Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Może ktoś doradzi w sprawie uczuciowej
Autor Wiadomość
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2018-11-21, 11:39   Może ktoś doradzi w sprawie uczuciowej

Pewnie gdybym był "normalny" nie pytałbym tu, bo sprawa bylaby o wiele prostsza.
Jaki rok temu poznałem kobietę w niebyt sprzyjających okolicznościach, bo w pracy. Miałem wrażenie, że zaiskrzyło między nami od razu, chociaż oficjalnie jestem kobietą, ale z wyglądu i zachowania wcale jej nie przypominam. Często ludzie obcy mówią do mnie na "Pan" chociaż nawet nie mam krótkich włosów, co bardzo mnie cieszy. Wracając do tej kobiety, kiedyś odważyłem się ją poprosić o nr i chciałem się umówić. Normalnie bez kompleksów powiedziałem, że podoba mi się. Odpowiedź była negatywna, powiedziała że kogoś ma ku mojemu zdziwieniu, bo wszystko sugerowało, że jest zainteresowana. Do tego chciała by nikt się o tym nie dowiedzial. Atmosfera po tym była bardzo nieprzyjemna, unikala mnie, była przestraszona itp. Podle się z tym czułem, ale wytrzymałem. Po miesiącu, dwóch ona się zmieniła w stosunku do mnie, zaczęła być miła, kręcić się koło mnie, patrzeć bez przerwy, pod różnymi pretekstami szukać powodu do rozmowy, kiedy rozmawiamy chociaż rzadko tak jest emanuje szczęściem. Jestem już pewny, że coś jest między nami, nie tylko z w/w powodów ale jest tego wiele więcej. Boje sie zaryzykować po raz drugi. Może ktoś doradzi?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-11-21, 15:55   

Jeśli nie zaryzykujesz, będziesz żałował. Jeśli zaryzykujesz, możesz się sparzyć albo wręcz przeciwnie (tego drugiego życzę).
Spotkanie, szczera rozmowa i wyjaśnienie kim naprawdę jesteś - to chyba dobra droga.
_________________
 
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2018-11-21, 22:18   

Często kobiety interesują się najbardziej kimś nieosiągalnym
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2018-11-21, 23:41   

Martwię się, że szybko sobie znajdzie kogoś 'normalnego' tym bardziej że to bardzo atrakcyjna kobieta, z wyglądu jak i osobowości. Jako, że na codzień się widujemy widzę jak na nią reagują kolesie, chociaż raczej nie wyraża chęci na nic. A co się dzieje poza pracą, pewnie jeszcze gorzej. Nie wiem czy to ma szansę bytu. To mnie hamuje przed jakimkolwiek krokiem. Co do transseksualizmu, kiedyś w mojej obecności krótko poruszyła temat, nie wiem czy badała reakcję, czy był to przypadek, czy czegoś się domyśla.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-21, 23:57   

A skąd wiesz, czego ona chce? A może uważa, że jesteś bardziej atrakcyjny niż jakikolwiek inny mężczyzna?
Ale niestety w tych sprawach często jest element enigmy. Niestety nie dowiesz się póki nie spróbujesz. Tylko mówię, wcale nie musisz być dla niej nieatrakcyjny. Często mamy zaniżoną samoocenę w tym względzie.
Też ciężko mi czasami uwierzyć, że komuś ta moja przypadłość nie przeszkadza. Ale miłość jest czymś bardzo indywidualnym. Co dla jednej osoby jest nieatrakcyjne, dla innej jest zupełnie obojętne, a może wręcz pozytywne.
 
 
Ben1992
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 11
Posty: 75
Wysłany: 2018-11-22, 23:11   

Swan napisał/a:
A skąd wiesz, czego ona chce? A może uważa, że jesteś bardziej atrakcyjny niż jakikolwiek inny mężczyzna?
Ale niestety w tych sprawach często jest element enigmy. Niestety nie dowiesz się póki nie spróbujesz. Tylko mówię, wcale nie musisz być dla niej nieatrakcyjny. Często mamy zaniżoną samoocenę w tym względzie.
Też ciężko mi czasami uwierzyć, że komuś ta moja przypadłość nie przeszkadza. Ale miłość jest czymś bardzo indywidualnym. Co dla jednej osoby jest nieatrakcyjne, dla innej jest zupełnie obojętne, a może wręcz pozytywne.


Dzięki za podniesienie na duchu. Nie tyle chodzi mi o atrakcyjność, bo uważam że mogę się podobać, nie mam pod.tym względem kompleksów. Ale są jeszcze czynniki społeczne jak np to że może mieć opory przyznać się do ewentualnego związku, tego typu sprawy. Uważam zresztą, że to pierwsze odrzucenie było właśnie tym podyktowane i strachem, że wezmą ją za 'lesbijke'. Nie wiem jak do tego podejść delikatnie. Na razie staram się żeby nikt nic nie zauważył, bo to może wszystko utrudnić.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-23, 18:03   

Może to rzeczywiście dla niej nowość. Oczywiście nie wiadomo, ale dopóki nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Z tą dyskrecją to jak uznasz za słuszne i jak Tobie odpowiada, dla mnie byłoby to męczące na przykład.
No i powodzenia oczywiście :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9