Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotki w profilach
Autor Wiadomość
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 10:59   

Arisa, Uczestniczyłam przez wiele lat w projekcie iso400.pl. W tym roku galerię zamknięto. Rodo i problemy z brakiem autoryzacji praw do wizerunku osób będących na fotografiach. Teoretycznie można by avatary weryfikować ale kto będzie poźniej pilnował wrażliwych danych osobowych?
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 11:54   

Arisa napisał/a:
że przychodzi tu wiele osób nowych, często nie mających szans na passing - czy te zdjęcia mają za cel jeszcze bardziej te osoby wprowadzać w dysfoirię?


Parsknęłam śmiechem. Pokazujesz twarz większości środowiska. Dla Was m/k mająca passing to zło, które nie powinno zjawiać się gdziekolwiek jesteście. Nie od dziś widać u Was skowyt zazdrości jak jakaś ma twarz uchodzącą. Mają nie pokazywać twarzy bo ktoś może źle się czuć z tego powodu ?

Dlatego safiya uciekła z środowiska ts. Zrobiliście z niej najgorsze zło tylko dlatego, że zrobiła wiele operacji i miała wygląd lepszy niż przeciętna m/k.

Dla mnie osoby, którym przeszkadza lepszy wygląd innej m/k powinny leczyć się u psychiatry.
 
 
OlaHime
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 24
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-04, 11:57   

Arisa napisał/a:
A jeżeli postać z filmu to podpisana


<coś mruczy pod nosem o niszczeniu obrazka/kadru jako dzieła sztuki poprzez dodawanie zbędnych pierdół; można na przykład dodać pole przy dodawaniu awatara - jego niewypełnienie nazwa postaci np., skutkuje nieprzyjęciem awatara.>
_________________
Have you ever thought what it's like to be wanderers in the Fourth Dimension? Have you? To be exiles?
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-08-04, 12:07   

Arisa napisał/a:
dlaczego 2in1_inkarnacje usunięto wizerunek z profilu, a tymczasem Sam i Feli nie usunięto.

A czy to nie chodzi o avatar na którym poza 2in1_inkarnacje była jeszcze druga osoba?
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 12:16   

Wiercipała napisał/a:
Arisa napisał/a:
że przychodzi tu wiele osób nowych, często nie mających szans na passing - czy te zdjęcia mają za cel jeszcze bardziej te osoby wprowadzać w dysfoirię?


Parsknęłam śmiechem. Pokazujesz twarz większości środowiska. Dla Was m/k mająca passing to zło, które nie powinno zjawiać się gdziekolwiek jesteście. Nie od dziś widać u Was skowyt zazdrości jak jakaś ma twarz uchodzącą. Mają nie pokazywać twarzy bo ktoś może źle się czuć z tego powodu ?

Dlatego safiya uciekła z środowiska ts. Zrobiliście z niej najgorsze zło tylko dlatego, że zrobiła wiele operacji i miała wygląd lepszy niż przeciętna m/k.

Dla mnie osoby, którym przeszkadza lepszy wygląd innej m/k powinny leczyć się u psychiatry.


Przecież możesz chwalić się swoim tyłkiem zamiast buzią. :D Dla mnie bez różnicy. Ja te forum czytam a nie oglądam avatary.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 12:21   

Jenny napisał/a:
Arisa napisał/a:
dlaczego 2in1_inkarnacje usunięto wizerunek z profilu, a tymczasem Sam i Feli nie usunięto.

A czy to nie chodzi o avatar na którym poza 2in1_inkarnacje była jeszcze druga osoba?


Tak naprawde problem polega na tym że nie wiadomo kto jest na avatarze. Ogólnie na jakimkolwiek.
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 12:21   

Cytat:
Przecież możesz chwalić się swoim tyłkiem zamiast buzią. :D Dla mnie bez różnicy. Ja te forum czytam a nie oglądam avatary.


Zacytowałabym pewien słynny cytat z Gothica II ale nie wiem czy regulamin na to pozwala.
Znając życie zaraz mój post zostanie potępiony bo (jak można srać na własne gniazdo i że niszczę czyjeś ego).
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 12:29   

To może w ramach protestu wrzucajmy awatary pośladków ?
Kto pierwszy się odważy ?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 13:31   

:-| Cholera, mam problem. Podobno na avku jestem podobna do siebie.
 
