Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Podajemy nasze wymiary (tylko K/M w tym TG GQ też)
Autor Wiadomość
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-16, 04:58   Podajemy nasze wymiary (tylko K/M w tym TG GQ też)

Nie ma takiego tematu więc tu zaczniemy; skonfrontujmy różne wymiary.

Podawajcie je, najlepiej w takiej formie:

wzrost:
nad kolanem:
udo:
biodra:
biceps:
klata:

można dodać swoje opcje albo nie odpowiadać na wszystkie, wedle uznania, zaznaczcie też czy ćwiczycie, czy jesteście na teściu i ile.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-02-16, 08:00   

Głupie pytanie, ale co to znaczy "nad kolanem"?
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-16, 08:04   

Nadiyah napisał/a:
Głupie pytanie, ale co to znaczy "nad kolanem"?


Głupie pytanie faktycznie.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-02-16, 08:08   

Ej, no ale serio powiedz, bo nie wiem :P
Nie cytuje się ostatniej wiadomości - to tak Btw :)
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-02-16, 18:43   

Klatę mierzymy tak, by osiągnąć jak największy wymiar? :D
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-16, 19:59   

Normalnie mierz
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-02-17, 10:29   

Wzrost: 169 cm
Udo: 50 cm
Pas: 76 cm
Biodra: 82 cm
Klata: 84 cm
Bic: 28,5 cm
Tłuszczu prawie nic, jedyną rzecz którą zmierzyłem przed T był bic i jest 4 cm więcej :)
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-17, 11:02   

z większości wymiarów jestem niezadowolony pewnie jak typowy k/m, i pewnie nie tylko ja dlatego hm, pewnie będzie mały odzew w tym temacie, jeszcze tylko kg brakuje na dobicie :lol:

dlatego podam tylko wzrost z którego jestem zadowolony:

Wzrost: 180 cm

p.s. Wild bedziesz szył ciuchy dla km że zbierasz wymiary? :mrgreen:
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-17, 11:23   

marco-polo napisał/a:

Wzrost: 180 cm

p.s. Wild bedziesz szył ciuchy dla km że zbierasz wymiary? :mrgreen:


Jestem ciekaw jak wyglądają przeciętni K/M, robię sobie małą analizę porównawczą ;)
O ubiorach pomyślę, dobry pomysł :lol:
 
 
Danny
użytkownik

Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-17, 20:04   

wzrost moge podac 166, reszty nie wiem bo nigdy nie mierzylem i nie czuje potrzeby sprawdzac xd ogolnie to mysle ze przecietni km wygladaja jak przecietni cis - tzn kazdy jest inny, mam kilku kumpli km i kazdy z nas sie rozni wzrostem i sylwetka
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-17, 20:32   

Danny napisał/a:
wzrost moge podac 166, reszty nie wiem bo nigdy nie mierzylem i nie czuje potrzeby sprawdzac xd ogolnie to mysle ze przecietni km wygladaja jak przecietni cis - tzn kazdy jest inny, mam kilku kumpli km i kazdy z nas sie rozni wzrostem i sylwetka


to nic z tego nie wynika, gdyby każdy wyglądął tak samo to myślisz że robiłbym analizę?

Nie chodzi o uśrednienie tylko o porównanie jak bardzo się k/m różnią, zwłaszcza ci robiący masę, ci lenie i ci lubiący zaglądać do lodówek.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-17, 20:55   

Danny napisał/a:
tzn kazdy jest inny,

Taaa. Naprawdę bez sensu, chyba, że chcesz się pochwalić swoimi wymiarami ;)
Wild napisał/a:
właszcza ci robiący masę, ci lenie i ci lubiący zaglądać do lodówek.

