Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dążymy do bogactwa - wyzwanie od zera do milionera.
Autor Wiadomość
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 20:27   Dążymy do bogactwa - wyzwanie od zera do milionera.

W związku z tym ze utarło się przekonanie ze m/k jest osobą biedną której jedynym bogactwem są operacje postanowiłam założyć temat gdzie napiszecie swoje cele PO TRANZYCJI czyli cele finansowe które chcecie realizować po zabiegach/poza tranzycja oraz PLAN w jaki sposób chcecie pomnazac swój kapitał.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2018-08-06, 20:46   

Wiercipała napisał/a:
cele finansowe które chcecie realizować po zabiegach

Kochana, chyba coś ci się pomyliło, plany finansowe, to są po to, żeby zrobić zabiegi :p
_________________
Freja Draco
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 20:50   

No ale po tych zabiegach jest jeszcze życie no nie ?
Rozumiem ze są osoby którym wystarczy mieszkać w lepiance ale w tym temacie chodzi o tych co chcą zrealizować rzeczy po zabiegach.

Przyznam się - ja nie pasuje do środowiska ts ale nikogo nie zamierzam oceniać pod względem priorytetów. Ja należę do grupy dla której akurat operacje są "przecinkiem" życia :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-07, 00:27   

ale czemu te nasze cele na "po tranzycji" muszą być akurat finansowe? :P
Miałem cel - zamieszkać w określonym kraju, udało się. Tak właściwie nie mam jakichś dużych celów innych :) spokojnie żyć sobie (i od czasu do czasu coś zwiedzić) i jak na razie się udaje ;)
_________________
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:17   

Hm bo chodzi tu o bogactwo materialne a nie te moralne czy intelektualne.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:28   

Nie robię tranzycji, ale chcę wyczapisty samochód :-)
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:33   

To akurat super inwestycja bo mając samochód możesz łatwiej rozwijac wlasna firmę lub też latwiej o robotę. Możesz też taki samochód odpicowac i sprzedać za wyższą cene by kupić lepszy.

Tylko prawo jazdy to dramat.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:54   

Ale ja chcę taki drogi tylko po to, żeby się nim cieszyć :-) i dodać gazu na autostradzie, bo umówmy się, że w mieście to się nie da.
Obecnie mam taki, który jeździ. Prawko? Eee tam.
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 10:55   

Wiercipała napisał/a:
Hm bo chodzi tu o bogactwo materialne a nie te moralne czy intelektualne.
z tym, że te drugie ciągnie za sobą te pierwsze, inaczej jest kiedy się czegoś dorabiasz od zera, inaczej jak dostajesz na starcie.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-08-07, 13:43   

Szczerze to znam więcej kasiastych m/k niż tych biednych. Ale może to zależy od regionu albo co.
Za to k/m, których znam to zwykle biedne studenty co na kariotyp ciułają pieniądze z urodzin.

Dla mnie pieniądze to jest kwestia zaspokojenia potrzeb i poczucia bezpieczeństwa. Nie muszę ich mieć dużo, ale chciałbym móc kupić ziemię i wybudować dla mojej rodziny dom, a potem być w stanie go utrzymać.
Pieniądze nigdy nie były i dalej nie są dla mnie celem samym w sobie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-08-07, 14:09   

Jak będę już po wszystkich operacjach i nie będę zadłużona po uszy, to wtedy będę się zastanawiać co będę robić z pieniędzmi.
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2018-08-08, 16:49   

..a u mnie jest na odwrót.. najpierw samochód, mieszkanie, wycieczki, a potem tranzycja - jak nie będzie co z kasą robić to dam się pokroić :lol:
 
 
Feli
użytkownik
Hardcore Nerd


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 53
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-08-08, 21:58   

dla mnie tranzycja nie jest aż takim kamieniem milowym, robię to w międzyczasie. ciągle rozwijam się zawodowo ale nie mam jakiegoś konkretnego celu. programista hir jak coś :P
_________________

Discord: Liska#0727
 
 
Kamko
użytkownik
Ja... ja...


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 23
Posty: 148
Wysłany: 2018-08-11, 09:49   

Ja tranzycji nie planuję. Najpierw muszę dojść do tego co w ogóle ze mną jest. Ale nawet jeśli, musiałabym wydać fortunę, by nie wyglądać jak sztuczna kobieta z ewidentnymi śladami po byciu facetem.
Moje cele finansowe, na które powoli kształtuję sobie plan finansowy i wprowadzam powoli w życie to po prostu spokojne życie bez martwienia się, że nagle kasy zabraknie. Podróży mi nie trzeba, najeździłam się i nie wiem, może kiedyś ruszę gdzieś dalej. Samochodu nie potrzebuję, więc po co łożyć na paliwo, OC/AC itd.? Próbuje odkładać sobie na emeryturę, na finansową "poduszkę bezpieczeństwa", na remont mieszkania (poprzedni właściciele zrobili je strasznie januszowo, byleby wynająć jak najszybciej i kroić hajs, a marzy mi się piękny, estetyczny, nowoczesny design chociażby kuchni... ), a w przyszłości może kiedyś kupię drugie mieszkanie, by wynajmować i na nim zarabiać?
No, a po drodze muszę myśleć o innym bardzo ważnym dla mnie celu - założenie i utrzymanie rodziny :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9