Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Manifestacja ;>
Autor Wiadomość
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-26, 19:13   Manifestacja ;>

Tak sobie myślę... bo ostatnio słyszę ( i to dość często słyszę ) od różnych osób, że "niejednoznaczność jest o wiele gorsza od ts". I chodzi o odniesienie do mojej osoby. Co gorsza, piszą mi to nawet ci, którzy znają mnie już jakiś czas, a mnie, delikatnie mówiąc, krew zalewa. Dlaczego niby mam się powiedzmy określić jako K, skoro się nią nie czuję w 100% ? Dlaczego mam siebie sprzedać w tak nikczemny sposób i pozbyć się cennej połowy siebie, tylko po to, by spełniać czyjeś widzi mi się ? Życie mnie przyzwyczaiło, że muszę sobie radzić w sytuacji, gdy nie ma akuratnie dostępnych konkretnych "narzędzi" dla osiągnięcia określonego celu. I to nie tylko w mojej elektryce czy remontach, ale powiedzmy, z taką płcią: średnio mi pasuje że są tylko dwie znane ( co uważam za giga kolosalne nieporozumienie ) i nie wpasowuję się NIJAK ani w płeć M ani K, to z tego co mam dostępne, tworzę własną, która ani K ani M nie jest. I sytuacja jest obupłciowości jest dla mnie najbardziej komfortowa, niż jak mam wpaść w jedną ze swoich skrajności i być albo K albo M. Albo albo. A mi to nie odpowiada, w żadnym wypadku i jestem K+M, psychicznie, biologicznie, społecznie itd. Tak samo, jak wszystko, androgynia ma swoje minusy, ale i plusy, np ta wolność, nie bycie niczym ograniczonym. Najlepiej było by być również i formalnie określonym jako płeć androgyniczna i kto wie, czy za jakiś czas nie wywołam jakiegoś pospolitego ruszenia, aby z M w dowodzie zmienili mi na androgyniczną, TYM bardziej, że obecnie jedynie taka odpowiada stanowi rzeczywistemu.
Chcę mieć takie i takie cechy, wyglądać tak i tak, zachowywać się, jak mi odpowiada ( w sensie płciowym ) a nie dopasowywania się na siłę do tego, czy ktoś uważa mnie za jednoznacznego, czy nie. A tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy mi mówią, że mam się po chamsku sprzedać, i to za darmo, by zmienić sobie płeć ma żeńską :shock: :-/ Dlaczego, z jednej niechcianej płci, mam nagle skoczyć w drugą, tym bardziej niechcianą ? Dlaczego mam rezygnować ze swojej wyjątkowości? Nie chcę tu podawać nazwisk, ale z lekksza wkurza mnie, jak zapalona andro osoba, twierdząca, że jest ponad płcią, nagle z tego rezygnuje, by stać się kimś jakby określonym :-/
Osobiście uważam się za osobę androgyniczną. Tyle. Ani do końca K ani M. A jak ktoś ma z tym problem, to już nie moje zmartwienie.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-27, 01:48   

Bo to chodzi o to, że generalnie ludzie lubią jak jest wszystko poukładane. Jak kobieta jest kobietą a mężczyzna mężczyzną. Tak w wielkim uproszczeniu. Jak jest porządek i jako taki ład społeczny. I jak mam być szczera, to się wcale nie dziwię, też wolę jak jest wiadomo kto jakiej jest płci i dalej nie rozumiem czemu bierzesz te hormony, które bierzesz, bo wybacz, ale twoje tłumaczenia są niezbyt przekonywujące.

A skoro nie czujesz się Kobietą, ani mężczyzną i chcesz chodzić jak ci się podoba. To możesz, ale musisz się z tym liczyć, że ludzie będą reagować różnie i w twoim codziennym życiu i tutaj i nie zawsze będą to przychyle reakcje. Ale zostawmy to. Nie chcę rozpętywać wojny, po prostu odpowiadam na twoje pytanie tak jak ja to widzę.
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-27, 06:39   

Lagertha napisał/a:
nie rozumiem czemu bierzesz te hormony, które bierzesz

-_- Bo lubię. Mam skłonności sadystyczne i lubię sobie co tydzień wbijać w pupę strzykawkę i podawać ten tajemniczy specyfik ;>
A na poważnie - była o tym kilka razy mowa lol

Lagertha napisał/a:
twoje tłumaczenia są niezbyt przekonywujące.

-_- a kiedyś wgl były ? ;> Nawet jak na poprzednim forum były podane przeze mnie same sensowne powody, czemu nie chce mi się bawić w sądowną zmianę płci ( i do dość sporo powodów ) to i tak wszyscy myśleli, że żartuję i dalej mówili "zmień, zmień" lol
Dla mnie są wystarczające

Lagertha napisał/a:
nie zawsze będą to przychyle reakcje.

A kiedy nie były ?? ? o.O A o dziwo, ludzie w realu nie mają zastrzeżeń... a na forum transowym, gdzie niby każdy może być sobą te reakcje są właśnie jakie są :roll:
poza tym zacytuję:
Cytat:
Osobiście uważam się za osobę androgyniczną. (...) A jak ktoś ma z tym problem, to już nie moje zmartwienie.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2015-06-27, 13:51   

Zastanawia mnie jedno - czemu nadal spamujesz tymi manifestami, protestami itd.? Przestaniesz pisać takie rzeczy, to przestaną się ludzie czepiać…
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-06-27, 15:03   

Ej, spójrz z innej strony. Nieważne, jakim wstrętnym egocentrykiem się czujesz, wchodzisz na forum i widzisz, że nie masz co się kompleksić :D
 
 
eMily_Mae
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-27, 22:52   

koment znajomego spoza forum:
Cytat:
Piszesz bardzo rzeczowo i przekonywująco . Łatwo jest zrozumieć jak daleko stoisz od obu płci a jednocześnie blisko .
W tym wklejonym wątku jest podane wszystko co trzeba , chyba tylko komuś kto nie chce zrozumieć , jeszcze coś jest niezrozumiałe.
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-06-29, 15:37   

eMily_Mae napisał/a:
Tak sobie myślę... bo ostatnio słyszę ( i to dość często słyszę ) od różnych osób, że "niejednoznaczność jest o wiele gorsza od ts".

Olej ich. Wychowani w cispłciowości nie widzą nic poza nią.
Lagertha napisał/a:
I jak mam być szczera, to się wcale nie dziwię, też wolę jak jest wiadomo kto jakiej jest płci

A ja mam to gdzieś o ile ktoś nie ma bólu [terefere] o to, że zwracam się do niego nie w tej formie w której oczekuje.
Lagertha napisał/a:
dalej nie rozumiem czemu bierzesz te hormony, które bierzesz, bo wybacz, ale twoje tłumaczenia są niezbyt przekonywujące.

Dlatego, ze jest osoba interseksualna i jakichs hormonow potrzebuje.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-03, 22:49   

eMily_Mae napisał/a:
A o dziwo, ludzie w realu nie mają zastrzeżeń...

Jeśli tak to nie masz problemu. Do mnie mieli :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9