Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeprowadzka (na stałe) na konserwatywne Podlasie....
Autor Wiadomość
Evvka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 15
Skąd: Nysa/Kłodzko
Wysłany: 2018-10-24, 14:02   Przeprowadzka (na stałe) na konserwatywne Podlasie....

Hej! :-)

Sprawa jest ciężka.
Od lutego do września przebywałam u mojej dziewczyny na Podlasiu, Ona nalega, żebym wróciła w Jej rejony na stałe... Problem jest taki, że zostałam tam kilkukrotnie pobita, niekoniecznie przez swoją transpłciowość, ponieważ nie outowałam się przed wszystkimi (choć wygląd mam conajmniej "kobiecy" i alternatywny).
Aktualnie jestem u rodziny i poważnie zastanawiam się nad próbą zmiany naszych planów, co do miejsca zamieszkania.

Oczywiście, nie proszę Was o podjęcie za mnie decyzji. Po prostu jeśli znacie sposoby na radzenie sobie z atakami agresji, jakieś bezpieczne miejsca w okolicy Podlasia, bądź sami pochodzicie z tych rejonów i mogłabym Was poznać, albo ktoś inny na forum może skorzystać z rad zawartych w tym temacie - to byłabym naprawdę wdzięczna. :-)
 
 
 
MagdaThePig
użytkownik
magdathepig

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 11
Posty: 102
Wysłany: 2018-10-24, 14:27   

Może Twoja dziewczyna powinna przeprowadzićsięz Tobą do bezpieczniejszego miejsca?
_________________
 
 
Kamko
użytkownik
Ja... ja...


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 23
Posty: 148
Wysłany: 2018-10-30, 08:40   

Moja rodzina wywodzi się z Podlasia i spędziłem tam bardzo wiele czasu.
Moja rada to oboje uciekajcie stamtąd, nie zapuszczajcie tam korzeni. Lubię Podlasie i tamtejszych ludzi, ale prawda jest taka, że oni są zbyt zafiksowani na punkcie religii, „co wypada, a co nie” i „co ludzie pomyślą/powiedzą”. Niby coś się tam powoli zmienia, ale Podlasie zwyczajnie nie jest jeszcze gotowe na zachodnie normy.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-30, 09:51   

Bez sensu przeprowadzać się do regionu, w którym bezrobocie jest jedno z najwyższych.
Raz że trudniej o pracę. A dwa, tam gdzie nie ma pracy, zawsze pojawiają się nastroje antyspołeczne.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-11-01, 17:39   

Jak wyżej - odradzam. Z tych samych powodów, jak przedmówcy.
Do tego pragnę przypomnieć, że w Białymstoku była i afera z podpalaniem mieszkań "takim, co to skrajnej prawicy się nie spodobali" i różne inne cyrki spod tego samego szyldu.
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Alex700
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 58
Wysłany: 2018-11-04, 13:06   

Przeczytałem i mnie zmroziło, jakieś pobicia, podpalania mieszkań, wschodnia Polska Lubelskie, Podlasie, Suwałki - faktycznie zaścianek Europy i ciemnota, klimaty jakby ci ludzie mieszkali w XIX wieku nadal a nie XXI wiek, ale ogólnie Polska jako całość to zacofany kraj w porównaniu do Niemiec, Danii, Holandii, Kanada, Australia, Polska na równi z Bialorusią i Ukrainą przewodzi w zacofaniu religijnym, samo to że 9 - 11 milionów Polaków / Polek poparło w wyborach PiS już świadczy o wstecznictwie tego narodu, w Kanadzie taka Partia o takich poglądach jak PiS miała by ,0,5 % poparcia i nikt by takiej partii nie traktował poważnie, a w PL wariaci i fanatycy religijni rządzą krajem .

Ale właśnie najwięcej głosów poparcia PiS dostała od ludzi mieszkających na Wschodzie Polski, ja bym ZA NIC NA ŚWIECIE NIE PRZEPROWADZIŁBYM SIĘ NA PODLASIE . I też wam radzę nie mieszkajcie tam, bo będziecie się męczyć psychicznie w tym zaściankowym społeczeństwie .

pozdr
_________________
Wszyscy jesteśmy aktorami w sztuce zwanej życiem
 
 
Marios
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 28
Skąd: Giżycko
Wysłany: 2018-12-31, 14:46   

Wiem że mam zapłon jaki ale ok.Jeśli chodzie o Podlasie to zgadzam się z przedmówcami że jest to region gdzie religia jest bardzo ważna zwłaszcza że jest tam duża mniejszość prawosławna(konserwatywna religia jak nic) a bezrobocie jedne z największych w kraju.I szczerze nie raz się przejechałem na tamtejszych ludziach(szpital Białystok)lecz i tak ma się to nic do regionu gdzie ja mieszkam(Mazury) woj W-M tam poziom zacofania zwłaszcza na wsiach i małych mistacj jest ogromny (90% mojej rodziny pochodzi ze wsi więc wiem jak to jest xd) a i bezrobocie jest największe w kraju.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-12-31, 16:27   

Ja w 2014-15 mieszkałam w Białymstoku - nic mnie nie spotkało przykrego :D komplementowano moją urodę. Miałam tam przyjaciółkę obecnie nie wiem jak jest. Ale poznałam jedną transke po głosie w pepco sklepie. Więc żyła jakoś. Jak jest teraz nie wiem
 
 
Ben
użytkownik
Ben

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 32
Wysłany: 2019-01-06, 16:42   

Kamko napisał/a:
Moja rodzina wywodzi się z Podlasia i spędziłem tam bardzo wiele czasu.
Moja rada to oboje uciekajcie stamtąd, nie zapuszczajcie tam korzeni. Lubię Podlasie i tamtejszych ludzi, ale prawda jest taka, że oni są zbyt zafiksowani na punkcie religii, „co wypada, a co nie” i „co ludzie pomyślą/powiedzą”. Niby coś się tam powoli zmienia, ale Podlasie zwyczajnie nie jest jeszcze gotowe na zachodnie normy.

Na te chwilę to chyba wszędzie u nas tak samo :/
Dodaj kolejną kadencję obecnej władzy i w ogóle trafimy na przedmieścia cywilizacji.
_________________
Mr nobody...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9