Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana danych m/k a wiek emerytalny
Autor Wiadomość
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-29, 23:48   Zmiana danych m/k a wiek emerytalny

Po zmianie danych wiek emerytalny jest taki jak dla kobiet cis?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-29, 23:51   

Tak, Szczęściaro :D
_________________
 
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-29, 23:57   

AwryBoy napisał/a:
Tak, Szczęściaro :D


kołowrotek kupie i będę przędła w wolnych chwilach... :D
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-30, 00:08   

Ty będziesz przędła, a ja będę zasuwał do 65 roku życia :D
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-30, 02:31   

AwryBoy, pewnie dłużej :D zanim my dojdziemy do emerytury to już z pewnością wiek emerytalny będzie znów wydłużony :P
_________________
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2018-08-30, 06:00   

Tak. Przecież obecna partia mówiła, że dlatego negują m.in. Zmianę płci, bo to próba wyłudzenia emerytury ;)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-30, 09:22   

I zawłaszczanie miejsc pracy przez kaemów ;-)
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2018-08-30, 18:11   

a. Dla NICH to jes „zmiana” a właściwie to uzurpacja.
b. Rozumem tego nie pojmiesz.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-30, 18:14   

Arisa napisał/a:
b) na prawdę taki absurd wypowiedzieli? Ktoś dla emerytury dosłownie zmieni płeć, bo trudno mówić o korekcie gdy miał się dysforii nabawić dla marnych pieniążków, których niedługo już nikt nie zobaczy?

Kiedy w życie miała wejść ustawa o ustalenie płci to jednym z argumentów przeciwko było, że takie ułatwienie w sprawie prawnej korekty płci, mogłoby stanowić furtkę dla małżeństw jednopłciowych XD
Także no, jest dno intelektualne a niektórzy jeszcze pukają od spodu.
_________________
 
 
OlaHime
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 24
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-30, 19:32   

Dalialama napisał/a:
mogłoby stanowić furtkę dla małżeństw jednopłciowych XD

No wiadomo przecież, że 24 godziny od wprowadzenia małżeństw jednopłciowych z Polski nie zostanie nawet kamień na kamieniu, i nawet Rosja ani Niemcy nie będa zainteresowani atakowaniem nas xD
_________________
Have you ever thought what it's like to be wanderers in the Fourth Dimension? Have you? To be exiles?
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-30, 22:17   

Cytat:
No wiadomo przecież, że 24 godziny od wprowadzenia małżeństw jednopłciowych z Polski nie zostanie nawet kamień na kamieniu,

A Sodomie i Gomorze słyszałaś? XD
_________________
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2018-08-30, 22:22   

Dalialama napisał/a:
Cytat:
No wiadomo przecież, że 24 godziny od wprowadzenia małżeństw jednopłciowych z Polski nie zostanie nawet kamień na kamieniu,

A Sodomie i Gomorze słyszałaś? XD

https://youtu.be/2SC0pcGdZis
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-30, 22:44   

AwryBoy napisał/a:
Tak, Szczęściaro :D


To jest prędzej nieszczęście. Co z tego, że szybciej pójdę na emeryturę, jeśli za swoją pracę będę musiał liczyć połowę z połowy najniższego zarobku, oraz będę dostawać niższą emeryturę, niż jak jestem formalnie facetem. Bycie płci formalnej męskiej bardziej się opłaca 8-) Same korzyści. Pod tym względem bardzo dobrze rozumiem K/Mów i z tego też powodu, w połowie sam nim jestem - bo to się bardziej finansowo opłaca.

Jedno już mam nieszczęście - jestem poważnie chory i wpływa to na jakość mojej pracy. Dlatego muszę sobie liczyć mniej. Jak OLBRZYMIM nieszczęściem byłoby, gdybym był płci formalnej K i musiał sobie liczyć jeszcze mniej :cry: Istny dramat <zalamka> Pod względem finansów, bycie kobietą jest kompletnie nieopłacalne. Dlaczego miałbym się jeszcze dokładać do cudzego interesu ?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-30, 22:54   

2in1_inkarnacje napisał/a:
dobrze rozumiem K/Mów i z tego też powodu, w połowie sam nim jestem - bo to się bardziej finansowo opłaca.

I tym się różnimy: jesteś "k/m", bo to Ci się opłaca, ja taki się urodziłem i w moim byciu k/m nie ma finansowych kalkulacji.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-30, 22:55   

2in1_inkarnacje, skąd w tobie tyle nienawiści i pogardy dla kobiet?
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2569
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-31, 01:44   

