Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
List do Lagerthy
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-26, 10:53   List do Lagerthy

Postaram się streścić i napisać z ograniczoną ilością przewidywanego hejtu.

@ Lagertha - pijesz do mnie, to teraz ja do Ciebie - trochę w imieniu forum.

Masz pretensje odnośnie mojego aktywizmu i to sporo pretensji. Bo żle, bo szkodliwie, bo nie tak. To może dasz mi praktyczne wskazówki, jak aktywizm IS powienien być prowadzony ? Wszak, wnioskuję, masz za sobą lata doświadczenia w pomaganiu innym i przeznaczasz na to znaczną część swoich prywatynych funduszy. Jesteś uznaną Interową działaczką, poważaną i cenioną w kraju, jak i za granicą i z tego powodu Twoja moralność obliguje Cię do udzielania mi krytycznych wskazówek w poruszaniu się w środowisku Inter - aktywistycznym.

W końcu miałaś tak za* biaszcz.ne dorastanie i ultra tolerancję ze strony rodziny, że uważasz, że aktywizm jest wcale nie potrzebny - bo przecież było tak cudownie ! A po co się przeciwstawiać, skoro tak dobrze się nas, IS, wszędzie traktuje. I nasze, jakże wspaniałe rodziny i w pracy ( w wojsku, zwłaszcza ) - a już służbę zdrowia mamy w s p a n i a l e do nas nastawioną ! Nawet cisowi tak nie mają dobrze. ( Nie, nie cis-interowi ).
Nie ma co robić i po co. W ogóle nie robi się na nas operacji naprawczych. Oooo, przepraszam - czego ?? I świadomość jest w kosmos wysoka - kogo zapytasz, to wszyscy d o s k o n a l e wiedzą, kto to jest osoba Interseksualna - pardon, moja pomyłka - Interpłciowa. Z cis-ami żyjemy w idealnej harmonii. Nie ma co robić. Można uznać taki Interowy aktywizm za zwykły wygłup, jak komuś się nudzi, nie ma co z czasem i kasą robić i ma ochotę się trochę pokrygować. Niepotrzebne w ogóle.

Nawet, jeśli byłby potrzebny takiż aktywizm ( ostatecznie ), to są TŁUMY chętnych osób, by oddawać większą część swoich wypłat na edukację innych, czy jakichkolwiek działań. Jest nas tyle, że każdemu można spokojnie rozdać zadania aktywistyczne i większość to nawet się nudzi, bo nie ma co robić. Więc chodzą sobie, bez zobowiązań na Interowy trolololo.

*

Tożsamości płciowych Ci u nas w bród. Liczba uznanych : 2. Jest z czego wybierać ! Tak było jest i będzie. Zdaniem obeznanych w aktywizmie . . . tfu - Aktywizmie, wybitnych działaczy ( i działaczek ), reszta powinna natychmiast spłonąć na stosie, bo gorszą swoją bytnością. Bo po co komu inne tożsamości, jak mamy męską i żeńską ? Od teraz będziemy wykluczać wszystkich, którzy nie przystają do stereotypów, w tym : mężczyzn kosmetyków ( jak to się odmienia ), kobiet elektryczek, kobiet w górnictwie, a już na pewno nie możemy dopuścić, aby te kobiety znalazły się w wojsku. Nie, nie, tych opcji i podobnych nie bierzemy pod uwagę. Na stos, od razu. Jak ktoś się wychyla, poza płciowy i tożsamościowy stereotyp, to niech go piołun spoli. Niech żyje wolność, swoboda - i normalność. Elininować nienormalnych !

To się nazywa doświadczenie ! Tyle zasług. Warto by było je wymienić, prawda ?


- podpisano -
kijowy pseudo - aktywista do Zasłużonej
 
 
thatsgay
użytkownik


Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 12
Wysłany: 2018-08-26, 11:21   

Cytat:
trochę w imieniu forum


Nie.
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-08-26, 11:44   

thatsgay, Lenia? :smirk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9