznałam kiedy miałam lekki dołek i musiałam z kimś pogadać o tym, bo spadło to na mnie niespodziewanie i na początku cieżko mi z tym było). Poza tym moją wypowiedź można traktować ogólnie, nie tylko w stosunku do osob ts. Nie powinno się nikogo odrzucać z powodu jakiś wad w wyglądzie, bo wygląd zewnętrzny to nic w porównaniu z charakterem, wspólnymi pasjami itp.
 
 
alansb097
użytkownik
alansb


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 76
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-06-12, 06:24   

Według mnie prawda jest taka, że jeśli masz się z kimś związać to z racji tego jaką osobą jest i jak Ciebie postrzega, a nie przez to co się ma między nogami. Bo zamiast robić trzeciej operacji, możesz się zaopatrzeć w strap-on albo kupić coś z peecocka (tą opcje mam i polecam). Mi ostatnio dziewczyna powiedziała, że nawet jakbym chciał hodować kaktusy na głowie to przy mnie będzie. I to się liczy najbardziej. Bądź z kimś kto widzi w Tobie prawdziwego człowieka, którym jesteś, a nie tylko Twoje opakowanie i to że może czegoś Ci w nim brakuje.
 
 
 
Chucky
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 97
Wysłany: 2018-06-19, 08:44   

Alan napisał/a:
wendigo,
wendigo napisał/a:
łocho, 8cm to trzeba mieć szczęście w ogóle powiedziałbym że powyżej 4cm to już jest spore szczęście. A z suplementami to tam uważaj - raczej nie ma cudownych środków i może być szkoda kasy.
, nie chcę się chwalić, ale już teraz we wzwodzie mam 5-6 cm, zależy jak się ułożę ;) w USA osiągają długość nawet ponad 8 cm -> 3,5" :D więc myślę, że można coś spróbować z suplementami naturalnymi, dodatkowo trochę zioła poprawią kondycję zdrowotną, więc chyba nie bd czego żałować. :D plus do tego żele DHT, które też coś tam poprawiają z wielkością. Wiesz... w Polsce w to nie wierzą, bo są trochę ograniczeni przez programy nakładające wiedzę z góry, tzn. co masz wiedzieć itd. A moja wiedza trochę wykracza poza wiarę Polską.


Chciałbym poznać dokładnie nazwy ziół które mają pomagać i o co chodzi z żelami DTH i całą resztą.
Ja słyszałem opinię kiedyś że rośnie tylko do 3-4 pierwszych miesięcy na tst a już widzę że to ściema, bo mam wrażenie że wolniej bo wolniej ale rośnie ciągle po roku na tst. Aczkolwiek nie jest to jakiś efekt WOW.
 
 
Hyacinth
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-06, 02:20   

Alice napisał/a:
Co za bzdury :-D Jestem cis i 100% hetero i nie uważam, że jest to jakaś problem, że facet ma co ma. Jest to przykre, że urodził się jak urodził, ale żeby skreślać kogoś z powodu genitaliów to jest to śmieszne. Jeżeli dla kogoś wyznacznikiem związku jest sex i to żeby było co wkładać to życzę tej osobie powodzenia.

Seks to jednak dosyć ważna część związku i ja np nie wyobrażam sobie żyć w celibacie albo "szukać spełnienia" na boku... Fajnie, że dla ciebie genitalia nie mają najmniejszego znaczenia, na pewno masz przez to dużo ławiej ;)
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-07-06, 09:19   

alansb097 napisał/a:
Według mnie prawda jest taka, że jeśli masz się z kimś związać to z racji tego jaką osobą jest i jak Ciebie postrzega, a nie przez to co się ma między nogami.
(...)
Bądź z kimś kto widzi w Tobie prawdziwego człowieka, którym jesteś, a nie tylko Twoje opakowanie i to że może czegoś Ci w nim brakuje.