 
Feli
użytkownik
Hardcore Nerd


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 53
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-08-04, 14:11   

no niech wam będzie. zmieniłam awatar
_________________

Discord: Liska#0727
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2018-08-04, 17:00   

Ładne te malowane avatary macie :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2018-08-04, 19:41   

Arisa na administratora ;)

Ja tam wierzę, że jak ktoś wrzuca do Avka zdjęcia, to są to: wizualizacje 3D albo zdjęcia osób publicznych. Przecież użytkownicy, by nas nie sciemniali, nie?
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-06, 03:13   

Arisa napisał/a:
Jeżeli chcę pooglądać użytkowników to wejdę tam, a nie chcę przy każdym poście patrzeć na fotki. Lepsze skojarzenia mam, gdy patrzę na standardowe avatary.

Ale masz problem, no naprawdę... :roll:
A może ja nie chcę oglądać kotów? albo przyjdzie ktoś i powie, że nie chce oglądać rysunkowych avatarów?

Liza napisał/a:
Wydaje mi się, że nie tylko w temacie motywu avatara dochodzimy już do granicy niepojętego, ludzkiego absurdu.

Pierwszy raz się z Tobą aż tak bardzo zgadzam!
Ludzie, czy Wy nie macie większych problemów w życiu?
_________________
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 13:54   

Arisa napisał/a:
czy ja wymyśliłam RODO
w sumie nie, ale wydaje się, że ją wyznajesz i wciskasz innym jak kościół wiarę albo jak dawne Niemcy faszyzm... jak pies ogrodnika. sama ze strachu nie korzystasz z możliwości wrzucenia avka i rzucasz się jak ktoś to robi.
Drażni mnie fakt, że zarzucasz innych swoimi fobiami i karzesz też innym je "wyznawać" wciskając wszędzie banderę RODO.
Jak pisałam wcześniej, jeżeli chodzi o użytkowników i zwykłych przeciętnych Kowalskich... RODO jest prawem do ochrony własnych danych osobowych, a nie nakazem (nakazem jest w tym przypadku dla administracji forum - tylko) Taki tok rozumowania doprowadzi niedługo do wymuszenia przedstawiania się nawet u lekarza "Pan Kwadrat", czy "Pani Kółko" albo jeszcze inaczej- po samym peselu (chociaż i on wskazuje już na płeć - wg. Arisy dane medyczne UWAGA)
Reszta dla mnie wygląda jak usilne cenzurowanie forum, a same RODO jest jak na razie kolebką absurdalnych nieporozumień nie tylko tu na forum.
Nie popadajmy w paranoję, ani nie dajmy sobie jej wciskać, bo to chore i szkodliwe
(to dopiero jest RODO-RAK.pl)
Freja napisał/a:
Arisa na administratora ;)
Boję się pomyśleć jak by to wyglądało... albo gdyby jeszcze rozlało się to na Facebooka... RODO totalitaryzm...
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-06, 14:07   

Arisa RODOwicz?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-08-06, 23:20   

Arisa napisał/a:
Wendigo, czy ja wymyśliłam RODO (oraz ustawę o ochronie danych osobowych, która była wcześniej nieprzestrzegana) oraz regulamin tego forum?

Nie ale Ty się czepiasz zamiast zająć się czymś innym. A resztę już Crissy napisała.
_________________
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 00:31   

Arisa napisał/a:
w PESEL-u nie ma zakodowanej informacji, że jesteś TS.

albo jeszcze inaczej- po samym peselu (chociaż i on wskazuje już na płeć
pisałam o płci a nie o ts, wiec nie zarzucaj mi pisania pier.ł i nadinterpretacji wypowiedzi.
masz sporą siłę przebicia, tylko nie bardzo wiesz jak ją wykorzystać.. co do RODOregulaminu, to miałaś tam spory udział, bez konkretnego przegłosowania pewnych rzeczy i bardziej on przypomina teraz ograniczenia swobody wypowiedzi niż np. "administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników oraz treści, które zamieszczają"
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-07, 09:25   

Arisa przypominasz mi osobowosciowo moją kumpele która tak bardzo była zasadnicza i przestrzegajaca regulaminów/przepisów/prawa ze nawet jak coś by nie trafiło do śmietnika to przez pół dnia myślała ze dostanie mandat za zasmiecanie.

Ta Twoja zasadniczosc nie utrudnia Ci życia przypadkiem ?
Wiesz ze czasem opłaca się złamać reguły :p ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9