Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
bindery z aliexpress
Autor Wiadomość
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Wysłany: 2016-07-04, 11:24   bindery z aliexpress

Miał ktoś może do czynienia z binderami z aliexpress?
Ponieważ nie stać mnie na jakiś droższy binder (underworks itp.) a w lato trochę słabo idzie spłaszczanie stanikiem sportowym to potrzebuję jakiegoś bindera, ale obawiam się, ze może te chińskie nie są koniecznie bezpieczne, jakoś nigdy nie ufałem chińskim produktom.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-07-04, 12:45   

Grabieżca na blogu pisal o binderach z aliexpress z tego co pamietam.

Ja zamawialem tylko z gc2b.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Deutz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 107
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2016-07-04, 13:12   

ja swojego używam od paru miesięcy i jest moim zdaniem o wiele wygodniejszy od staników sportowych; działa naprawdę spoko ale porównania z niczym innym nie mam :lol:
 
 
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Wysłany: 2016-07-04, 13:42   

Podasz linka do twojego? :)
 
 
Deutz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 107
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2016-07-04, 14:03   

http://www.aliexpress.com...e1-91511c0ef3ce
sporo recenzji ze zdjęciami więc pewnie łatwiej ci będzie zdecydować ;-)
 
 
Mothy
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2016-07-05, 12:15   

Wiadomo, że droższy binder będzie bezpieczniejszy. Ale jak już masz kupować chiński to dokładnie patrz na zdjęcia. Większość to praktycznie zwykłe bandaże, ktòre jak wiadomo, bezpieczne nie są. Od siebie bym polecił JC Pony, to też chiński binder.
 
 
Deutz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 107
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2016-07-05, 13:29   

Mothy, wysłałbyś link do tego co masz? znalazłem 4 i wyglądają zachęcająco, ale nie widzę zbytnio czym się różnią
 
 
Mothy
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2016-07-05, 13:42   

Osobiście mam ten. Różni się od innych tym, że nie jest wykonany całkowicie z szorstkiego bandaża. W zasadzie jest tylko kawałek z boku, ale szorstki to on też nie jest :P
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-05-05, 22:08   

Ja kupowałem na ebay.com
Wiadomo, każda aukcja mimo iż różni sprzedawcy posiada ten sam zestaw zdjęć produktu ;')
Mój binder to w skrócie pasek miękkiego, niezbyt rozciągliwego materiału, z rzędem trzech haftek po boku i cienkimi (odczepianymi) ramiączkami jak od stanika - z mięciutkiej gumy by nie obcierało, ale mi przy próbie wciśnięcia się w mniejszy rozmiar niestety pękły ;') Błąd w sztuce, zamieniłem na tradycyjne ramiączka XD Oddałbym wszystko by móc kupić taki sam tylko w innych kolorach, bo spłaszcza idealnie. Nic nie widać, trzyma wszystko idealnie a jak się troszkę rozciągnie to do pralki i wraca do tego samego rozmiaru :D
Firma z metki to Anclent Fish King, ale podczas poszukiwań w Internecie udało mi się tylko znaleźć informacje, że firma ponoć zmieniła nazwę... nie jestem jednak pewny, czy wszystkie "Made in CHINA" mają tę samą metkę, czy jednak nie.

PS Wiem, że może nie na temat, ale strona mi fiksuje i połowa szablonu jest nie tam gdzie trzeba i nie wyświetla mi się poprawnie forum stąd pytanie tutaj - czy ktoś zamawiał binder z gc2b i... zaginął mu? Wysłali mi paczkę dwa razy, dwa razy zaginęła i zero odzewu ze strony sprzedających. Płaciłem paypalem i mogę rościć o zwrot pieniędzy, ale chciałem wcześniej wiedzieć czy ktoś miał podobny przypadek i jak sobie z tym poradził. W razie czego będę wdzięczny za odesłanie do dobregowątku, linkiem...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-07, 21:40   

Jak nie dostałeś paczki, występuj o zwrot kasy. Z binderem nie miałem takiego problemu ale miałem z innymi rzeczami z Chin, tak to już jest że czasem nie dojdą ;) ale kasę zwracają.
_________________
 
 
Chucky
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 97
Wysłany: 2017-05-22, 15:39   

Ja zamawiam takie po 15 zł krótkie i też zdają egzamin. Czasem trzeba coś doszyć, albo zakładam 2 na raz(niestety ja mam co spłaszczać ...) i i tak wychodzi taniej. Osobiście nie wyobrażam sobie mieć 1 nawet mega dobrego bindera, a na wiele drogich mnie nie stać. To jednak jakby nie było bielizna, którą powinno się ciągle zmieniać, a codzienne pranie jest trochę uciążliwe.
Z tych dłuższych też miałem, w prawdzie z ebaya ale to te same chinczyki xD I był super i chyba zainwestuję znów w ten koszulkowy, bo obecny po ponad 2 latach mimo że używam go na zmianę, jest w opłakanym stanie.

Zamawiałem, żeby nie skłamać chyba z 10 razy i za każdym razem przychodziło, czasem nawet szybciej niż miało.
 
 
Aaren
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 17
Wysłany: 2018-09-04, 17:30   

https://www.aliexpress.co...iceBeautifyAB=0

A taki binder bez ramiączek? Mam 75G (wg. chirurgów C bez nadmiaru skóry) i bym zamówił M. Nienawidzę ramiączek z całego serca dlatego takie coś chcę. Ktoś miał?
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2018-09-07, 21:05   

Bez ramiączek będzie ci zjezdzał i raczej większych rozmiarów ci nie spłaszczy.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-09-08, 14:02   

Iryd ma rację zawsze z ramiaczkami praktyczniej ale szerokimi jak podkoszulek.. Byle nie ramiaczka ala stanikowe bo to widac i siara
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10