W sedno. Jeśli patrzy się tylko przez pryzmat zewnętrzności to marnie widzę szanse na udany, szczęśliwy, długi związek.
Zewnętrze to tylko opakowanie. Na co dzień żyje się z psychiką innej osoby. Wygląd, narządy to tylko dodatki. Owszem - fajnie jak są te preferowane przez nas. Ale to tylko dodatkowy bonus, na którym IMHO nie warto się aż tak skupiać, bo można się dzięki temu pięknie frustrować i unieszczęśliwiać.
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2018-07-29, 19:09   

Zawsze warto robić operacje a efekty może nie są mega ale lepiej mieć niż nie mieć takie jest moje zdanie. A oprócz fallo nie zrobiłbym nic
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-12-26, 21:14   

Lagertha napisał/a:
Moim zdaniem w takim wypadku lepiej nie robić tak drastycznych kroków. Znam jedną MK co z podobnych powodów zrobiła SRS i teraz bardzo tego żałuje.

SRS powinno się robić dla siebie, a nie dla innych.

podpisuje się wszystkimi kończynami a w majtki nikt na co dzień ne zagląda. Nawet w przypadku trafienia do szpitala mają obowiązek tajemnicy.
Przemyśl chłopie co chcesz i już. Ja zbyt szybko zrobiłam srs i męczę się z powikłaniami - najprawdopodobniej czeka mnie poprawka w thailand. Jakbym poczekała zrobiła orchie potem zarobiła na thai to wszystko byłoby inaczej.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-12-27, 13:26   

Zresztą jesteś w szpitalu /wychodzisz - potem zapominają o tobie. A pielęgniarki plotkują od zawsze nawet jaką ma kto dupe itp :-) czy bebech - normalka
 
 
Ben
użytkownik
Ben

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 32
Wysłany: 2018-12-30, 17:30   

DeadSally napisał/a:
Arisa napisał/a:
bo na 100% nie jestem tru, ani nawet tró.
oj, jesteś jesteś...

🤗
_________________
Mr nobody...
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2020-08-14, 09:22   

Bawią mnie opinie niektórych osób pod tym postem, nie wiem czy niektóre osoby są na tyle zakompleksione czy chcą wypowiadać się za wszystkich. Widziałem różne filmiki osób trans po 3 I szczerze mówiąc widziałem kaemow u których ta operacja wyszła naprawdę spoko, nie zauważyłem tam dużej różnicy pomiędzy cis facetem a km. Oczywiście jakieś różnice zawsze będą natomiast na pewno nie jest to kawałem mięsa jak ktoś tutaj stwierdził a w ich przypadku pełniło funkcje taka jaka miało. Operacje zawsze warto zrobić, jeśli ma to wpłynąć pozytywnie na Twoja psychikę. Poza tym pamiętaj,, że ludzie mają różne preferencje i jednego penis czy wagi a pociąga a inny przy albo na człowieka a nie tylko na jego a rząd albo go to nie kręci, nie bez powodu ludzie mają różne preferencje
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2020-08-14, 09:24   

Poza tym pamiętajmy, że każdy przypadek jest indywidualny i u jednego operacja wychodzi lepiej u drugiego gorzej. A już pomijając ten aspekt jest też kwestia wybranego lekarza każdy wykonuje operacje inaczej lepiej lub gorzej
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-14, 09:29   

Co do lekarzy, to widziałem znakomite efekty operacji u m. in. doktora Crane czy doktora Chen. Przez znakomite mam na myśli to, że mają u normików passing jako cispenis.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-14, 09:36   

Jeśli chcecie ekspertyzę to zapraszam 🙃😂 Powinnam być ornitolżką bo znam się na ptaszkach 😉 Widziałam wiele okazów 😇😇

Żarty na bok. Powiem szczerze że ja np. (M/K) wolałabym mieć tandetną broszkę niż nie mieć jej wcale. Tak jak napisał OneLotusPetal- kwestia indywidualna ..

Pozdrawiam Panów 8-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-15, 02:24   

A możecie się podzielić tymi zdjęciami dobrych efektów? Może być na PW (choć chyba to nie będzie pornografia, a innym też by się przydało może).
_________________
 
 
Credo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Wysłany: 2020-09-01, 13:46   

Sam bym sobie zrobił taka operacje gdyby mnie bylo stać. Wrecz jest to moim marzeniem od zawsze. Ktoś sie orientuje ile teraz kosztuje Fallo?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-09-02, 04:06   

Credo, zależy jaka opcja, zależy gdzie. Ale jeszcze nadal nie widziałem tych dobrych efektów ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10