To chyba oczywiste...
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-02-17, 23:00   

marco-polo napisał/a:
z większości wymiarów jestem niezadowolony pewnie jak typowy k/m, i pewnie nie tylko ja dlatego hm, pewnie będzie mały odzew w tym temacie, jeszcze tylko kg brakuje na dobicie :lol:

dlatego podam tylko wzrost z którego jestem zadowolony:

Wzrost: 180 cm


Mnie też okrutnie 'rezał' mój wzrost i rozmiar stopy, o ironio pół rozmiaru za mały na męską rozmiarówkę. A odkąd jestem na T niecałe 4 miesiące to mam na to tak bardzo wywalone... Teraz widzę ile cisów jest ode mnie niższych! Postanowiłem sobie, że będę trenował tak ciężko i tak długo dopóki nie osiągnę takiej sylwetki jak chcę. Wiadomo, że Schwarzeneggerem to nie zostanę, ale był ze mnie suchoklates...I kurde, gdzie haczyk, bo już w sumie się sobie podobam, przez 20 lat nie doświadczyłem takiego uczucia akceptacji siebie.
Więcej optymizmu panowie, mniej siedzenia przed ekranem! :D
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-17, 23:06   

Rockman, czyli jaki masz? Ja mam 172 cm i 41 męskie.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-02-17, 23:23   

Wzrost jest wyżej, a rozmiar 38,5 czasem wskoczę w 39 ale to przy zaniżonej rozmiarówce. Trampki-glany-adidasy. Sklepy typu CCC dla mnie odpadają niestety...Może T coś zdziała, choć te pół numeru ;)
Humorystyczny akcent: "Nie potrafiłem śpiewać, nie umiałem grać, więc postanowiłem, że zostanę symbolem seksu."
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-02-17, 23:48   

Rockman, stopa się z wiekiem moze o numer powiększyć. Ja miałem 39, teraz mam 40
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-18, 00:03   

Ojej, aż mi się zachciało się poprzechwalać... ;) Biceps 35 cm. :D
(Dla porównania: nadgarstek 17 cm, najgrubsza część przedramienia - 28 cm.)
Choć zaznaczam, że nie wygląda to aż tak potężnie - z wierzchu rzeczywiście z grubsza sam mięsień (podobno im więcej w danym miejscu tkanki mięśniowej, tym łatwiej ubywa tam tkanki tłuszczowej), ale od spodu ramienia jednak trochę tłuszczu... Choć jednak triceps trochę też czuć i ogólnie mimo tuszy nigdy nie miałam typowych rąk grubej baby, więc jednak za tę grubość w większym stopniu odpowiadają mięśnie i moja ogólnie krępa budowa ciała, a nie tłuszcz... Ale to jeszcze nie jest to, jak chciałabym wyglądać - jacyś skrajni pakerzy i pakerki nigdy mi się nie podobali, ale chciałabym mieć ramiona mniej więcej jak u zwyczajnego wysportowanego faceta - żeby mięśnie były trochę widoczne także kiedy ich specjalnie nie napinam.
Nie wiem, jaki wpływ na efekt wizualny ma to, że moja skóra jest skrajnie sucha i całkowicie pozbawiona połysku...
Zaznaczam też, że nigdy nie ćwiczyłam jakoś bardzo zawzięcie - mniej więcej co drugi dzień ćwiczę parę minut z hantlami (obecnie 3 kg - niektóre ćwiczenia mogę wykonywać i z pięciokilogramowymi, ale innych nie dałabym rady...), przy odpowiedniej pogodzie (brak deszczu i dużych upałów, mróz ani śnieg mi nie przeszkadzają) chodzę dość często na siłownie na wolnym powietrzu. I oczywiście nigdy nie brałam męskich hormonów. ;) Muszę się w końcu za to porządniej wziąć i robić, powiedzmy, codziennie ze trzy takie krótkie serie ćwiczeń - to już coś...
I jakby co, NIGDY nie dawałam rady robić pełnych pompek ani podciągania - gdym była mała i wątła, byłam też za słaba, a teraz jestem może dość silna, ale za ciężka... Za to robię czasem pompki na stojąco i zauważyłam, że ustawienie dłoni mocno wpływa na to, które grupy mięśni przy tym pracują.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-19, 01:17   

