Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dopiero teraz!
Autor Wiadomość
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2018-12-13, 09:02   

Nastepna odpadnie ci cała żuchwa, bez śladu od pracy tkanki kostnej. Sprawdzone info, też stracisz połowę (xd) inteligencji i komórek mózgowych (tak twierdzą niektórzy lekarze). Pozdrawiam
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-13, 09:20   

Cytat:
Chcę kupić sobie kolczyki dyskretne lecz widoczne. No i zafunduje sobie ekstra fryzurę. Zaczynam się już trochę malować. Noszę także spódnice. Chcę kupić sobie ładne sukienki i buciki na obcasie.

Fajnie :) A jakie chcesz ciuchy? Fryzurę? Kolczyki? Poka poka :)

Z tym zębem to niepokojące. To mógł być ząb mleczny. Moja koleżanka ma taki, lekarz powiedział, że może kiedyś umrzeć i wypaść. Ona mówi, że jest trochę inny niż reszta zębów. Ale jeszcze go ma.
 
 
Hestia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 87
Posty: 262
Wysłany: 2018-12-13, 09:38   

Czy ty mi zarzucasz wrogosc i jad? Nieladnie, ja tylko stwierdzilam fakt, ze niektorzy lekarze tak uwazaja. To ty tu wystepujesz jako agresywna w moja strone, zarzucajac mi intencje ktore sobie wynyslilas, ze mam. Pozdrawiam
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-13, 09:38   

Ja na pewno nie miałem tego na myśli, przepraszam, jeżeli to tak zabrzmiało.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-12-14, 01:13   Re: Dopiero teraz!

A jakie pytanie niesie ten temat? No bo dział się nazywa "pytania i odpowiedzi związane z terapią"...

A ja tak czytam sobie:
Liza napisał/a:
Przez niemal całe życie miałam pośrodku żuchwy jeden z zębów wcisniety nieco przed pozostałe zęby z jego sąsiedztwa.

czytam i myślę - też tak mam! (tylko że mój jest nieco do tyłu). Myślę: a może Lizie się wyrównały? to jakaś nadzieja dla mnie! Nic, czytam dalej:
Cytat:
Dopiero po 10 miesiącach hrt nad ranem przed sygnałem budzika coś zaczęło się kulac we wnętrzu jamy ustnej. Stwierdziłam że to ten ząb. Wyleciał sobie tak po prostu calusienki razem z korzeniem.

ooo nie, ale tak to nie chcę! :D No ale mój jest do tyłu, to może nic mu nie będzie ;)

Btw. - miałem kiedyś wyrwaną szóstkę górną, po kilku latach, kiedy wyrosły mi ósemki, zęby przesunęły się i siódemka weszła na miejsce szóstki, a ósemka siódemki - nawet dentyści nie widzą, że mi brakuje szóstki (znaczy widzą, myślą że mi brakuje tam ósemki :P ), także fakt - do pewnego stopnia może się trochę przestawić w jamie ustnej ale niekoniecznie łączyłbym z tym hrt...
_________________
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-14, 17:36   

Arisa napisał/a:
Ba co więcej nie jestem już trans i przestałam się identyfikować z tym środowiskiem.

Tak całkowicie nieironicznie pytam - jak to możliwe? Zaprzestałaś terapii czy jesteś na takim etapie, że uważasz siebie za ciskę? Ponownie podkreślam, że nie pytam wrogo, a zwyczajnie mnie tym zaintrygowałaś.

Liza, to tylko się cieszyć. Świetnie czytać o czyimś passingu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9