Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
No nie wierze.
Autor Wiadomość
wij
użytkownik
xaos in my mind


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 171
Posty: 760
Skąd: Wawa Szity
Wysłany: 2018-08-16, 16:21   

A dlaczego nie :D ?
_________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law"
"Love is the law, love under will."
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-08-16, 16:23   

A dlaczego miałoby być niemożliwe? Nie byłybyście pierwszym takim przypadkiem - choć chyba jedynym w Polsce, o którym była tu na forum mowa.
Jak Twoja mama zareagowała?
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2018-08-16, 17:39   

ciekawe bo kiedy 8 lat temu siedziałam z ojcem opowiadając mu o moim sekrecie i końcu walki i poddaniu się prawdzie, on na to odpowiedział "też czuje się kobietą ale to nie znaczy że z siebie trzeba zrobić wypaczenie natury, natomiast trzeba zacisnąć zęby i dalej żyć jak przystało jako mocny, silny facet"

Niestety po tej rozmowie, także powiedział; "skoro tak to już nigdy w życiu nie chce mieć nic wspólnego z tobą, jesteś wypaczeniem natury" i tak się stało...
Ostatnio zmieniony przez inka 2018-08-16, 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-16, 18:11   

Jangmi, rób dalej swoje i dbaj o swoje dobro i szczęście.
Troska o innych jest kusząca, bo pozwala odsunąć swoje problemy na bok i o nich nie myśleć. Ale to nie jest dobre rozwiązanie. Szczególnie w sytuacji kiedy sama potrzebujesz wsparcia, dbanie o innych może jedynie wykończyć psychicznie.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-16, 18:21   

Jangmi, to o co pytasz w pierwszym poście? Potrzebujesz czegoś od forum?
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2018-08-16, 18:39   Re: No nie wierze.

Jangmi napisał/a:
Osoba która jest moim ojcem powiedziała mojej matce że chyba też jest trans Kobietą.
Jak to w ogóle jest możliwe ??
Dlaczego??
Co mam robić??
To jest dziedziczne??

Też mam przypuszczenia na temat dziedziczności tego zjawiska. Przez pomyłkę Libera wiem, że mój daleki kuzyn jest w rzeczywistości kuzynką ;)
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2018-08-16, 18:45   

Mój ojciec (nie mieszkamy razem) lata temu oddał nam swoj komputer. Nie zadbał o to, by usunąć z niego ślady własnego użytkowania. Okazało się, że pierwszy na liście jego zakładek był poradnik dotyczący makijażu dla mężczyzn ze strony dla crossdresserów.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-16, 19:03   

Był taki eksperyment z myszami WIKI.
Dość smutny :-|
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-16, 20:26   

Lol, aż mi się przypomniało, jak po moim pierwszym coming oucie (wtedy myślałem, że jestem lesbijką), moja matka powiedziała mi, że to nie ona zostawiła mojego ojca, a to mój ojciec zostawił ją dla innego faceta.
Cytat:
Mam teorię czemu akurat w dzisiejszych czasach jest nagły wzrost populacji trans.
Wcześniej takie osoby nigdy nie wychodziły z szafy tłumiły dysforię i zakładały rodziny.

Tak samo z homoseksualistami, z każdym, kto nie pasuje do czarno-białego świata.

Co do Twojego ojca, w żaden sposób nie zamiaru go bronić, ale może część problemów wynika właśnie z tego, że jest ts, a nie mógł (bądź czuł, że nie mógł) żyć jako kobieta, przejść operacji, itp. Najwięksi homofobi to kryptogeje, bo nie są w stanie zaakceptować samych siebie, więc nie sądzę, by w przypadku ts nie było podobnie.
 
 
Kamko
użytkownik
Ja... ja...


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 23
Posty: 148
Wysłany: 2018-08-16, 20:36   

Jangmi napisał/a:
Ta osoba ma dużą nadwagę i zawsze chodzi po domu w majtkach i podkoszulce z piwem w ręce.
Ta osoba w tygodniu pracowała jako kierowca tira w sobotę piła piwo przed telewizorem a w niedzielę szła do kościoła.


Przypomina mi to matkę jednej z moich ex - taka typowa Grażyna lub Halinka, w piżamowatej kiecce, z piwem lub papierosem w ręce i przed telewizor. Nigdy nie widziałem, by ona robiła coś więcej.

ElżbietaFromage napisał/a:
Też mam przypuszczenia na temat dziedziczności tego zjawiska. Przez pomyłkę Libera wiem, że mój daleki kuzyn jest w rzeczywistości kuzynką ;)


Jeśli wolno spytać - co to za pomyłka była?

Jangmi napisał/a:
Mam teorię czemu akurat w dzisiejszych czasach jest nagły wzrost populacji trans.
Wcześniej takie osoby nigdy nie wychodziły z szafy tłumiły dysforię i zakładały rodziny.


Większość nie wychodziła, bo bała się reakcji społeczeństwa i tego jak może ich potraktować Państwo.
Poza tym kiedyś nie było internetu, a to jednak wiele ułatwia - ułatwia zrozumienie siebie i znalezienie sobie podobnych ludzi.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-17, 19:32   

Nie są pierwszym.

Siostra cioteczna mojej babci ze strony ojca (AFAB) była TS K/M, TV K/M albo lesbijką butch.

Picie w takich ilościach też wcale by nie było dziwne - uzależnienia się rozwijają jako sposób radzenia sobie z nieprzyjemnymi emocjami. Na forum jest jedna osoba z doświadczeniem uzależnienia od narkotyków i inna z uzależnienia od gier, ale z tego wyszły :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-19, 20:12   

Moja mama jest też niebinarna :-) A inne kobiety w rodzinie nie wiem, choć mam pewne podjerzenia.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-20, 00:21   

Jangmi, Może dlatego pije, że jest ts i sobie z tym nie radzi. Jak jest jeszcze coś z majątku, to dobrze, by się wziąć w garść i zacząć coś robić, w kierunku swojej tożsamości.
Sobie nie ułatwia. Bo jak pije i robi, to co robi, to traci na wiarygodności.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-20, 00:22   

Ja, akurat jestem rodzynem w swojej rodzinie :-( Takim tenczowym owcem ( pisownia celowa ). Ubolewam nad tym strasznie :-|
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 9