Wild napisał/a:
Jestem ciekaw jak wyglądają przeciętni K/M, robię sobie małą analizę porównawczą ;)

No dobra, to proszę Cię bardzo, ja tam się nie wstydzę (chociaż zaliczam się do kategorii niećwiczących leni :mrgreen: i też się nigdy aż tak nie mierzyłem, ale już szukam metra i zaraz to zrobię, co za problem? :P )

wzrost: 156
nad kolanem: 38,5 (ale ile nad kolanem? :P )
udo: 52 (ale to tłuszcz jest zapewne :mrgreen: tak jak i pas i biodra :P )
pas: 88,5
biodra: 92,5
biceps: 27,5
klata: 85

jestem trochę za gruby :mrgreen:
_________________
 
 
Danny
użytkownik

Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-19, 04:02   

Wild napisał/a:
to nic z tego nie wynika, gdyby każdy wyglądął tak samo to myślisz że robiłbym analizę?

Nie chodzi o uśrednienie tylko o porównanie jak bardzo się k/m różnią, zwłaszcza ci robiący masę, ci lenie i ci lubiący zaglądać do lodówek.


to jasne ze gdyby kazdy km wygladal tak samo to nie byloby sensu i potrzeby robienia takiej analizy bo bylaby bezcelowa. chcesz porownac jak bardzo roznią sie km wiec wyrazilem swoje zdanie ze roznia sie tak samo mocno jak genetyczni sie roznia miedzy sobą, tyle.
I nie rozumiem w Twojej wypowiedzi slowa "lenie", czy to znaczy ze wg Ciebie kazdy km ktory nie cwiczy i nie robi masy to len ? Wiesz, nie kazdy km chce byc taki "true Ts" i leci biegiem na silownie, tak samo jak nie kazdy genetyczny chce byc pakerem. Jesli Ty masz ochote robic mase to rob, kazdy ma prawo byc jaki chce, ale nie oceniaj przez swoj pryzmat innych ktorzy nie chcą nazywajac ich leniami.

Swan napisał/a:

Taaa. Naprawdę bez sensu, chyba, że chcesz się pochwalić swoimi wymiarami ;)


gdybym chcial sie chwalic to juz bym to zrobil w poprzedniej wypowiedzi, ale ja nie czuje potrzeby zostania pakerem ;)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-19, 08:22   

To było takie ogólne "ty", nie Ty konkretnie :)

Danny napisał/a:
Wiesz, nie kazdy km chce byc taki "true Ts" i leci biegiem na silownie

Uśmiałam się :mrgreen:

Dooobra, to piszę. Przy czym uściślę, że ja jestem jedynie ze spektrum zjawiska k/m, a nie jakimś tru. Jak bardzo jestem tru kaemem obrazuje to, że noszę kozaczki z futerkiem ;) . Wzrost 175, stopa 40, spore dłonie, śmiesznie długie kończyny, figura klepsydry, biust mniej więcej średni, wygląd wuefistki (pod ciuchami) - to znaczy mięsień jest, ale bez przesady, a tłuszczyku nie za dużo. Ćwiczę od dawien dawna, bo raz że lubię się ruszyć i mam ze sportem dużo dobrej zabawy, dwa że byłam kiedyś nieprzeciętnie słaba nawet jak na dziewczynę i dostałam z tego powodu kompleksów. Teraz za nic się nie da domyślić.
 
 
Danny
użytkownik

Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-19, 15:14   

Swan napisał/a:
To było takie ogólne "ty", nie Ty konkretnie :)

Danny napisał/a:
Wiesz, nie kazdy km chce byc taki "true Ts" i leci biegiem na silownie

Uśmiałam się :mrgreen:


nie widze tu powodu do smiechu ale no coz ok ;)
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2016-02-19, 22:16   

Wzrost - 154
Waga - 65
Stopa - 41
klata - 97
Biceps - 35
Pas na wsokosci pepka - 87
Biodra - 88
Nad kolanem (nie w tam gdzie sa same kosci, ale tam gdzie zaczynaja sie miesnie) - 42
Udo - 53