Merry napisał/a:
2in1_inkarnacje, także rozumiem, że przeżyłeś minimum połowę z niniejszych doświadczeń:
- w dzieciństwie w jakiś sposób ograniczano Twój dostęp do stereotypowo męskich zajęć, albo poprzez bezpośredni zakaz albo ośmieszanie ("kto to widział, by dziewczynka robiła x")
- spotykałeś się przez całe dzieciństwo i okres dojrzewania ze społecznymi wymaganiami wynikających z przypisywania Cię do grona kobiet, osoby z którymi się spotykałeś, zakładały, że będziesz realizować i chcesz realizować tradycyjne role kobiece w przyszłości ("gdy kiedyś urodzisz dziecko/jak już wyjdziesz za mąż, to...")
- odczuwałeś niechęć czy poczucie dyskomfortu w związku w posiadaniem kobiecych genitaliów
- od okresu dojrzewania czułeś niechęć do rozwijających się piersi, kobiecych kształtów pośladków, ud itp.
- przechodzenie menstruacji było dla Ciebie szczególnie bolesne psychicznie lub wręcz traumatyczne
- odczuwałeś chęć zmaskulinizowania swojego ciała, przyjmowania testosteronu, wykonania zabiegów chirurgicznych upodabniających Cię do mężczyzny


2in1_inkarnacje napisał/a:
Z powyższych nie


Tyle w temacie "k/m".
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-31, 03:19   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Jak OLBRZYMIM nieszczęściem byłoby, gdybym był płci formalnej K i musiał sobie liczyć jeszcze mniej :cry: Istny dramat <zalamka>

<rotfl3> to jest tak bzdurne, że aż nie wiem co powiedzieć :D

A Wy jak tam dziewczyny, też MUSICIE sobie liczyć mniej? :D
_________________
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-31, 07:30   

2in1_inkarnacje,

:D . Trochę chrzanisz o tych niewolniczych stawkach dla kobiet. Ogólnie popłynęłeś....
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-31, 08:31   

Ja wiem, co mówię i mówię, jak jest. U mnie byłoby, tak, jak napisałem o tych zarobkach. I jeszcze gorzej, bo szykanowanoby mnie z powodów założeń kulturowo - społecznych. Tak to, niestety, funkcjonuje. Czas otworzyć oczy.

Ada75 napisał/a:
2in1_inkarnacje, skąd w tobie tyle nienawiści i pogardy dla kobiet?

To jest pogarda dla chorego systemu, a nie do kobiet. A system był od prawieków chory i nic się tu nie zmieniło. Jak bym miał więcej czasu, robiłbym grube manifestacje z tego powodu.
Bo to jest niewolnictwo i tak funkcjonuje.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-31, 09:09   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Ja wiem, co mówię i mówię, jak jest. U mnie byłoby, tak, jak napisałem o tych zarobkach. I jeszcze gorzej, bo szykanowanoby mnie z powodów założeń kulturowo - społecznych. Tak to, niestety, funkcjonuje. Czas otworzyć oczy.

Ada75 napisał/a:
2in1_inkarnacje, skąd w tobie tyle nienawiści i pogardy dla kobiet?

To jest pogarda dla chorego systemu, a nie do kobiet. A system był od prawieków chory i nic się tu nie zmieniło. Jak bym miał więcej czasu, robiłbym grube manifestacje z tego powodu.
Bo to jest niewolnictwo i tak funkcjonuje.


Dostanę pewnie ostrzeżenie ale co tam.

Ale Ty głupi jesteś....
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-31, 21:14   

Alone 1,5, Niee, to sama mądrość. Niewolniczy system należy bojkotować i robić mu na przekór. Wiem, że należę do nader mądrych osób, dzięki :-) Dlatego, że jestem taki mądry i rozumuję na przekór głupocie i obłudzie tandetnego pseudo- systemu, to jeszcze żyję. Jak bym nie bojkotował, jużby mnie nie było.

AwryBoy, Tak, najzwyklejsza kalkulacja finansowa. Na byciu M/K po korekcie, ucieka sporo finansów - w przeliczeniu na lata życia, to idzie w dziesiątki tysięcy złotych. Nie chciałbym, żeby mi tyle uciekło z powodu jakiegoś zapisu w dokumentach. To tylko obrazuje dziury systemowe. Czy po prostu dyskryminację.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-31, 22:21   

2in1_inkarnacje
< tłumaczy jak to bycie osobą z K w dokumentach jest nieopłacalne finansowo
< po czym w innym wątku wyjaśnia jak to hobbystycznie pracuje za pół darmo
XD
http://transpomoc.pl/...=asc&start=8500
_________________
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-01, 11:23   

[quote="2in1_inkarnacje"]Alone 1,5, Niee, to sama mądrość. Niewolniczy system należy bojkotować i robić mu na przekór. Wiem, że należę do nader mądrych osób, dzięki :-) Dlatego, że jestem taki mądry i rozumuję na przekór głupocie i obłudzie tandetnego pseudo- systemu, to jeszcze żyję. Jak bym nie bojkotował, jużby mnie nie było.

Hy hy hy. :D Ale że jak? Aktywizmu się nie czepiam. Wytłumacz mi tylko jak prostej babie ze wsi co zmieni się gdy zmienię dane? Już wyobrażam sobie jak pracodawca może przewracać oczami na takie (dziwne dla przeciętnego człowieka) zmiany ale nie widzę powodu by mi ciachnąć pensję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9