W przeszlosci regularnie cwiczylem. Teraz od 2 czy 3 lat bardzo sie zaniedbalem i niestety masa miesniowa troche mi spadla, co najbardziej widoczne jest w przypadku bicepsow. Moja obecna masa to ciagle przede wszystkim miesnie chociaz troche tluszczyku zebralo mi sie na brzuchu, normalnie jak cwiczylem to w pasie mialem 82 cm. Na testosteronie od ponad 20 lat.
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2016-02-21, 14:40   

Wzrost: 165
Waga: 66
Stopa: 40/41
Klata: 92
Pas: 90
Biodra: 90
Udo: 58
Nad kolanem: 41
Biceps: 31 (l. r.), 30 (p. r., po kontuzji).
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-02-26, 13:38   

Wzrost: 172
Nad pępkiem: 72
Klatka: 89
Biodra: 100
Udo: 58
Nad kolanem: 40
Biceps: ~29
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-19, 11:05   Re: Podajemy nasze wymiary (tylko K/M w tym TG GQ też)

marco-polo napisał/a:

Wzrost: 180 cm

O żesz Ty, wzrost jak typowy facet :D temu to dobrze :3

A tera ja :3

wzrost: po dokładnym zmierzeniu 177 cm. Myślałem że mniej :D
nad kolanem: 46.
udo: 63.
biodra: 102 O.O
biceps: 32.
klata: 90.
No i jeśli o nr buta chodzi, to 42.

Nie jestem na teściu i nie ćwiczę, bo mam problemy z sercem.

Od siebie dodam jeszcze, że rozpiętość moich rąk wynosi około 180 cm. Mam też długie i cienkie palce (i w nogach, i w rękach), do tego bardzo cienkie kostki i nadgarstki. Jestem w stanie objąć swój nadgarstek małym palcem i kciukiem, i one na siebie zachodzą. Ponoć istnieje prawdopodobieństwo, że Marfana mam, mimo że nie jestem bardzo chudy. Ale to tak przy okazji, bo nie miałem jeszcze badań w tym kierunku :P
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-05-17, 22:08   

Odświeżam! Radosne nowiny :D
O ile wam ruszyły się rozmiary butów na teściu i po jakim czasie?
Słyszałem historie, że pół rozmiaru, że półtora po 6 latach ale tego nie słyszałem:
Kupiłem sobie bardzo zadowolony z takiego obrotu adidasy Nike do ćwiczeń 39 za prawie 2 stówki, co było dla mnie szczytem marzeń, a te po miesiącu zaczęły mnie cisnąć... Taki szok.
Kupiłem sobie tanie trampki- 41... Nie dowierzam.
Kiedy można bezpiecznie kupić Najacze, bez obawy że za miesiąc muszę znów kupować następne? Te nieco już mnie doprowadzają do szaleństwa na treningu.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-05-18, 10:26   

Rockman, wytnij se dziure z przodu i bedzie git....... :D
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-05-18, 11:08   

Rockman napisał/a:
Odświeżam! Radosne nowiny :D
O ile wam ruszyły się rozmiary butów na teściu i po jakim czasie?
Słyszałem historie, że pół rozmiaru, że półtora po 6 latach ale tego nie słyszałem:
Kupiłem sobie bardzo zadowolony z takiego obrotu adidasy Nike do ćwiczeń 39 za prawie 2 stówki, co było dla mnie szczytem marzeń, a te po miesiącu zaczęły mnie cisnąć... Taki szok.
Kupiłem sobie tanie trampki- 41... Nie dowierzam.
Kiedy można bezpiecznie kupić Najacze, bez obawy że za miesiąc muszę znów kupować następne? Te nieco już mnie doprowadzają do szaleństwa na treningu.

Ochłodź entuzjazm
pamietaj rozmiar 41 z NIKE != 41 innych, uniwersalny
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-05-18, 13:00   

Wild, do Nike też się przymierzyłem, wyszło 40 i 2/3 lub 40.5 w zależności od serii :) I tak jestem w wielkim szoku że to możliwe. Mam ochotę uścisnąć w sklepie całe męskie regały na powitanie :D
A jeszcze napiszę coś czego sam nie zauważyłem- dłonie mi również urosły. Zakładam jak co sezon rękawiczki ogrodowe 8 do roboty w ogrodzie, i nie mogę się wcisnąć... 9 za to leżą idealnie.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-05-18, 14:50   

ile masz lat
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-05-18, 15:48   

Rockman napisał/a:
O ile wam ruszyły się rozmiary butów na teściu i po jakim czasie?

Wcale. Po żadnym czasie :P

Rockman napisał/a:
dłonie mi również urosły. Zakładam jak co sezon rękawiczki ogrodowe 8 do roboty w ogrodzie, i nie mogę się wcisnąć... 9 za to leżą idealnie.

To może Ty ogólnie jesteś większy i może dlatego jeszcze "się rozrosłeś"? :P Rękawiczki to ja noszę 7, a podejrzewam, że 6 mogłyby mi jeszcze lepiej pasować :lol:
_________________
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-05-19, 22:59   

wendigo napisał/a:

To może Ty ogólnie jesteś większy i może dlatego jeszcze "się rozrosłeś"? :P Rękawiczki to ja noszę 7, a podejrzewam, że 6 mogłyby mi jeszcze lepiej pasować :lol:


Ale z ciebie kompaktowy koleś :D Szczerze, to też zacząłem się godzić, że będę facetem z małymi stopami, a jak zaczęło mi to koło tyłka latać totalnie, to nagle mam bum :D
Mój 'wzrost kostny' skończył się koło 14-15 roku życia, a mam już 22 więc myślałem, że nici z dodatkowego czegokolwiek oprócz mięśni.
Także na przyszłość- nie ma co aż tak czarno widzieć panowie!
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-19, 23:04   

Nosy i uszy rosną całe życie. Stopy się z wiekiem powiększają. Tak więc jest nadzieja.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Danny
użytkownik

Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-05-19, 23:19   

wcale mi noga nie urosla, juz przedtem mialem 44
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-16, 20:43   

waga:62 kg
wzrost: 170 cm
nad kolanem: 40 cm
udo: 53 cm
biodra: 94 cm
biceps:28 cm
klata: 90 cm ( ale z cyckami czy bez? x:)

Nie jestem na hrt. Ćwiczę od miesiąca (znowu).
W sumie te wymiary to nie mają aż takiego znaczenia dla mnie, bo i tak najbardziej się liczy kondycja i to, jak ciało wygląda.
Wrzucę jeszcze pomiar z takiej fancy szmancy wagi i zobaczymy za miesiąc, co się zmieniło.
stan na 10.06.16:
tkanka tłuszczowa 13,4kg = 21,3%
tkanka mięśniowa 46,8kg = 74,6%
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2016-06-21, 14:43   

wzrost: 181 cm
waga: 65 kg
nad kolanem: 42 cm
udo: 55 cm
biodra: 87 cm
pas: 77 cm
biceps: 30 cm
klata: 85 cm
stopa: 42/43

bez testo, ćwiczę ale bez szaleństw - staram się zrzucić trochę cycków ;-)
 
 
mateusz944
użytkownik
matthew94

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-11-01, 09:59   Re: Podajemy nasze wymiary (tylko K/M w tym TG GQ też)

Wild napisał/a:
Nie ma takiego tematu więc tu zaczniemy; skonfrontujmy różne wymiary.

Podawajcie je, najlepiej w takiej formie:

wzrost:
nad kolanem:
udo:
biodra:
biceps:
klata:

można dodać swoje opcje albo nie odpowiadać na wszystkie, wedle uznania, zaznaczcie też czy ćwiczycie, czy jesteście na teściu i ile.
wzrost: 174 cm i biceps 32 cm. Obecnie jestem miesiąc na testosteronie,zaczynałem od 27 cm w bicepsie,obecnie przez ćwiczenia mam 32 cm,więc pięć cm do przodu. Ćwiczę ze dwa miesiące. Jestem szczupły, teraz pracuję nad masą mięśniową,a potem zaczynam rzeźbę. Nie lubię ćwiczyć nóg,najbardziej lubię bicepsy i tricepsy oraz klatkę piersiową. Brakuje mi trochę sprzętu, używam 10 kg hantli i to troche już za malo. Musze kupic większe.
_________________
matthewk.
 
 
mateusz944
użytkownik
matthew94

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 28
Wysłany: 2016-11-01, 10:02   Re: Podajemy nasze wymiary (tylko K/M w tym TG GQ też)

Przyznam się,że chcę dojść do 40 cm w bicepsie,ale jeszcze długa droga. :)
_________________
matthewk.
 
 
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Wysłany: 2016-11-24, 23:00   

czy 28 w bicku to dużo? Mam 16 lat, nie jestem na hrt.
Ogólnie to 170cm wzrostu, rozmiar buta 40. Reszty jeszcze nie mierzyłem,planuje przed rozpoczęciem intensywniejszych ćwiczeń, wagi nie posiadam :D
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2016-11-24, 23:43   

wzrost: 176-177 cm
nad kolanem: 46 cm
udo: 67 cm
biodra: 103 cm
biceps: 34 cm
klata: 92 cm
stopa: 43-44
barki: 119 cm

pół roku na testo, urosłem sporo w barkach i bicku, niestety poniżej pasa zmiany są niewielkie poza zwiększeniem tkanki mięśniowej, mięśnie są nieźle widoczne, ale wciąż jest tkanka tłuszczowa, której uparcie się próbuję pozbyć, ale na razie bez skutku :P
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2016-11-27, 02:43   

miałem tego nie robić bo gruby jestem no ale trudno

wzrost: 166-168cm
nad kolanem: 42 cm
udo: 57 cm
biodra: 99 cm (cały tłuszcz zgromadzony w [terefere], wiem... czuję się jak kim k)
biceps: 32 cm
klata: 94 cm
stopa: 40-41
barki: 105 cm (nie wiem czy dobrze odmierzyłem)

5 tygodni na teściu
zrzucę dupsko, uda i boczki i będę szczęśliwy
_________________
 
 
matthewmat
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 109
Wysłany: 2017-07-14, 10:44   

biceps:34 lewy, 35 prawy . oraz udo 57 cm. obecnie jestem na masie i ćwiczę fbw, więc będzie coraz lepiej, a wzrost 174 :)
 
 
Nax
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-10-31, 10:11   

Wzrost:160-163 cm(dawno się nie mierzyłem)
Waga:52 kilo(to chyba ok, co)
Biodra:88cm
Barki:100 cm
Biceps:25 cm
Udo:30 cm
Stopa:pomiędzy 38 a 40 rozmiarem, zależy od sklepu
Nie biorę, ale sporo ćwiczę.
Mam 13 lat
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-12-18, 20:30   

Odnalazłem temat więc odświeżę.

Nax napisał/a:

Udo:30 cm


Trochę mało w udzie nawet 13 latka..
Jak ty to robisz?
Moze jednak chodzi o łydki.

Nadiyah napisał/a:
Głupie pytanie, ale co to znaczy "nad kolanem"?

Nad kolanem mierzę tak, że jest tuż nad tym wypukłym ... kolanem :) , tu w tym zagłębieniu.

Kor22p napisał/a:
Klatę mierzymy tak, by osiągnąć jak największy wymiar? :D

Ja mierzę na linii sutków.

Moje:
nad kolanem: 37,5
udo: 51
pas: 80-81
biodra: 86
biceps: 30
klata: 81,5

Nie ćwiczę kulturystycznie, trenuję trochę acz leniwie. Moje ręce faktycznie się trochę zmieniły bo kiedyś to były patyczki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 9